• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
Mam dám vědět.

Vendu, jak jsem se dívala u skleníku dolů tak jsem Vás vyfotila z dálky a pak jak máš Majju v náručí a ona chce k tatínkovi :grinning:
28. črc 2008 v 11:52  • Odpověz
no my se dneska taky po práci chystáme na koupaliště,ale nejsem si jistá jestli chci nebo ne...kdy si řeknu, že jo, tak se mi nechce a naopak... :grinning:

jinak celkem dobrý, jen jsem dneska nic moc nejdela, nemám na to chuť a všdchno mi strašně smrdí, na snídani jsem měla jogurt, z toho se mi udělalo nějako divno a teď na oběd jsme si ohřálajídlo, dala 2s do pusy a šla to dát kočkám v práci, pač se mi z toho navalovalo....fůůůj, vůbec poslední dobou do sebe toho moc nedostanu
28. črc 2008 v 11:53  • Odpověz
jéé, tak to se těším na foto, to ani nevím, že jsi fotila...to jsem teda fakt zvědavá, tak mi potom pošli do IP odkaz a já se ráda mrknu :grinning:
28. črc 2008 v 11:54  • Odpověz
ok pošlu, snad to tam ještě dneska vložím, uvidím.
28. črc 2008 v 11:55  • Odpověz
jak budeš mít časa :wink:
28. črc 2008 v 11:56  • Odpověz
tak já jdu zase pracovat, opravdu se mi chce :frowning2:
28. črc 2008 v 11:56  • Odpověz
autor
Mě se na koupálko teda moc nechce, ale kámoška mě přemluvila. A navíc co bych dělala zase doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad to tam nějak přežiju
28. črc 2008 v 11:58  • Odpověz
autor
vendul: tak ať ti to rychle uteče :wink: Papa
28. črc 2008 v 11:59  • Odpověz
Mam děkuji...

a vše nejlepší Vikoškovi :dizzy_face:
28. črc 2008 ve 12:04  • Odpověz
nj všechno nejlepší Vikouškovi, já si konečně přehodila kalendář:o))))
28. črc 2008 ve 12:13  • Odpověz
autor
děkujéééém :dizzy_face:

Tak my jedem na to koupálko :slight_smile: Pa
28. črc 2008 ve 12:19  • Odpověz
pa, já jdu zmenšit ty fotečky :wink:
28. črc 2008 ve 12:21  • Odpověz
já jdu na koupák až odpo, po práci, akorát nevím, jestli to není pro mě nebezpečný, jestli nemůžu chytit nějakou infekci na koupališti
28. črc 2008 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj.Taky přejeme všechno nejlepší Vikouškovi!!! :slight_smile:
28. črc 2008 ve 13:14  • Odpověz
autor
Ahojky, jsme zpět, umoření, upocení, naštvaní, ubrečení a já nevim co ještě :grinning: Nemůžu se dočkat dalšího výletu na koupaliště :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Fotečky krásný :dizzy_face: Vendu: moc ti to sluší :dizzy_face: Infekci asi chytiti nemůžeš, ale já se loni taky bála a nechodila, je t na tobě :wink:

peti: děkujem :slight_smile: Gratulace vyřídím až se pán vzbudí :wink:
28. črc 2008 v 15:36  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
My byli dnes taky na koupališti, voda byla super, malý zlatíčko spinkal jako dudek, Evča vymáchaná a vyklouzaná, takže spokojenost veliká :slight_smile: :slight_smile:

Vendul na koupaliště jsem v těhu (u Evči) chodila normálně a v pohodě. Jen do rybníku jsem nelezla. Aďouše jsme počali v Chorvatsku, takže ten se koupe od početí :wink: ale moře je moře, tam se infekce spíš léčí. Nechodila jsem na krytý bazén, tam mi vadil ten chlor, měla jsem z něj záněty. Je to individuální! :wink:
28. črc 2008 ve 22:33  • Odpověz
ahojte holky, tak koupaliště jsem přežila v poho, no jak se to veme.Blbli jsme s manželem ve vodě jako malí a zlomila jsem si o něho 2 nehty...ještě, že jdu v pátek na nehty...

