• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
Peti,sylvi:Max a já děkujem za pochvaly.. :slight_smile: no příšte nafotíme vikoušky s Maxem dohromady...3 nej kámoši..:slight_smile:
5. srp 2008 v 19:07  • Odpověz
autor
baru: tak jo :dizzy_face:
a copak dělá Max s Petrem? Mi dneska nejde vůbec icq :unamused:
5. srp 2008 v 19:08  • Odpověz
sylvi:Max spinká,a Petr si čte...ale chystá se jít vařit večeři..jsem zvědavá co to bude..:slight_smile:a copak dělají vikoušci s Jirkou??P.S.Petr pozdravuje,nejvíc prý Viktora s Jirkou..:slight_smile:
5. srp 2008 v 19:15  • Odpověz
autor
baru: :grinning:
Vikoušci jsou ještě moc aktivní, tak je nechávám vyblbnout na dece a posunem koupání. Třeba se unaví a budou lépe spinkat. A Jirka hraje nějakou bláznivou hru na pc. Za pozdravy kluci děkují a taky pozdravují, Viktorka taky :wink:

Jdu na výběr židliček a autosedaček, je toho moc a nemůžem se na ničem dohodnout..grrr :grinning:
5. srp 2008 v 19:19  • Odpověz
Sylvi:Vikoušci srší aktivitou..jsou neúnavní,i dneska na procházce byli nejživější..kde tu energii berou??

Tak to přeji pěkný výběr..už máte nějaké favority??
5. srp 2008 v 19:29  • Odpověz
baru moc krásné fotečky:o)

Mam snad to brzy přejde, fakt dneska su byla protivná až hrůza a to jsme tu měli nastavajícího, konečně taky zavítal do Čech, žije totiž až daleko za oceánem :cry: Maju naprosto hotová, Luky taky, furt jí dával pusinky:o) Jen škoda, že tu byli krátce, ale ještě se staví příští týden až budu u mamči :slight_smile: My si alespoň s kámoškou pokecaly a trochu mi to zvedlo náladu, ale jen malinko. tak se mějte fajnky hezký večer.
5. srp 2008 ve 20:45  • Odpověz
majky:děkujem za pochvalu..
5. srp 2008 ve 21:11  • Odpověz
autor
Holky, MY UŽ SPÍÍME! :dizzy_face: sláva, sláva, sláva...
baru: já nemám ponětí kde berou energii, mají jí víc než já i Jirka dohormady :wink:
favorizů pár máme, za chvilku hodím odkazy :wink:

maji: alespoň malinko zvednutí nálady :wink:
5. srp 2008 ve 21:19  • Odpověz
autor
baru: favoriti na jídelní židličku jsou dva: http://www.caryfuk.cz/product-13034/jidelni-zidlicka-inglesina-zuma ta je hezčí, ale bohužel dražší a druhý: http://www.caryfuk.cz/product-10855/jidelni-zidlicka-peg-perego-prima-pappa-dinner-200 ta zatím vypadá reálněji :wink:

a autosedačky buď maxi-cosi, nebo možná chicco...
5. srp 2008 ve 21:26  • Odpověz
sylvi:to se máte že spinkáte,Max se před chvilkou probral,tak jsme nakrmily a spinká dál..jak andílek.. :wink:
Jsem zvědavá na židličky,tak dávej.. :grinning:
5. srp 2008 ve 21:29  • Odpověz
sylvi:no ta inglesina je úžasná...moc pěkná.je teda držší,ještě když to musíte mít 2x co??ale ty Jirku nějak přemluvíš co??
5. srp 2008 ve 21:31  • Odpověz
autor
baru: koukám že diskuze je celá naše :grinning: Kdepak jsou ostatní? :wink:
Maxík je andílek, jsem to dneska viděla :dizzy_face:
inglesina je úžasná, ale 10tis. za židličky asi nedáme :unamused: Uvidíme, uvidíme :wink:
5. srp 2008 ve 21:44  • Odpověz
sylvi:koukám,koukám taky samy dvě tu.. :slight_smile: No zas takový andílek není,to je když spí..dneska taky plakal,jsi taky viděla..to je pravda 10tis.je tak trochu moc..
5. srp 2008 ve 21:48  • Odpověz
Ahoj
Dvojmama - židličky jsou super,ale popravdě,já bych za židličku nedala ani těch 3500,--. Ani bych si to nemohla dovolit. :cry: My máme tu obyčejnou z Ikey a je super. A vyjde na pár stovek.Dokonce jsem četla někde testy a vyšla jako jedna z nejbezpečnějších.
6. srp 2008 v 10:56  • Odpověz
ahojky

