• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
tak já kytí diostala včera:o) Jirka se od večera stará o maju i o mě páč su pěkně nachcípaná.

u nás v noci, když Maju nevydržela celou noc a to bylo málo krmil tatino :dizzy_face: já mohla spát, ale spíš su se na něj ráda dívala :slight_smile: my byli od začátku na UM :frowning2:
8. bře 2008 ve 12:58  • Odpověz
autor
maji: já dostala dneska kytí :dizzy_face: a přeju ať se brzy uzdravíš :wink: pěkně pi čajíčky a odpočívej :wink:

my nejsme na UM takže MM v noci krmit nemůže :frowning2:
8. bře 2008 v 18:04  • Odpověz
dvojmam to chápu :wink:

Holky já mám umytý okna, tedy hlavně v obýváku, páč ty jsou do ulice, v kuchyni su ho nemyla na co, když jak bude hodně teplo tak okna budu natírat, páč plastové dáme později, až budeme dávat do ložnice a do podkroví, nemá cenu to dělat na etapy.

Jinak asi dneska umřela jedna naša sousedka :unamused: nejdříve tu byla sanitka a pak pohřebák, chjo s nima se dobře povídá :frowning2:
8. bře 2008 v 18:52  • Odpověz
Ahoj holčiny! Jak se máte? Já se právě přejedla :frowning2: , měla jsem šílený hlad a teď jsem do sebe rychlostí blesku hodila 2 rohlíky se šunkou....
Včera jsme byli na kolaudačce bytu u známých. Mají to tam moc pěkné, sladěné do detailů, malba ladící s květináči, v kuchyni obklady ladící s utěrkami a chňapkou, dokonce i odpařovače na topení jsou barevně sladěny s místností :wink: nechápu :astonished: Někteří lidi jsou fakt moc šikovní.
Dnes jsme byli na návštěvě u kolegy, mají 5 týdenní miminko. Moc šikovné a roztomilé. Ovšem na mě nějak dolehla realita blížícího se porodu. Takhle malinké mimi jsem už dlouho neviděla. Ani jsem neměla odvahu ho pochovat :pensive: Evča už je velká holka, snad se do toho zase dostanu :wink:
8. bře 2008 ve 21:18  • Odpověz
autor
ahojky :slight_smile:

maji: ty jsi teda šikula :slight_smile: vy máte domeček? S tou sousedkou je mi to líto :pensive:

rajko: neboj do toho se dostaneš :wink: já jsem se hrozně bála, že nebudu umět chovat Vikouše, přebalovat, ale nakonec to šlo tak nějak samo, ani mi to nepřišlo. Asi mateřský pud :wink:

kdepak je dneska Vendulka? :astonished:
8. bře 2008 ve 21:24  • Odpověz
Dvojmama - já vím :wink: Kámoška má o půl roku starší dceru, než já Evču a tu jsem se taky bála vzít do náruče a pak s Evčou mi to přišlo jako samozřejmé....To jen, že dnes to bylo takové reálné :wink: Nějak mi docvaklo, že to mám za pár :wink:
8. bře 2008 ve 22:10  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
8. bře 2008 ve 22:13 • kachnickapalicka
ahojky

dvojmamam, jj máme baráček, takže plno práce kolem a stále na něm pracujeme, ikdyž během těhu a co se Maju narodila byla veliká pauza :grinning: :grinning: :grinning: .

