• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
Ahojky holky
maji:gratulujeme k dalšímu zoubku..
sylvi:pak nám musíš všechno povyprávět.. :wink:
24. srp 2008 v 10:05  • Odpověz
Baram díky:o) už nám zbyly je 3 stoličky a ty nejhorší budou venku, no a snad někdy vylezou dvojky dole :grinning:
24. srp 2008 ve 12:17  • Odpověz
autor
Ahooooooooooooj :slight_smile:
Jsem konečněěě domaaa :slight_smile:
Jdu povybalovat, takže napíšu až potom víc, když tu některá budete :wink:
24. srp 2008 v 17:21  • Odpověz
Ahoj sylvi:už jste doma jo??tak povídej jak bylo?a co vikoušci?jak to zvládli? :wink:
24. srp 2008 v 19:28  • Odpověz
ahojky

Mam tak jak bylo?
24. srp 2008 ve 20:19  • Odpověz
autor
baru: nevím, jestli tu jsi, ale vypadlo mi ICQ, za chvíli se zkusím zase připojit :wink:
24. srp 2008 ve 21:37  • Odpověz
autor
maji: bylo to úžasný, celý dny jsme byli venku, o děti se mi starala rodina, takže jsem odpočívala :dizzy_face: Opravdu úžasné!
24. srp 2008 ve 21:38  • Odpověz
Mam tak to je super. Jinak koukám a vy už máte přes půl ročku, to to letí :wink:
25. srp 2008 v 08:42  • Odpověz
Ahoj. Ty dovolený vám závidím. Lukáš ještě vůbec neměl dovolenou a asi ji ještě chvilku nedostane. :rolling_eyes: Mají toho v práci moc. Tak má ještě nevybraných 18 dní. Tak snad na podzim. Chtěli bysme jet na Slovensko k příbuzným. :slight_smile:
25. srp 2008 v 09:33  • Odpověz
autor
Pěkný ráno :slight_smile:
maji: letí to šíleně :pensive: Majuška už má 15 měsíců? :sweat_smile: Jako by bylo včera, kdy jsi řešila dortík na 1 narozeniny...

peti: my jsme chtěli v září taky ještě někam, ale nevím kam, tak možná nikam nepojedem.
25. srp 2008 v 10:14  • Odpověz
Mam už za chvilku 16:o) šílený jak to letí. Jinak dneska hotovka, Maju se dusila, mně jje z toho ještě teď zle :unamused: způsobil to uzávěr u radiátoru, takový to plastové klečko, ona ho normálně odšroubovala a strčila do pusiny a nemohla ho dostat ven...šílený ječák, tiskla ho zuby a nechtěla mě tam pustit....
25. srp 2008 v 10:31  • Odpověz
autor
maji: panebože, hlavně, že je už v pořádku :pensive: Já bych asi úplně zešílela a nevěděla absolutně co dělat :pensive:
25. srp 2008 v 10:44  • Odpověz
Ahojky holky.
maji:to muselo být hrozné co??a je Maju v pořádku??já bych teda okamžitě zpanikařila,přesně jak psala sylva..
25. srp 2008 ve 14:50  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: Zdravím po dovolené! Měli jsme se fajn, malý byl zlatý, cestu vlakem jsme zvládli na jedničku s hvězdičkou :dizzy_face: akorát na zpáteční cestě ho chytly hned v Praze prdíky, tak předvedl v Pendolinu slušný ječák :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pak už dobrý. Jinak pobyt zvládal úplně v pohodě, jezdili jsme na výlety, Evča si vyhrála s dětma, počasí vyšlo, takže pohoda. Malý začíná být šíleně zvědavý, všechno ho zajímá, v kočárku vydrží max hodinu, pak mrčí a chce se nosit. Měla jsem na dovču půjčenou tu Manducu, holky paráda. Malý v ní většinou hned usne a když nespí tak spokojeně kouká. Dnes jsem ji musela vrátit a čekám na vlastní. Už mám objednanou, doufám, že dojde co nejdříve.

