• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
autor
Holky, dneska jedem na bazén, takže až večer, papa a pěkný den :slight_smile:
30. črc 2008 v 10:22  • Odpověz
mam: pškná fotečka v pasu a užijte si bazén... :wink:
30. črc 2008 v 11:28  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Tak my dnes byli zase na koupališti. Přijela mi kamarádka s dětmi, tak bylo super, děcky si vyhrála, no paráda :slight_smile: :slight_smile: Sousedi pod náma dělají novou elektřinu, od 9h vrtají a třískají, děs běs. Musíme být celý den venku, děti to nějak nedávají. Ještě že je krásně. Akorát na domácnost nemám vůbec čas :unamused: a na koníka taky ne
30. črc 2008 v 18:58  • Odpověz
teda holky, vy si ale užíváte, pořád jste všechny někde u vody, já chci takýýýýýý,ale ještě musím chodit do práce :confounded:
31. črc 2008 v 15:24  • Odpověz
ahojky

Vendu to věřím, že byl tatino dojatej a co mamuš?

Holky to vedro je super ale asi jen pro ty co jsme u bazénu :grinning:
31. črc 2008 v 19:44  • Odpověz
Ahoj.
Dneska je zase na padnutí. :angry: A vůbec tady v bytě. Závidím všem,co mají domek a svůj bazén.Já mít doma bazén,tak z něj snad nevylezu. :grinning:
1. srp 2008 v 10:46  • Odpověz
autor
Ahojky koukám že nikdo nikde, to zase víkend.

My teď jezdili pár dní na bazén k sestřenici, dvojčata tam mají svůj bazének, tak je to super a na MK nebyl čas a hlavně ani nálada :unamused: No nic.
Dneska konečně nebylo takové vedro, jeli jsme na nákup a já zapoměla pláštěnku, takže jsme samozdřejmě úžasně zmokli :unamused:

Jak pak se máte tu? ojé slyší řev, tak zase jdu. Mějte se tu krásně a užijte si víkend :slight_smile:
2. srp 2008 ve 20:16  • Odpověz
Ahojky :wink: :wink:
My se máme dobře. Včera jsme byli u kámošky na zahradě, Evča se vyčáchala v bazénu s dětma, malý spinkal pod stromem, pohoda. Jen večer byl krušnější - zase bříško. Evička odjíždí zítra na týden k babičce, už se moc těší, nemůže usnout, jak je nedočkavá :wink:
2. srp 2008 ve 21:31  • Odpověz
autor
raji: to věřím že se těší :dizzy_face:
3. srp 2008 v 01:09  • Odpověz
ahojky

mam hezká fotečka v pase :wink:

Jinak vedra nám nějak nevadí, v domečku máme krásně chladno, výhoda napůl kamenného domku:o) přes poledne jsme doma, raději, a jak se vyspí Maju, tak jdeme k bazénu. Ale už je zase takové divné dusno, chtělo by pročistit vzduch. Dneska jedeme na loď, tak snad bude přijatelně. V pátek nám dovezli dřevo, to byl zase masakr, ale máme moooooc dřeva do krbíčku :dizzy_face: zase alespoň na dva roky :slight_smile:
tak hezký zbytek neděle :slight_smile:
3. srp 2008 v 10:04  • Odpověz
Ahojky holky,tak jsem se sem konečně dostala,tento týden jsme byli na dovolené.Takže jsem MK nestíhala.Dovolená byla super,moc jsem si neodpočinula,ale to jsem ani nečekala.
majky:vy se máte že bydlíte v domečku s bazénem,to musí být pohodička.
3. srp 2008 ve 14:23  • Odpověz
Ahoj.Tak jsme včera byli na svatbě. Pro Matýska to moc nebylo,tak jsme ho nakonec prodali babičce,kde mu bylo líp.Ale my jsme si to docela užili.Hlavně jsme si pochutnali.Večer byl raut a bylo z čeho vybírat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Baram - a kde jste byli na dovolený?

Už jsem to jednou psala.....ZÁVIDÍM VŠEM,KDO MAJÍ SVŮJ BAZÉN. :grinning: :grinning: :grinning: Majko, nechceš si to vyměnit a jít na chviku k nám do bytu? :wink:
3. srp 2008 v 17:24  • Odpověz
ahojky

Baram jak bylo na dovče? Pohodička to je, zahrada, klid, ticho....a to jsem holka z města, ale nějak jsem si pěkně zvykla:o)

Peťo, ani za nic bych neměnila. Ale už je fakt hnusné dusno a chtělo by to spršku, aby se ten vzdoušek pročistil
3. srp 2008 ve 20:14  • Odpověz
Tak spršku bych taky brala. Aspoň by se líp spalo.Teď se nedá v noci spát, jak je dusno.
3. srp 2008 ve 20:24  • Odpověz
to věřím. Mně vadí nejvíc ty procházky dusno fuj a já tak ráda noční procházky :unamused:
3. srp 2008 ve 20:52  • Odpověz
autor
ahoooj holkyy :slight_smile:
maji: děkujuuu :slight_smile:

