• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
autor
Pěkný sobotní dopoledne :slight_smile:
Koukám, že to tady moc nejde, až na včerejší debatu o jménech. Nathalie se mi líbí moc a moc :dizzy_face:
Dnes si chci udělat krásnou sobotěnku. Měla jsem vysněno vstávat až v 10, ale to jaksi nevyšlo, nečekaně :grinning:. Takže budíček před půl 8, leželi jsme ještě u mě v posteli, vstávali jsme až po půl 9, dali si s nídaničku, taky vysněnou - ještě v pyžamu rohlík s masílkem a kakao :dizzy_face:. Teď si děti hrají na dece, já pořád v pyžamu, ale už se jdu dát trošku dokupy, pak asi uložím děti a budu užívat sobotu. Uklizeno mám, navařeno taky, tak snad budu mít zas trošku času na sebe.

Jo a mluvila jsem s Bárou a mám vyřídit, že jí nejde internet. Maxíček je krásnej :dizzy_face:

Tak krásný den :slight_smile:
6. zář 2008 v 09:31  • Odpověz
Ahojky holky, já si taky dneska užívám, byli jsme nakupovat a teď valíme na koupaliště a zítra jdeme na zvířátka do Zoo...to bude super weekend :dizzy_face:

Tak já zatím mizím, páááááí :slight_smile:
6. zář 2008 ve 14:21  • Odpověz
Krásnou neděli přeji...

Plavání bylo super a ani tam nebylo tolik lidí, jak by se mohlo zdát...takže jsem si pěkně zaplavali.No a teď se chystáme do té ZOO :dizzy_face:
7. zář 2008 v 10:07  • Odpověz
Ahojky
Tak se nám to tady trošku zaseklo. :frowning2:
Já dneska nějak nemám náladu, jsem strašně unavená.Maťula je od rána protivnej, málo spal přes poledne.Ráno jsme byli na roční prohlídce, naštěstí aspoň tam je to dobrý.Má 9100 g a 75 cm.U doktora samozřejmě řev,tak jsem šla domů docela vyřízená.Tak jsem si musela spravit náladu a koupila jsem Matějovi vestu. :grinning:
9. zář 2008 v 18:19  • Odpověz
Ahoj holčiny, vidím, že máme útlum...U nás taky týden nezačal nejlíp. Adámek má zase zánět spojivek. Včera jsme byli u mudry. Ukradli mi z pod kočárku mikinu a z kočárku ručník, který Adámkovi skládám pod hlavu, aby měl zvýšenou polohu kvůli tomu blinkání. Nechápu, co z toho, kdo má. :angry: Mudra nás poslala na oční, ve čtvrtek jdeme na sondáž slzných kanálků. :frowning2: Myslela jsem, že to zvládnem bez toho, ale bohužel. Kapky ani masáže nepomáhají. Má to čím dál horší. Už teď je mi ho strašně líto, bobka. Zažila jsem to i s Evčou, tak vím do čeho jdem. :frowning2: Aby toho nebylo málo, tak se mu pořád nehojí to očkování po TBC. Takže není naočkovaný hexou a v sobotu nám začíná plavání. Vidím to bledě, plavání budeme muset odložit. :frowning2:

Tož tak. Ale jinak se máme dobře :wink:
9. zář 2008 ve 22:53  • Odpověz
autor
Pěkný večer mámulky moje :slight_smile:
KOukám, že to tu pěkně flákáte/me, nemohla jsem diskuzi najít. Musím se přiznat, že mám moc práce, bez MM je to strašný, takže od rána do večera lítám kolem dětí/domácnosti. Vikoušci moji milovaní už krásně sedí sami a začínají se šoupat po celém bytě, takže uhlídat je je fakt záhul. Pořád válejí sudy, někam se přesunují, něco kramaří....zlatě, když jen leželi a byla s nima 'nuda' :grinning: :grinning: :grinning:
Příkrmy nám šmakují, zatím spapali vše, co jsem jim dala. Krmíme buď v bodyčkách nebo nahatí, protože jídlo je fakt všude. Většinou je baví prskat na sebe to jídlo a maminka sedící mezi nimi je zpravidla nejvíce špinavá :grinning:

peti: kdy měl Matýsek 1 rok? Jsem nějak nezaregistrovala, tak alespoň Matýskovi opožděně všechno nej nej, hodné rodiče a vše, co si v budoucnu bude přát. Uslintanou pusinku posílá Vikinka :dizzy_face:

vendul: jak si užíváš těhulinko? :dizzy_face:

raji: lidi jsou hnusní, ukradnou co můžou a mají z toho jen to hnusný potěšení, že někomu znepříjemnili den :frowning2:
Chudáček Adámek, je mi ho líto. Ať to má brzy v pořádku a už ho nic netrápí!

