• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
jo dneska je tam hnusně...

mam, uvažovala jsem o tom a co jsem viděla videa, tak mi to přišlo super a myslím, že to dokáže hodně uvolnit a pomoct rychlému porodu :wink:
29. srp 2008 v 17:09  • Odpověz
Ahoj
Tak u nás prvorodičky nemůžou rodit do vody. Ani nevím proč. Taky jsem o tom uvažovala.
29. srp 2008 v 19:22  • Odpověz
peti:tak o tom jsem neslyšela, že by prvorodička nemohla rodit do vody...to je potom diskriminace, když je vše v pořádku, nevím, proč by s tím měl být problém,ale musím se na to u Milošů zeptat, až tam teda půjdu :grinning:
29. srp 2008 v 19:32  • Odpověz
autor
ahojky holky :slight_smile:
Jenom na skok, jsem přišla se rozloučit. Zítra odjíždím s dětmi na chatu k našim, doufám, že nám tam bude dobře.
Mějte se tu jak nejlíp dovedete a užívejte počasíčka, dokud se neochladí :wink: Papapa
31. srp 2008 ve 20:23  • Odpověz
ahojky

mam užijte si to na chatě.

Holky, tak jsem koukala na videa Maju když byla malá a to je šílený jak se změnila. Nejhezčí je, že druhý den co Jirka byl za ní na novorozeneckým, tak ju natáček pro mě a ona se ze spánku směje, já si toho blbec všimla až teď :grinning:
Jinak jaký jste měli víkend? My super, sobota Brno a dneska jsme byli zase krmit kačeny a taky v lese, Maju veselá a šťastná. Tak se mějte
31. srp 2008 ve 20:47  • Odpověz
Dneska jsem byli v tom Prenatalu na NT+,biochemický screening a UTZ, vypadá to, že j vše v pořádku, podle UTz a teď už jen čekám na výsledky krve....TP nám posunuli na 25.3.2009, miminko má s nožičkama něco málo pčes 5 cm a krásně bylo slyšet srdíčko a uzlíček taky sebou pěkně házel...moc se nám to s MM líbilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2008 v 11:04  • Odpověz
Ahoj
Vendulo, moc gratuluji ke kontrole. :slight_smile:
Já jsem měla přesně před rokem termín porodu. :grinning: Pořád nějak nemůžu uvěřit, že je to už rok. :wink:
1. zář 2008 ve 12:39  • Odpověz
peti: děkuji....jo ten čas letí rychlostí blesku... :wink:
1. zář 2008 ve 13:11  • Odpověz
tak a došly mi i výsledky krve , vše je v pořádku NT 0,4 a 1:1400, a v albu mám i foto uzlíčka, tak se můžete podívat... :dizzy_face:
1. zář 2008 v 16:59  • Odpověz
Ahojky!

vendul - gratuluji k dobrým výsledkům, opatruj se a užívej těhu, hrozně rychle to uteče!!
1. zář 2008 ve 22:16  • Odpověz
Ahoj
Vendulko - fotka krásná... :slight_smile:

Mě právě před hodinou porodila kamarádka. Tak jsem z toho naměkko. :grinning: Přesně před rokem v úterý jsem rodila já. Opozdila se jen o hodinu. :slight_smile:
2. zář 2008 v 10:36  • Odpověz
ahojky

Raji super fotečka, Evička je krásná slečna.

Peti, už budete mít rok, tak raději už přeji Matýskovi všechno nejlepší, hlavně zdravíčko, hodný rodiče a spoustu hraček :slight_smile:

Jinak nemáte některá nějaké tipy na kočárek s přehazovací rukojetí? a 4 kolka
2. zář 2008 v 11:42  • Odpověz
ahojky olky maminky... :dizzy_face:

tak mě by taky zajímal nějaký tip na kočárek s přehazovací rukojetí...zatím jsem na žádnej nenarazila, možná jo,ale neměl to napsáno v popisu.... :grinning:
2. zář 2008 ve 12:03  • Odpověz
je strašné, jak ten čas letí, já bych měla příští týden začínat už 4 měsíc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sweat_smile:
2. zář 2008 ve 12:03  • Odpověz
Vendu jj letí to. Jinak ještě k tomu dotazu jak udělat ty barevný texty, tak je to popsaný aj v knížkách, jak dělat www stránky. Nemůžu najít tu jednu stránku :unamused:
2. zář 2008 ve 12:43  • Odpověz
Maji, díky, já se to snažila udělat podle toho co jsi mi poslala a nějak mi to nešlo, asi jsem blondýna:slight_smile:, počkám na Pepíčka a snad to zvládne on... :grinning:
2. zář 2008 ve 12:50  • Odpověz
a díky moc Maji... :dizzy_face:
2. zář 2008 ve 12:50  • Odpověz
není zač :wink:
2. zář 2008 ve 12:56  • Odpověz
Měla jsem teď chvilku,tak se koukám po kočárku s přehazovací rukojetí a je fakt, že jich moc není. :angry: Teda předpokládám, že jste nemyslely kočár typu Tako. :sweat_smile: Ale něco se najde.

http://www.kocarky-ina.cz/index.php?nav=eshop&kat=75&id=596
http://www.kocarky-ina.cz/index.php?nav=eshop&kat=6&id=444

a pak jsou i šestikolky
http://www.bejbycentrum.cz/?item=373
http://www.bejbycentrum.cz/?item=830
2. zář 2008 ve 13:33  • Odpověz
Peti, ahojky, ty jsou pěkný :dizzy_face:
2. zář 2008 ve 13:36  • Odpověz
jsou pěkný, ale pro novorozence jaksi nepraktický :grinning:
2. zář 2008 ve 13:41  • Odpověz
Maji, ty chceš pro novorozence? :confused: pro sourozence Majušky, viď :grinning: ?
2. zář 2008 ve 13:42  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to časem budu uvažovat, ale psala mi kamarádka, nemá teď přístup na net, je v nemocnici a zjistili že je těhu, 3 měsíc:o)))) tak mám prozkoumat co a jak, vytisknu jí to a dám. V nemocnici bude ještě asi tak přes měsíc :wink:
2. zář 2008 ve 13:46  • Odpověz
jejda, chudina, jakto??
2. zář 2008 ve 13:49  • Odpověz
Tak pro novorozence fakt nejsou. Ale zatím má ještě čas, nějaký určitě objeví.
já jsem spíše na ty trojkolky,ale už se mi začínají líbit i čtyřkolky... :slight_smile:
šikulka, myla okna a sletěla a má něco s pánví a tak musí hajinkat, naštěstí mimi je v pořádku, no a pro ní šok ale krásný :dizzy_face:
2. zář 2008 ve 13:51  • Odpověz
jéé, tak to je teda něco,...hlavně, žejemiminko v pořádku a ona bude taky za chvilku...no musel to být krásný šok, co ona na to?
2. zář 2008 ve 13:52  • Odpověz
byla šťastná, hnedka volali manžela:o) oni totiž na to jednou hupsli, ale pak měli v rodině úmrtí a nějaké problémy, ty se ještě řeší a skoro 3 měsíce bez sexu :grinning: a když chtěli hupsnout podruhý, tak ještě předtím spadla z okna :grinning: a bříšku už....
2. zář 2008 ve 13:56  • Odpověz
tak to je pěkné...teda , že jim to tak vyšlo... :dizzy_face: ,tak že ji držím palečky,aby byla doma co nejdříve :wink:
2. zář 2008 ve 14:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.