• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
Jinak holky, na 1.9. v 8:00, jdu tady v Brně do Prenatalu, na vyšetření NT+ a biochemický screening a asi i na video Denouška, se táááák těším a hl. taky, že se mnou půjde MM :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

je možné, že kdyby bylo mimi dobře natočené, že by bylo vidět pohlaví?Kamarádka to tak měla, byla tam v 11tt a řekli ji, že to bude kluk a je :dizzy_face: , já jak tam půjdu tak budu 12tt...tak, že by? :dizzy_face:

Co myslíte?
8. srp 2008 v 09:02  • Odpověz
jo a k těm židličkám....co to je proboha za ceny??? :sweat_smile: :sweat_smile:

nemáte někdo odkaz na tu z Ikea?já teď nevím, kterou myslíte, pač tam mají dvě, ne?
8. srp 2008 v 09:06  • Odpověz
já ani nevím, kolik do toho investovat, pač nevím, jak dlouho do toho budu dávat dítě...hl. chci nějakou kvalitní a kvalita není vždy v ceně a nebo ve značce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale naštěstí to zatím nemusím moc řešit :dizzy_face:
8. srp 2008 v 09:07  • Odpověz
u nás teď budou lítat prašule jen z okna :angry:

1.miminko + vše k tomu (výbavička,kočárek...)
2.auto (je celkem nepojizdné a nevíme co s tím)
3.postel + matračky(respektive celá nová ložnic, musíme uspořádat i kvůli mimi, takže chci mít vše v jedné barvě a jednom stylu)
4.sklokeramická deska(mám plynový sporák a el.trobu a chtěla bych vše na elektriku, kvůli mimi)
5. je to jen ve hvězdách...nové topení

sranda je, že máme našetřeno jen 60.000,- a to chci hl. pro mimi, pač je důležitější,ale ten zbytek je taky akutní
8. srp 2008 v 09:10  • Odpověz
ale je to celkem v poho v lednu/únoru by jsme měli mít další penízky, jednak mi skončí stavební spoření (sice tam moc nemám,ale aspoň něco) a taky doufám, že nějaké penízky přijdou od pojišťovny, za tu neschopenku, když jsem pojištěná...no než se to narodí, tak by to mělo být vše vyřešeno...snad teda :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. srp 2008 v 09:14  • Odpověz
Vendulko - ta židlička je tato:http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/20140047 , my ji máme v bílém se stolečkem a ještě se do ní dá dát taková nafukovací vložka. My jsme s ní fakt spokojení.
A dítě bude stát fakt hodně,ale jestli nejsi náročná,tak těch 60 000,-- ani neutratíš.Nás příprava stála kolem 20 000,--.Ale taky nemáme novou postýlku a kočár stál 10 000,--.
8. srp 2008 v 10:20  • Odpověz
peti: děkuji, no to je to, že zatím nevíme co budeme kupovat,kdo nám na něco přispěje(jestli vůbec) a kdo nám co dá...
8. srp 2008 v 10:22  • Odpověz
aha to je tady ta židlička, přijde mi, že bude asi nestabilní a že se asi lehko zlomí?Nebo ne?Ona je i bílá a je i v IKEA v restauraci, že jo?Je pohodlná?
8. srp 2008 v 10:23  • Odpověz
Tak ten plast je dost pevný a židlička byla v testech vyhodnocena jako jedna z nejbezpečnějších. Už taky psala Majka, že byla ,tuším, na druhém místě.Sice třeba nevypadá nijak hezky,ale nám do stačí a Matýsek je v ní docela spokojený.
8. srp 2008 v 10:25  • Odpověz
ne to ne, že by byla škaredá, mě se i líbí,ale přijde mi, že vypadá tak, že dlouho nevydrží...a na jak dlouho asi je,do kolika let dítě...
8. srp 2008 v 10:28  • Odpověz
Já počítám, že za rok už bude Matýsek sedět s náma u stolu. My jsme ji koupili od bratrance před rokem a to měla jejich Terezka 1,5 roku. Tak ji využijeme asi rok a půl.
8. srp 2008 v 10:33  • Odpověz
tak to jde
8. srp 2008 v 10:37  • Odpověz
Ahojky holky,u nás ráno taky pršelo,ale už přestalo,což jsem ráda protože musíme s Maxem do města a nechtělo se mi v dešti.Koukám že debata o židličkách se rozjela,já doufám že ji tak do toho roku a půl budeme používat,ale nevím.
8. srp 2008 v 10:49  • Odpověz
no právě to člověk neví, jak dlouho mu vydrží...jako dítě v ní...

jinak ahojky baram :wink:
8. srp 2008 v 10:50  • Odpověz
Peti, jedu k mamce, chtěla jsem na 14 dní, ale vypadá to na týden.

