• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z Října 07........ a všichni co si chtějí pokecat

(Zamčená)
22. července 2009 
Tak jse založila to to téma pro všechni nevěsty co měli svatbu v Řijnu a které chtějí poklábosit nejen o těhotenství a mimčech a taky pro ty co chtějí prostě jen pokecat.Tak hokly šup sem :grinning:
16. zář 2008 v 19:23  • Odpověz
Tak jsem tady :slight_smile:
16. zář 2008 ve 21:33  • Odpověz
Tak ja uz jsem taky tady :slight_smile:
17. zář 2008 v 16:38  • Odpověz
Tak schválně, jestli si nás najde Digi.. teda tady Dagi :slight_smile:
Míšo, tak co, jak je? Už jsi doma?
17. zář 2008 v 19:17  • Odpověz
autor
Čau holky, tak já jsem ještě pořád v nemocnici. Včera mi dělali tu lumbálku a asi zízta by mě měli pustitia udu doma čekat na výsledky. No budu ráda když tam nic nezjistí, ale pak to bude zase opět na mrtvém bodě :unamused: Tak asi to bude to ucho a léčba je dlouhodobější.
18. zář 2008 ve 12:44  • Odpověz
Misko, ty uz nevis, kam by jsi prispivala, co? :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2008 ve 13:46  • Odpověz
autor
Soňi tak to není my se přesouváme s beremese :wink: na koníka :slight_smile:
18. zář 2008 v 17:42  • Odpověz
autor
Holky a doufám, že to tu nebudete flákat tak jako na beremese :grinning:
18. zář 2008 v 18:18  • Odpověz
No zatim tu teda moc živo není :slight_smile:
18. zář 2008 ve 20:17  • Odpověz
autor
No musíme to nějak rozhejbat tak kde jste kdo :wink:
18. zář 2008 ve 21:09  • Odpověz
tak vám odpovídám sem, a přeju atˇse diskuze na koníkovi rozjede:slight_smile:

ardila, misicka:
děkuju za odpovědi ohledně počasí (které jste měly na vašich svatbách) už jsme se domluvily se svadlenou ze mi neco usije, aby mi nebyla zima. Zenichovi bude v obleku hej:slight_smile:

s temi svatebcany to je pravda -meli by se poradne oblict, aby hned neutekli z foceni. Ale koho foceni nebavi, ten tam nevydrzi ani kdyby bylo babi leto.

Nechapu jak jsem si mohla myslet, ze nebude 25.října taková zima. Aspon aby svitilo slunicko.
19. zář 2008 v 08:29  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Sijen uvidíš třeba bude pěkně. teďka je Zaří a je hnusně tak se to třeba obratí :wink:
19. zář 2008 ve 13:09  • Odpověz
autor
Holky zdravím a hurá dneska už z domova ráno mě pustili, ale bohužel žádné výsledky teď budu čekat až dojdou výsledky z té lumbálky a na MG hlavy.
19. zář 2008 ve 13:11  • Odpověz
autor
Je tu někdo? Venku je dneska pěkná kosa co? Já jsem zalezlá pod duchnou a ani nevylizám. A co jaké máte plány na víkend?
19. zář 2008 v 17:44  • Odpověz
Jsem tu.. U nás v horách je kosa asi ještě větší, ale mě to vyhovuje víc než vedro. Já jedu na víkend za kamarádkou (svědkyní) do Prahy, hrozně dlouho jsme se neviděli, tak se těším.
19. zář 2008 v 18:45  • Odpověz
autor
No já mám zase ráději to teplíčko :slight_smile:
19. zář 2008 v 19:44  • Odpověz
Příští týden k nám přijedou kamarádi s 5měsíční holčičkou, zrovna jsem koukala na její fotky a je nádherná. Už se těšim, tak malý mimčo jsem viděla jen jednou na chviličku a teď u nás budou 2 dny :slight_smile:
19. zář 2008 ve 23:03  • Odpověz
autor
Ahojky pěknou sobotu.
20. zář 2008 v 10:52  • Odpověz
autor
Jé tak to si Ardi pořádně užij to mimčo :wink:
20. zář 2008 v 10:53  • Odpověz
autor
Ahojky holky tak co dneska robíte_? Já jsme se byla ráno ob barák kouknout na kámošku dneska se vdavá a moc jí to slušelo tak jsem si vzpoměla na sebe a chtěla bych si to zopaknout :grinning: No a tak nějak mě to unavilo, že jsem zalehla do postílky a budu jen a jen se válet :grinning:
20. zář 2008 v 11:15  • Odpověz
autor
Holky tak dneska tady nikdo nikde? Já dneska pekla svůj první dort a docela se mi i povedl :grinning:
20. zář 2008 ve 20:33  • Odpověz
autor
Dobré ránko při neděli, tak si tu zatím trpím samomluvou :grinning:
21. zář 2008 v 11:23  • Odpověz
Ahoj,ahoj

