• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
autor
Já na to viděla ukázky a hrozně mě to zaujalo :dizzy_face:
27. srp 2008 v 17:13  • Odpověz
a co to je, komedie?Jestli jo, tak to není ani žámr pro mě... :grinning:
27. srp 2008 v 17:14  • Odpověz
autor
nene, je to o zkáze NewYorku...teď si nemůžu vzpomenout jak bych se ten žánr jmenuje. :confused: :pensive:
27. srp 2008 v 17:18  • Odpověz
thriler?tak to jsem ani nezaregistrovala , že by dávali :frowning2:
27. srp 2008 v 17:19  • Odpověz
autor
už jsem to našla, je to drama/sci-fi http://www.csfd.cz/film/229799-stalo-se-happening-the/ :wink:
27. srp 2008 v 17:21  • Odpověz
áááá koukám, že používáš stejné www stránky, jako MM :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2008 v 17:24  • Odpověz
mám takovej blbej dotaz,ale jaký je rozdíl mezi dupačkama a bodýčkem?Dupačky jsou bez rukávu a bodyčko s rukávem???? :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. srp 2008 v 17:25  • Odpověz
autor
vendul: dupačky jsou nohavičky jakoby s límcem, na ramínka, nevím jak to popsat, prostě toto: http://www.luxx.cz/katalog/produkt/dupacky_8517 a bodyčko je tričko, které se zapíná mezi nožičkama, aby dětem netáhlo na záda: http://www.emimi.cz/ShowTradeLeadDetail/BODYCKO-139462/ Bodyčko může být s krátkým i s dlouhým rukávem :wink:
27. srp 2008 v 17:30  • Odpověz
jo tak je to tak jak jsem si to myslela, díky, nejdříve jsem myslela , že je to jedna a tatáž věc...no musím se ještě zdokonalovat... :grinning:
27. srp 2008 v 17:31  • Odpověz
chci se zítra právě vrhnout na to co už mám do výbavičky,pač toho mám plnou obrovitánskou kabelu....je to jako bychom čekali čtyřčata... :grinning: ,aspoň nebudu muset tolik prát.... :grinning: ale to žehlení :angry: :angry: :angry:
27. srp 2008 v 17:32  • Odpověz
autor
vendul: všechno půjde postupně :wink:
27. srp 2008 v 17:32  • Odpověz
jo víš co se mi v ne stalo?Ukázala se naprosto moje těhu demence a to jsem myslela, že je to jen nějaký flám....

byli jsem se koukat v KIKA na kojící polštáře a chtělo se mi na WC, tak jsem šla, otevřely se dveře a do prava dámy a do leva páni, tak jsem šla do prava...vše v poho, ale jak jsem šla zpět, tak jsem vyšla z dama a šla jsem rovno a ejhle najdednou pisoáry a já čumím ,kde jsem????no debil zapoměla jsem kudy jsem přišla a tak jsem šla rovno a nenapadlo mě se rozhlédnout, MM byl smíchy málem počůranej.
Ale to není vše, večer jsem šli do kina,Tak n dámy jsem opět trefila v pohodě,ale zpět byl zase problém, nekoukala jsem, jenpřed sebe a náhle jsem byla v nějaká komoře s harampádím, tak jsem vybuchla smchy a šla... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

To jsem teď celá jáááá :grinning:
27. srp 2008 v 17:36  • Odpověz
mělo tam být fám.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bože, blbe, jdi od toho... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2008 v 17:38  • Odpověz
autor
vendul: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2008 v 17:40  • Odpověz
autor
jdu připravit nějakou tu véču, tak kdyžtak večer papa :slight_smile:
27. srp 2008 v 17:43  • Odpověz
no asi na tom něco pravdy bude... :grinning: , snad se to zlepší, jinak nevím...