Venku je krásně, půjdu dělat na zahradu :slight_smile:
9. bře 2008 v 11:34  • Odpověz
Ahoj, zdravím všechny.
Taky bych chtěla domeček a aspoň nějakou pidi zahrádku. :slight_smile: To by se Matýsek měl.Pokud všechno vyjde, ajk si představujeme, tak možná taky jeden koupíme.
9. bře 2008 ve 12:50  • Odpověz
Venku je suprově, už by to mohlo tak zůstat. :slight_smile:
9. bře 2008 v 15:07  • Odpověz
autor
čauky holky :slight_smile:
jsme dneska byli kočárkovat, páč taťka koupil nový kočárek (čtvrtý :grinning: ) a bylo to super. Má menší kolečka než ten starší, takže děti pořád drncaly, ale jinak supr. Venku bylo nádherně teplíčko :dizzy_face: Už aby bylo jaro :dizzy_face:
9. bře 2008 v 17:38  • Odpověz
čau a já bych chtěla hodinky s vodotryskem
9. bře 2008 v 17:52  • Odpověz
ahoj dvojmama...a jaký manža koupil?
9. bře 2008 v 17:53  • Odpověz
autor
prada: chvilinku počkej já ho najdu na netu :wink:
9. bře 2008 v 17:55  • Odpověz
jojo, počkám...
9. bře 2008 v 17:55  • Odpověz
a co, že tak najednou...nebo jste plánovala koupi dalšího?
9. bře 2008 v 17:56  • Odpověz
autor
prada: tak je to tenhle http://www.mothercare.com/gp/product/B000QGJQJE :wink:

já jsem to neplánovala, ale manža se do něj zamiloval a my ho teď alespoň budem vozit v autě :wink: je skladný, takže tam nezabere moc místa a když někam pojedem a zůstanem dýl, tak budem mít aspoň tekhle kočár a nemusí být bloučkové v sedačkách :wink:
9. bře 2008 v 18:02  • Odpověz
autor
no já si zdůvodnim asi všechno co? :grinning: ale vim že je zbytečný, jenže co už :confused:
9. bře 2008 v 18:03  • Odpověz
moc pěkný...
9. bře 2008 v 18:31  • Odpověz
Ahojky! Všechny zdravím! Jaká byla neděle? :slight_smile:
9. bře 2008 v 18:39  • Odpověz
autor
ahojky rajko :slight_smile: neděle byla hektická, celý den někde pryč ale supeeer :dizzy_face:
a co ty? :wink:
9. bře 2008 v 18:49  • Odpověz
My jsme byli v ZOO a spolu s námi polovina Ostravy a okolí :wink: Bylo moc fajn, jen jsem taková ušlá...chodili jsme 3 hodiny
9. bře 2008 v 18:52  • Odpověz
je čau rajdo :grinning:
9. bře 2008 v 18:55  • Odpověz
autor
rajka: jé to muselo být taky super :slight_smile: my byli dopoledne na koledě, takže jsme objezdili asi 20 známých, potom na skok doma a potom venku kočárkovat :slight_smile:
9. bře 2008 v 18:56  • Odpověz
Dvojmama - na jaké koledě? :wink:
9. bře 2008 v 19:54  • Odpověz
autor
rajka: nekoukal jsi na zprávy? :grinning: tam bylo naše městečko jako rarita-už přes 200 let u nás chodí koledovat holky kluky, vždycky 14 dnů před Velikonocema :wink: Takže jsme dnes koledovali my :grinning:
9. bře 2008 v 19:59  • Odpověz
jj, něco jsem zaslechla na Nově :wink: , tak to bylo u vás, ty jsi z Rychnova, že? To je fajn, že tak kočárkujete. Někteří s malýma moc nechodí ven, ale já chodila s Evčou taky hned od začátku. Samozřejmě podle počasí.
9. bře 2008 ve 20:02  • Odpověz
autor
rajka: jj kočárkujeme téměž každý den od jejich 10 dnů :wink: Mě to hrozně baví, Vikouši větčinou spí (pokud nevyvádí jako Vikinka dnes :angry: ) a já alespoň vypadnu :slight_smile:
9. bře 2008 ve 20:05  • Odpověz
Mně ani nic jiného nezbyde...budu muset Evču vyzvedávat ze školy a 2x týdně vodit na kroužky. Spoléhám, že už bude pěkně a uvažuji o nějakém nosítku nebo šátku, že to bude praktičtější.
9. bře 2008 ve 20:07  • Odpověz
autor
rajka: v květnu už bude hezky :wink: hlaně je horší že pak podle toho musíš přezpůsobit režim dne :confounded:
My máme vak, ale oba bych je stejně nenosila. Šátku nějak nevěřím :confounded: asi bych do něj to dítě neuměla pořádně zavázat :confounded:
9. bře 2008 ve 20:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.