• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
ahojky holky, k oknům jsem se teda ještě nedostala , pač manžel přišel ve tři z práce a najedli jsem se a vyrazili do toho kina a přišli jsem večer a šli jsme spát a taky nevím jestli ty okna budu mít, každej mě straší,, že v těhu bych neměla a mě se popravdě moc do nich nechce i když je to hnedka,ale aspoň mám dobrou výmluvu :grinning: :grinning:
10. říj 2008 v 10:26  • Odpověz
a copak Maju a slepice? :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2008 v 10:27  • Odpověz
jo a holky film Nestyda vám ordinuji všem povinně, byl to fakt nářez a smíchy jsem se málem počůrala, dloho jsem se takto nepobavila na filmu v kině, naposledy na kunfu panda :grinning: :grinning:
10. říj 2008 v 10:29  • Odpověz
ahoj

vendu, no slepice jsou super:o) Doufám, že až dneska půjdeme na drakošku tak tam nebudou :grinning:
10. říj 2008 v 11:27  • Odpověz
autor
Pěknuo sobotu :slight_smile:
Tak děti mám zase venku, to je pohoda :dizzy_face: Teď musím jít poklízet, vařit...

Díky moc za rady, asi za ním budeme muset jet, už tam hledá pro nás byt, takže snad něco vybere a budem moct být zase všichni spolu. Navíc je (i když malá) pravděpodobnost, že se podaří dokončit ten projekt do konce roku a na Vánoce bychom mohli být zase zpět v Čechách :dizzy_face:

Tak já jdu poklízet, snad zase někdy kouknu a dám vědět kdy se stěhujeme :wink: Papa! :slight_smile:
11. říj 2008 v 10:10  • Odpověz
ahojky, taky přeji hezkou sobotu, já ji mám jako skoro každý den uklízecí :grinning: :grinning: :grinning:
ale už finišuju
11. říj 2008 ve 13:39  • Odpověz
Ahoj
dvojmama - kdyby to bylo takhle na chvilku,tak bych neváhala vůbec. :grinning:

Tak náš Matýsek má zase zánět středního ucha. Už potřetí. :frowning2: Když jsem se ptala, z čeho,když si dáváme pozor,tak prý z rýmy.A to skoro žádnou nemá a normálně může dýchat.
11. říj 2008 ve 13:59  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
dnes jsme byli zase plavat a Adámek se poprvé potápěl :slight_smile: tvářil se u toho důležitě,ale dobrý :wink: teď se 2 hodiny prospal (to on po plavání vždycky) a fičíme do lesa. Je tam krásně.

petri - to je mi líto, že je malý nemocný. Některé děti na záněty středouší trpí hodně, prý je k tomu dispozice - kratší eustachova trubice, srovná se to věkem. Já neměla zánět středního ucha nikdy, přítel velmi často. Doufám, že Adámek bude po mně. Už měl koliku, reflux, zúžené slzné kanálky, tak zas nemusí mít všechno, že....tak přeji brzké uzdravení

pááá
11. říj 2008 ve 14:32  • Odpověz
Peti :cry: to mě mrzí tak ať je brzy líp. Vy jste dávali prevenar?

mam tak hlavně hodně síly na stěhování.

