• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
ahojky....u nás prší... :frowning2:
24. zář 2008 v 10:29  • Odpověz
autor
Ahojky, krásně jste se rozjely :slight_smile:

Jsem tu jen na skok, napsat těch pár řádků :wink: Nového asi ani vcelku nic, pořád dokola děti, domácnost, děti....
Taky u nás dnes ráno pršelo :frowning2: Já tak nesnášiiim zimuuuuuuu :frowning2: A děti nesnáší oblékání, takže to budou zajímavý výpravy na procházky :unamused:
Začal mi TOPstar tak jdu koukat a pak na kutě, mějte se tu krásně :slight_smile: Papapa
24. zář 2008 ve 21:26  • Odpověz
Ahojky :wink:
Já koukala na Soukromé pasti, je to docela podařené, zatím se mi líbily všechny díly i ten dnešní byl dobrý. Adámek dnes dostal první očkování, vůbec nebrečel, frajer :wink: Celé odpoledne byl hrozně umrčený. Večer měl trochu zvýšenou teplotu, ale teď už je v pohodě a spinká, tak snad bude klidná noc.

Maji - díky za odkázek, zkusím se na to mrknout, ale mám pocit, že nemáme photoshop nainstalovaný
24. zář 2008 ve 22:07  • Odpověz
Raji dá se stáhnout a nebo třeba někdo dělá v gimpu. :wink:
25. zář 2008 ve 12:36  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Maju: kalendář fakt krásný! Taky bych chtěla něco takového umět, ale není čas :wink:

Teď mi hlídá broučky kámoška, za chvilku přijedou :slight_smile:
25. zář 2008 v 17:18  • Odpověz
Mam díky. Času je málo to máš pravdu :wink: Ale jak su nemocná a nemůžu ven tak to jde :grinning:
26. zář 2008 v 07:47  • Odpověz
krásné ráno...teda VČEREJŠEK BYL TAK HEKTICKEJ, ŽE JSEM VEČER LEHLA A USNULA JSEM U POHÁDKY :grinning:
26. zář 2008 v 09:49  • Odpověz
jo a v úterý mám první cvičení pro těhule, tak jsem zvědavá, hlavně se moc těším na cvičení na balonech, doufám, že mi to uleví od mých bolavých zad...je to horší a horší :angry: , já na to tak trpím, že nevím co budu dělat za pár týdnů....ještě ,že budu chodit i na to plavání... :sunglasses: snad to vše trošku pomůže
26. zář 2008 v 09:51  • Odpověz
teda Maji, koukám, že jsi s kalendářem pokročila mílovým krokem...šikulka... :dizzy_face: máš to moc krásné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. zář 2008 v 09:53  • Odpověz
autor
Krásnou slunečnou neděli :slight_smile:
maji: už je líp? Viktorka má teď rýmičku, tak odsáváme, ale naštěstí je to jen ta rýma, takže to jde :slight_smile:

vendul: ojoj, na bolavý záda si ještě živě pamatuju :unamused: Cvičení pro těhule si užij! Já měla cvičení i plavání zakázáno, takže jen závidím, musí to být supr :dizzy_face: tak snad příště :grinning:
28. zář 2008 v 09:17  • Odpověz
ahojky holky :wink: dnes bylo nádherně, byli jsme v lese, krásná procházka, malý koukal na všechny strany až nakonec usnul - samozřejmě v Manduce - je to nosivec :wink: a v lese by to ani jinak nešlo. Ale včera byl hodný i v kočárku, tak už si asi zvyká :wink:

včera jsme byli konečně ńa tom plavání, malému seto líbilo, přijeli jsme domů, najedl se a vytuhnul na 2,5 hodiny !!!! což je jeho denní domácí rekord, holt ho to plavčo zmohlo :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dostala jsem jablka, dělám přesnídávky, už mám puchýř na prstě, jsou takové drobné je s tím piplačka :stuck_out_tongue_closed_eyes: jdu pokračovat
28. zář 2008 ve 22:18  • Odpověz
ahojky holkýýýýýýýýýýýý

mam, jé tak ať je Vikince brzy líp. My odsávali jen jednou, ikdyž máme odsávačku na vysavač, tak Maju zanic nechtěla a tak jsme používali vlhčený ubrousky.

Raji máš pravdu včera bylo nádherně :dizzy_face:
29. zář 2008 v 07:31  • Odpověz
autor
Pěkný podvečer :slight_smile:
JJ, máte pravdu, včera bylo naprosto nádherně!! Dneska to taky celkem šlo, ale teď už začíná hnusný podzim :frowning2: Zítra máme jít na prochajdu s Barčou a Maxíkem :dizzy_face: Tak se těším.