dneska jsem zapoměla mobile oba doma,ale to není zase taková tragédie,ale běžně se mi to teda nestávalo... :grinning:
27. srp 2008 v 17:43  • Odpověz
mam: zatím ahojky, já jdu sportovat ....jdu dělat gaučink.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

zatím ahojky :sunglasses:
27. srp 2008 v 17:44  • Odpověz
autor
uuuuuuuuuuuffffff mám dokoupáno, uloženo, ale ještě žvatlají. Snad brzy usnou, jsem nějaká KO :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vendul: gaučink je můj nejoblíbenější sport :wink: Ale musim začít něco dělat s těma kilama po porodu...ale asi to nepude tak, že jako dnes sním půlku zmrzky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak musím říct, že tvoje těhu demence začla ještě dřív než ta moje, ale doufej, že nebude tak silná :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. srp 2008 v 19:59  • Odpověz
Ahojky Vendulkooo :slight_smile: :slight_smile:
no tak já přihodím svůj názor na plínky: do porodnice jsem měla Huggies newborn - spokojenost, teď používám na doma klasické bavlněné plínky+přes ně zapínací kalhotky - teď už jsou vymakanější než před 30 lety :wink: , žehlila jsem pouze do konce 6 týdnů, teď už jen skládám u televize :wink: a pere pračka. Na ven a na noc používám taky papírovky, páč je to přece jen praktičtější. Kupuju eko papírovky Alana, to pro lepší pocit, že dělám něco pro přírodu :wink: (jsou biologicky rozložitelné) Dobré byli i ty Tesco, ale musí to být ty fialové!!! Myslím, že drát byl v těch obyčejných. Ty fialové jsou lepší!
27. srp 2008 ve 20:19  • Odpověz
Píšu jak Tatar :angry: samozřejmě že Dobré byly i ty Tesco....s tvrdým...se stydím, taková hrubka :pensive:
27. srp 2008 ve 20:21  • Odpověz
ahojky

Vendu my do porodky měly takové s tím vykrojeným na pupík, koupený jsme měli pampers a ty používáme furt a stále, jednou su použila nějaký obchoďácký a humus a pak huggies, ale to se osypala, byla na ně alergická, no a se zkoušením su přestala, prostě díky známé su zkusila dvoje jiné, ale doteď si to vyčítám, měla jsem zkoušet až kdyby neseděly ty co jsem si vybrala. S ubrouskama su už nic neriskovala, používám stále jedny a ty samé, pampers fresh, ani nezkouším od pampersu ty jiný, už nikdy.

Jinak hezký den a musím se pochlubit, Maju má šatičky ke štědrovečerní večeři:o)))))) už jsou aj v albu
28. srp 2008 v 08:08  • Odpověz
autor
Pěkný ráno :slight_smile:
Dnes mě vzbudil telefon :angry: Naštěstí děti to neprobudilo a spinkají dál :dizzy_face: A přivezou mi židličky :dizzy_face: Jů se těším :dizzy_face:
raji: ty látkuješ? Já vím, že to není nijak složité, ale pro mě jsou pohodlnější prostě jednorázovky :sweat_smile: :pensive:
28. srp 2008 v 08:32  • Odpověz
autor
maji: Šatečky jsem ti už chválila včera :wink: :grinning:
28. srp 2008 v 08:33  • Odpověz
krásné ráno holky....

Raji a Maji: děkuji Vám za názor na plínky...no uvidím, jak to dopadne u nás...zatím je čas :grinning: ,říkala jsem MM o těch z Tesca, tak mi řekl, ať mě ani nenapadne je koupit!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2008 v 09:07  • Odpověz
Mam: no já jsem se vzbudila v 5 a pak jsem tak hodinku nemohla spát a jak jsem usnula, tak jsem byla v 6:30 zase vzhůru protože náš kocourek dělal šílenej rambajz, tak jsem opět usla a spala do 8:30 :dizzy_face:
28. srp 2008 v 09:08  • Odpověz
ahojky holky,maji:šaričky jsou moc pěkné
sylvi:už se těším na ty židličky :wink:
Dneska jsme se moc nevyspali,Max půl noci probrečel,asi ho trápí prdíky..
28. srp 2008 v 09:09  • Odpověz
Maji: na šatečky jsem koukala a je v nich fešanda, to budou krásné svátky... :dizzy_face: :dizzy_face: , já se na ně letos taky těším a to nemám Vánoce ráda,ale s bříškem to bude jiné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. srp 2008 v 09:09  • Odpověz
ahojky baram.... :wink: ty prdíky jsou ale potvory.... :angry:
28. srp 2008 v 09:14  • Odpověz
no já se musím pochlubit, že jsem měla pěkně erotickej sen..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a zdá se mi, že MM nebyl ten hlavní aktér... :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2008 v 09:15  • Odpověz
já už se na vánoce zase těším:o) holt s dítkama je to úplně jiné:o)
28. srp 2008 v 09:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.