Raji to je super že se Adámkovi plavčo líbí :slight_smile:
12. říj 2008 v 07:46  • Odpověz
ahojky holky, přeji hezkou neděli :dizzy_face:
12. říj 2008 v 11:04  • Odpověz
holky, nevíte jestli jako těhule můžu paralen?Mám chřipajznu a nevím, jak se jí zbavit, hlava mě bolí jak ďas, z nosu teče a jsem úplně mimo
12. říj 2008 v 11:08  • Odpověz
vendulko:muzes :wink:
12. říj 2008 v 11:15  • Odpověz
jééé, děkuji za odpověď, já myslela, že nemůžu,raději jsem se zeptala, pač paralen mi vždy pomůže....díky :dizzy_face:
12. říj 2008 v 11:17  • Odpověz
Vendu paralen můžeš :wink: a udělej si čaj z anýzu :wink:
12. říj 2008 ve 13:07  • Odpověz
Maju děkuji za radu,ale anýz nemám jaksi doma... :grinning:
12. říj 2008 v 16:56  • Odpověz
Vendu, anýz je obyčejné koření, které koupíš všude, jako je třeba majoránka, pepř od vitany :wink: Ten pytlíček stojí asi 11 kč.
12. říj 2008 v 18:57  • Odpověz
jo, ale já ho stejnak doma nemám a nevím, jestli bych pila takový čaj :slight_smile: ,ale děkuji Maji za pomoc...vypadá to, že by to tak za 2 dny mohlo být dobrý, rýma už ustupuje a už mě jen šíleně bolí hlava,ale i tak mám stále strach si vzít paralen, nechci to do sebe zbytečně rvát...akorát musím na úterý odvolat cvičení, nechci to přecházet a chci se z toho pořádně dostat...
přeji všem dobrou noc a úspěšný start do nového týdne :dizzy_face:
12. říj 2008 ve 21:42  • Odpověz
jestli neumřu, zítra se tu ukážu :grinning:
12. říj 2008 ve 21:42  • Odpověz
Tak Vendu, žiješ? :grinning: :grinning: :grinning: náhodou je dobrý :wink:
Včera už su se nasrala a v horečce 38,2 su tu luxovala, vytírala a třídila hračky, fakt už jsem se nas....vše jsem musela stihnout v rozmezí dvou hodin, no masakr, ale zadařilo, sice mi je pod psa, ale z podlahy se dá jíst :slight_smile:
13. říj 2008 v 09:27  • Odpověz
ahojky holky

Maju jo vypadá to, že zatím žijju :grinning:
13. říj 2008 v 09:44  • Odpověz
tak o jsi šikulka, to máš pořád horečku?to ji máš už druhý týden, ne?
13. říj 2008 v 09:45  • Odpověz
já ani nevím, jestli mám horečku nějak jsme se neměřila, jen vím, že mě bolí v krku, hlava a mám rýmu jako trám.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2008 v 09:45  • Odpověz
tak to vypadá, že tu dneska zase nikdo není?kde jste všechny? :grinning:

u nás je pěkně hnusně, mlha a zima a to tak bylo i včera a to mě fascinuje jak KRETENI na NOVE v počasí ukazují už asi 3 den na brno kolem 21 stupňů a jasno, to by mě zajímalo, kde na tom byli, když jed tu už dv dny mlha a zima...asi jim tam napíšu dosti ostrý dopis idiotům :grinning: :grinning:
13. říj 2008 v 10:44  • Odpověz
Vendu, mám to už měsíc. jen asi kromě 5 dnů co mi bylo líp. Ale není to už tak hrozný jako před pár dny :wink:
13. říj 2008 v 11:31  • Odpověz
no jakto, že to nepřechází?Doufám, že já se toho za chvilku zbavím, už mě to totiž ani trošku nebaví
13. říj 2008 v 11:44  • Odpověz
a pěkně mě to otravuje
13. říj 2008 v 11:44  • Odpověz
a bojím se, aby to nijak neublížilo mimi :sweat_smile:
13. říj 2008 v 11:45  • Odpověz
musela jsem si i na zítřek zrušit cvičení pro těhulky, nechci nic riskovat a chci být raději doma i když mě to tu ani trošku nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2008 v 11:45  • Odpověz
Ahoj
Tak jsem zase tady. Ani jsem vás nemohla najít. :grinning: Maťulovi je líp, zítra jdeme na kontrolu,tak snad to bude dobrý.Nebaví mě být pořád doma. I Maťula je hrozně protivný.
14. říj 2008 v 11:57  • Odpověz
Holky - už víte,co budete dávat rodičům k vánocům? Já vůbec nevím. :frowning2:
14. říj 2008 ve 12:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.