Jinak mi tu židličku máme po dvou dětech, Maju je třetí a myslím, že ji využijeme i případně na druhé:o)

Vendu UTZ pohlaví zjistit tak brzy nejde, jedině z krevního vyšetření (genetika) to už většinou holky vědí z toho 12 tt
8. srp 2008 ve 12:02  • Odpověz
aha, ona říkala, že to viděl na UTZ, tak uvidíme, já stejnak vím, že je to Denoušek :grinning:
8. srp 2008 ve 12:06  • Odpověz
autor
jéé konečně se to tu zase rozjelo :grinning:
koukám že debata o židličkách je asi nekonečná..každá máme ten svůj názor a ten si budeme obhajovat :wink: Já věřím, že ta židlička může být bezpečná, ale nepřijde mi pohodlná a není polohovací, naši Vikouni zatím nesedí, takže budeme polohovat (i když je možné že než nějakou vyberem budem už i chodit :rolling_eyes: )

ajé už zas slyším naše křiklounky, nemám ani minutu na sebe :unamused: Tak zatím papa
8. srp 2008 ve 12:37  • Odpověz
mam: tak pozdravuj dvojčátka... :slight_smile:
8. srp 2008 ve 12:49  • Odpověz
Ahojky holčiny!
Dnes jsem byla na kurzu vázání šátků a jsem z toho docela odvázaná :wink: Adíkovi se to moc líbilo, ale obávám se, že přítel v tom nosit nebude :frowning2: Takže uvažuji o nosítku. Příští týden si jdu půjčit Ergo a Manducu a uvidíme, co na to Adík :wink:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=10429311&tab=1
http://www.nosenideti.cz/zbozi.php?volba=karta_zbozi&skupina_id=93&zbozi_id=Ergo1
8. srp 2008 ve 22:20  • Odpověz
autor
Ahojky při neděli :slight_smile:
je tu pusto prázdno koukám :astonished: :confused:

vendul: jak se cítíš? Zítra jdeš na tu KO viď? Držím palečky :slight_smile:

maji: užijte si to u mamči :slight_smile: (sice pozdě, ale přeci :sweat_smile: :grinning: )

vendul: téda koukám, že u vás prašulky taky poletí pěkně. Ale zase to potom budete mít všechno krásné a nové :dizzy_face: Počkej, to chcete všechno pokrýt 60.000?? Nebo nějakou půjčku? :sweat_smile: Jsem zvědavá, já vím..

raji: na manducu jsem koukala už dřív a ta se mi dost líbila, ale máme babyvak, takže je to zbytečné. Ergo si hodně maminek chválí :wink: Tak potom písni co na to Adík :wink:

Baru: co Maxík? Tenhle týden bychom se mohly domluvit zase na nějaké solečné kočárkování ne? :wink:
10. srp 2008 v 10:21  • Odpověz
ahojky...

mam jo zítra jdu na KO, se těším a čekám jen dobré zprávy...
ne, nechceme to pokrýt 60.000,-, psala jsem tam ,jak to bude... :wink: čekáme peníze, víš :wink: :dizzy_face:
10. srp 2008 v 11:15  • Odpověz
autor
vendul: aha, promiň to jsem přehlídla...tak to se budete mít :wink:
10. srp 2008 v 11:55  • Odpověz
Ahojky holky.
Dneska jsem byli na koupálku,Max skoro celou dobu prospal :slight_smile:
vendul:taky budu zítra držet palce
sylvi:no určitě vyrazíme,aspon se nebudu doma nudit,tak se pak nějak ozvy jo?Jinak je Max v pohodě,klidné miminko,naštestí :wink:
10. srp 2008 v 18:06  • Odpověz
Ahoj. Tak máme novou postel pro Matýska a já z ní mám velkou radost. :grinning: Už ji máme i složenou. Jinak jsem se v sobotu v Ikey vyřádila, utratili jsme 7000,--, naštěstí těch 4000,-- za postel se nám vrátí.Tu dostane Matýsek od dědečka. :dizzy_face:
11. srp 2008 v 08:18  • Odpověz
Tak KO dopadla následovně,na UTZ byl vidět jen flek, který se mjiminku nepodobal teda vůbec.. , miminko má 3,5 cm,TP 19.3.(manžel má svátek) a jsem 8+2 (čili 9tt), další KO 10.9.(poradna)
11. srp 2008 v 11:49  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
jsme zpět z rehábky, je to teď docela náročný, ještě ty tepla, no dvojčata usnula, jsou chudáci úplně spocení pořád, chudáci.

baru: jedině ve čtvrtek dopoledne, nebo potom někdy odpoledne :wink:

peti: Odkdy bude Matýsek v té postýlce? Nám potom nafoť pokojíček, ať se můžeme pokochat :wink:
11. srp 2008 v 11:54  • Odpověz
autor
vendul: to je hezký :dizzy_face: A slyšela jsi srdíčko??
11. srp 2008 v 11:56  • Odpověz
neslyšela jsem nic... :frowning2: jen jak to ve mě nějak tepe, když mi dělala UTZ, jinak vše bude asi až toho 1.9.,kdy jdu do Prenatalu na NT+,UTZ, a biochemický screening
11. srp 2008 ve 12:04  • Odpověz
autor
vendul: 1.9. je za rohem, to uteče jako voda, zvlášť když se máš na co těšit :wink:
11. srp 2008 ve 12:48  • Odpověz
Ahojky holky
Tak jak se máte??
Vendi:na to abys poznala pohlaví je asi brzo ne?a je pravda,že 1.9.je za chvíli tady... :wink:
sylvi:ve čtvrtek to bohužel nemůžu,jsem objednaná k zubařovi,jedině,že by se ti chtělo pohlídat mi Maxe :wink:
11. srp 2008 ve 13:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.