• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
autor
Pěkný večer :slight_smile:
Nestíhám, nestačím, teprv teď usnuli malí divoši (všichni čtyři) a mám tu bordel jak po dopadu bomby :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musím poklidit a jsem mrtvá.

peti: stačí a bohatě, ale jednou za čas to nevadí. Jsem si bláhově myslela že to bude pohoda a teda né no :grinning: Fakt jsem ráda že spí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Taky dobrou
19. črc 2008 ve 21:33  • Odpověz
Ahojky tak jsme doma z výletu a všichni grogy. Maju byla nadšená a hrozně šťastná:o)

Vendu jak je?

Mam, je mi líto co tě potkalo a je to úplně normální, když máš ráda rodiče, tak tě to vzalo :wink: držím palečky aby bylo líp.
20. črc 2008 v 19:04  • Odpověz
autor
maji: děkuju. Vzalo mě to hodně no, ještě teď se z toho klepu. Doufám, že bude líp :pensive:

Jinak jsem zkoukla fotečky a Majuška vypadá, že ji to bavilo :dizzy_face: :grinning: Má krásně zapatlanou pusinu
20. črc 2008 ve 20:14  • Odpověz
ahojte holky....jak se máte?

Maji, je mi úplně skvěle,jaký byl výlet a kde jste byli?Jak dopadlo to páteční Brno?

Mam:A co Vikoušci...už dělají nějaké pokroky?

Raji, co Adámek, a Evička, hrají si spolu?Hlídá svého mladčího brášku?
20. črc 2008 ve 21:56  • Odpověz
ahojky

Mam jj maju to bavilo, všechny výlety ju baví, jen večer zpracovává to co zažila a ze spaní se zasměje, vejskne a nebo udělelá jééééé a druhý den je hodně ospalá:o)

Vendu, pátek byl super:o) a včerejšek taky. Byli jsme v Śiklově mlýně:o) Už se zase těším na nějaký výlet.o) Víc foteček dám pak na náš web, tak pošlu odkaz :slight_smile:
21. črc 2008 v 07:33  • Odpověz
autor
Pěkné ranko :slight_smile:
vendul: jj, Vikoušci jsou bobišci šikovní :dizzy_face: Teď pořád zkoušejí to přetáčení, ale Vikis zvládne jen ze zad na bříško a z bříška se dostane jen na bok, a Vikinka to má úplně obráceně :grinning: A taky si už přitahují nožičky do pusinky, to je roztomilý :dizzy_face: Jinak jsme pořád pozadu, flákáme cvičení, ale my to všechno doženem.

maji: jééé tak to musí být rozkošný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A výlety baví i mě, to bysme si rozuměli :grinning:

Jinak holky, dnes toho mám moc, musim do krámu, upíct nějakou buchtu, potom jsem slíbila kočárkování kámošce a nakonec přijede jedna známá a asi tu bude do zítra, takže musím poklidit, připravit pro ni nějaký spaní, poklidit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2008 v 08:47  • Odpověz
autor
holkyyy kde stééé?? Jsem přidala fotky z naší povedené procházky, tak když budete chtít, jukněte :wink:
21. črc 2008 v 15:29  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Dvojmama - Vikoušci jsou sladcí, jsou to šikulové :wink: Jen...nic ve zlém...ale nejsou na ten kočárek ještě malí? Je to sporťáček ne? Připadá mi, že to nejde dát na ležačku nebo ano? Aby se jim nezničily zádíčka.

Vendul - Evička si už na bratříčka docela zvykla. Od té doby, co se Adámek směje,je to o hodně lepší. Pořád mu něco vykládá a on se culí od ucha k uchu :grinning:

Majuš - výlety jsou super, to je dobře, že jezdíte :wink:
21. črc 2008 ve 21:36  • Odpověz
ahojky

mam fotečky super, Vikoušci pěkně vyrostli :wink:

Raji to je super, myslím Evičku :slight_smile:
22. črc 2008 v 07:38  • Odpověz
autor
Krásný ranko :slight_smile:

raji: kočárek jde dát do lehu, je přímo vhodný od narození :wink: Já je samozdřejmě vozím v lehu, ale pak se nedostanu do košíku na foťák, takže je musím zvednout, vyfotit, a pak zas vrátit do lehu :wink: Ale občas je vezu i v té mírně vyvýšené poloze, protože jsem se na to ptala doktorky, že když leží (hlavně v joggeru) tak nevidí a ona sama řekla, že ty mírně vyvýšené polohy jsou stejné jako u lehátek, takže když ten den vynecháme lehátko a chvilku je na prochajdě nechám ve vyvýšené poloze, vše by mělo být Ok :wink:

maji: vyrostli a hlavně se zakulatili :grinning: Ale na 5 měsíců jsme i dost dlouhí, ty špíčky vyběháme :grinning:
22. črc 2008 v 08:41  • Odpověz
Ahojky :wink:

dvojmama - tak to je super :wink: , já si užila s Evčou dost rehabek a zdrav. cvičení, tak to moc žeru.... :wink:
Adámek se taky zakulacuje, už má slušné faldíčky :wink: Krásně se směje a začíná být ukecaný (po mamince), i prdíky už pomalu ustupují, jen to blinkání je otravné - vadí jemu i mně - už aby se mu ten reflux upravil !!
Teď spinká tak jdu trošku poklidit.
22. črc 2008 v 10:46  • Odpověz
Ahoj.Tak si asi dneska pojedeme konečně pro auto. :grinning: Už se docela i těším.Mám v plánu jet do Brna do Ikey a to potřebujeme velký auto. :grinning: :grinning: :grinning: Chci Matýskovi konečně dodělat pokoj,tak potřebujeme něco dokoupit.Zatím máme vymalováno,pak stůl a komodu.
23. črc 2008 v 10:09  • Odpověz
autor
Ahojdáá :slight_smile:

peti: to se těšíte na autí vid :grinning: A do Ikey bych taky jela, byla jsem tam naposled někdy v těhu snad. Ale od nás je Ikea daleko a s dětma zatím nevypadá, že bysme se tam chystali.

