• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
Ahojky :wink:
no na diskuze už moc času nezbývá, dokud je hezky, lítáme venku. Já myslím, že je to opravdu tím, že nás tady chodí málo a málokdy se sejdeme online. Takové psaní o samotě bez odpovědi není ono.

Dvojmama - vy se máte stěhovat? Nějak mi to uniklo... :wink: kdy a kam??
6. říj 2008 v 19:59  • Odpověz
No tak to vidíte, zase nikde nikdo. Holt přišlo babí léto - dnes konečně i k nám, před chvílí se rozpustila mlha a vysvitlo sluníčko. Všechny vás zdravím, mějte se hezky a zas někdy.... :slight_smile:
8. říj 2008 ve 12:50  • Odpověz
ahojyk, já jsem tu,ale když vidím, že tu nikdo není, tak sem ani nejdu, nechce se mi vést monolog :sweat_smile:

nám tady taky pěkně svítí sluníčko, myslela jsem , že bych šla s manželem na menší procházku s našim miminkem, ale nějak mě bolí bříško, tak budu jen doma odpočívat
8. říj 2008 ve 14:26  • Odpověz
Ahoj holky. Taky teď nějak nemám čas psát. :frowning2:
Dneska jsme měli domluvenou kadeřnici,tak jsem nechala ostříhat i Matýska.Poprvé. Tak teď je na kraťoučko a já si na to zvykám.
8. říj 2008 v 18:50  • Odpověz
autor
Ahojky vespolek
holky, já to chápu, ale je mi to líto, takhle to číst :frowning2: Já vlastně nemám co říkat, sama tu jsem jednou za 100 let, ale pořád to je jediné téma, kam chodím nejčastěji, tak to zamrzí :frowning2: Ale samozdřejmě chápu :pensive:

raji: měli jsme se stěhovat na začátku září, ale já s dětmi jsme zůstali tady a MM odjel do Švýcarska sám, teď se za ním máme přestěhovat i my, ale nechce se mi nechce....jenže už jsem více jak měsíc bez MM a nevím, kdy bychom se s ním potom viděli...je to dilema.
8. říj 2008 ve 20:27  • Odpověz
Jé mam já na to taky už zapomněla, takže přeju hlavně hodně síly do nového místa a když je to cizina tak to bude ještě asi těžší, ale určitě si zvyknete brzy.

U nás nic nového, jen jsem ještě psychicky trošku na horský dráze, ale snad se to brzy urovná :pensive:
8. říj 2008 ve 20:41  • Odpověz
autor
maji: kéž bychom si brzy zvykli :unamused: Bude to hodně těžké, navíc tam nikoho neznám...
na horský dráze jsem snad od porodu, pořád dole, nahoře, dole...to se srovná :wink:

Papa a dobrou noc
8. říj 2008 ve 21:38  • Odpověz
mam kéž by ta horská dráha byla od porodu :pensive: ale je absolutně z něčeho jiného, ještě že mám Maju a Jirku co podrží. Když někoho ztratíš hodně blízkého nikdy se to už nesrovná do takové pohody jako to bylo dřív :frowning2:
9. říj 2008 v 07:43  • Odpověz
Ahojky!
Dvojmama - tak to jsem nevěděla. Máš pravdu dilema to je, ale já bych asi následovala manžu. Bude to těžké, přece jen je to cizina, ale budeš tam mít manžu a hlavně dvojčátka! A nějakou kamarádku si časem určitě najdeš. Nevím, jak si na tom s jazykem, každopádně se zdokonalíš a to určo není na škodu. Když se ti bude hodně stýskat, máš se kam vrátit. A taky máš koníka :wink: Tak přeji hodně síly a optimismu!!

Majuš a tobě taky hodně optimismu, čas zahojí všechny rány, to mi věř
9. říj 2008 v 09:40  • Odpověz
ahojte holky
9. říj 2008 v 10:01  • Odpověz
Mam, tak já jsem teda taky úplně zapoměla, že se máte stěhovat a že máš manžela v cizině...no musím říci, že je to těžké dilema,ale já vím, že bych to tady bez manžel nezvládla a šla bych určo za ním
9. říj 2008 v 10:05  • Odpověz
Ahoj
Koukám, že na nás tady nějak dolíhá podzim. Já taky teď nemám moc náladu, i když je u nás všechno v pořádku.
mam - musí to být těžké se takhle rozhodovat, ale asi bych taky vyrazila za manželem.Určitě by to pro mě bylo lepší, než být tady sama s dětma. Stejně tě obdivuji, já bych asi dvojčátka nezvládla,kdybych na ně byla sama.Mě docela stačí Matěj.
majko - snad se tvá nálada brzy zlepší.