Mam děkuji.

Raji, jo k moři jsem chtěla,ale asi mám smůlu, chtěla jsem v lednu/únoru ,ale to se bojím...to přece jen už budu mí pořádnej pupek,....počkám si potom až s mimčem
29. črc 2008 v 07:34  • Odpověz
Ahoj. Já jsem chodila na koupaliště až do konce těhotenství.Loni byly hrozný vedra a mě to nedělalo dobře.Ve vodě mi bylo nejlíp a problémy jsem žádný neměla. K moři bych si ale těhotná netroufla.
dvojmama - a co jsi nakonec Vikouškovi k svátku vybrala? :slight_smile:
29. črc 2008 v 10:11  • Odpověz
no já to včera zkusila a skvělě mě to osvěžilo, přemýšlím, že dneska půjdeme taky...
29. črc 2008 v 10:40  • Odpověz
Já jsem snad byla na koupáku i týden před porodem a bylo tam hodně podobně "postižených" . :grinning: Pokud ti to nedělá zle,tak toho využij.Ještě si vzpomínám, že jsme byli s přítelem tři dny před porodem na akci. Kluci koupili na konec léta sud.To už jsem měla první termín a smáli se mi,že bych taky mohla začít rodit.No on by je ten smích přešel,kdyby se tak stalo. :confounded: Taky jsem řídila domů a přišlo mi to normální. :dizzy_face:
29. črc 2008 v 11:56  • Odpověz
no asi je to i o tom, jak se žena cítí a ne vše dělat jak se v knihách píše a doktor říká...přece já sma vím nejlíp jak mi je a co mi dělá dobře a co zle,ale zase na druhou stranu mám strach riskovat
29. črc 2008 ve 12:01  • Odpověz
autor
peti: koupili jsme tyto http://www.eshopbaby.cz/katalog/nakladak-s-kostkami-6m-fisher-price-p2982/
http://www.eshopbaby.cz/katalog/chrastici-auticko-6m-fisher-price-p2971/
http://www.eshopbaby.cz/katalog/aktivni-kostky-6m-fisher-price-p2950/
a pak ještě něco dostane od babiček, dědečků, dalších příbuzných, kamarádů atak :wink:

Dneska absolutně nestíhám, odpol má přijít sestřenka a já ještě nezačla uklízet a ještě musim skáknout do obchodu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2008 ve 12:23  • Odpověz
ahojky

mam super hračky. Já se v těhu nekoupala, nebylo léto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2008 ve 12:33  • Odpověz
Maji :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2008 ve 12:44  • Odpověz
dvojmama - hračky jsouu super.My máme krokodýla s kostkama od FP a ten je bezva.Taky ještě plánuju další kostky.
29. črc 2008 ve 13:14  • Odpověz
autor
Holky, díky za pochvaly hraček :slight_smile: Taky jsou to teda pořádný pálky..ještě chci koupit usínáčky, potřebujem sedačky, jídelní židličky..všechno 2x a z mateřský toho teda moc nekoupim :unamused:

maji :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2008 v 18:42  • Odpověz
super fotečky mam. Hezký večer.
29. črc 2008 ve 20:10  • Odpověz
autor
majuš: díky :slight_smile:
Taky vám blbnou albumy? Mě to nechce přijmout víc než 5 fotek denně :angry: Takže každý den něco přidávám a už mě to pomalu nebaví, zítra doplnim album a kašlu na to :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak krásnou dobrou noc :slight_smile:
29. črc 2008 ve 21:03  • Odpověz
ahojky

mam, jestli blbnou albumy tak nevím, já moc fotek nepřidávám :grinning:
30. črc 2008 v 06:50  • Odpověz
autor
majuš: je to divný, album mám plný takže na to už kašlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo jinak pěkné ráno :slight_smile:
30. črc 2008 v 09:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.