• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
můžu se zeptat, jaký je rozdíl mezi dudlíkem a šidítkem, k čemu je jako to šidítko a od kolika měsíců se používá?
2. říj 2008 v 16:26  • Odpověz
autor
tak je reklama u ordinace tak nakukuju :grinning:
vendul: taky jsi dobrý seriálový maniak :grinning: VKV jsem sledovala, když to byly ještě rodinná pouta, ale teď už mi unikl děj. A na ošklivku Katku koukám občas v pondělí :grinning: Taky jsem hrozná...
A jaký ten implast se ti zalíbil....trojkolka nebo čtyřkolka? :wink:
2. říj 2008 ve 20:34  • Odpověz
no líbí se mi teď spíše ta čtyřkolka :grinning:
2. říj 2008 ve 21:19  • Odpověz
Ahojky :wink:

Vendul - já myslím, že dudlík = šidítko :wink:
2. říj 2008 ve 21:44  • Odpověz
ahojky, přeji pěkný pátek... :sunglasses:

Raji,aha, to jsem právě nevěděla... :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2008 v 10:09  • Odpověz
autor
Krásný pátek :slight_smile:
vendul: dudlík = šidítko :wink: :grinning:
3. říj 2008 v 15:17  • Odpověz
Holky, řidičky, nová značka a nové pravidlo, pozor na pokuty :grinning: :grinning: :grinning:

http://novapravidla.cz/63_Zimni-vybava
3. říj 2008 v 17:27  • Odpověz
ahojky holky, tak to asi tak bude dudlík=šidítko... :grinning:

děkuji :slight_smile:
3. říj 2008 ve 21:24  • Odpověz
já jdu už do hajan, nějak to na mě padá :sunglasses: .Už se těším na postel
3. říj 2008 ve 21:24  • Odpověz
autor
Pěkný dopoledne :slight_smile:
maji: :grinning: :grinning: tak to chci vědět, kde takovou značku potkám :grinning: :grinning:
4. říj 2008 v 09:23  • Odpověz
bré ráno a hezkou sobotu
4. říj 2008 v 09:57  • Odpověz
mam, aby jsi se nedivila :grinning: :grinning:
4. říj 2008 v 09:57  • Odpověz
Mam tak tato značka je například na jedné silnici do Brna, už jí viděl kámoš.
4. říj 2008 v 11:16  • Odpověz
maji, na silnici do Brna?Jsem si teda nevšimla, ale já nejsem v naší rodině řidič, takže si všímat nemusím :grinning: :grinning: já jsem jen spolujezdec kochající se přírodou :grinning: :grinning:
4. říj 2008 v 11:23  • Odpověz
autor
to jako fakt? Já ještě žádnou takovou nepotkala, ale tak třeba časem.... :slight_smile:
4. říj 2008 v 11:42  • Odpověz
jáji taky zatím neviděla...a co mam, jak se máš? Co máte v plánu na víkend?
4. říj 2008 v 11:46  • Odpověz
autor
vendul: no přežívám, dvojčátka mi vozí chůvička, tak trošku odpočívám :wink: Odpol potřebuju na velký nákup, tak doufám, že Vikouni nebudou mít nic proti :sunglasses: :grinning: A na zítra zatím nevím, máme naplánované kafčo s kamarádkou, jinak asi nic.

Copak máš v plánu ty??
4. říj 2008 v 11:48  • Odpověz
tak máš chůvu?není to chůva Fajn? :grinning:
no já dneska si hraji na hodou hospodyňku, manžela mám v práci a odpo jde na fotbal, teď jsem dopekla masový závin (štrůdl) a teď se vrhnu na oběd (francouzské brambory), musím zaméct a odpo asi udělám buchtu a pro dnešek mi to stačí a zítra jedeme s tchánem na chatu, chce tam s něčím pomoct a já jim tam budu namáhat :grinning: ,udělám jim aspoňobídek,ale vezmu si knížku a asi budu si číst no a víkend bude pryč raz dva
4. říj 2008 v 11:58  • Odpověz
a pak zase pojedeme od začátku...ale strašně to letí, víc než kdy přetím :frowning2:
4. říj 2008 v 11:59  • Odpověz
tak já se jdu vrhnout na ten oběd
4. říj 2008 ve 12:11  • Odpověz
moc se mi nechce, ale musím
4. říj 2008 ve 12:11  • Odpověz
tak zatím pááá, pak ještě nakouknu :wink:
4. říj 2008 ve 12:12  • Odpověz
autor
nemám chůvu Fajn :grinning: ale fajn je :grinning: Je to dcera od kámošky...
Já už mám opklizeno, k obědu mám buchtičky s krémem, takže rychlovka a za chvilku jdu péct koláčky :dizzy_face:

Je pravda, že to hrozně letí, a s dětmi ještě víc :unamused: :slight_smile: Mám tu už děti tak papa a pěkný víkend :slight_smile:
4. říj 2008 ve 12:38  • Odpověz
tak to je škoda, že to není Fajn, ta je šílená... :grinning:
no já už dělám brambory, takže mezitím zametu a je to :grinning:
4. říj 2008 ve 13:09  • Odpověz
Vendu jj, kolega z práce jí potkal, je to na nějakém úseku častých nehod, nevím kde přesně, je tam krátce asi 3 týdny. letím pa
4. říj 2008 v 15:23  • Odpověz
autor
vendul: :grinning: :grinning:

Dnes jsem nějaká unavená, tak jdu spinkat, papa a krásnou dobrou noc :slight_smile:
4. říj 2008 ve 20:20  • Odpověz
autor
teda holky, kde se zase touláte? Na jiných diskuzích co? :angry: :wink: :grinning:

U nás byl dnešek super, měla jsem tu kamarády :dizzy_face: A s naším stěhováním to vypadá na štíru :unamused: Uvidíme, uvidíme...Tak papa :slight_smile:
5. říj 2008 ve 21:41  • Odpověz
ahoj Mam, no já skoro pryč. sem tam něco napíšu, ale po pravdě už mě to moc tady neba.
6. říj 2008 v 07:42  • Odpověz
ahojky holky, přeji hezký pondělí.,....

mam, já se včera neflákala na jiné diskuzi, na koníka jsem se vůbec nedostala, byla jsem s MM a tchánem na chatě makat celej den na zahradě, sbírali jsem jabka, kterých je tam jak nasra....takže jsem přijeli až večer a na koně jsem už nešla, pač ještě teď mě bolí celej člověk...

maji, no není to tu co už bývalo, každá už máte mimi, tak má každá svých starostí až až a já to chápu, za chvilku mě to taky čeká :sweat_smile:
6. říj 2008 v 09:30  • Odpověz
Vendu, no ono je to trošku taky o něčem jiném, ale rozebírat to tu ani přes IP nebudu. Už mě to baví více na jiném servru.
6. říj 2008 v 17:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.