Misi,uz te jdu vysvobodit od samomluvy! :slight_smile:
Dobre,ze uz jsi doma z nemocnice!
My jsme dnes zacali topit,uz se ta kosa proste nedala vydrzet....
21. zář 2008 ve 13:09  • Odpověz
autor
No my naštěstí už taky nějaký ten den topíme, to bych nevydžela.
21. zář 2008 ve 14:36  • Odpověz
O vikendu jsme u nas meli kamarady,tak dnes mame takovej odpocinkovej den...mam naladu jen tak na valeni se v posteli :grinning:
21. zář 2008 ve 14:43  • Odpověz
autor
Tak já bych měl náladu něco podnikat, ale bohužel na neschopence se toho moc nedá takže se taky jen valímv pelechu a čumím n a telku. Manžel chrápe jde na noční takže z něho mám taky prd , že by mě nějak zabavil :grinning:
21. zář 2008 v 15:50  • Odpověz
Ahoj, já jsem teď teprve dorazila z Prahy. Kámoška má malý štěňátko a je úžasný :slight_smile:
Teda ale jsme tu pořád jen tři, kde se fláká zbytek??
21. zář 2008 v 18:35  • Odpověz
autor
Těžko říct :angry: Snad nás brzy najdou :grinning: Co má za rasu ti štěně?
21. zář 2008 v 19:41  • Odpověz
Juu,stene! :slight_smile:

Ja jsem desne chtela stenatko jack russla teriera -takovej ten psik jak je na netu na seznamu,hral taky v reklame paralen plus,pak jsem teda objevila jeste jeho hezci,o neco vetsi variantu-jack person myslim ...no a manza mi to proste zakazal...

na to,jak jsem si to vybojovavala(jsem zvykla se o psika starat od detstvi),tak jsem ted rada,ze jsem ho nepremluvila.

Nasi cim dal tim castejc jezdej nekam do ciziny-k mori, na sluzebky,za znamejma...no a pak se o jejich psika staram ja...a nejak zjistuju ze mam cim dal vic povinnosti a do toho vseho vymejslet,jak to teda udelam,abych prijela v tu a tu hodinu a vyvencila psa a zase se vratila do prace...

no,nakonec by mi asi pejska bylo lito...byl by tu vic sam nez s nama
22. zář 2008 v 08:29  • Odpověz
autor
No já jsem na tohle ráda, že mám maminu a nenápadně jsme psíka převedla na ni :grinning: Takže je můj, ale ona sní chodí ven atd...
22. zář 2008 v 08:57  • Odpověz
Holky, kamarádka má křížence českého strakatého psa a je moc krásnej.
Andy, jack russela si zrovna pořídil kamarád, má cca 8-týdenní fenku Máju a je to zlatíčko, ale dost hyperaktivní, myslím, že si s ní docela užijou. My máme maďarskýho ohaře a to je teda taky blázen, ale ten jack russel je ještě praštěnější :slight_smile: My máme dva velký hafany a neumim si to bez nich představit, někdy to je náročný, ale neměnila bych..
Míšo, co máš za pejska?
22. zář 2008 ve 12:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 10
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.