• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
ahoj

dvojmama koukám, že máte doma 4 kočárky, tak to nápodobně, máme taky 4 :grinning:

rajka zoo vám závidím, šla bych taky, ale chceme až tak o velkonocích :wink:
9. bře 2008 ve 20:22  • Odpověz
autor
maji: ahooj :slight_smile: vy máte taky 4?? :astonished: jééé tak to nejsme sami :grinning:
9. bře 2008 ve 20:24  • Odpověz
dvojmam jj, počítám tedy i starou libertu co máme na doma v obýváku. pak máme čtyřkombinaci, sporťák a golfáče :grinning: Jo a na půdě je ještě vlastně jeden kočár po Jirkovi, když by se sundal tak taky v dobrém stavu na zahradu :grinning:
9. bře 2008 ve 20:30  • Odpověz
autor
maji: to jste napřed :grinning: My vlastně zatím máme 3, nomad má přijít v týdnu. A golfky kupovat budem určitě ještě jedny, ale až příští rok, doufám :grinning:
9. bře 2008 ve 20:33  • Odpověz
Ahoj,
jdu se s váma rozloučit.Musím do nemocnice na menší zákrok a tak zítra odjíždíme k přítelovým rodičům, kteří budou hlídat Matýska, když půjdu k doktorovi a pak ve středu, jestli nastoupím do nemocnice.Tak budu doma zase asi až od čtvrtka.
dvojmama- kočárek je super. Je od narození?
9. bře 2008 ve 20:36  • Odpověz
ale je to sranda. Mamka je ze mně naprosto hotová, říká, jestli jsem normální. v rodném městě mám v garáži ještě starý proutěný po prababičce :grinning: ten se asi tak dědí z generace na generaci a vůbec se nepoužívá jen jako dítě jsem si s ním hrála, když jsem šla s tatinem do garajdy :grinning:
9. bře 2008 ve 20:38  • Odpověz
autor
kpetra: doufám že budeš v pořádku! Budu na tebe myslet :wink:
jinak kočárek je od narození :wink:
9. bře 2008 ve 20:41  • Odpověz
autor
maji: nám se taky každý diví :grinning: Dneska když jsme potkali kámošku s novým kočárkem, tak se chytala za hlavu a říkala že máme na každý týden nový :grinning: což zatím by vycházelo (budou nám 4 týdny a budeme mít 4.kočárek :grinning: )
9. bře 2008 ve 20:43  • Odpověz
Peťo tak držíme palečky ať je všechno dobré :wink:

dvojmama :grinning:

já se loučím, přijel Jirka ze zkoušky tak za ním valím papa
9. bře 2008 ve 20:52  • Odpověz
autor
maji: jenom doufám že to takhle nebude pokračovat :grinning:

jdu se natáhnout, chtěla jsem přidat fotečky, ale tak snad zítra. Krásně se vyspinkejte, zítra tu asi nebudu, přijede kámoška, tak až večer :slight_smile: papa
9. bře 2008 ve 20:58  • Odpověz
ahojky

dvojmam doufej, že ne no tk v roce by jste měli 52 kočárků a můžete si otevřít obchod :grinning:
10. bře 2008 v 10:07  • Odpověz
autor
ahojky holky, jsme se vrátili z procházky, broučci usnuli, tak jsem je nechala na terásce a užívám si klid :slight_smile:

maji: to neeee, tolik kočárů pro dvojičky není :grinning: a tolik se mi jich ani nelíbí :grinning:

kdepak je Vendul? :astonished:
10. bře 2008 v 16:08  • Odpověz
autor
holky jsem tu zase sama? :frowning2:

my jsme dneska byli odpol na prochajdě se dvěma kámoškama, jedna si teď koupila nový Casual S6 a ta druhá má toho "ufounka" a nebyl ani jeden človíček, který by se za námi neotočil, nezeptal se na něco, nebo neobdivoval dětičky nebo kočárky :confounded: mě už to fakt přestává bavit a až mě to jednou naštve tak budu hnusná :angry: :grinning:
10. bře 2008 v 17:30  • Odpověz
Ahojky! Lidi jsou holt zvědaví, ale pokud chválili, tak je to fajn :wink: Teda kam ty kočárky ukládáte? My se loni stěhovali do většího a už máme zase malý byt!
10. bře 2008 v 17:41  • Odpověz
autor
rajka: já vim že chválí a jsou zvědaví, ale mě to prostě nebaví už :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kočárky máme doma, teda golfáč je v autě, ale jinak je máme všechny složený v komoře na chodbě, kromě procházkovýho Joggeru, ten je na chodbě :wink:

jo a vypadá to, že se v průběhu příštího týdne pustíme do zařizování pokojíku pro Vikouše, aby tam přes den mohli spinkat :slight_smile:
10. bře 2008 v 18:00  • Odpověz
Dvojmama - komoru ti závidím, ta nám citelně chybí! Máte byt nebo domek? Já bydlela dřív v domečku, zvykla jsem si na prostory - půda, sklep, komora a hlavně zahrada a garáž :slight_smile: a teď v tom bytě se nějak nemůžu uskladnit :frowning2:
10. bře 2008 v 18:02  • Odpověz
autor
rajka: máme byt, ale hoodně prostorný :wink: jak máte velký byt?
10. bře 2008 v 18:05  • Odpověz
Malý 3+1 cca 65m
10. bře 2008 v 18:06  • Odpověz
autor
jdu se věnovat rodince, budu tu zase večír, tak zatím paa :slight_smile:

a nevíte co je stou Vendulkou? od pátku tu nebyla. Asi má i jiné starosti než my na mateřský co?? :grinning:
10. bře 2008 v 18:10  • Odpověz
Tak pa večer :wink:
10. bře 2008 v 18:19  • Odpověz
Jen Vám popřeji hezký večer, jsem naprosto ko, jarní unava, ale dobře vykecaná, páč su byla na kosmetice a nechat se ostříhat :grinning:

Taky by mě zajímalo co je s Vendulkou :pensive:

Tak hezký večer papa
10. bře 2008 v 19:32  • Odpověz
autor
už jsem tu :slight_smile:
maji: jé ty se ale máš :slight_smile: tak pěknou dobrou noc :slight_smile:
10. bře 2008 v 19:59  • Odpověz
autor
jdu koukat na telku. Krásnou dobrou noc holky, zejtra mám zas nabito :wink: pa :slight_smile:
10. bře 2008 ve 20:42  • Odpověz
Ahojky holkýýýýýýýýýýýýý
11. bře 2008 v 18:04  • Odpověz
koukám, že tady byla po mě zase sháňka.... :grinning:
11. bře 2008 v 18:04  • Odpověz
se omlouvám, že jsem se neozvala, bo nebyl čas
11. bře 2008 v 18:05  • Odpověz
přes víkend, teda v sobotu v práci, v neděli trošku tichá domácnost a úklid bytu - umyla jsem i okna a včera fofr v práci a odpo jsmse byli pryč a večer jsem padla za vlast v půl deváty do postele
11. bře 2008 v 18:06  • Odpověz
Dvojmama: neboj nevykašlala jsem se na vás jako na ženský na mateřský :grinning:
11. bře 2008 v 18:06  • Odpověz
koukám, že jste tu probíraly bydlení my teda máme 2+1 a 62m2, což je asi veliký, když koukám, že rakja má 3+1 a 65 m2 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale i tak je ten byt pro rodinu malý, takže se bude prodávat a kupovat větší...hlavně aby měl tři pokoje ( minimálně teda)
11. bře 2008 v 18:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.