Holky, já se normálně letos fakt těším na vánoce. :grinning: Loni byl ještě Matýsek moc malý, ale letos se těším, co bude říkat na stromeček. Taky už máme koupený nějaký dárky a ty, co ještě nemáme jsou aspoň vymyšlený. Takže docela pohoda. Navíc má Lukáš ještě moc dovolený, tak bude možná od půlky prosince už s náma doma. :slight_smile:
9. říj 2008 v 10:51  • Odpověz
kpetra: no já se taky těším, tolik jsem se netěšila snad ani jako děcko :grinning: sice mimi s námi nebudde, jen v bříšku,ale i tak to stačí, bude jiná atmosféra, bude mít pod stromečkem dárečky :dizzy_face: :dizzy_face: jááááá se táááááááááááák těšíííííííííííííííím
9. říj 2008 v 11:22  • Odpověz
Raji tomu nevěřím, viset to v mém životě už bude napořád.

Peti díky, nálada už je lepší i proto, že v nouzi poznáš ty pravý přátelé, tak po dlouhé době očistka jak hrom a ještě budu určitě pokračovat....časem.

Taky se těším na vánoce ikdyž budou úplně jiný a v něčem naprosto nový.

Vendu a díky za to vínko :wink:
9. říj 2008 v 11:36  • Odpověz
Maji, už jsi děkovala a nemusíš x :grinning: :grinning:
to my jsme moc rádi, že jste se stavili a že nám Majuška zatancovala a dala dáreček pro denouška :dizzy_face:
9. říj 2008 v 11:38  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Než jsme vyrazili tak su jí vyfotila, zrovna totiž volala kámoška a chtěla su maju nalákat na telefon, ale výraz mluví za vše :grinning:
9. říj 2008 v 11:40  • Odpověz
a máš někde tu fotečku?
9. říj 2008 v 11:53  • Odpověz
no je v albu :wink:
9. říj 2008 v 11:58  • Odpověz
tak to je mazec Maju... :grinning: :grinning: tvůj komentář to dorazil :grinning: :grinning:
9. říj 2008 ve 12:06  • Odpověz
tak mi to nedalo a vydrhla jsem i koupelnu :grinning: :grinning:
9. říj 2008 ve 12:06  • Odpověz
Vendu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , já jdu taky něco dělat páá
9. říj 2008 ve 12:18  • Odpověz
pááá, já mám už skoro hotovo, jen vyžehlit :dizzy_face:
9. říj 2008 ve 12:33  • Odpověz
já makám a makám:o)
9. říj 2008 ve 13:36  • Odpověz
a co jsi už namakala?
9. říj 2008 ve 13:38  • Odpověz
my asi odpoledne půjdeme do kina na nestydu s macháčkem...pepa má lístek z blesku, tak asi vyrazíme, ještě uvidíme,jestli se nám bude chtít...máme rezervaci už udělanou :grinning:
9. říj 2008 ve 13:39  • Odpověz
já to žehlení dneska asi odsouvám na neurčito :grinning: :grinning:
9. říj 2008 ve 13:39  • Odpověz
tak jsem se pustila do vaření....
9. říj 2008 ve 14:16  • Odpověz
Ahojky :wink:
teda Vendul ty jsi nevěřitelně činorodá, to já jsem zdechlá jak pes, navíc teda s malým vůbec nic neudělám. Spí málo a když už spí, tak musí být všude klid, skoro všechno ho vzbudí. A to jsem ho od malička zvykala na takový běžný provoz domácnosti, spíme při otevřeném okně, atd. V noci spí docela tvrdě, ale přes den slyší všechno. Ne, že bych byla uklízecí maniak, to teda nejsem, ale už bych potřebovala umýt okna, ledničku, linku....nooo snad to do vánoc stihnu.
9. říj 2008 v 18:20  • Odpověz
vendulko - užijte si kino. Já jsem v kině nebyla ani nepamatuju. Taky bych šla.Asi prodáme Matýska a vyrazíme. :slight_smile:
raji - Matýsek sice spí docela dobře,ale jinak s ním taky nic neudělám. Ale vánoční úklid snad taky stihneme. :grinning:
9. říj 2008 v 18:45  • Odpověz
Vendu, prohrabala jsem se k určitým věcem:o) a mám radost odpolko jsme byli venku, to byl s Maju nářez chudáci slepice co jsme cestou potkali :grinning: :grinning: :grinning:

Vendu, myslím, že by jsi byla tady v domácnostech potřebná :grinning: Já asi okna snad neumyju, jak su zase nachráplá, alespoň ty do ulice, ale šílený. Jirka by je umyl, ale potřebuju jiné věci:o)
9. říj 2008 ve 20:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.