• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
Ahojky :slight_smile:
petri - gratuluji k autíku a tiše závidím... :wink:

malý usnul, tak mám chvilku, venku je počasí na pytel, ale budem muset ven...potřebuji si vyzvednout fotky na občanku, doufám, že přestane pršet...aspoň trochu
24. črc 2008 ve 14:22  • Odpověz
Děkuji za gratulace,snad bude dobře sloužit.To, co jsme měli teď, jsme koupili loni,tak vydrželo jenom rok. :confounded:
24. črc 2008 v 16:04  • Odpověz
peti, tak aby autičko dobře sloužilo :wink:
25. črc 2008 v 08:52  • Odpověz
autor
Pěkný ráno :slight_smile:
peti: ta hlavně ať ohle dobře poslouží :wink:

Dneska mábýt konečně trošku hezky, jupííí, zase zajdem na nějakou procházku :dizzy_face: Doma mě to nebavííí
25. črc 2008 v 09:45  • Odpověz
autor
*tak hlavně ať tohle :sweat_smile:

*má být :sweat_smile: Ježiš už z toho nedostatku spánku blbnu
25. črc 2008 v 09:46  • Odpověz
autor
Ahojky, kde jste kdoooo?? :grinning:

Asi venku, dneska je konečně hezky co? :wink:
25. črc 2008 v 18:14  • Odpověz
Mam, hezky?Tady leje jako z konve :grinning:
25. črc 2008 v 18:20  • Odpověz
jinak já jsem tu skoro pořád...pokud se někde neválím únavou, ta mě teď postihuje ppořád...a taky jsem pořád na wecku, to je děsný, taky jste už tak od začátku chodily na wecko?
25. črc 2008 v 18:21  • Odpověz
já byla v práci každou hodinu :pensive:
25. črc 2008 v 18:21  • Odpověz
my byli venku, Maju má tříkolku a byla na ní náležitě pyšná :grinning: Zato holčička, které maminka tu tříkolku prodávala nebyla nadšená:o)
25. črc 2008 v 18:28  • Odpověz
autor
vendul: u nás je vedro, 28°C :stuck_out_tongue_closed_eyes: Myslela jsem, že se tam upeču :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já na wecko nechodila, nebo si to nepamatuju. Chodila jsem ke konci, snad každých 30 min :stuck_out_tongue_closed_eyes:

maji: jéé to se Majuška má :dizzy_face:

Já vůbec nevim co koupit Vikouškovi k svátku, nemáte nějaký tip? :wink:
25. črc 2008 v 18:31  • Odpověz
jo má v pondělí, co? To nevím, buď hračku a nebo něco na sebe ,aby byl fešák :dizzy_face:
25. črc 2008 v 18:32  • Odpověz
autor
vendul: asi to bude jenom nějaká hračka, stejně z toho nemá rozum co? :slight_smile:
25. črc 2008 v 18:44  • Odpověz
no to nemá,ale jen tak pro radost, proč ne?já taky nevím co budu denouškovi kupovat, pokud teda něco budu jako miminku...to bude dostávat pořád něco,pač poroste, že jo? :grinning:
25. črc 2008 v 18:47  • Odpověz
Ahojky holky,já jsem Bára.Nová maminka tady na koníkoj. :grinning: Nebude vám doufám vadit když se k vám přidám?
25. črc 2008 v 18:48  • Odpověz
autor
vendul: jj, oni pořád něco dostávají, takže to nějak zvlášť asi řešit nebudu :slight_smile:

Baru: ahojky :dizzy_face:
25. črc 2008 v 18:50  • Odpověz
ahojky baram...vítej mezi nás, snad se ti tu bude líbit :dizzy_face:
25. črc 2008 v 18:55  • Odpověz
možná budu řešit jen vánoce a narozeniny
25. črc 2008 v 18:55  • Odpověz
mě snad klepne, manžel se nahatej prochází po balkoně :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2008 v 18:56  • Odpověz
autor
vendul: :grinning: :grinning: :grinning: asi se nemá za co stydět :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2008 v 18:57  • Odpověz
Ahoj
Báro vítej!!! :grinning: Tak je nás zase o jednu víc.Super. :slight_smile: Koukám,že máš úplně mrňavý mimčo a s neobvyklým jménem.Tak o sobě něco napiš.Odkud jsi? A hlavně.......co máte za kočárek,když už na to máme téma. :sweat_smile:

dvojmama - já bych taky koupila hračku.Nějakou od šesti měsíců,ať se Vikoušek vzdělává.

vendulko - já jsem taky běhala na záchod pořád a ke konci jsem se tam málem přestěhovala.Ale já jsem byla od začátku doma,tak to šlo.Pamatuju si,že ke konci těhotenství jsem chodila po městě jen od záchodu k záchodu.Celou dobu bych nevydržela. :grinning: A jak ti je jinak,kromě tý únavy?Co nevolnosti? A vůbec...co na mimčo říkala rodina?
25. črc 2008 v 18:57  • Odpověz
no to asi ne...je topřece pořádnej samec.... :grinning:
25. črc 2008 v 18:59  • Odpověz
Tý jo.Jsem se dneska rozepsala,hotová spisovatelka.Ještě jsem zapoměla....majko - tříkolku závidím, taky se hrozně těším,až takhle vyrazíme.Ale nás to čeká nejdřím příští jaro.Teď budu ráda,když se do zimy naučí pořádně chodit. :grinning: My jsme dostaly po synovcovi tu elektrickou motorku z TV produktu.Já jí říkám dárek za trest,ale zase si zamachrujeme.Doufám,že baterky vydrží aspoň na obejití bloku.Těším se,že takhle budeme venčit psa. :wink:
25. črc 2008 v 19:00  • Odpověz
peti: no já budu od konce srpna taky doma, takže v poho, nevolnosti žádný, pořád, jenobčas ta únava a o mimču krom mě a vás a manžela a šéfa nikdo neví, zatím
25. črc 2008 v 19:00  • Odpověz
ale když jsem doma, tak se mi na wecko tolik ani nechce
25. črc 2008 v 19:01  • Odpověz
autor
peti: ahojky :slight_smile: asi bude nejlepší ho zase něčím inspirovat ke vzdělávání :grinning:
25. črc 2008 v 19:01  • Odpověz
U nás měla velký ohlas taková ta kostka,co je z každý strany jiná.Má chrastítko,šustí a tak.Myslím,že ji dostal dřív,ale hraji si s ní pořád.
25. črc 2008 v 19:02  • Odpověz
jojda, teď se koukám, že to je úplně malinkatej bobešek to miminko od baram :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já bydlím Rychnově...kočárek mám mutsy urban rider...musím říct že s ním jsem moc spokojená
teda takovej ani neznám, máš na něj nějaký odkaz, že bych se mrkla?
25. črc 2008 v 19:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.