• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
Jako bys nevěděla :grinning: no po tatínkoj.. :grinning:
25. črc 2008 v 19:26  • Odpověz
autor
baru: tak to joo :grinning:
25. črc 2008 v 19:28  • Odpověz
Taky musím, budeme mít krmení dravé zvěře.Teď se tady na mě sápe. A tak vlastně ne na mě,ale na psa. :grinning: Chudám už neví,kam má před Matýskem utýct.Ten za ním vleze i pod postel.

Tak dobrou noc!!!
25. črc 2008 v 19:29  • Odpověz
No tak holky mějte se pěkně,já musím jít koupat Maxíka..Dobrou noc!!
25. črc 2008 v 19:30  • Odpověz
autor
peti: chudák pes :grinning: Dobrou :dizzy_face:

Baru: dobrou :dizzy_face: A pozdravuj Maxe a Petra :wink:

Já jdu aspoň převlíct do pyžámek :sweat_smile: Dobrou :dizzy_face:
25. črc 2008 v 19:32  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
vidím, že už jsem vás nestihla, tak příště...
já byla dnes s malým na návštěvě, byl vzorný, škoda, že nevyšlo počasí...chystali jsme se na prochajdu po lese, ale přišla bouřka a bouřilo celé odpoledne...
25. črc 2008 ve 20:32  • Odpověz
Jejda já su dneska najako mimo.

Baru vítám Tě tady :slight_smile:

Se omlouvám, kecám jinde a teď semka vlezu abych Peti pochválila fotečky a oliko nakecáno:o) Fotečka připrava na koupaliště prostě nemá chybu:o)))))

Mam tip na dárek ti neporadím, páč vůbec nevím co se Ti líbí pro prcky a co ne:o) Jdu uklidit konečně ten binec po Maju.
25. črc 2008 ve 20:48  • Odpověz
Baru jinak gratuluji ke krásnému Maxíkovi :dizzy_face:
25. črc 2008 ve 20:49  • Odpověz
Taky vítám Baru a malého Maxíka - Adámek už není nejmladší :wink:
25. črc 2008 ve 21:00  • Odpověz
Petri - Matýsek je moc roztomilý, foto s pejskem u vany je :grinning:
25. črc 2008 ve 21:01  • Odpověz
autor
jj, Matýsek je krásnej :dizzy_face: Taky se mi nejvíc líbí foto s pejskem u vany :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak krásnou dobrou noc :slight_smile:
25. črc 2008 ve 21:21  • Odpověz
Ahoj
Děkuji za pochvaly Matýska.No dělali jsme,co jsme mohli. :grinning: :grinning: :grinning: Ta fotka u vany se mi taky moc líbí.Normálně tam takhle nakukoval jen Billy,ale teď už tak koukají oba. :slight_smile: Z Matýska bude asi šmírák. :sweat_smile:
26. črc 2008 ve 12:04  • Odpověz
ahojky

užijte si zbytek víkendu a já se těším zítra na Vendulku :dizzy_face:
26. črc 2008 v 19:45  • Odpověz
autor
Zdravím při neděli :slight_smile:
U nás se konečně usnulo, tak utíkám na koníka :grinning: Včera jsem se sem ani nedostala, opět mě nenechali vydechnout ani na minutku :pensive:

maji: proč na Vendulku? Mi něco uniklo? :astonished: :sweat_smile: :confused:
27. črc 2008 v 10:58  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
My se ted vrátili z vycházky,Max usnul,tak byla pohoda :grinning: a jak se všichni máte?? :grinning:
27. črc 2008 v 15:05  • Odpověz
autor
Ahoj Baru :slight_smile:
My byli taky na procházce, ale Vikouni usnuli až před 20 minutkama, tak doufám, že ještě budou spinkat :wink: Dnes naštěstí (ŤUK ŤUK) neřvou už tak příšerně, ale do pusinky mě nepustí, takže nevím nevím, kde jsou zuboše. No hlavně aby už bylo líp.

