• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
maji, to věřím...
28. srp 2008 v 09:57  • Odpověz
Dobré dopoledne :slight_smile:

Dvojmama - jj látkuju tak částečně :wink: jenom doma, nemůžu si pomoct, ale mně ty papírovky vadí - já tam cítím tu chemii :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jak je to počurané, ten absorbční gel v tom nasáklý a ty výpary z moče...brrr...oni to různě parfémují a to je další chemie :stuck_out_tongue_closed_eyes: u těch látkovek to je jednoduché, prostě se 1 max 2x počurá, je to mokré, vyměníš za suché a je to. Výhodu papírovek vidím hlavně v praktičnosti např. na cesty, k doktroce atd. to je používám taky, páč se mi nechcou tahat mokré plíny v sáčku (nedej bože pokaděné) Takže tak. Takže bych řekla, že to mám tak napůl :slight_smile:

Vendulko - já zrovna výrobky značky Tesco nemusím, ale ty fialové plínky jsou dobré. Kvalitou i cenou. Ono když člověk pak vegetí z jednoho platu, tak to není moc na vyskakování. Samozřejmě záleží jaký ten jeden plat je, že...
28. srp 2008 v 10:46  • Odpověz
raji: to asi jo...no však uvidíme u jaké značky skončíme... :wink:
28. srp 2008 v 11:03  • Odpověz
ale ráno jsem přemýšlela nad těma Tesco a zdá se mi, že je člověk i hodně ovlivněn reklamou, hodně reklamované věci v televizi stojí za prd, vím to třeba u koček, myslela jsem si jak whiskas bude superrr a pak mi řekl veterinář řekl, že to je největší sajrajt co může být...ale rekalma dokáže divy, takže asi zatím tesco plínky nebudu odsuzovat, dokud nevyzkouším a nebudu vědět... :wink:
28. srp 2008 v 11:05  • Odpověz
raji: a nakolik ty plínky pereš?
28. srp 2008 v 11:06  • Odpověz
vendul peru na 60, úplně to stačí. Používám separační vložky, když se pokajdí zachytí to nejhorší a jen to vyhodím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pokud je někde flek, prdnu na to trochu Savo perex a pak teprve do pračky a jsou bělejší než bílá :grinning: :grinning: .
28. srp 2008 v 11:31  • Odpověz
Nelam si s tím předem moc hlavu, uvidíš sama, co vám bude vyhovovat. Každé dítě je jinak citlivé a každý má jiný názor. Třeba jsem slyšela dost negativního na oranžové pampers sleep and play (nevím, jestli je ten název úplně správně) prý hodně protýkají...Já osobně pampers taky nepoužívám, Evička na ně byla alergická i na ubrousky. Maju je s nimi zase spokojená. Prostě je to individuální :wink:
28. srp 2008 v 11:35  • Odpověz
jo jo, je to asi o tom odzkoušení...co sedne... no nic jdu nakoupit,aby bylo doma co jíst...

zatím ahoj... :wink:
28. srp 2008 v 11:40  • Odpověz
papa a hezký den :wink:
28. srp 2008 v 11:45  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
raji: to tě fakt obdivuju. Já vím, že jednorázovky jsou chemie, ale co nadělám :pensive:

vendul: ty máš sny :grinning: :grinning: Ale nebyl by to SEN, kdyby v tom přeci byl TM, ne? Sní se o někom jiném :grinning: :grinning:

S pampers jsem spokojená i já, máme i sleep and play i active baby a pohoda :wink: Ale určitě ozkoušej :wink:

Holky, už tu mám židličky :dizzy_face: Jsou naprosto fantastický :dizzy_face: :dizzy_face: Děti teď spí, tak potom je nafotím :wink:
28. srp 2008 v 11:47  • Odpověz
sylvi:tak to já se stavím :wink:
vendul:sylva má pravdu,ve snech máme snít a nepřemýšlet o realitě :wink:
28. srp 2008 ve 12:30  • Odpověz
no jo,ale to bylo tak reálný, že jsem z toho ráno byla celá paf a hin... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. srp 2008 ve 12:42  • Odpověz
ještě, že MM nebyl doma... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2008 ve 12:42  • Odpověz
no nic mám nakoupeno a tak jdu dělat jídlo...zeleninova-těstovinovo-kuřecí salát... :dizzy_face:
28. srp 2008 ve 12:43  • Odpověz
autor
baru: klidně se stav :wink:

vendul: mnam, děláš mi chutě :dizzy_face: Já jsem měla čínu s rýží, čekám až se vzbudí děti a půjdem dávat brambůrky, krůtí maso a zeleninku. První masový příkrm, tak jsem zvědavá :dizzy_face:
28. srp 2008 ve 13:07  • Odpověz
Tak a je hotovo a obědvám... :dizzy_face: , no povedlo se mi to :grinning:
Mam: Tak ať jim chutná :wink:
28. srp 2008 ve 13:41  • Odpověz
autor
Pěkný ráno :slight_smile:
vendul: chutnalo :dizzy_face:

Holky, máme nové fotečky, tak jestli chcete, mrkněte :wink: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=194164 Jsou tam i nové židličky :slight_smile:
29. srp 2008 v 08:54  • Odpověz
ahoj

mam koukala jsem na fotečky, jsou super, Vikoušci pěkně vyrostli:o)
29. srp 2008 v 09:30  • Odpověz
ahojky holky...

mam: pěkně teda ty děti rostou...
29. srp 2008 v 09:48  • Odpověz
autor
díky :grinning:
29. srp 2008 v 10:14  • Odpověz
kino byla včera super :grinning: , dneska jdeme na ten siročinec, tak jsem zvědavá, jestli se budu bát :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2008 v 10:24  • Odpověz
autor
endul: ty si teda užíváš :wink:
My tu dnes a zítra máme jarmark, takže se tam asi s dětmi vydáme. Ale teď se musím jít vrhnout na nechutně velkou kupu prádla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2008 v 10:42  • Odpověz
autor
*vendul
29. srp 2008 v 10:43  • Odpověz
no já jsem teď zapal pračku a čeká mě taky hora prádla na žehlení a dělám pořád něco jiného, jen abych nemusela jít žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2008 v 10:46  • Odpověz
jo a jinak se jdu nasnídat.... :grinning: :grinning:
29. srp 2008 v 10:47  • Odpověz
mam: už žehlíš?Já ještě ne...nemůžu se dovolat do porodnice :confounded:
29. srp 2008 ve 12:06  • Odpověz
autor
vendul: mám vyžehlenou ani ne půlku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Absolutně mě to nebaví, děti jsou protivní, tak je beru do kočárku a jdem mrknout na ten jarmark :wink:
Proč do porodnice? :wink:
29. srp 2008 ve 12:26  • Odpověz
no chtěla jsem se tam domluvit na cvičení pro těhule a jestli je potřeba se tam nějak registrovat k porodu a jestli je u nich možný porod do vody :wink:
29. srp 2008 ve 12:31  • Odpověz
autor
Jsme zpátky z Jarmarku. Je tam hnusná zima a jarmark taky nicmoc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jdu se vrhnout na další koš s prádlem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vendul: Ty chceš porod do vody?
29. srp 2008 ve 14:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.