• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
autor
raji: jj, dvojčátka už spala :wink:
16. srp 2008 ve 02:01  • Odpověz
autor
Ahojky, je tu někdo? :confused:
16. srp 2008 v 18:25  • Odpověz
já tu jsem tak na oko,, právě se chystám jít vařit oběd :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2008 v 18:27  • Odpověz
autor
vendul: oběd? :grinning:
16. srp 2008 v 18:29  • Odpověz
mam: jo oběd :grinning: :grinning: :grinning: , vstávali jsem 11:30 a pak jsem koukala na tenis a mezitím šel Pepa na fotbal , takže jsem ještě nejedli, takže obědo-večeře :grinning:
16. srp 2008 v 18:30  • Odpověz
ale nechce se mi :unamused:
16. srp 2008 v 18:30  • Odpověz
to jsem se ještě kochala vzpomínkama a fotkama z dovolených......chci někam jeeeeeeeeeeeeeeet!!!!!!!!!!!!a to hnedddddddddddddddddddddddddd
16. srp 2008 v 18:31  • Odpověz
autor
ty mě s tím vstáváním ale štveš :angry: :grinning: Já v noci nespala téměč vůbec a definitivní vstávání v 7 :angry: :grinning:
Taky bych někam jela, ale my před sebou máme ještě zářijovou dovolenou :dizzy_face:
16. srp 2008 v 18:36  • Odpověz
autor
Teda holky, vy mě tu flákáte :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2008 ve 21:46  • Odpověz
ahooooj krásnou neděli...

mam ty máš před sebou aspoň tu zářijovou dovolenou, já žádnou :cry: :cry: :cry: :cry:
17. srp 2008 ve 14:21  • Odpověz
holky, mám dotaz, jako těhotná můžu coca-colu?Poslední dobou ji docela čas piju a teď mě napdalo, jestli to vůbec můžu, když je tam kofein?Neubližuje to miminku?Díkec za odpověď?
17. srp 2008 v 18:12  • Odpověz
achojjjjj
17. srp 2008 ve 20:52  • Odpověz
ahoooooj Maju, tak povídej, jak bylo?
17. srp 2008 ve 21:45  • Odpověz
Ahojky holky.
Taky bych hned někam jela,ale nikam se nechystáme,popravdě s Maxem na dovču,to by bylo dobrodružství :wink:
17. srp 2008 ve 21:46  • Odpověz
vendul:já myslím,že coca-colu můžeš,já ji v těhotenství taky pila,né často ale jen občas..
17. srp 2008 ve 21:48  • Odpověz
a taky zdravím Maju. :wink: jak jste se měli?
17. srp 2008 ve 21:49  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
mám cestovní horečku a žaludek na vodě. Zítra odjíždíme do severních Čech ke kámošce. Po dlouhém přemýšlení jedeme vlakem. Teda jenom do Prahy, tam nás vyzvedne kámošky manžel a dorazíme to autem. Takže balím a snažím se to udělat tak, abychom měli všechno co potřebujeme a přitom netáhli milion věcí. Nadlidský výkon :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně těch věcí pro malého :astonished: Snad to bude v pohodě.
17. srp 2008 ve 22:01  • Odpověz
autor
ahoooooooooooj :slight_smile: Maji vítej zpátky? Jak bylo? POvídej, přeháněj, co Majuška?? :grinning: :sunglasses:

vendul: dle mého to miminku neublíží :wink: Taky jsem coca-colu pila, toho kofeinu tam není moc :confused: :sweat_smile:
17. srp 2008 ve 22:08  • Odpověz
autor
raji: pěknou dovču :slight_smile: Cestovní horečka mě pomalu chytá taky, ale ještě mám čas :sunglasses:
17. srp 2008 ve 22:14  • Odpověz
raji:a na jak dlouho jedete???jsi myslím,že balení není nic jednoduchého,neměla jsem ho ráda dřív,ještě bez Maxe a neumím si představit balení ted.A to sebou berete i cestovní postýlku a tak?? :sunglasses:
17. srp 2008 ve 22:17  • Odpověz
autor
Taky se na balení vůbec netěšim :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jdu spinkat, krásnou dobrou noc :slight_smile:
17. srp 2008 ve 22:30  • Odpověz
sylvi:jj,dobrou noc a pozdravuj vikoušky a Jirku.. :wink:
17. srp 2008 ve 22:31  • Odpověz
ahojky, včera su šla už od PC.

Díky bylo super, byli jsme furt někde pryč, doma jen na obídek a na spaní:o)))) Maju v pohodě jak jinak:o) Hodná, nezlobí, no stěžovat si nemůžu. Taky se mi zamilovala do ženatého :grinning: :grinning: :grinning: s tím si fakt rozumněla nejvíc, opravovala s ním auto a vždy když jsme ho potkali tak mu mávala :grinning: ale pak dorazil její Lukášek a byl jen a jen její, nikomu ho nedala, chytla ho a dávala mu pusinky :grinning: prostě super, Lukášek jí taky bafnul a nedal :slight_smile: ale už je zpátky doma a uvidí se asi až před vánoci :cry: Tak jdu pracovat pa
18. srp 2008 v 09:08  • Odpověz
autor
Pěkný ráno :slight_smile:
maji: to je dobře, že jste si to užili. Maju už se takhle zamilovává, jo? :grinning: To začla jako malinká :wink: :grinning:
18. srp 2008 v 09:47  • Odpověz
Ahojky:o)

Mam, nj taťka už si připravuje bič :grinning: Lukášek to je prostě srdeční záležitost od dvou měsíců:o) Kdyby jim to vydrželo až do dospělosti tak bych se vůbec ale vůbec nezlobila :dizzy_face: a oni taky ne :slight_smile:
A co jinak jak se všichni máte?
18. srp 2008 ve 20:12  • Odpověz
autor
Ahojky, jenom jsem se přišla rozloučit..

Tak se mějte krásně, užívejte zbytek léta a já se snad v neděli ozvu :wink: Papapa
18. srp 2008 ve 20:26  • Odpověz
Ahoj.Tak u nás je zase pařák,že se mi ani ven nechce. :sunglasses:
Majko - Majuška je teda divoška, takhle brzo začít balit chlapy.... :grinning: , to není na bič,ale na brokovnici. :dizzy_face:
19. srp 2008 v 16:31  • Odpověz
Mam mějte se hezky.

Peťo, to máš pravdu, dneska byla mezi třema klukama a 2 holčičkama, ty jí ale nezajímaly, no alespoň víme, že má dobrou orientaci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Chudinka moje malá, roste jí 5 stolička a teda to je zatím nejhorší :cry:
19. srp 2008 ve 20:11  • Odpověz
autor
Tady je živo :grinning:
My jsme stále na chatě, ale zítra se už vracíme, tak se ozvu víc :wink:

maji: doufám, že zubisky už jsou lepší. Chudinka Majuška...
23. srp 2008 v 09:37  • Odpověz
ahoj

Mam díky, zubiska jsou lepší:o) Prodrala se pátá stolička, sice jen kousek, ale alespoň něco.
24. srp 2008 v 08:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.