• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
mam: děkuji moooc za rozbor...jo je to horší než si vybrat něco na sebe :grinning: :grinning: :cry: a je těžké do předu říci jakou trasu a kde budeš jezdit...Mam a to se dá koupit jen hluboká korba s možností autosedačky? Já myslela, že se k tomu potom prodává i automaticky sporťák... :confused: Já si právě taky myslím, že je superrr mít autosedajdu, nepotáhnu přeci v autě autosedajdu, hlubokou korbu a ještě podvozek, takto do autosedajdy dám Denouška a podovzek do kufru a hurá na nákupy....jen s tou stabilitou kočárků to bude asi těžké :pensive:
13. srp 2008 v 18:34  • Odpověz
ale opravdu díky moc, já nepotřebuji nový kočárek,ale zase chci takový co se mi líbí... :grinning:
13. srp 2008 v 18:34  • Odpověz
autor
vendul: myslím si, že nejde koupit jen hlubokou a autosedačku - jedině jenom hluboký a autosedačku dokoupit, nebo mrknout na bazárky :wink: Ale kdyby se ti třeba nelíbil sporťáček, tak využiješ hlubokou a sedajdu a jako sporťáček koupíš jiný - to dělá spousta mamin.
Je jasné, že chceš kočárek co se ti líbí - budeš s ním jezdit hlavně ty :wink:
Jdeme koupat, budu tu později :slight_smile:
13. srp 2008 v 18:47  • Odpověz
aha mam, tak to je taky možnost, to mě ani nenapadlo, no ještě že vás tady mám...děkuji :dizzy_face:

užijte si koupání :wink:
13. srp 2008 v 19:02  • Odpověz
autor
už jsem tu :slight_smile:

vendul: němáš zač, od toho jsme tady :wink:
13. srp 2008 ve 20:14  • Odpověz
ahojky!
zase se řeší kočárky :slight_smile:

Vendul, já mám trojkombinaci - hluboký s vložnou taškou+sporťák, čtyřkolku. Jsem s ním spokojená, je lehký a skladný, takže ho hravě složím do auta, ujdu spoustu km a vyjedu každý nájezd. Ono vytlačit těžký kočár na některých nájezdech je dost fuška. Do lesního terénu se moc nehodí - má plastová kola a ta dost drncají, nicméně v lese jsme ještě nebyli a v parku je to v pohodě. Autosedačku mám zvlášť a vůbec mi to nevadí, protože bydlím ve městě a všude dojdu pěšky - do tesca, k doktorce atd. Na velké nákupy jezdí přítel sám, protože Adík by mi tak dlouho v hypermarketu nevydržel, on ty nákupní centra moc nemusí :wink: :wink: Vždycky se tam hned vzbudí a pak je křik, raději jezdíme v parku :wink:

Každopádně přeji šťastnou ruku při výběru, je to fakt náročné :wink:
13. srp 2008 ve 20:40  • Odpověz
autor
raji: čauky :slight_smile:
Viktor má rád nákupy, vždycky kouká kolem - je tam hodně zajímavých věcí, lidí...Viktorce se nákupy nelíbí, nebaví ji koukat jenom kolem.
Autosedačka s podvozkem je pro mě důležitá už proto, když dítko usne v autě..Nacvaknu na podvozek a hotovo, ale je jasný, že se bez toho dá obejít :wink:

Popravdě řečeno, mít si teď vybrat kočárek pro jedno dítko, tak je to mutsy :dizzy_face: :dizzy_face: Jsem teď do něj hrozně zamilovaná, Bára ho má s hlubokou a ještě jedna kámoška jako sporťáček a obojí vozím moooc ráda :dizzy_face: :dizzy_face: Je sice trišku těžčí, ale zase stabilní :wink:
13. srp 2008 ve 20:57  • Odpověz
Ahoj
Tak koukám,že se vracíme ke starýmu tématu. Já jsem měla jasno v tom,že chci autosedačku,která jde na podvozek. My máme doktora v patře a kočár se nechává dole v kočárkárně.Tak jsem přijela se sedačkou na podvozku a tam ji jen vycvakla.Taky jsem to tak samozřejmě používali do obchodu. Sporťák mě už tak nenadchl,ale schováváme ho na zimu.Od půl roku jezdíme s golfáčem.Jinak jsme měli korbičku, nějak jsem těm taškám nepřišla na chuť.
Jinak, jak už psala dvojmama, leckerá trojkolka je lepší jak čtyřkolka.Teď myslím ty opravdu kvalitní se zkosenýma kolama.Sestřenice má Jané Slalo Pro a je super. Jo a teď jsem si ještě vzpoměla.Kamarádova sestra má teď miminko a mají V-cross, ten máš myslím taky v albu.Tak jsem si ho prohlídla a vypadá docela fajn.
13. srp 2008 ve 20:59  • Odpověz
Ahojky :wink: jj každé dítko je jiné, Adámek je hlavně nosivý, takže se chystám koupit šátek a nějaké dobré nosítko. Dneska jsem s ním byla u kámošky - byly jsme na prochajdě a dělal v kočárku hrozný cirkus, ono ho bolelo i bříško a chtěl být jen na rukách. Už má přes 6kg a fest se pronese :unamused:
13. srp 2008 ve 21:01  • Odpověz
autor
jané slalom pro je hodně dobrý kočárek, ale má ho každá druhá mamina :unamused: Už proto se mi nelíbí...