Majuš, tak to tě chápu, že jsi z toho byla na nervy. Mně se stalo něco podobného u Evičky, když měla 3 roky, vdechla takovou malou kostičku ze stavebnice. Bylo to děsné, ani nevím, jak, ale reagovala jsem bleskově. Bouchla jsem ji do zad až kostička vyletěla 3 metry daleko, pak jsme brečely obě. Člověk v takové chvíli reaguje instinktivně. Uff. Majuš, hlavně, že to dobře dopadlo!!
25. srp 2008 ve 23:30  • Odpověz
ahojky, jj Maju je v pohodě, akorát já byla celý den hotová, takový ječák su ještě u ní neslyšela. Já jí to tedy rvala z pusy, ona nechtěla povolit zubiska, ale povedlo se, pak jsme jí asi 20 minut tišila, no hlavně že je to ok. Dneska s Jirkou máme výročí svatby, tak doufám, že si to užijeme:o) už aby dorazil z práce.
26. srp 2008 v 07:04  • Odpověz
ahojky holky,raji vítej doma,koukám že dovolenou jste si pořádně užili..maji gratuluju k výročí,a kolikáté je?? :wink:
26. srp 2008 v 16:47  • Odpověz
ahojky, omlouvám se že sem lezu. Baru, nepřišla bys prosím na ICQ mi poslat ty fotečky z dneška? Děkuju moc :slight_smile:
26. srp 2008 v 16:50  • Odpověz
Ahojda lucko,určitě nevadí žes napsala,ráda bych ti je poslala,ale nám nefunguje icq :frowning2: ale ty fotečky jsou moc pěkný...
26. srp 2008 v 16:54  • Odpověz
autor
jůů Luci, vítej :wink: :grinning:

raji: koukám, že dovču jste si užili parádně :slight_smile: na Manducu jsem slyšela taky samou chválu, Lucka ji zrovna má, ne Luci? :wink:

Maji: gratulace k výročí :dizzy_face:

Holky, já jsem se dneska ještě nezastavila, nějak je toho moc a moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2008 v 16:55  • Odpověz
autor
luci, baru: jaké fotečky? :wink:
26. srp 2008 v 16:56  • Odpověz
tak to nevadí, potom až ti půjde, tak mi je pošleš. Díky :slight_smile:
26. srp 2008 v 16:57  • Odpověz
ahojky sylvi:dneska jsme byli s luckou a se Samem na procháce,a fotili jsme,pak dám fotečky.. :wink: a jak se máte??
26. srp 2008 v 16:59  • Odpověz
autor
jo ahá, tak to se těšim na fotečky :slight_smile: Já měla taky Sama chvilku, viď Luci? :wink:
26. srp 2008 v 17:01  • Odpověz
jo no, moc děkuju za hlídání Sylvi :slight_smile:
Vložila jsem pár těch foteček Sama, hlavně kvůli Sylvě, viď? :slight_smile: Ale už utíkám, ať se tu nepletu,ahojky holky a až ti Baru půjde ICQ, tak dej vědět, děkuju :slight_smile: ahoj
26. srp 2008 v 17:06  • Odpověz
luci:určitě,zavoláme si..pa.. :slight_smile:
26. srp 2008 v 17:08  • Odpověz
autor
já než to všechno dočtu, tak zmizíte.
Luci: Samoušek byl strašně hodnej, jenom ty zoubky trápily, pak jsme je namazali a usnul, takže v pohodě :wink: On to je takový nejhodnější mimčo, co znám :dizzy_face: Příště mi ho sem klidně zase hoď :wink:
26. srp 2008 v 17:14  • Odpověz
sylvi:nejhodnější miminko co znáš jo??a co MAxík?? :wink: :grinning:
26. srp 2008 v 17:26  • Odpověz
autor
baru: Maxík je taky hodnej, to je jasný :grinning: Ale znáš Sámulu, od narození celý dny prospí, v noci taky spí, vyhraje si sám. Prostě dokonalé spací klidné miminko :dizzy_face:
Maxík je živej už teď :wink: :grinning:
26. srp 2008 v 17:29  • Odpověz
sylvi:jo já vim.to byl vtípek.. :grinning: je pravda že Sam půl dne prospí,za to Max...toho je náročný uspat..
26. srp 2008 v 17:37  • Odpověz
autor
baru: přesně. A to radši ani nemluvím o dvojčatech. Dneska spali 45 minut za celý den :stuck_out_tongue_closed_eyes: V noci se taky budí, kde oni tu energii berou :confused:
26. srp 2008 v 17:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.