raji: to je super, že se Adámkovi na plavču líbí! Většina dětí plavání zbožňuje! :slight_smile:

maji: taky máme odsávačku na vysavač a děti ji nesnáší, ale jde to s ní jedoduše, takže i přes ty boje občas prostě musíme odsát. Jaké vlhčené ubrousky jste používali?
29. zář 2008 v 18:22  • Odpověz
mam normální co používáme na prcku, Maju jak se rozčilovala tak si jakoby smrkla a nechtěla su používat papírový kapesníky, kvůli odřetí nosíku a tak na utření používáme taky ubrousky a super. stříkla su vincentku do nosu a pak otřela a šlo to krásně ven :slight_smile:
29. zář 2008 v 18:55  • Odpověz
ahooooooooooj :dizzy_face:
1. říj 2008 v 16:19  • Odpověz
autor
ahooooj :slight_smile: Teď jen na skok, budu tu večer, bude tu někdo? :wink:
1. říj 2008 v 17:33  • Odpověz
autor
Tak jsem tu :slight_smile:
Maju: ahá :wink: To u nás se teda smrkání nepodobá nic :grinning: Jakmile se rozčilují, tak se spíš začnou dávit.

Vendul: jakpak je těhulinko? :dizzy_face: Už máš něco do výbavičky??

Dávaj soukromý pasti, koukáte? Zatím se mi to líbí...
1. říj 2008 ve 20:22  • Odpověz
ahojky mam....já se mám teď božky, královsky a nádherně, těhu nevolnosti jsou ty tam a je mi krááásně a pěkně si to užívám...

včerejší cvíčo bylo dobrý a už se těším na další a od 30/10 nám k tomu přibyde plavání....

do výbavičky toho mám tolik, že bych klidně mohla čekat trojčata :grinning: :sweat_smile: , jinak jsem koupila zavinovačku, dostali jsme krásnou deku do kočárku, chrastítko, koupila jsem spirálu do postýlky a pořád dostáváme nějaké oblečeníčko

a jak to jde tady holky?

dobrou noc, jdu spinkat :dizzy_face:
1. říj 2008 ve 21:42  • Odpověz
Ahojky!
Na Soukromé pasti taky koukám, líbí se mi to...já se v podstatě dívám každý večer na nějaký seriál páč u toho žehlím, jinak mě žehlení děsně neba, takhle se k tomu dokopu. Takže v pondělí Kriminálka Anděl, út Ordinace, str Soukromé pasti, čtv Ordina ce a pátek Nemocnice....bóže jak hluboko jsem klesla - seriálový maniak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2008 ve 21:48  • Odpověz
autor
Pěkné ranko :slight_smile:
vendul: ty se ale máš :dizzy_face: Však si to krásně užívej :dizzy_face:

raji: já taky žehlím u ordinace :grinning: Ale ne proto, že bych na ni chtěla koukat, ale to žehlení se u ní dá přežít.
Soukromý pasti se mi včera zase líbily, je to dobře udělaný seriál.
2. říj 2008 v 07:16  • Odpověz
Ahoj
Soukromý pasti se jim docela povedly. Taky se na ně koukáme. :slight_smile: No a na Ordinaci taky.
Vendulko - užívej si to, dokud to jde. :grinning: A výbavičku určitě užiješ. Taky jsem měla pocit,že toho máme hodně a pak jsem občas skuhrala,že nemám Matýskovi co oblíct. :dizzy_face: Však jsem ho taky musela několikrát denně převlíkat. Koukám, že už máš i deku do kočárku....A co kočárek? Už jste se rozhodli?
2. říj 2008 v 07:27  • Odpověz
holky, tak já jsem taky seriálový maniak,ale na konkurenční televizi...
Po-Ošklivka Katka
Ut-VKV
St-Ošklivka Katka
Ct-VKV
Pá-Hádej, kdo jsem

jinak ahojky, jsem zapoměla pozdravit :grinning:
2. říj 2008 v 08:39  • Odpověz
jo jo užívám si to, ale už jsem přibrala 0,5 kg a moc se mi to nelíbí :angry: :angry: :pensive:
2. říj 2008 v 08:40  • Odpověz
jinak pro kočárek mám už jasnou volbu:IMPLAST BOLDER, jen vybrat barvičku :dizzy_face:
2. říj 2008 v 08:40  • Odpověz
nikde nikdo?
2. říj 2008 v 10:49  • Odpověz
Vendy - koukala jsem na ten kočárek a docela se mi líbí. Mají hezký barevný kombinace. :slight_smile:
2. říj 2008 ve 14:44  • Odpověz
Barvu už máš taky vybranou? Pochlub se nám. :grinning:
2. říj 2008 ve 14:48  • Odpověz
barvu zatím ani ne, byla jsem přesvědčená o té černé s kyzičkama,ale pak jsem byla v jednom obchoě a tam měli snad všechny barvy tak teď z toho mám dilema, líbili se mi naživo skoro všechny, hodně pěkná byla zelená (pistáciová) a růžová :dizzy_face: :grinning:
2. říj 2008 v 16:09  • Odpověz
To mě se líbí ještě i ten červeno-černý "new line".
2. říj 2008 v 16:20  • Odpověz
jo to jo,ale kdyby jsi viděla všechny ty barvy pohromadě...krááááása, asi to nechám na MM, aby vybrala barvu :grinning:
2. říj 2008 v 16:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.