• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
Ahojky.U nás je pěkně škaredě,tak ani ven nemůžeme.Kupodivu mě to ani moc nevadí, je nám teď líp doma,kde můžu Matýska vypustit a mám trošku klid. :grinning: Docela se těším,až začne chodit,aspoň bude moct i venku chodit po svých.
Maji - jak bojujete s jídlem?Já už mám z Matýska taky někdy nervy v kýblu.Sní trošku a pak jídlo plive ven.Ještě,že se aspoň pak dorazí mlíkem, jinak by byl asi hlady.Dostat do něj něco novýho je někdy nad moje schopnosti.Ovoce odmítá úplně.
17. črc 2008 ve 13:52  • Odpověz
Ahojky holky, tak můžu říct, že dovolená splnila to co jsem od ní očekávala a ve skritu duše doufala, vrtátili jsme se z ní tři...ano jsem těhotná, ráno jsem si dělala test a našla jsem tam // a odpoledne tam byly taky....no nechce se mi tomu moc věřit a nějak si to zatím nepřipouštím, to budu až to budu mít potvrzeno od mudr. a to bude 11.srpna...no to má i moje mamka svátek :dizzy_face:

Tak se tu mějte

jo a raji, dovolená byla naprosto super, prošli jsme toho více než dost...hrady, zámky, přehrady, skály, hory...prostě super...no a bylo tam s náma od začátku miminko, pač jsem opravdu otěhu tam... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. črc 2008 v 19:56  • Odpověz
Vendulko- To je ale krásná zpráva. :grinning: Moc gratuluji!!! Tak můžeš i ty začít vybírat výbavičku.
17. črc 2008 ve 21:08  • Odpověz
peti, děkuji moooc, jo to můžu,ale myslím, že tomu ještě je trošku čas... :grinning: počkám až co mudr na to....
17. črc 2008 ve 21:40  • Odpověz
prti u nás bylodneska počasí taky šílený... :angry:
17. črc 2008 ve 21:42  • Odpověz
Vendul - tak to moooc gratulujiii :dizzy_face: :dizzy_face: opatruj se holka :wink: :wink:
17. črc 2008 ve 22:24  • Odpověz
autor
vendul: to je krááásnááá zprávička :dizzy_face: moooc gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. črc 2008 ve 22:30  • Odpověz
ahojky holky....děkuji moc, snad to půjde dobře a nic se nestane...už si ny to začínám zvykat...tak bych nerada byla zase na začátku......

a jak se máte vy a vaše miminka?
18. črc 2008 v 07:07  • Odpověz
ahojky

tak i veřejně Vendu, gratuluji a hlavně pohodový těhu a hodně síly na odběry, vím jak to nemusíš :wink:

Peti, jídlo raději nekomentuju, předminulej víkend jedla jen piškoty a to celý pátek odpoledne a sobotu a skoro nedělu, volali jsme i mudr, ale rozhodně dídla nutit nebudu. asi potřebovala klidovej den, pak papala, ale stejně jí málo. nejlíp jdou svačiny :grinning:
18. črc 2008 v 07:32  • Odpověz
Maji děkuji, mockrát, no říkalajsem včera Pepovi, že bych si měla začít zvykat na lidi v bílech pláštích... :grinning: , v úterý jdu na edokrinologii, tak jsem zvědavá, co mi na to řekne....
18. črc 2008 v 08:02  • Odpověz
Mam: krásné fotečky Vikoušků...moc jim to sluší :dizzy_face:
18. črc 2008 v 09:05  • Odpověz
autor
vendul: díky :dizzy_face: Je to zatím jen pár foteček, zbytek se i ještě nepovedlo stáhnout do počítače, takže to dodám potom :wink:
18. črc 2008 v 09:20  • Odpověz
autor
*mi nepovedlo stáhnout
blbne mi klávesnice :angry:
18. črc 2008 v 09:20  • Odpověz
Ahoj
dvojmama - Vikoušci jsou úžasní. :grinning: Ale přijde mi to nedávno,co jsi psala,že se narodili a oni už jsou takový velcí.Hrozně to utíká, to vidím i na našem Matýskovi.Ten bude mít za chvilku rok.
vendulko - na bílý pláště si zvykneš snadno,když jde o těhotenství.Pamatuju se,jak jsem se těšila na každou kontrolu u dr. a to tam jinak chodím s velkou nechutí.Asi jako každá,že? :wink: Budu se moc těšit,až nám ukážeš fotečku mimíska.
majko - koukám,že to máme podobný. Náš malej by taky klidně mohl být jen na piškotech a mlíku.Naštěstí toho vypije pořád dost.Aspoň má tekutiny.Čaj pije jen když má fakt velkou žízeň, jinak ho odmítá.A ostatního jídla sní pár lžiček a dost.Když čtu,kolit toho snědí jiný děti jeho věku,tak vždycky přemýšlím,jestli mu to stačí.Ale prospívá a přibírá normálně,tak se to taky snažím moc neřešit.Asi na to potřebuje víc času. :slight_smile:
18. črc 2008 v 11:02  • Odpověz
no já si začínám pomalu zvykat , v úterý mě čeká první zkouška - endokrinologie....

