• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
no já tesco bych nikdy nekoupila...to zase ne, nepotřebuji ušetřit za každou cenu :confounded:
27. srp 2008 v 16:04  • Odpověz
peti: já těm tesco nevěřím, po těch průserech co měli...ale jo to se může stát každýmu výrobci, to beru...ale zase na mimi moc šetřit nechci a chci kvalitu.Kamoška právě s těma pamperskama měla taky problém, že je Vojta pročůral, právě mi říkala o těch hagískách,ale co jsem slyšela, že jsou dobrý i Hipp(Hippo...nebo tak nějak se to jmenuje)
27. srp 2008 v 16:06  • Odpověz
a nebo ta Happy?Teď čoveče nevím... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2008 v 16:06  • Odpověz
autor
Happy jsou taky dobrý, ty jsme měli taky, ale jen 1 balení, takže nemůžu tolik posoudit.
27. srp 2008 v 16:08  • Odpověz
Mam: díky :dizzy_face: :dizzy_face: to jsem ani nevěděla, že tu je díkec... :dizzy_face:
27. srp 2008 v 16:09  • Odpověz
No tak jak tak čtu, tak každej má zkušenosti se všema a jsou s nima spokojeny,ale nejvíce snad vedou ty Tesco... :confused: :confused: :confused: to teda čučím, já bych je nikdy nekoupila... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2008 v 16:12  • Odpověz
autor
vůbec nemáš zač :wink:
27. srp 2008 v 16:12  • Odpověz
autor
vendul: taky jsem to prolítla v letu a přišlo mi, že u všechn vedou Tesco plenky, ale taky je v životě asi nekoupim :confused:
27. srp 2008 v 16:13  • Odpověz
autor
Jdu si dát nějakou obědo-večeři a pak asi půjdem ven. Tak zatím papa :wink:
27. srp 2008 v 16:14  • Odpověz
Však si vyzkoušíš, co vám bude vyhovovat. My jsme moc spokojení,tak u nich zůstaneme. A najít něco se dá ve všem. Jenom nechápu,jak může někdo dát dítěti plínku,když je v ní drát.To to necítí?
27. srp 2008 v 16:14  • Odpověz
mam: no tak to jsem na tom asi stejně... :grinning: :grinning:
ale já to asi udělám tak, že koupím asi od každých jedno balení a vyzkouším a tak nejlépe poznám, které nám sednou a které jsou nejlepší...každému miminku to sedne asi jinak...
27. srp 2008 v 16:15  • Odpověz
Peti, asi ne...já nevím jak se dávají plínky, takže nevím, možná bych na to asi taky nepřišla, nevím, jestli se to nějak prohmatává než se to dá mimču... :grinning: , to se budu muset ještě naučit,ale zatím je čas :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2008 v 16:16  • Odpověz
No ono s tím tescem na tom něco bude, já nikdy nic značky tesco nekoupila,ale MM si od nich kupoje jakýsi ty křupkx (cornflejky) a je s nima nad výsost spokojenej, že jsou najelepší na trhu, tak nevím...já v to prostě nemám důvěru :confounded:
27. srp 2008 v 16:18  • Odpověz
holky, taky by mě zajímal váš názor na hadrový plínky, jáse kvůli tomu chytla s mamnkou a babčou, říkala jsem že je chci,ale jen jako na rameno na odgrknutí, na postýlku, do kočárku atd.ale to prý neexistuje, že v šestinedělí prostě se musí dávat tady ty hadrový kvůli nožičkám atd, tak jsem jim řekla, že nikoho takovýho neznám,kdo by to dělala že budu chtít jen a jen ty papírový..no a na to mi bylo řečeno, že je to moje první velká chyba, které se budu dopouštět...tak jsem jim na to řeka, že jsme už v 21 století a že je vše jiné než před 25 lety.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2008 v 16:22  • Odpověz
autor
jsem zase tady, MM si vzal děti a jel s jedním kamarádem ven a asi na nějakou zahrádku na pivko.