Jakpak se máte vy?
27. črc 2008 v 15:38  • Odpověz
NO to jsou teda spáči :grinning: Max se asi před 10 minutkama zbudil,spinkal asi tak 3 hodiny takže jsem spokojená..ted si s Petrem "hrajou".. :grinning: A co v noci??Byli hodnější?
27. črc 2008 v 15:44  • Odpověz
autor
baru: spáči to teda moc nejsou, za den spí max. 2 hodinky a to musí být zázrak. Dopoledne spali ani ne půl hodinky, tak byli unaveni.
Jé, mě nikdy dvojčátka nespali 3 hodinky v kuse :dizzy_face: To ti závidim, váš Max je spáč :wink:
V noci to šlo, chvílema plakali, ale oproti předchozím dnům to bylo bájo :dizzy_face:
27. črc 2008 v 15:51  • Odpověz
Ahoj holky.U nás je dneska krásně,tak jsme vyrazili ny návštěvu k tetě a pak ještě za mým taťkem na zahradu.No a dobrá zpráva je, že dědeček koupí novou postel Matýskovi k narozkám a my máme 4 000,-- k dobru. :grinning: Tak mám radost. :dizzy_face: A se spaním teda nemáme problémy. Marýsek je naučený spát dvě hodiny přes poledne.Večer chodí později,tak kolem půl desátý,ale zase ráno vstává kolem osmý. :slight_smile: Tuhle nás dokonce vzbudila v půl devátý pošťačka. :grinning: :grinning:
27. črc 2008 v 18:57  • Odpověz
ahojky:o)

Mam páč jsme se s Vendulkou srazili v Lednici :dizzy_face:

Bylo to super, Vendu ještě jednou díky :dizzy_face:

Zpátky jsme se stavovali na Nových mlýnech a tedy fuj tajb, voda zelená humus, já bych se v tom nekoupala ani za milion. Zato jsem si pěkně vlezla doma do bazénu, voda byla jako kafíčko a hezky jsem si aj zaplavala, páč tam je teď nějak moc vody, jak pršelo :grinning:
27. črc 2008 v 19:53  • Odpověz
Ahojte holk, zdravím z rychlíku

Maji, nemáýš zač, to já jsem dlužník...bylo to super, jak píšeš...Majuška byla kouzelná i když je pěkně vidět, že je to tatínkův mazlíček...ale jsem moc ráda, že jsem Vás zase po dlouhé době viděla :dizzy_face:
28. črc 2008 v 10:19  • Odpověz
autor
Pěkný dopolko :slight_smile:
peti: závidím spáče :dizzy_face: U nás to dnes bylo lepší, ale na spaní celou noc se asi v životě nedokopem. No co, vyspím se v hrobě.

vendu a maju: to se máte :dizzy_face: Určitě to muselo být moc príma, nemáte někde fotečky? :wink:
28. črc 2008 v 11:26  • Odpověz
mam: já fotky nemám, nebrala jsem ani foťák a Maja fotila jen Majušku a park...tak zkus jedině u ní :wink:
28. črc 2008 v 11:31  • Odpověz
autor
vendu: to je škoda, tak příště :wink:
28. črc 2008 v 11:41  • Odpověz
no mě napadlo brát foťák,ale zase jsem si říkala , že jsme tam už byli a máme od tama milion fotek, tak jsem ho už nebrala

a co jinak?
28. črc 2008 v 11:43  • Odpověz
Na dvou fotkách mám Vendulku, takové momentky:o) Fotečky budu mít pak na našich web stránkách :slight_smile: Já už na foto moc nejsu. :grinning:
28. črc 2008 v 11:46  • Odpověz
autor
vendu: jinak dobrý :slight_smile: Už od rána se chystám na koupálko, ale jaksi mi to pořád nevychází. Děti spaly, pak zas jídlo, oblíkání, teď jsou na dece a já se zasekla u MK :grinning: Stejně čekáme na kámošku :wink:

A co ty jinak?
28. črc 2008 v 11:47  • Odpověz
autor
maji: takže nějaké fotky jsou? Momentky já ráda :wink: :grinning:
28. črc 2008 v 11:48  • Odpověz
autor
jsem to odeslala než jsem stihla dopsat.
Tak potom dej vědět až je tam dáš, ju? :dizzy_face:
28. črc 2008 v 11:49  • Odpověz
maju? jaké momentky? ani nevím, že jsi mě fotila? :sweat_smile: :confused: :grinning:
28. črc 2008 v 11:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.