• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
sylvi:živost vikoušků nechápe nikdo,kdo je zná... :wink: to celý za celý den spali jen 45minut?tak to by Max nezvládl..
26. srp 2008 v 17:42  • Odpověz
autor
baru: Max je taky ještě malinký miminko :wink:
Musím jít chystat večeři, tak zatím papa :wink:
26. srp 2008 v 17:44  • Odpověz
Sylvi:to teda je,ale stejně mi připadá ja strasně rychle roste.A co jídelní židličky?už jste nějaké vybrali?
26. srp 2008 ve 22:53  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: tak myslím, že Adámek vede v nespavosti - dneska za celý den 2x20minut!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Večer byl unavený jak kotě, víčka mu padala, ale ne ane usnout. Brání se tomu zuby nehty, aby mu náhodou něco neuteklo!!! Nakonec jsem ho unosila a ve 22hod konečně usnul. Nevím, co ho to popadlo. Předtím spával docela dobře, ale včera a dnes hrůza! Tak snad se mu rozjasní a pochopí, že spánek je báááječnýýý :grinning:
26. srp 2008 ve 22:57  • Odpověz
ahojky

holky díky za gratulky, bylo to super, nějakou fotečku su dala do alba, Maju a kačeny to by mohl být román na dlouhý zimní večery :grinning:

Luci ahojky, taky semka někdy zavítej :wink:
27. srp 2008 v 09:46  • Odpověz
autor
Pěkný dopolko :slight_smile:
baru: jj jídelní židličky by měly dnes nebo zítra dorazit :dizzy_face: Objednali jsme nakonec tyto: http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=356203 :wink: Maxík hrozně vyrostl. Byl to takové malinké miminko, huběňoučké, ale teď už mu faldíky rostou i tvářičky ae krásně zakulatily :wink:

raji: My měli taky kolem toho 3.měsíce problémy se spaním. Někdy nespali dokonce vůbec, ale pak se to zase zlepšilo.

maju: fotečky krásný, super, že jste si to užili :slight_smile:
27. srp 2008 v 11:07  • Odpověz
ahojky
sylvi:ty židličky jsou moc pěkné,a k vám domů se hodí.Už se těším až je uvidím naživo :wink: a co dělají vikoušci?
maju:moc pěkná fotky..
27. srp 2008 v 11:38  • Odpověz
autor
baru: Vikoušci usnuli po cestě z rehabilitace :wink:

maju: krásný šatečky na Štědrý den :dizzy_face: My ještě nemáme ani bundičky na zimu, natož oblečení na Štědrý den :sweat_smile:
27. srp 2008 ve 12:45  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: :wink:

majuš - pěkné fota :wink: Majuška je šikulka

dvojmama - židličky jsou takové "nadčasové" co? :wink: U nás by taková byla jak pěst na oko :wink: , máme všechno spíš přírodní....

dneska jsme byli dopol venku, rozhodovala jem se jestli šátek nebo kočár, nakonec jsem vzala kočár, na šátek se mi zdálo moc vedro a potili bychom se oba. Nakonec teda usnul i v tom kočíku, ale musela jsem mu připevnit na boudu plínku, aby neviděl a nic ho nerušilo. Ta jeho nespavost bude asi fakt tím, že ho všechno zajímá a je mu líto usnout :wink:

na zimu nemám téměř nic, jen kombinézku ještě po Evičce :wink: je šedočervená a jako nová, tak myslím, že ji Adík vynosí, teda jestli mu nebude malá, páč roste jak z vody :wink:
27. srp 2008 ve 13:29  • Odpověz
Holky, kde je Vendulka???
27. srp 2008 ve 13:30  • Odpověz
Ahoj
Nějak teď nestíhám. Konečně je to správné počasí na procházky. :slight_smile:
Dvojmama - židličky jsou super, moc se mi líbí. :grinning:
Co se týká oblečení na zimu, já jsem se urvala asi před týdnem. :sweat_smile: Takže nám ve skříni visí bundička a kombinéza a v šuplíku leží úžasný zateplený rifle. Tak už se skoro těším na zimu. :dizzy_face:

A kde je teda ta Venkulka?
27. srp 2008 ve 13:45  • Odpověz
autor
raji: je nadčasová, ale nám se to domů akorát přesně hodí :dizzy_face:
Adámek je teda pěkně zvídavý :wink:

