• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
ahojky

Vendu díky za e-mail

jj jsem stále v řadě nemocných a ještě se to zhoršilo, dostala jsem nové ATB. Maju je zdravá, už chce ven, tak jela s tatulou nakupovat a nadšená jak nevím co, já jim jen smutně zamávala :cry:
Spinká s tatinem v ložnici a já v obýváku, páč bych je rušila svým chrapláním, kašláním smrkáním dejcháním....no prostě hrůza. Snad už se to zlepší.

Jinak vše nej Pepovi k narozeninám a ta prodejna je hnedka vedle gynekologie, je to taková místnůstka, ale paní poradí dokonale a můžeš se s ní třeba domluvit aj na kurzy. Mě se třeba ptala kde budu rodit atak, ale já v Brně nerodila :slight_smile:

Tak pááááááááááá já letím zkouknout mejla a šup do postele.
19. zář 2008 v 16:18  • Odpověz
ahojky holky...

mam: tak to máš super kulturní večer, tak si ho pěkně užij, a kdepak máš manžílka?

Maju: určo se tam půjdu podívat, pač mě to velice zaujalo a jsem zvědavá na cvičení a plavání pro těhotné a na netu nemůžu nic sehnat, tak třeba mi paní poradí :dizzy_face: .A co máš za nemoc?nějakou chřipajznu?To chce pořádně vyležet a pít teplé čajíčky a bude lépe, jen se brzo uzdrav... :dizzy_face:

Holky a děkuji Vám za MM za přáníčka, ráda mu to vyřídím... :dizzy_face:
19. zář 2008 v 18:28  • Odpověz
jinak jsem se dneska dozvěděla, že kamoška je těhule cca v 8tt...no přijde mi, že se tady někdo pěkně opičí :grinning: :grinning: , po nás se nastěhovali k sobš, po nás měli svatbu, po nás mají mimi...no nevím, jak dál to bude pokračovat :grinning: :grinning:
19. zář 2008 v 18:29  • Odpověz
no a dneska mi to konečně skočilo do 4 měsíce těhulkování, nevím, jakto, že v PASu mám 15 tt, když jsem podle toho metru co mám v albu a i podle mudr. a UTZ 13+3...počítá to v tom PASu dobře?
19. zář 2008 v 18:30  • Odpověz
ale ono to je ve finále jedno, hlavně se už moooc těším na miminko,ale ještě si nějakej ten pátek počkámmm :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2008 v 18:31  • Odpověz
tak vám přeji hezký weekwnd a zatím páááá

Jo a Raji, co malinkej Adámek, jak mu je?
19. zář 2008 v 18:31  • Odpověz
Ahojky :wink: Adámek je v pohodě, zabraly mu ty kapky. Poctivě masírujeme a doufám, že to zvládnem. Já ty lékařské zákroky moc nemusím, snad si příroda poradí - s mou pomocí :wink:
19. zář 2008 ve 23:00  • Odpověz
hezkou neděli, tady to teda zase žije :angry:

raji, tak dobrý, že Adámek je na tom lépe...jen tak dále :wink:
21. zář 2008 v 10:33  • Odpověz
holky, tak mě už neštvěte!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: ,proč sem už nikdo nechodí? :angry: Já teda asi taky přestanu, pač je to zbytečný! :angry:
22. zář 2008 v 10:49  • Odpověz
Ahojky!
Proč sem nikdo nechodí? Páč nic zajímavého neprobíráme a taky je nás málo!! :frowning2: . Každá z nás, když má čas a je na netu, tak píše do diskuze, kde je někdo on-line. Třeba ve společných termínech, tam chodí daleko víc holek a proto tam většinou někdo on-line bývá. No a taky, jak děti rostou, tak je i míň času :frowning2: Ke všemu začal školní rok, takže odpoledne mívám zabité - úkoly, kroužky atd. s Evčou, hodně lítám po venku. Většinu života jsem strávila na baráku a moc dlouho zavřená v bytě nevydržím....Tož tak, no.