Jsem dneska naprosto KO tak jdu do hajan, krásnou dobrou noc a zítra hezky všechny piště, už se těším na dočítání :wink: :grinning: Papa
10. zář 2008 ve 20:00  • Odpověz
Ahoj
Raji - snad už bude Adámkovi líp. Vždycky trpím, když Matýskovi něco je.
mam - Matýsek měl narozky 4.9., děkujeme za gratulace. :slight_smile:
Dám do galerky fotky s dortem. Sama jsem ho pekla,tak podle toho vypadá.Ale myslím, že se mi docela povedl.Na to, že jsem dělala dort poprvé. :dizzy_face:
10. zář 2008 ve 20:12  • Odpověz
ahojky holky, tak poradna včera dopadla dobře, jen mi změřila tlak, odevzdala jsem moč, nahlásila jsem váhu a mudr.mě prohlédla a změřila pánev a bylo to...na další poradnu jdu 8/10 a budou mi brát i krev, takže to bude větší vzrůšo :grinning:
11. zář 2008 ve 12:14  • Odpověz
ahojky, omlouvám se že semka moc nelezu, ale Maju má od úterka horečky až 39,2, dneska už byla jasná dg a má virozu, kterou chytla od tatina a odemne :unamused: s čímž jsme tak trochu počítali. Ale už je to lepší, hlavně spolu ležíme v posteli a kurýrujeme se a je nám prostě skvěle :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mějte se hezky a hlavně zdraví mimísky :wink:
11. zář 2008 ve 13:36  • Odpověz
Ahoj
maji - přejeme brzké uzdravení. Hlavně, že je vám líp. :slight_smile:
U nás začne zítra Vinobraní. Přípravy jsou v plným proudu. My ale asi ani do města nepůjdeme, bývají tu hrozný davy a s kočárem je to na nic.Asi jenom omrkneme kolotoče a projdeme se parkem. Jsem zvědavá,co bude Maťula říkat na kolotoče.Ještě nic takovýho neviděl, tolik světýlek. :grinning:
11. zář 2008 ve 13:51  • Odpověz
Peti díky, hrozně mě to všechno štve, měli jsme jet do Ostravy a srazit se s holkama tady z koníka a celej víkend tam bejt a teď.... a k tomu všemu to vinobraní, už třetí rok se chystáme a vždycky když je vinobraní tak máme jinou a důležitější akci :grinning: no a letos ke všemu nemůžeme nikam :unamused: Jé kolotočé, to by taky bylo něco pro Maju njn tak snad příště. stále má teploty a stejně do úterka ven nemůže, no kdyby byla od zítra bez teplot tak by v pondělí na chvilku mohla.
11. zář 2008 v 16:55  • Odpověz
Ahoj holky!
Na očním Adámkovi zjistili neprůchodné slzné kanálky v obou očích :frowning2: , nicméně mudr říkal, že v 90% případů pomůžou masáže, takže mi to převedl a musíme 5x denně masírovat. Za 4 týdny jdeme na kontrolu, pokud to nebude lepší budou sondovat. Tak snad to bude dobré. Na plavání můžeme, zítra jdeme poprvé. Jsem zvědavá, jak to malý bude dávat, nemá totiž rád studenou vodu :wink:

Maji - tys měla jet do Ostravy? Jé tak až pojedeš příště, dej vědět, když budeš mít čas, můžem se někde scuknout. A přeji Majušce brzké uzdravení!
12. zář 2008 ve 21:12  • Odpověz
autor
Pěknou neděli :slight_smile:
My jsme bohužel nemocní :frowning2: Dvojčátka mají rýmu, takže odsáváme, odsáváme a odsáváme. Vikinka k tomu navíc chrčí, tak snad to brzy bude lepší.

Maji: ať se Majuška brzy uzdraví! :wink:

peti: hledala jsem fotečku dortu, ale nenašla? Hodíš prosím odkkázek? :wink:

vendul: jé ty máš za sebou už 1.trimestr :dizzy_face: jak já ti to těhu závidím :dizzy_face:

raji: chuďátko Adámek :frowning2: Doufám a přeji vám, ať se to po těch masážích zlepší. Jaképak bylo plavání? :wink:

Tak já zase letím něco dělat, děti usnuly na chvilinku :dizzy_face:
14. zář 2008 v 10:04  • Odpověz
Ahoj
mam - dort už je v albu. Musela jsem fotku nejdřív upravit. :slight_smile:
raji - chudák Adámek.Snad už to bude dobrý.
14. zář 2008 v 10:27  • Odpověz
A taky jsem už přidala i fotky Matýskovýho pokojíčku. Jen skříň se ještě musí nalakovat, jinak je hotovo. Postupně přidáváme už jen obrázky. :grinning:
14. zář 2008 v 10:34  • Odpověz
autor
peti: dort nádhernej :dizzy_face: A pokojíček ještě hezčí :dizzy_face: Hlaně ten stan se mi stráááášně moc líbí :dizzy_face:
14. zář 2008 v 10:58  • Odpověz
Raji, jj měla jsem jet do Ostravy, na celý víkend, v sobotu jít s holkama a ratolestma do ZOO atak. Tak já dám vědět :wink:

Jinak přeji brzké uzdravení.

