• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
Tak to se teda opravdu originálně dozvěděla, že je těhotná. No hlavně, že jsou oba v pořádku. Jo a teď jsem si vzpoměla, že moderní kočár s přehazovací rukojetí je Bugaboo chameleon. Ale mě se teda vůbec nelíbí. :confounded:

To kamarádka byla nedávno taky v nemocnici a na pokoji s ní byla taková mladá holka. Měla pětiměsíční miminko a byla ve třetím měsíci. Taky síla... :grinning:
2. zář 2008 ve 14:01  • Odpověz
Peti taky dobrý :grinning:
2. zář 2008 ve 14:04  • Odpověz
Peti...toje taky mazec :grinning:
2. zář 2008 ve 14:05  • Odpověz
Ahojky holky!

Majuš - já mám kočárek s přehazovací rukojetí, hodí se i pro novorozence - vyzkoušeno osobně :slight_smile:
2. zář 2008 ve 21:51  • Odpověz
raji a ty máš co? to víš, já zapomínám :grinning:
3. zář 2008 v 08:16  • Odpověz
ahojky holky, přeji hezký den.
holky, já toho dnska mám nějak moc, je mi podezřele dobře, tak po týdnu uklízím a teď jdu dělat plněný papriky a rajskou a ještě musí na zítřek naložit do marinády žebírka a udělat pomazánku a pak se semka snad dostanu,ale musím ještě žehlit... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
Mějte se zatím pěkně a já občas nakouknu... :dizzy_face:
3. zář 2008 v 11:27  • Odpověz
autor
Pěkný večer
Hlásím se po návratu domů, chatu jsme zvládli, teď peru, peru, aklimatizujeme se a dáváme dokupy, všechno zvládneme postupně :wink:

Tak se tu zatím mějte pěkně a papapa :slight_smile:
3. zář 2008 ve 20:30  • Odpověz
3. zář 2008 ve 22:09  • Odpověz
Raji díky :wink:

Mam jak bylo?
4. zář 2008 v 09:04  • Odpověz
Ahojky
majko - tak jsem dneska narazila na ještě jeden kočár s přehazovací rukojetí. :grinning: http://www.kocarky-ruzovypanter.cz/produkt.htm?produkt=1194
4. zář 2008 v 10:07  • Odpověz
Peti díky :wink:
4. zář 2008 v 19:52  • Odpověz
ahojky holky, přeji hezký den...no holky, spíš maminky, ne? :grinning:
Co ty Vaše ratolesti, jak se mají?
Raji: co Evička, jak se jí zatím líbí ve škole?
5. zář 2008 v 11:08  • Odpověz
Ahojky Vendul :wink:
Evička je zatím spokojená, zatím se ještě moc neučí, ještě neměli ani úkoly. Dnes měli poprvé angličtinu, tak se těšila. Angličtina ji moc baví, doufám, že jí to vydrží :wink:

S Adámkem jdeme v neděli na vítání občánků. Jsem zvědavá jaké to bude. J8 takové hromadné akce moc nemusím, ale co by člověk neudělal pro dítě :wink:
5. zář 2008 v 11:46  • Odpověz
Raji, tak to začíná brzo s ANJ,ne?Ale to vůbec nevadí, já bych chtěla ,aby Denoušek chodil už ve školce na ANJ, to se vždyckyhodí, hl. v dnešní době...

Vítání občánků může být sranda, ne?Já jsem to nikdy nezažila, takže ani nevím co se tam děje, kamarádka tam nešla, že to je prý velká fraška a pro ní ztráta času
5. zář 2008 v 11:49  • Odpověz
já jsem teď projela klučičí jména a k Danielovi jsem našla ještě 5 jmen, které by připadaly v úvahu,ale obávám se, že to má Denoušek spočítané :grinning:

Teď jdu na holčičí jména...těch bude hafooooo :grinning: :grinning:
5. zář 2008 v 11:51  • Odpověz
tak a mám i holčičí, těch je 9 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2008 ve 12:04  • Odpověz
Vendul teď už je AJ od 3. třídy povinná, mají 3x týdně. Vítání občánků budu absolvovat taky poprvé, s Evčou jsem nebyla. Bydlela jsem tehdy na vesnici, kde se narodily 3 děti za rok, takže vítání občánků nebylo :wink:

Pochlub se, jaká jména máš vybraná?
5. zář 2008 ve 12:28  • Odpověz
Ahoj
My jsme na vítání občánků taky nešli, taky mě takový akce moc neberou a Matýskovi by to bylo stejně jedno. :grinning:
Vendulko - tak se pochlub,jaký jména máš zatím vybraný? My bysme měli holčičku Adélku. :slight_smile:
Daniela má teď kámoš a kámoškou.Narodil se v úterý.Dneska ho budeme zapíjet.Tak už se taky moc těším.Prodáme Matýska a užijeme si večer. :sweat_smile:
5. zář 2008 ve 12:29  • Odpověz
no tak takto:
kluk:Alex,Daniel,Max,Tadeáš,Theodor,Viktor
holka:Adriana,Daniela :grinning: ,Ela(Elena),Ema,Lea,Nathalie(Natalie),Nikol(Nikola),Sandra,Sára
máte to abecedně... :grinning:

na vítání občánků ještě nevím jestli půjdu :grinning:
5. zář 2008 ve 12:34  • Odpověz
raji: už od 3 třídy jo?Já to měla na základce až od 5 třídy a to jsme si mohli vybrat z 5 jazyků
5. zář 2008 ve 12:37  • Odpověz
ale stejnak je to náš malej Denoušek :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2008 ve 12:37  • Odpověz
jj od třetí :wink: to víš, všechno už je jinak :wink:

jinak jména dobrý, ještě aby vám to ladilo s příjmením :wink: z toho co jsi napsala se mi líbí nejvíc Daniel a Viktor, pro holčičku Elen a Natálka je taky moc hezká :wink:

zatím páá
5. zář 2008 ve 12:41  • Odpověz
já myslím, že to bude ladit...

no mě se zase nejvíce líbí Daniel a Theodor (Teddy) a holka Natálka a Sára
5. zář 2008 ve 12:43  • Odpověz
Raji,zatím páá
5. zář 2008 ve 12:49  • Odpověz
Jména hezký. Ještě si vzpomínám, že jsem pro holčičku navrhovala i Viktorii, ale nakonec by to byla ta Adélka. A pro kluka se mi líbil i Matyáš.
5. zář 2008 ve 13:22  • Odpověz
no jse zvědavá co na to řekne manžel :grinning: , klasicky: MNĚ JE TO JEDNO :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2008 ve 13:40  • Odpověz
tak jsem to tipovala dobře, bylo klasicky MNĚ JE TO JEDNO :grinning: :grinning: :grinning: ,ale je vybráno, tak pokud nás to do té doby neomrzí a nebo nenapadne něco lepšího je rozhodnuto (viz PAS) :dizzy_face:
5. zář 2008 v 17:24  • Odpověz
Vendul však uvidíš, mi jméno pro holčičku neměli ještě 14 dní před porodem :wink: teda měli jsme 3 jména vybrané, ale nemohli jsme se rozhodnout, které bude to jediné :wink:
Daniel se mi moc líbí, Nathalie taky, ale k českému příjmení bych dala českou formu Natálie :wink:
5. zář 2008 ve 20:29  • Odpověz
Raji, v tom je to kouzlo s tím H...aspoň pro mě... :wink:
5. zář 2008 ve 22:07  • Odpověz
Tak a já jdu spinkat :pensive:
5. zář 2008 ve 22:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.