raji: dvojčata mají už skoro 8 kilo..takže 16 kilo na rukách je docela záhul :stuck_out_tongue_closed_eyes: Občas jsem nosila, když trápily prdíky, tak hlavně Viktora v babyvaku, ale teď už zase v pohodě, takže drandíme :dizzy_face:
Adámek je kouzelnej a krásně pase! :slight_smile:
13. srp 2008 ve 21:12  • Odpověz
Dvojmam - děkujíí, pase teprve pár dnů, tak jsme nadšení :dizzy_face: :dizzy_face:

Petri - nám se korbička nevleze do auta, tak proto taška, jinak bych šla taky do korby
13. srp 2008 ve 21:19  • Odpověz
autor
raji: to věřím, nám sami od sebe nepásli, až po cvičení, ale o to nadšenější jsme byli :dizzy_face:

My máme vložné tašky, nevidím v tom problém, první 3 měsíce jsme jezdili s taškama a potom v rovině ve sporťáčku :wink:
13. srp 2008 ve 21:36  • Odpověz
Taky ještě jezdím s taškou, ale za chvíli mu bude malá...
13. srp 2008 ve 21:38  • Odpověz
autor
raji: My ty tašky přestali používat hlavně kvůli teplu - vařili se mi v tom.
13. srp 2008 ve 21:40  • Odpověz
hmm...to mě nenapadlo, že to může být tím...malý se taky dost potí, ale on se potí i v postýlce
13. srp 2008 ve 22:09  • Odpověz
autor
raji: mě dvojčata v kočárku kdykoli bylo teplo dělali děsné scény, byli hrozně spocení, horký, tak jsem přestala dávat ty tašky a naštěstí scény přestali dělat :dizzy_face:
13. srp 2008 ve 22:11  • Odpověz
Ahojte holky, a díky mocc za pomoc při výběru kočárku...
kpetra: a ten V-cross je dobrej?nemáte s ním někdo zkušenosti?nejela jste s ním některá?
14. srp 2008 v 09:59  • Odpověz
autor
Pěkny dopolko :slight_smile:
vendul: já ten V-cross ještě ani neviděla naživo, ale tady je o něm diskuze http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=52369&vGroupOffset=0&=&vOffset=0#end :wink:
14. srp 2008 v 11:07  • Odpověz
mam díkec :dizzy_face:
14. srp 2008 v 11:11  • Odpověz
Ahoj
vendulko - já se ti na ten V-cross zeptám.

Na jiný diskusi holky měřily teptotu v hlubokých kočárkách. A byly zděšený, když naměřily 47 a 50 °c. Ani se nedivím,že se tam miminkům nelíbí.
14. srp 2008 v 11:55  • Odpověz
autor
peti: tolik? Ježiši chudáci děti :unamused:
14. srp 2008 v 15:44  • Odpověz
autor
holky, kdepak jste kdo??

Pěkný i když pošmourný skoropoledne :slight_smile:
15. srp 2008 v 11:46  • Odpověz
Ahoj. U nás se už 2 a půl hodiny spí. To je pohoda.
15. srp 2008 ve 13:12  • Odpověz
Ahojky holky
Tak to jsem teda nečekala,že v kočárku může být až takové vedro :unamused: chudák děti...U nás se před chvilkou Max probudil,tak jsem nakrmila a ted spokojeně odpočívá.
15. srp 2008 ve 13:30  • Odpověz
autor
baru: krásný fotky :dizzy_face:
15. srp 2008 v 16:36  • Odpověz
sylvi:děkujeme,ale musíme nafotit vikoušky s Maxem dohromady.. :wink:
15. srp 2008 v 17:35  • Odpověz
autor
baru: to říkáme pořád dokola :grinning: Ještě si někdy vzpomenout..
15. srp 2008 v 18:55  • Odpověz
Ahojky, jak se máte? :wink:
V pondělí jedeme ke kámošce do Čech, bydlí až u Loun, tak už týden řešíme, jestli jet autem nebo vlakem. Malý totiž na rozdíl od většiny dětí v autosedačce spí jen velmi málo a pak v ní nechce sedět!! Takže uvažujeme, že pojedem Pendolinem do Prahy a tam už nás vyzvedne kámoška autem. Asi to bude lepší a rychlejší. Přítel jel na nádraží, zeptat se, co a jak. Jsem zvědavá s jakou příjde.
15. srp 2008 v 19:50  • Odpověz
autor
raji: to budete mít krásný výlet :slight_smile:

Já jdu do hajan, pěknou dobrou noc :slight_smile:
15. srp 2008 v 19:59  • Odpověz
dvojmama - dvojčátka už spí? tak dobrou noc :slight_smile: mě ještě čeká spousta práce
15. srp 2008 ve 20:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.