My děkujeme. Je to lepší ale ještě se musíme léčit.
14. zář 2008 v 11:02  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak plavání se nakonec nekonalo :frowning2: Adámkovi se v pátek večer to očičko tak zhoršilo, že jsme museli v sobotu ráno na pohotovost. Měl to oteklé, rudé a tekl mu z něj hnis. Dostali jsme antibiotické kapky a dneska už je to o hodně lepší!! Sice u masáží a kapání svádíme líté boje, ale snad to všechno pomůže. Malý se pere jako lev, nedovedu si představit, co by dělal u toho proplachu :frowning2:

Peti - dort super, malý je dobře vykulený, jako kdyby nemohl uvěřit, že je to fakt dort a ne autíčko na hraní :wink:
14. zář 2008 ve 22:28  • Odpověz
ahojky holky, tak vás opět zdravím po delší době, jak se máte?

Raji: chudáček malinkej, jak k tomu přišel?
15. zář 2008 ve 13:13  • Odpověz
KUK....

od včerejška teda žádná změna koukám.... :grinning:
16. zář 2008 v 15:25  • Odpověz
autor
koukám koukám že tato diskuze je fakt živá :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2008 v 18:50  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Vendulko - většina miminek má po narození zúžené slzné kanálky, většině se to během prvních týdnů upraví samo. Některým se to neupraví, slzí jim očička a protože ty slzičky není kam odvádět, pomnoží se tam bakterie a vznikne zánět. Pomáhají masáže vnitřních očních koutků u většiny to pomůže, ale u někoho ne a pak se musí kanálek protáhnout sondičkou a propláchnout. Měla to i Evička, ale tehdy se masáže nedělaly, hned nás poslali na proplach. Teď se to neřeší tak radikálně. Doufám, že to Adámka mine a že to zvládneme i bez zákroku.
16. zář 2008 ve 22:16  • Odpověz
Zdravím také po dlouhé době, Maju je už v pohodě, ale jáááá :unamused: plný dutiny, no krize, takhle nachcípaná su dlouho nebyla. Mám ATB, kapky do nosu, ještě jedny léky, paralen, na imunitu prášky no veselo. Maju se ale o maminku stará :grinning: nenechá mě sedět u PC, ani dělat něco v kuchyni, kromě čaje a jídla pro ní, jinak ležím v posteli a Maju si hraje okolo mě, nebo se tulí kemně a nosí mi piškoty a krmí mě, už je nemůžu ani vidět, ale co bych pro ní neudělala že :grinning: Tak su nakoukla a letím do postele.
17. zář 2008 v 07:59  • Odpověz
Ahojky, no vidím, že máme všechny spoustu práce :wink:
Dnes ráno mi Evička oznámila, že jsou jí malé boty, že v nich má skrčené prsty, takže šla do školy v teniskách a odpoledne, že něco koupíme....No děs. Výběr žádný. Něco málo pro kluky, ale pro holky nic, balerínky jí teda kupovat nebudu. Nechápu, že to pro děcka vyrábějí, totálně nezdravá bota. Prolítly jsme všechny obchody v okolí a nic. Jo vlastně jedny jediné růžové, kožené, na suchý zip, ovšem ta cena 1100,-....to mi teda příjde přehnané a hlavně na jaře je bude mít malé!!!! :angry: :angry:
17. zář 2008 ve 21:48  • Odpověz
autor
Pěkný ráno :slight_smile:
raji: chuďátko Adámek. Snad budou stačit masáže a nebude muset na proplachování :wink:
S botama je to šílené, já sháním botky na zimu na dvojčata a taky nic moc výběr...

majus: hlavně se hezky vylež, Majuška se o tebe určitě krásně stará :wink: :dizzy_face:
18. zář 2008 v 07:27  • Odpověz
hezký den..... :dizzy_face:
18. zář 2008 v 10:01  • Odpověz
autor
Krásný den :slight_smile:
18. zář 2008 v 18:17  • Odpověz
No to jste se teda rozepsaly :grinning:
18. zář 2008 ve 22:32  • Odpověz
koukám, že jste toho zase tady napsaly, že nemám šanci to dočíst :grinning: :grinning: :grinning:

přeji hwzký den a ještě hezčí weekend, nás čekají samé oslavy narozenin MM :dizzy_face:
19. zář 2008 v 10:10  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: super dočítání! :grinning: :grinning:

Vendul: všechno nej manžovi k narozkám :slight_smile: My dnes byli na kafíčku s kamarádkou, co má 3 týdenní mimiško :dizzy_face: To bylo krásný! :dizzy_face: A už jen 10 dnů a mám zpátky manžu, jupííí, jak já se těším :grinning:

Dnes večer hlídá mamka dvojčata a já jdu mrknout na taneční k nám do města. Kamarádky dcera tancuje, tak si uděláme trochu kulturní večer :grinning: Papa a krásný víkend :slight_smile:
19. zář 2008 v 15:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.