peti taky máme z ikei od známého:o) a já si ju nemůžu vynachválit a mají ji skoro všude v restauracích kde to mají pro děti a vyšla jako druhá nejlepší a nejbezpečnější co jsem četla na nějaké diskuzi:o)
Já bych to za židličku taky nedala ikdyž bychom si to dovolit třeba mohli, ale přijde mi to zbytečné, já raději penízky investuju do něčeho jiného:o)
6. srp 2008 ve 12:41  • Odpověz
autor
ahojky
Ty židličky z Ikei se mi nelíbí,hlavně nejsou polohovací,a přijdou mi nepohldlné.Bezpečné asi jsou,ale použitelné hlavně na cesty.Ale holkám z března se také líbí,každý máme jiný vkus.Ceny židliček jsou sice šílené,ale je to investice na dlouho.Neumím si představit v té židličce z Ikei krmit dvou,nebo tříleté děti. :unamused: :wink:
6. srp 2008 ve 13:22  • Odpověz
My teď budeme kupovat Matýskovi velkou postel a skříň.Jenže ty mu snad vydrží,tak do nich ty peníze investuju,i když taky nejsou nejlevnější.Za židličku by mi bylo líto dát takový peníze, ale samozřejmě by se mi taková nějaká taky líbila.Ale zas to není na dlouho.
6. srp 2008 ve 13:23  • Odpověz
Ahojky holky
Musím říct,že ty z Ikei nejsou špatné na cesty,ale třeba k nám domů by se nehodily,a ještě mi přijdou nepohodlné.My máme na židličky ještě čas,ale už mám favorita Fresco bloom ,je sice dražší ale úžasná. :wink:
6. srp 2008 ve 13:29  • Odpověz
autor
peti: židlička mi právě přijde na dlouho a hlavně to dítko se tam má bezpečně a pohodlně napapat.Já jsem ještě neutratila za nic porodný,takže asi část půjde do židliček :grinning: Do čeho jiného investovat,než do dětí a jejich pohodlí.
Sedím teď na lavičce, Vikouši konečně spí, tak odpočívám a dočítám MK na telefonu. Ať žije moderní technologie :grinning:
6. srp 2008 ve 13:37  • Odpověz
Tady je odkaz na tu židličku...http://bloom.babypark.cz/bloom-fresco+dp36816/ Sylvi ty jsi ji taky chtěla ne??
6. srp 2008 ve 13:37  • Odpověz
sylvi:ty se máš,Maxík dneska nemůže vůbec usnout,a to jsme už byli i venku,ale v kočárku se mu dneska
nelíbilo,asi trápí prdíky.Pozdravj výjímečně spící vikoušky :wink:
Peti:a Matýsek má svůj pokoj??
6. srp 2008 ve 13:47  • Odpověz
baram - Matýsek má svůj pokoj,ale samozřejmě spí s náma.Zatím je tu jen vymalováno a nový koberec. no a psací stůl.Takže si tu hraje,když maminka sedí u internetu.Tak už bych chtěla pokoj dodělat,ať to tu pořád není jak ve skladišti.Spát tu bude až později. Postel bude mít tuhle: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/80123993 . Máme už z Ikey komodu a psací stůl z masívu a ta postel se k tomu hodí. Jen jsem nemohla sehnat k tomu skříň,ale už se mi to podařilo,tak ji taky hned objednám.Už se těším, až to bude hotový. :slight_smile:
6. srp 2008 ve 21:35  • Odpověz
Jo a ta židlička je úplně úžasná.Jen ty peníze.... za to máme půl pokoje. :rolling_eyes:
6. srp 2008 ve 21:36  • Odpověz
Peti:Děkuju za pochvalu židličky,ta cena je šílená,ale tak moc se mi líbí,že nad ní vážně uvažujeme,ale zatím je čas...
Postel je pěkná,je na ní šikovné jak jde přehazovat,Max zatím pokojík nemá,ale už se těším až budu pokojík zařizovat. :wink:
6. srp 2008 ve 22:09  • Odpověz
autor
Pěkný večer :slight_smile:
baru: jj, tu jsem chtěla taky, je naprosto úžasná :dizzy_face:
Díky za pozdrav, už zase spíme :grinning: Nechci to zakřiknout ale včera a dnes krásně usnuli :slight_smile:

peti: postýlka vypadá krásně, Vikounci maji svůj pokoj, ale taky v něm nespí, ani si nehrají, takže mi to přijde zatím stejně zbytečné.
6. srp 2008 ve 22:23  • Odpověz
Přeji hezké ráno, u nás v Brně prší a vypadá to, že bude celý den
8. srp 2008 v 07:01  • Odpověz
Hezké ráno

Vendu, tady pršelo trochu v noci, ale nic moc, jinak to vypadá opět na teplý den:o( Chjo a odpoledne odjíždíme :slight_smile: Hlavně mi písni pak sms jak jsi dopadla toho 11 :wink:

Holky přeji všem hezký zbytek léta :wink:
8. srp 2008 v 07:59  • Odpověz
Ahoj.Tak u nás taky ráno pršelo a bouřilo, teď je je pořád škaredě, ale zase je krásný vzduch.
Majko - a kam že odjíždíte? A to na zbytek léta? :sunglasses:
8. srp 2008 v 08:16  • Odpověz
Maji, tak tady se vyčasilo a svítí sluníčko...
neboj, já ti napíšu, kolem poledniho, ju?
8. srp 2008 v 09:00  • Odpověz
peti: no vzduch se trošku pročistil, to je pravda :slight_smile:
8. srp 2008 v 09:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.