• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
ahoj

Peti, u nás je to jasné, dostanou kalendář, každej maličkost a vše jde do Maju. :grinning:
14. říj 2008 ve 12:19  • Odpověz
Maji - kalendáře dělám taky, ale jen ty jednostránkové. Letos nějak nestíhám. :angry: Ale přijde mi to málo. A s našima je to těžký,všechno mají.
14. říj 2008 v 15:51  • Odpověz
Peti, no my se dohodli jen na maličkostech. Jinak pro mou mamku jako každý rok stejně koupím balíček vitamínů :grinning: pro druhou mamku mám něco na zahradu a taťka dostane nějakou kosmetiku a jak říká Maju Hotovo :grinning:
14. říj 2008 ve 20:07  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
dnes jsem byla s malým na kontrole na očním, nakonec mu ty slzné kanálky přece jen proplachovali. Levé očko měl v pořádku, ale v tom pravém měl srůsty. Bobek malý strašně brečel :cry: :cry: , já musela čekat na chodbě, ale v náručí se rychle uklidnil. Tak snad to opravdu tolik nebolí, myslím, že nejhorší je to znehybnění. 11.11. jdeme ještě na kontrolu, doufám, že to bude v pořádku!! Zítra jdu k doktorce s Evčou, má asi zablokovaný krk, zkoušela jsem jí to rozmasírovat, ale nepomáhá, tak radši zajdem. Furt něco :frowning2:

Vánoční dárky jsou moje noční můra. Vůbec nevím, kdy budu něco kupovat. Malý nesnáší obchody. V kočárku se vždycky hned probudí a v Manduce je mu vedro. Nejlíp na rukách, ale to zas nemám volné ruce, takže nákup na prd. Vždycky jenom vlítnu do Kauflandu, nakoupím to nejdůležitější a konec. Velké nákupy jezdí dělat tatínek do Tesca. Takže vůbec nevím, jak to letos pořeším. Prarodičům nechám udělat fotku vnoučátek na tričko nebo hrníček a něco objednám z Avonu. JInak fakt nevím.
14. říj 2008 ve 21:42  • Odpověz
Holky tak se brzy uzdravte!!
14. říj 2008 ve 21:43  • Odpověz
Ahoj
Tak jsem včera pokročila a už vím,co dám taťkovi a jeho přítelkyni.Hurá,hurá hurá. Nakonec jsem se rozhodla, že jim pořídíme dárkovou kartu do Ikey a nabijeme ji na 1000,--. Oni tam taky jezdí,tak to aspoň využijí. A pořídí si sami,co budou chtít. Tak už mi zbývá jen moje mamka. Fuj, ale si mi docela ulevilo. :grinning:
15. říj 2008 v 11:32  • Odpověz
Je Raji, tak ať jste brzy fit, Jak Adámek tak Evča.

Peti, vidíš, poukázky jsou taky super :wink:
15. říj 2008 ve 13:03  • Odpověz
22. říj 2008 ve 12:11  • Odpověz
jj, už je to tak, nikde nikdo...to nám to téma brzy zamknou :frowning2: :cry:
23. říj 2008 v 09:48  • Odpověz
Ahoj. Nějak nám to tu upadá. Taky teď nějak nestíhám. V neděli jsme byli v Ikey,tak už mám doma dárek pro tátu a taky přišly nějaký dárky poštou.Tak už se nám to pěkně schází a před vánocema budeme mít klid. Dokonce přišel dneska dárek i pro mě,tak mám radost. Objednala jsem si náušnice od Tiffany&co.,jsou moc pěkný.Už se těším na Ježíška. :grinning: Jinak pořád koumám,co ještě koupit Matýskovi.Nemáte nějaký nápad pro ročního uličníka? Zítra jedeme na Slovensko,tak se ještě kouknu tam.Dostla jsem od mýho táty 1000,-- sk,tak je musíme utratit,když ke konci roku končí. :slight_smile:
23. říj 2008 v 10:52  • Odpověz
ahojky

mně taky chodí poštou samé balíčky :grinning: dárky k vánocům, jinak nic u nás nového. V neděli budeme mít nového pejska, tak tu bude zase veselo :slight_smile:
23. říj 2008 v 11:44  • Odpověz
autor
Hoooolkyyyyy, přišla jem obživit naši již několik měsíců zapadlo diskuzi :wink:

Vendu: jakpak jde těhotenství? Co už máš pro mimi? Koukala jsem že to bude holčička :dizzy_face: Jsem naprosto unešena z vašeho jména :dizzy_face: :dizzy_face: Fakt nádherný!

Maji, jakpak se máte vy a Majuška?
a Rajka s Adámkem a Evičkou??
a peta s Matýskem? Šup šup sem holky s novinkama :grinning:

U nás je to pěkná zabíračka, ale večer si ještě občas stihnu oddechnout, takže co bych si stěžovala :sunglasses: :grinning:

Ajéjej, už mě volají, tak zatím papa a doufám, že příště bude co dočítat :sunglasses: :wink:
16. pro 2008 v 18:23  • Odpověz
ahojky

Mam, u nás pohoda, máme se dobře, užíváme si vánočních svátků.
A co vy?
27. pro 2008 v 15:07  • Odpověz
Ahoj
My se taky máme dobře. Vánoce super, Matýsek nadšený z dárků, já z tříkolky. :grinning: Chudáka teď nutím,že ho budu doma vozit. :sweat_smile: Jinak už běhá jak ďas, ale jde mu to krásně a ani moc nepadá.

Jo a abych nezapoměla. Největší dárek jsem dostala stejně já. A to zásnubní prsten. :slight_smile: Takže se někdy v létě budu vdávat.
27. pro 2008 v 19:55  • Odpověz
Vendulce jsem zkoukla album a koukám,že pěkně povyrostla. :wink: Vendulko,moc ti to sluší. A taky gratuluji k holčičce. :slight_smile:
27. pro 2008 v 19:58  • Odpověz
Peti veliká gratulace k prstýnku :slight_smile: a přeji hezké přípravy :wink:
27. pro 2008 ve 20:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.