• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
autor
baru: a tak v kolik? Když bude Max hodnej, tak ho klidně pohlídám, jak dlouho? A hodíš ho sem viď? :confused: Asi řeknu Jírovi ať si vezme dovču radši :grinning: Néé my to zvládnem
11. srp 2008 ve 13:11  • Odpověz
sylvi:Mám tam být v deset a to Max zrovna usíná,takže by měl celou dobu spát..ale jestli je s tím problém tak já si ho klidně vezmu sebou,to je v pohodě.. :wink: No nevím jestli by z toho byl Jirka zrovna načený,že musí hlídat ještě naše mimčo.
11. srp 2008 ve 13:19  • Odpověz
autor
baru: když bude spinkat, tak v pohodě :wink: Dvojčata v 10 taky usínají, tak to se snad zvládne :wink:

Jdeme si hrát, papa :slight_smile:
11. srp 2008 ve 13:35  • Odpověz
Ahoj. Pokojíčkem se určitě pochlubím,ale ještě nám chybí skříň a musíme odvézt gaučík,co tu zatím máme. Ale postel vyfocenou už mám,tak ji dám do alba. :grinning:
11. srp 2008 v 15:14  • Odpověz
Holky ahojte mizím z prááááce :dizzy_face:
11. srp 2008 v 15:20  • Odpověz
autor
Pěkný večer :slight_smile:
Dneska jsme nespali odpoledne, takže před chvilkou už usnuli, byli protivní až fujky. Doufám, že budu mít klidný večer :dizzy_face: Budete tu dnes někdo? :wink:

peti: postýlka krásná! :dizzy_face:
11. srp 2008 v 19:38  • Odpověz
Dobrý večer
Sylvi:děkuji za to hlídání,moc mi to pomůže,vikoušci spinkají??
Peti:ta postýlka je opravdu pěkná,už jsem zvědavá na celý pokoj. :wink:
11. srp 2008 ve 21:56  • Odpověz
autor
baru: vikoušci spí, taky to jdu zalomit :wink:
S hlídáním nemáš zaco :wink: Příště ti zase šoupnu já ty mý prudiče :grinning:

Jdu spinkat, dobrou noc :slight_smile:
11. srp 2008 ve 22:32  • Odpověz
sylvi:to se máš že vikošci spinkají,u nás se Max probudil a nějak se mu nechce usnout...jen aby maminka neusla dřív než on...dobrou a přeji krásnou a klidnou noc.. :wink:
11. srp 2008 ve 22:42  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

mám intimní dotaz na maminky kluků :wink: - od kdy se má přetahovat předkožka???? v chytrém časopise jsem četla, že pokud není problém s čuráním, tak stačí až od 1 roku, ale dnes na poradně mi doktorka říkala, že už mu to mám dělat, jemné, kolik půjde. Zkoušela mu to, moc to nešlo, naštěstí se malý smál, ale doma jsem si všimla, že to má červené a malou trhlinku...Tak teď nevím :frowning2: :unamused:
Poraďte! díkec :slight_smile:
11. srp 2008 ve 23:35  • Odpověz
Ahoj
Rajko - Matýsek bude mít rok a zatím předkožku nepřetahujeme.V poradně ho vždycky zkontroluje doktor a řekne,že je všechno v pořádku a nemáme zatím nic dělat.Tak myslím,že máte ještě čas.
12. srp 2008 v 10:28  • Odpověz
autor
čauky :slight_smile:
raji: nám říkali do roku zkoušet pomalinku, jen to, co půjde a od roku už přetahovat úplně. Někde zas píšou, že do 3 let vůbec nic a někde říkají že čím dřív tím líp, potom to bolí víc a víc, takže z toho jsem taky jelen :confused: My přetahujeme trošinku po koupání.

Baru: dnes jsem mluvila s Luckou a prý tam měla tvého Maxíka na hlídání, téda sis musela užívat pohodu :wink: :dizzy_face: :grinning:
12. srp 2008 ve 13:01  • Odpověz
Ahojky holky
raji:mi přetahování zatím vůbec neřešíme,ale je pravda jak psala Sylva,že všude to je jinak..
sylvi:jo,jo,Max byl u Lucky asi hodinku a půl a celou dobu prospal,takže se to dalo :wink:
12. srp 2008 v 19:48  • Odpověz
Hezké ráno.... :dizzy_face:
13. srp 2008 v 09:01  • Odpověz
autor
Pěkný ranko :slight_smile:
13. srp 2008 v 10:15  • Odpověz
ahojky mam, jak je a co je nového?
13. srp 2008 v 10:20  • Odpověz
já musím uklízet, pač mi přijde tchýně, tak aby tady bylo aspoň trošku uklizeno :sunglasses:
13. srp 2008 v 10:21  • Odpověz
jinak od včerejška jsem už na PN :dizzy_face:
13. srp 2008 v 10:21  • Odpověz
Ahoj
vendulko - mě se na neschopenku nejdřív nechtělo a pak jsem byla ráda,že jsem doma. Budeš to tak mít lepší a budeš mít spoustu času se na mimčo nachystat.

Jinak já mám dneska Matýska na prázdninách.Moje mamka si ho vzala na celý den. Mám naplánovanou práci,ale nejradši bych zalezla do vany a pak do postele.No možná rychle udělám,co je potřeba a půjdu si schrupnout. :dizzy_face:
13. srp 2008 v 10:44  • Odpověz
kpetra: no já jsem ráda, že jsem doma, mám kamošku s 5-ti měsíčním mimčem, tak s ní budu chodit ven na vycházky a sbírat zkušenosti... :dizzy_face:
To se máš, že ti mamka Matýska pohlídá, občas se to hodí, co? :grinning:
13. srp 2008 v 10:47  • Odpověz
holky, upřimě, přijde vám nenormální, když jsem už na PN?Že když mi nic není, že bych měla chodit do práce?Popravdě, prosím.....
13. srp 2008 v 10:52  • Odpověz
Ahojky!