mam: jsou to krásní pokladi :dizzy_face:
18. črc 2008 v 11:52  • Odpověz
Mam super fotečky.

Peťo, no to Maju by nemusela vůbec nic:o) Tak k obídku jen asi 70 g zeleniny, jinak nic, trochu se napila čaje a byl řev. Mlíko taky nechce, ovoce taky ne....děs běs, ale hlavně že je zdravá. Dneska měla jen jogurtík a ten samo nedojedla celej, 3 tyčinky kukuřičný a tu zeleninku, jo a ráno 70 ml mlíčka, ale už mě to netankuje :grinning:
18. črc 2008 ve 12:00  • Odpověz
autor
jéé holky díky za pochvaly broučínků :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. črc 2008 ve 12:06  • Odpověz
majko - jak píšeš, hlavně,že je zdravá.Ona na to přijde,že jíst se musí. Náš malej aspoň to mlíčko pije.Vždycky mu říkám, že bude na mlíku aspoň do patnáct. :grinning:
18. črc 2008 ve 13:05  • Odpověz
Peťo to doufám :wink:
18. črc 2008 ve 13:20  • Odpověz
holky, kdyžtak mám nové album, jestli chcete juknout... :wink:
18. črc 2008 v 19:38  • Odpověz
vendulko - tys to teda vzala hákem.Dokonce máš i knížku a seznam do porodnice.A prý, že máš na výbavičku čas. :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2008 v 19:55  • Odpověz
no knížka je super, je tam v ní všechno od oplození až po šestinedělí....a seznam jsem si tam dala, abych ho později nehledala...a taky aby tam bylo více obrázků v albu :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2008 ve 20:26  • Odpověz
ale holky, já dostala tak nááááádhernou kytičku od manžela :dizzy_face: :dizzy_face: , řekla bych, že je hezčí jak ta svatební, udělal mi moc velikánskou radost.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. črc 2008 ve 20:27  • Odpověz
autor
Pěkný večer :slight_smile:
vendul: nový albumek krásný :dizzy_face: Jé když si já vzpomenu na tyhle začátky... :dizzy_face: Jako by to bylo včera a on už je to rok :astonished: letí to letí...

Holky zejtra tady budu mít kámošek děti - holčičku a chlapečka 15.m. Teda až navečír, ale celou noc, to bude něco :grinning: Normálně mají obě děti od sebe dva dny a teď jsou obě ve 12tt a termín zas asi 3 dny od sebe :dizzy_face: a jedou si na fesťák užívat, takže hodná teta bude hlídat :grinning: Držte mi palec.
18. črc 2008 ve 22:36  • Odpověz
autor
maju: Majuška je krásná :dizzy_face: jako vždycky :wink:
18. črc 2008 ve 22:49  • Odpověz
ahojky

Mam díky a určitě to zvládneš, to budeš mít kolem sebe samé dětičky :slight_smile:

Vendu to je super, no už se těším až budete vědět pohlaví :grinning:
19. črc 2008 v 08:33  • Odpověz
jo pohlaví vím už teď - kluk....mám to v kartách :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2008 v 10:15  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
dvojmama - teda to letí jak šílené, Vikoušci jsou už velcí!!!

My jsme včera náhodou narazili na 4 roky staré fotky a Evča je tam ještě taková malá a roztomilá :wink: , teď už jde pomalu do puberty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
19. črc 2008 ve 12:51  • Odpověz
Ahojky
vendulko - já jsem takhle měla předpověděnou holčičku a máme Matýska. :grinning:
dvojmama - tobě nestačí ti tvoji dva?To tě obdivuju, mě stačí ten náš jeden divoch.
19. črc 2008 ve 13:48  • Odpověz
peti....mně je to úplně jedno jedstli to bude holčička a nebo chlapeček... :wink: ,ale oba raději chlapečka....ale je to jedno
19. črc 2008 ve 14:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.