Taky závidím všem, co mají svůj bazén :grinning: Dneska je zase dusno, fuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dvojčata jsou protivní až fujky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi je někomu prodám :grinning:
4. srp 2008 ve 13:46  • Odpověz
majky, petro: na dovče bylo skvěle, byli jsme v jedné vesničce u Tábora, bydleli jsme u naší známé, která má ročního syna Ondru, s Maxem si ale zatím moc nerozuměli :grinning:

sylvi: za kolik prodáváš? :grinning:
4. srp 2008 v 18:24  • Odpověz
dvojmama - v sobotu jsme byli na svatbě a tam byly roční holčičky - dvojčata. A byly tak úžasně hodný,že ty bych koupila hned. :slight_smile: Ten náš divoch tam řádil daleko víc. Nakonec jsme ho museli odvézt.
4. srp 2008 v 18:31  • Odpověz
autor
jé peti vy máte dneska přesně 11 měsíců :dizzy_face: Gratulaceee, za měsíc máte rok :dizzy_face:
U nás je holčička taky hodnější, Viktorek zlobivec zlobivej.

baru: za cokoli, klidně zadarmo, hlavně když bych měla chvilku klidu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Opět totiž brečíme a brečíme a nechápou, že mamka chce spinkat. Ještě k tomu opět hádky s Jirkou, no fakt toho mám už plný zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2008 ve 23:24  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

dvojmama - neboj, oni zas budou hodní :dizzy_face: budou to asi zoubky, ne?máš to náročné, já mám někdy co dělat s jedním mimísem, mít to 2x tak nevím. drž se!!!

adík teď taky začal vymýšlet, vyžaduje pozornost a nejradši by se furt nosil :wink:
5. srp 2008 v 11:28  • Odpověz
Ahoj
dvojmamo - já jsem se ptala,jesti jsou holky tak hodný pořád a prý docela ano. Hodně si spolu vyhrají a když usínají,tak se drží za ruce.To je krásný. :slight_smile:

rajko - mě ten náš divoch taky dá pěkně zabrat.Mít ho doma víckrát,tak už mě snad odvezli. :grinning:
5. srp 2008 v 11:39  • Odpověz
ahojyk

holky mě nic nebaví:o( chjo.

Peti dodatečná gratulka k posledním mininarokám a už budeš mít doma batolátko :grinning:
5. srp 2008 ve 12:45  • Odpověz
Děkujeme za gratulace. Hrozně to utíká. Ani mi nepřijde,že bude mít Matýsek už rok. :dizzy_face: Vždyť jsem ho teprve nedávno porodila.Je to jako včera.
5. srp 2008 ve 12:46  • Odpověz
Tak to znám tedy ten pocit, :grinning:
5. srp 2008 ve 13:05  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Jsme se teď vrátili z procházky s Barunkou a malým Maxíkem :dizzy_face: Bylo to krásný :dizzy_face: Byla s námi ještě kámoška Lucka se synem Samem a ten je krásnej :dizzy_face: a hodnej! Ale trošku žárlil na mamku když koukala na jiný mimčo :grinning:

raji: asi to jsou zoubky, ale trvá to už víc jak 14 dní a kde nic tu nic :unamused: Oni i vymrzují že chtějí nosit a všímat si jich :wink:

maji: taky mám dny kdy se mi nechce ani otevřít oči :wink: To přejde..

peti: s dětmi ten čas utíká nějak rychleji :dizzy_face:
5. srp 2008 ve 13:22  • Odpověz
autor
jé Baru ty jsi přidala fotky, krásnýýý :dizzy_face: :dizzy_face:
5. srp 2008 ve 13:37  • Odpověz
Ahojky holky..
Dnešní procházka úžasny,všechny děti hodný..až teda na Maxe,který si musel chvíli pobrečet ale pa se hned zas uklidnil,naštestí..Vikouškům to moc slušelo,jsou už nějaký veliký co??Máte pravdu,ten čas ale letí...
Fotky jsem přidala právě z dnešní procházky... :slight_smile:

A jak se tady všichni máte??
5. srp 2008 ve 14:05  • Odpověz
autor
baru: no náš kočárek šel chvilku taky s muzikou, jak jinak :grinning:
Jsou velicí no, ale nevím po kom. Však Maxík už taky vyrostl :wink:

Jdeme naproti taťkovi do páce, tak zatím papa :slight_smile:
5. srp 2008 ve 14:10  • Odpověz
baram - Maxík je frajer :grinning:
5. srp 2008 v 17:38  • Odpověz
autor
peti: je, vid :dizzy_face:
A kdybys viděla jak jeho tatínek ho pyšně vezl :dizzy_face: To bylo krásný!

baru: fotečky se vám fakt povedly :slight_smile: Škoda, že jsme nefotili potom, když jsme přišli my a neudělali společnou fotku, tak příště :wink:
5. srp 2008 v 18:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.