peti: taky to nechápu no... :unamused:

vendul: to bude asi nejlepší, vyzkoušíš si sama jaké jsou ty nej... :wink:
v Tescu kupujeme jedny sušenky přímo Tesco a taky lepší neznám :dizzy_face: Věřím, že nějaké výrobky mají taky kvalitní, chce to ozkoušet :wink:
Hadrový plínky používám jen do postýlky, kočárku, autosedačky, na odrgnutí, na usínání...Mezi nožičky se dávají na doporučení doktora, kvůli kyčlím, ale pokud doktor nic neřekne, tak to není nutné :wink: Chápu názory starších generací. Moje tchýně zase nemůže pochopit proč dávám dětem rifle, prý je to nepohodlné a mají nosit jen dupačky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2008 v 16:39  • Odpověz
mam: tak to moje mamka taky říká, že miminko je krásné jen v dupačkách a ne žádný rifle :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2008 v 16:46  • Odpověz
tak já taky na jednu stranu chápu názory starší generace,ale mmusí pochopit, že doba jde dopředu a ne vše je tak jak bylo před čtvrt stoletím,ale ráda si vyslechnu názor, či radu a řídím se podle sebe a nebo se zeptát a je to :grinning:
27. srp 2008 v 16:47  • Odpověz
to máš dobrý, že si vzal manžel dvojčátka vyrazil s něma ven, to máš aspoň chvilku čas, ne? :dizzy_face:
27. srp 2008 v 16:48  • Odpověz
Tak to já mám stěstí a našim se Matýsek líbí ve všem. :grinning: A s těma plínkama souhlasím.Taky jsme je pořídili pod hlavičku a tak.Teď je nejvíc používám na přebalovací podložku. Určitě je potřeba jich pár mít. Ale na balení bych je nepoužívala, neumím si to představit. A toho praní a žehlení... :confounded: brrr....už tak toho mám dost.
27. srp 2008 v 16:52  • Odpověz
peti: no to jsem taky říkala,ale do toho si kafrat nenechám... :grinning:
27. srp 2008 v 16:53  • Odpověz
autor
vendul: jj, užívám si klídek :dizzy_face:
Starší generace si myslí, že to, co dělali oni je to nej nej na světě a to, co se používá těď jsou jen výmysly moderní doby. Málokdy přiznají, že je to i k něčemu dobré :unamused: :grinning:
27. srp 2008 v 16:56  • Odpověz
no já jsem to brala jako to, že mi chtějí poradit,ale asi jim nedošlo, že se to užtak nedělá...doufám, že mi nebudou kafrat i do jiných věcí... :grinning: , já jsem totiž hooooodně impulsivní člověk a nemuselo by to dobře dopadnout... :grinning:
27. srp 2008 v 16:58  • Odpověz
jsem se byla dneska po delší době podívat do práce(nesl jsem tam líetek na peníze) a ty lidi mně vůbec nechybí...když jsem je viděla, tak mi přišlo, že se s nima ani nemám o čem bavit... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2008 v 17:00  • Odpověz
holky, zítra jdeme do kina, tak jsem zvědavá slíbila jsem MM, že půjdeme na Kunfu Panda...tak potěš koště...no jsem zvědavá co to bude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2008 v 17:00  • Odpověz
autor
vendul: na Kungfu pandě jsme byli v kině asi pžed měsícem :grinning: :grinning: Byla tam s námi totiž kámošky dcera, tak jsme vybírali film hlavně pro ni a vyhrál tento :grinning: Je to taková ptákovina :wink:
27. srp 2008 v 17:03  • Odpověz
autor
*před
27. srp 2008 v 17:04  • Odpověz
no právě, já takovéto filmy nemám ráda,ale manža je do nich úchyl.. :grinning:
byli jsme v ne na Mumii3, a v pá nebo so se chystáme na Siročinec (horor) to bude něco pro mě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. srp 2008 v 17:04  • Odpověz
autor
Jé a neviděly jste některá Stalo se? To jsem chtěla vidět, ale v kinech už to nedávají, tak musím počkat na DVD :rolling_eyes:
na hororu jsem nebyla ani nepamatuju, taky bych zašla. Do kina teď hodně často chodím s kámoškama. Děti už spí, MM hlídá a já si alespoň odpočnu :dizzy_face:
27. srp 2008 v 17:09  • Odpověz
Tak to jsem neviděla...
27. srp 2008 v 17:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.