• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
taky si to myslím, ale je spousta ženskejch co si to nemyslí.

Je Vendu Jirka dneska udělal vstupy na atomku za plnej počet bodů :dizzy_face:
7. bře 2008 ve 20:16  • Odpověz
Taky jsem to viděla a je to děs.Nechápu, jak to může někdo udělat. :frowning2:
A co bylo v Ulici? My jsme ji dneska prošvihli.
7. bře 2008 ve 20:16  • Odpověz
Já se asi v úterý objednám k mudr. na to vyšetření, doufám, že mě objedná bez remců s tím, že si mám přijít jenom na vyvolávačku.Ale já si myslím, že to má asi nějaký následek že mi nepřišla MS, něco asi bude špatně, ne?YNerada bych se tady snažila o mimčo třeba rok a pak šla na vyšetření a tam mi zjistili, že jsemměla před rokem nějaký problém, který se neřešil
7. bře 2008 ve 20:17  • Odpověz
Co si o tom myslíte vy? Možná že jsem moc pro sebe zaujatá :grinning:
7. bře 2008 ve 20:18  • Odpověz
autor
majko: gratulujem manžovi :slight_smile:
7. bře 2008 ve 20:18  • Odpověz
Mají gartulujíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :dizzy_face: to je bomba zpráva a ještě má Majuška pidinarozeninky, že obou posílám pusu na čelíčko jestli se neurazíš :grinning:
7. bře 2008 ve 20:19  • Odpověz
Jinak moje kočičky mají v neděli 2 roky :dizzy_face:
7. bře 2008 ve 20:19  • Odpověz
autor
holky já sem úchylná že furt mluvim v množnym čísle :angry: to mám ještě z těhu :angry:
7. bře 2008 ve 20:20  • Odpověz
kpetra: já na Ulici koukala,ale čoveče ani nevím co tam tak nějak bylo...měla jsem u toho menší pauzičku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2008 ve 20:20  • Odpověz
dvojmama: tak to myslíš za všechny ne? Ne jenom za sebe :grinning:
7. bře 2008 ve 20:21  • Odpověz
Holky díky:o)

Vendu, spíš si myslím, že to stejně nějak neovlivníš, na ty další různá výša se posílá až když to vypadá, že je vše v pořádku a stejně se nedaří. tak jako první by měl jít chlap na spermio, páč u ženský jsou ty výša na dýl a pak je mazec když se zjistí, že ženská je ok, a chlap ne, o tom by mohla povídat jedna paní
7. bře 2008 ve 20:22  • Odpověz
Maju to vyřídím ráno ju, spí jak se dala do postýlky :grinning:
7. bře 2008 ve 20:24  • Odpověz
Maji, mě šlo o to, aby se podívala na mě,proč mi nedorazila MS....to je mi divný
autor
vendul: takhle to nevadí, ale třeba se bavíme s kámoškama a já místo toho že Vikouši vstávaj v tolik a tolik řeknu my vstáváme :sweat_smile: my papáme, my si hrajeme, nás trápí prdíky atd... (a přitom mě ani Vikinu prdíky netrápí :grinning: )
Vendu ajo, tsorry, to víš mně to myslí pomalui to víš mateřství :grinning:
7. bře 2008 ve 20:25  • Odpověz
Kolegyně z práce mi říkala, že to může být ovlvněné tím, že jsem vysadila HA a začala i brát hormony na štítnou žlázu,ale pro klid v duši si raději zajfu i za mudr,a uvidím co mi řekne
7. bře 2008 ve 20:25  • Odpověz
Sylvi: :grinning: :grinning: to se stává a to za chvilku přejde :grinning:
7. bře 2008 ve 20:26  • Odpověz
Maji: to je o.k., to já chápu
7. bře 2008 ve 20:26  • Odpověz
jinak já asi taky půjdu do hajan jinak ráno asi nevstanua ani nevím, jak dlouho budu v práci
7. bře 2008 ve 20:27  • Odpověz
musím se ještě podívat kdy mi jede vlak či bus
Vendu jasně chápu, lepší vědět vo co gou.

dvojmam, z toho si nic nedělej, já to mám furt taky, a některým to na koníkovi moc vadí, ale člověk si to prostě neuvědomí :grinning:
Holky já mizím se natáhnout, zítra nás čeká perný den. Tak přeji hezký večer a papa
7. bře 2008 ve 20:28  • Odpověz
holky, já mizím taky, tak si to tu hezky užijte páááá
7. bře 2008 ve 20:30  • Odpověz
zítra se tu třeba po práci objevím Hezký víkend všem :dizzy_face:
7. bře 2008 ve 20:30  • Odpověz
jo a nezapomeňte zítra oslavit MDŽ :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2008 ve 20:32  • Odpověz
autor
holky, pardon, že jsem tak najednou zmizla, ale přišla nečekaná náštěva, tak jsme kecali až do ted :dizzy_face:

vendul: já bych asi taky šla k doktorce, ať se na mě mrkne, třeba jsou jen zblázněný hormony :wink:

maji: mě ještě neřekl nikdo že by mu to vadilo, ale já když si to pak uvědomim, tak si připadám jako cvok :sweat_smile:

tak já si jdu asi taky na tu hodinku dáchnout, dobrou noc :dizzy_face:
7. bře 2008 ve 22:48  • Odpověz
Krásné ráno

dvojmam, neřekly to přímo, ale napsaly to, že jim hrozně vadí, když píšou holky třeba papame a přitom papá jen dítě.... vím o třech.
8. bře 2008 v 09:55  • Odpověz
autor
Dobré ranko :slight_smile:

jsem se dneska zase krásně vyspinkala až do půl desátý :dizzy_face: akorát v noci se nemůže starat MM, to ještě musí nastoupit mlíkárna, ale jinak ty ráná zvládá MM skvěle :dizzy_face:
Tak si holky užijte MDŽ :wink: my asi akorát půjdeme na procházku, možná zase dáme nějaký nákupy :slight_smile:
Krásný den všem
8. bře 2008 v 10:38  • Odpověz
Ahoj
dvojmama - gratuluji k takovému manželovi. :slight_smile: Super, že ti tak pomáhá.Mě přítel taky pomůže, když je to potřeba, ale ráno jsem to já, kdo musí s Matýskem vstávat. :angry:
8. bře 2008 v 11:30  • Odpověz
autor
kpetra: tak on zas určitě TM pomáhá s jinými věcmi :wink: Všichni chlapi mají něco no ne? :grinning:
8. bře 2008 v 11:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.