Kdepak se nám toulá těhulka Vendulka?? :dizzy_face: Jakpak ti je?
23. črc 2008 v 11:28  • Odpověz
dvojmama - my máme Ikeu taky dál,tak si vždycky naplánujeme výlet a vyrazíme.Je to tak párkrát za rok.Já bych mohla jezdit častěji,ale kde na to vzít,že? :angry: A sprázdnou přece domů nepojedu.
23. črc 2008 v 11:39  • Odpověz
ahojky holky, zdravím Vás...já se mám dobře až na tu únavu a vstávání v těhu v 5...to je fakt masakr.Dneska jsem už řekla v práci šéfovi, že jsem těhu a vzal to celkem v poho...jsem tu už 3 těhule u nás ve firmě letos, máme tu ještě jednu, moji kolegyni z kanclu,ale ta mu to ještě neřekla, ale stejnak půlka firmy to ví....no chtěli snižovat sttavy,kdyby se nezlepšil prodej, tak jsem i ráda, že mě se to naštěstí netýká....

a co vy holky, jak se máte a jak si užíváte léta s miminkama? no léta, dneska se nedá mluvit o tom, že je léto
23. črc 2008 v 11:58  • Odpověz
holky, my asi taky budeme kupovat auto...ne asi,ale určitě,ale ještě nevíme kdy,asi těsně před porodem a nebo potom, nejdříve chcï zařídit věci pro Denouška a pak auto
23. črc 2008 ve 12:00  • Odpověz
tak koukám, že dneska asi nikdo :pensive:
23. črc 2008 v 17:15  • Odpověz
tak teda holky, co to dneska je? :grinning:
23. črc 2008 ve 20:00  • Odpověz
autor
já jsem tu, ale se řvoucím Viktorem na ruce :unamused: dnes se zase předvádí :frowning2:

vendul: jakýpak máte auto? A jaký chcete kupovat? :wink: a už máš něco pro 'Denouška'?
a všimla jsem si, že už sis dala do profilu těhu :dizzy_face: Máš termín den po mých narozeninách :dizzy_face:
23. črc 2008 ve 21:00  • Odpověz
ahojky mam: no nevíme jaké auto budeme kupovat,hlavně musíme nějaké koupit, pač to co máme dlouho nevydrží, tchán dělá soudního znalce v oboru aut, takže má hodně konaktů, tak nám bude shánět a my se rozhodneme, nové nechceme, no teda chceme,ale není na něj...zatím..
23. črc 2008 ve 22:07  • Odpověz
Pro Denouška zatím nic nemám, jen koukám a rozhlížím se, mám velkej guláš v tom, co je pro mimi potřeba a kolik je toho potřeba...takže zatím koukám...a zjišťuji různé věci... :wink:
23. črc 2008 ve 22:08  • Odpověz
tak to je paráda, že mám termín den po tvých narozeninách...manžel má 19.3 svátek a 29.4. slavíme 10 let co jsme spolu, tak takové dva dárečky...nějak se nám to sešlo...
23. črc 2008 ve 22:09  • Odpověz
jakpak to, že viktor tak huláká kluk jeden....v pondělí má svátek, co?Tak že teta z Mk přeje vše nejlepší a ať nezlobí maminku... :dizzy_face:
23. črc 2008 ve 22:10  • Odpověz
jdu pomalu do hajan, manžel pořád nikde...chjoooo, zase budu usínat sama... :confounded:

tak dobrou noc... :sunglasses:
23. črc 2008 ve 22:11  • Odpověz
Ahoj.Včera jsme konečně auto koupili a už budeme jezdit.Huráááá. :grinning:
24. črc 2008 v 10:16  • Odpověz
vendulko - ve fotkách máš kočárky,který se ti líbí.Pořád jsou to favoriti? :slight_smile: Mě se ten V-cross líbí. Mají i docela výběr z barev, nejvíc se mi líbí černo-zelený. :grinning:
24. črc 2008 v 10:22  • Odpověz
ahooooj

kpetra: gratuluji k autíčku....jo jo jsou to stále žhaví kandidáti...a snad i ta černá bude ta pravá :dizzy_face:
24. črc 2008 v 11:03  • Odpověz
Teď jsem se na něj ještě dívala a tahle barva mě docela dostala.Je to ta na hlavní fotce. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=14984792&tab=3
24. črc 2008 v 11:22  • Odpověz
jooo ten je parádní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. črc 2008 v 11:37  • Odpověz
autor
Ahojdááá holky :slight_smile:

peti: taky gratulace k autíčku :wink:

mě se teda ten V-cross nelíbí :unamused: Ale je pravda, že holkám od nás z března se líbí moc, každý máme jiný vkus :wink:
24. črc 2008 v 11:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.