Vendulko a co mimi? Cítíš se dobře? Brzy tě čeká velký ultrazvuk, co?
22. zář 2008 ve 12:40  • Odpověz
Raji, no není to co už bývalo, ale ty semka chodíš docela často, já chápu, že máte každá miminka a děti a že je to těžké nějak zkloubit dohromady,ale aspoň kdyby každá napsala kousek řádku co je nového atd.

no mimčo je hodné, už mu s MM čteme pohádky, včera jsem začali :grinning: , a co jsem teď už ve 4 měsíci, tak se cítím naprosto skvěle ani ne těhotně, protstě jako na začátku a trošku mě to děsí, jestli je vše o.k., ale asi jo, kdyby nebylo, tak bych to snad nějak poznala.Velký UTZ mě čeká nejdříve 5.11.podle mudr (podle UTZ z NT), dneska jsem 13+5, takže 14tt, no a tady mi to ukazuje o týden více, nevím proč...takže musím ještě asi 7 týdnů počkat na to co to bude, nevím, jestli se nedá třeba už teď někam objednat na UTZ aby mi řekli co to je, jsem nedočkavá :grinning: :grinning:

A co má Evička za kroužky?
22. zář 2008 ve 12:47  • Odpověz
holky, já jsem z toho pako, já teď ani nevím, kolik tt+d jsem tady mi to ukazuje, že jsem 15tt, když se podívám na ten metr co mám v albu, tak podle něj a podle MS jsem 13+5, ale co jsem byla 1.9. na NT, tak jsem byla 11+4, nemůžete mě to některá zpočítat, kolik teda jsem?Mudr mi to počítá asi nějak divně, co jsem tam byla 10.9, tak mi řekla, že jsem přesně 12tt,ale to jaksi neodpovídá, ne?Když jsem 1.9.byla 11+4, prosím o vysvětlení... :sweat_smile: Děkuji.... :dizzy_face:
22. zář 2008 ve 12:55  • Odpověz
Vendul - to je dobře, že jsi v pohodě! To je to nejdůležitější! Já jsem se taky cítila většinu těhu výborně :wink: . Akorát zpočátku jsem mívala takové celodenní nevolnosti, ale nic dramatického. Ke konci mě zas dost bolela záda, ale myslím, že to je taky normální. Jinak období od toho 4. do 8. měsíce jsem si vyloženě užívala :sunglasses: Jo a jestli ti můžu radit, raději nečti žádné hororové příběhy o těhu jiných....já blbec jsem vždycky nakoukla do nějaké šílené diskuze a pak jsem se strašně pozorovala :confounded:

Evču jsem přihlásila do tanečního a do zdravotního tělocviku. Ona má vadné držení těla a menší vadu chůze - takže se jí zkracují achilovky, cvičení jí udělá dobře. Zrovna dnes má poprvé, doufám, že bude spokojená.
22. zář 2008 ve 12:58  • Odpověz
no já občas zabrousím do tématu: jaký byl porod a pak mě chytá hrůza... :grinning:
já bych potřebovala nějaké cvičení na záda, bolí a bolí :angry:
22. zář 2008 ve 13:00  • Odpověz
Vendu o počítání ti písnu IP, už se to probíralo tolikrát a jeden super človíček to ví :slight_smile:
22. zář 2008 ve 13:03  • Odpověz
Vendul já jsem chodila do práce a učila jsem zdravotní tělocvik, takže jsem si vždycky zacvičila s dětmi :wink: , jak jsem nastoupila na MD začla jsem chodit na těhu cvíčo a břišní tance pro těhu a to bylo super na záda!! Vřele doporučuji! V Brně určo něco najdeš.
22. zář 2008 ve 13:03  • Odpověz
Maji, děkuji moc...ale abych to pochopila... :grinning: :grinning:
jo a jinak se tento týden chystám do toho obchůdku, ale záleží jak bude mít Pepa práci, aby mě tam mohl vzít autem, jsem líná jezdit MHD... :grinning: teď dělá i o weekwndech a přesčasy... :pensive:
22. zář 2008 ve 13:04  • Odpověz
Raji, právě že hledám a nemůžu nic najít a když jo, tak je to někde až v tramtárii, přes celé Brno a drahé jako pes :angry:
22. zář 2008 ve 13:10  • Odpověz
Já jsem chodila u nás do Mateřského centra. Tak zkus nějaké najít nebo bývají přímo v porodnicích. Někde mají cvíčo pro těhu i ve fit centrech
22. zář 2008 ve 13:17  • Odpověz
porodnici jsem zkoušela, tam berou až tak od 24 tt
22. zář 2008 ve 13:17  • Odpověz
Ahoj. Tak jsem zase tady po delší době. Minulý týdem měl Matýsek zánět v levým uchu,tak jsme měli doma veselo. :cry: Hlavně v noci.Ještě teď jsem nevyspalá.Taky jsme ho zkusili dát minulý týden do sporťáku a zjistili jsmek,že je v něm namáčklý,tak se kočár prodal a dneska jsem si v bazaru koupila sporťák,do kterýho se vleze i s fusakem. Chci za zimu sporťák s nafukovacíma kolama, s golfkama bysme si asi moc nezajezdili.
22. zář 2008 v 17:54  • Odpověz
Peti jé to je mi líto, tak hlavně že už je dobře. Já su stále trochu grogy, ale už míň.