O Vendulce nic nevím, asi má moc práce :wink:

peti: já se na zimu netěším vůbec. Vikouši nesnáší ooblékání, takže zima bude asi peklo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2008 v 15:24  • Odpověz
Ahooooj holky, zdravím po delší době...trošku jsem Vás zanedbávala,ale jsem tu a v plné polní :grinning: :grinning: :grinning:

co je nového?? :dizzy_face:
27. srp 2008 v 15:29  • Odpověz
autor
jů Vendul, kdepak se nám flákáš? :wink:
27. srp 2008 v 15:33  • Odpověz
Mam...no nikde...doma... :grinning: :grinning: nebylo mi moc dobře, no a taky ta moje lenost, lítání po mudrech, po venku, po obchodech a taky nějaký věci doma...no nebylo moc času a pak když byl čas...nebyla nálada...takže asi tak
27. srp 2008 v 15:35  • Odpověz
a co dvojčátka, už jsou to zlatíčka a nebo pořád zlobí?
27. srp 2008 v 15:36  • Odpověz
autor
vendul: ahá, koukám, že nejmíň času je, když je člověk doma, co? :grinning: :grinning:
Dvojčátka jsou zlobící zlatíčka :dizzy_face: :grinning: Ale už to vcelku jde, neřvou už tolik, i když pozornost vyžadují, zvládáme to jak to jde :wink: :grinning:
Co miminko? Nezlobí? :wink:
27. srp 2008 v 15:39  • Odpověz
No ono jako čas by byl,ale ta nálada a únava je svině... :grinning: :grinning:
Tak to jsou hodný zlatíčka, zlobit musí,aby maminka věděla, že je má, ne? :grinning:
27. srp 2008 v 15:40  • Odpověz
autor
já to vím i bez toho zlobení, takový bordel tu nebyl ani nepamatuju :grinning: A toho prádla, ani nemluvím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. srp 2008 v 15:42  • Odpověz
no moje miminko ani nezlobí, zatím o něm nevím...ale snad to brzo přijde...v pondělí jdeme do toho Prenatalu na NT+, a na video miminka s UTZ, tak se moc těšíme, snad nám řeknou co to je, pokud bude Denoušek dobře natočenej, kamarádce to takto řekli, když tam byla v 11tt a nespletli se...tak jsem zvědavá,já totiž mám převážně oblečení pro kluka... :grinning: ale co, holka taky může nosit modrou, ne??? :grinning:
27. srp 2008 v 15:42  • Odpověz
A jaké maminky používáte plínky?Prý jsou nejlepší Haggies???
27. srp 2008 v 15:43  • Odpověz
chci pomalu začítn nakupovat, aby to nebyla potom taková pálka :wink:
27. srp 2008 v 15:43  • Odpověz
no já byla včera vozit taky 6 měsíčního chlapečka s kamoškou a celou dobu pěkně spinkl, jen se jednou na mě mrkl a spal dál :grinning:
27. srp 2008 v 15:45  • Odpověz
autor
vendul: podle mě je lepší, aby holčička nosila modrou, než chlapeček růžovou :wink: :grinning:
Plínky používáme hlavně pampers, občas Haggies
27. srp 2008 v 15:47  • Odpověz
no mam to je fakt chlapeček v růžovým.... :grinning: podle mě je modrá normální barva, neutrální, já taky občas nosím modrou
27. srp 2008 v 15:49  • Odpověz
no mě kamoška říkala, že pemprsky jsou nekvalitní, že ji prosákávaly...tak nevím,...asi to chce koupit všechny značky a vyzkoušet :wink:
27. srp 2008 v 15:50  • Odpověz
autor
vendul: My používáme papersky od narození a v pohodě. Je fakt, že na jiné diskuzi na MK tam taky jedné mamině protekly, ale u nás všechno dobrý :wink:
Kdyžtak si kup jenom vzorky a pak podle toho, co vám bude vyhovovat, tak nakoupit :wink:
27. srp 2008 v 15:55  • Odpověz
autor
nebo ještě holky určitě poradí, co jim vyhovuje a co ne :wink: Určitě jich máme každá odzkoušenou spoustu :grinning:
27. srp 2008 v 15:57  • Odpověz
autor
jo a hodně holek si chválí ty fialové tesco plenky, ale jim nedůvěřuju kvůli tomu drátu v nich :unamused:
27. srp 2008 v 15:58  • Odpověz
Vendulko - my používáme Tesco fialové a jsou pro nás ty nejlepší z těch, co jsme vyzkoušeli. Pampersky Matýsek pročůral a to každou.Nakonec jsme zbytek dali kámošovi. Huggiesky jsme taky měli a docela ušly.Ale nejlepší jsou Tesco.Teď jsme je koupili v akci 2+1 zdarma za 498,--.Jo a do porodnice jsme měli Happy new born a ty byly super. Ale je fakt,že to budeš muset zkusit. Máš výhodu, že jsi z Brna.V Tescu mívají pořád nějaký akce.I na oblečení. :slight_smile:
27. srp 2008 v 16:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.