Holky díky moc za odpovědi na dotázek :wink:

Vendul - záleží jakou máš práci. Já byla u Evči na PN od 12tt, protože jsem tehdy dělala ještě v nemocnici na směny a ještě k tomu na poměrně rizikovém infekčním oddělení. Žádné vhodnější místo pro mě neměli, tak jsem byla doma. Teď s Adámkem jsem dělala až do nástupu MD, protože jsem se cítila dobře a neměla jsem rizikovou práci. Všechno je to individuální. Hlavně abys byla v pohodě, to je nejdůležitější!!!
13. srp 2008 v 11:20  • Odpověz
Raji, no já bych taky snad chodila,ale mě se nechce cítím se unavená a vstávání v 5 a dojíždění hodinu tam a zpět v takovém vedru a přeplněných šalinách je děs...doma je mi zatím dobře :dizzy_face:
13. srp 2008 v 11:41  • Odpověz
vendulko - pokud cítíš,že je ti doma líp,tak si s PN nedělej starosti. Však můžeš PN ukončit klikoliv. Nemusíš být doma až do MD.Ale přes léto bych doma asi taky zůstala a pak by se vidělo.
13. srp 2008 ve 12:49  • Odpověz
kpeti....to můžu ukončit kdykoliv... :wink:
13. srp 2008 ve 12:54  • Odpověz
autor
ahojky, hlídám dneska kámošky holčičku, takže času je méně než žádný :grinning:

vendul: ty se máš, že jsi doma už :dizzy_face: Já měla taky možnost jít hned odzačátku, ale chtěla jsem pracovat, takže jsem to až do toho 30tt vydržela a jsem za to ráda, teď jsem doma pořád a mám toho plný zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nejradši bych šla zpátky do práce, ale ještě musím vydržet, tak si užívám prcky. Znám spoustu mamin, co byly hned odzačátku na PN. Když prostě se necítí na práci, tak je zbytečné se přepínat a pokoušet štěstí. Jen se hezky hýčkej :dizzy_face:
13. srp 2008 ve 14:54  • Odpověz
mam: díky... :wink:
13. srp 2008 v 15:44  • Odpověz
holky můžu mít ještě dotaz co se týče kočárků, jaký je nejlepší...jako jestli kupovat s korbičkou, autosedačkou a sporťákem dohromady a nebo jestli pro začátek koupit jen s korbičkou a tak cca od 6 měcíse sporťáka a autosedačku zvlášť, jaké máte zkušenosti s trojkolkama a čtyčkolkama klasickejma a čtyřkolkama co mají přední kolečky blízko sebe (že to vypadá jak trojkolka)...já vůbec nevím na co se mám zaměřit, krom teda těch technických a užitkových věcech, v tom mám jasno...ale jinak nevím, abych nekoupila něco co je zbytečný...autosedačku 100% budu potřebovat,když máme auto a zase jsem si i říkala, že je dobré koupit koár, který má korbu+sporťák+autosedačku dohroma, pač když budeme trajdat po obchodech, tak nemusím tahat kočár + autosedačku,ale vezmu jen autosedačku apodvozek kočárku...

tak co potradíte mi některá zkušená maminka?
13. srp 2008 v 16:45  • Odpověz
mám možnost mít zadarmo kočár od tchýně klasickej čtyřkolák, něco jako je Iglesima,ale nemá k tomu autosedačku...to asi není problém dokoupit,ale já fakt nevím, ám určitý typ co se mi líbí (viz. moje album),ale zase chci chodit i občas do lesa a tak...no nevím...
13. srp 2008 v 16:47  • Odpověz
autor
ahooooj
jééé vracíme se k tématu o kočárcích :dizzy_face:
tak já bych řekla, že nejlepší je na začátek mít hluboký + možnost nasazení autosedačky, sporťáček si můžeš potom koupit jiný, ale ta možnost autosedačky je k nezaplacení :slight_smile: Párkrát potkávám po městě maminky, co tahají dítko v autosedačce v ruce a nevypadají že je to baví :grinning: Sedačka sama o sobě je dooost těžká, natož v tom nosit třeba 8kilový dítko. Jasně, že můžeš přendat miminko do kočárku, ale když usne v autě (to Vikouši vždycky) tak jsme většinou jako mámy rády, že můžem nakoupit v klidu a nechceme riskovat přendávání a vzbuzení.
K typu kočárku nevím co bych řekla - je to každého vkus. Spousta mamin si myslí, že trojkolky jsou nestabilní, mně to nepřijde, ale chce to vyzkoušet, každý kočárek má jinde položené těžiště a jsou případy, kdy je tříkolka stabilnější než leckterá čtyřkolka :wink: Do terénu je asi lepší ta čtyřkolka, klidně i s kolečky blíže k sobě. Chce to hlavně vyzkoušet.. A taky promyslet jestli opravdu budete tolik jezdit do terénu - já myslela že ano, proto jsem koupila Jogger, ale v přírodě jsme byli asi 2-3x a ten Jogger je zbytečně těžký, takže ho prodávám. Jezdíme jen po městě, nebo po cestičkách, kde jezdíme s golfkama, stačí mi to :slight_smile: Takže i váhu si hodně promysli...Výběr kočárku je dooost těžká věc :grinning:
13. srp 2008 v 18:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.