Už pracuju na dárečku pro babičky a už mám dva měsíce z kalendáře:o) jsou v albu.
22. zář 2008 ve 20:51  • Odpověz
ahojky, Maji, pěkné dárečky, ale mě by se s tím asi nechtělo moc dělat.... :grinning: jsi šikulka,

já mám v albu taky fotku, břucháčka :grinning: :grinning:
23. zář 2008 v 10:28  • Odpověz
Vendu koukala jsem :wink: hezky rostete :slight_smile:
23. zář 2008 v 11:12  • Odpověz
Ahojky
Vendulko - pěkný bříško. :slight_smile: Konečně už i vypadáš jako těhotná. :wink:
maji - ta trampolína je super. Škoda, že ji nemáme kam dát, to by byl dárek pro Maťulu!!! :grinning:
23. zář 2008 ve 14:08  • Odpověz
Ahojky!

maji - jak děláš ten kalendář?? vypadá to super!

vendul - teda ty už máš pěkné bříško :wink: , tak vypadám já, když se přežeru :wink:

dnes jsem byla v sekáči a mám prima úlovky pro Evču, značkové a za hubičku
23. zář 2008 v 15:51  • Odpověz
Taky mám dneska slušný úlovek :wink: ... chodila jsem okukovat na MMB vozík s kostkama od Megabloks.Jenže i použitý stál hodně peněz. Dneska jsem tam objevila podobný a za 345,--.Tak už do máme objednaný a Matýsek ho dostane na vánoce.S kostkama si možná vyhraje i později, ale vozík se bude hodit hned. :grinning:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16292966
23. zář 2008 v 19:35  • Odpověz
petri - vozíček pěkný určitě udělá Matýskovi radost :wink:

mám nemocnou Evču, včera večer měla teplotu, kašle a dneska večer zase teplota a už se jí spouští i rýma. S malým jdu zítra na očkování, tak ji vezmu s sebou, ať na ni doktorka taky mrkne. Snad to malý nechytí. V sobotu máme jít konečně na to plavání, jinak nás vyškrtnou a zařadí zase až na konec pořadníku :frowning2:
23. zář 2008 ve 21:54  • Odpověz
Peti, jj to hřiště je super, už dorazilo. pred vánoci vypustím bazének, stejně tu musí být více místa a po nafouknem hřiště:o) a v létě ho dáme na zahradu.

Raji at je Ev brzy líp :wink:
24. zář 2008 v 08:10  • Odpověz
Jo a kalendář dělám v programu photošhop, různě si postahuji obrázky a kity a gify, prostě cokoliv a pak tvořím a tvořím. :slight_smile: Loni měl veliký úspěch.

Začátečníci najdou vše k vysvětlení tady

http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=3
24. zář 2008 v 08:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.