• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z Října 07........ a všichni co si chtějí pokecat

(Zamčená)
22. července 2009 
Misi, tak to u nas je to presne naopak,jezevcik je mamy a chodim s ni ja :slight_smile:

Ardil,to verim,ze je aktivni! nekouse jim nabytek nebo boty? :grinning:
Ale jsou desne roztomily,videla jsem je tady u nejakyho manzelskyho paru na svatebnich fotkach a uplne sem se rozplyvala :slight_smile:

Holky a jak to mate s jazykama?Umite nejakej?
Ardil,ty asi pri svy praci urcite,vid?
Ja mam ve skole anglinu,nemcinu a spaninu.S tim,ze ani jeden neovladam.jako anglinu mam z nich nejlepsi,ale je to docela bida.Chtela bych zacit chodit nekam do kurzu...
22. zář 2008 ve 13:37  • Odpověz
autor
Já s jazykama jsem na to m na štiru mám jen chabé základy Aj a NJ , ale fakt chabé :grinning:
22. zář 2008 v 15:03  • Odpověz
autor
Chci si na mateřské až jednou přijde dodělat anglinu tak trošku víc než umím teďka s mou pracovní dobou se nějaký kurz nebo něco takového zvádnout nedá :unamused:

Psa mám anglickýho kokra.
22. zář 2008 v 15:05  • Odpověz
Andy, jack russlice zatím nic nezničila, jen rozcupovala papírový kapesníky, ale jinak je zatím hodná :slight_smile:
No a ty jazyky, já je právě bohužel při práci nepotřebuju. Umím francouzsky, to jsem vystudovala na VŠ a učila jsem se hodně let anglicky, od gymplu angličtinu teda moc nevyužívám, tak jsem toho dost zapomněla, ale domluvím se, už hodně dlouho se chystám někam do kurzu, ale tím, že nemám pravidelnou pracovní dobu, tak nikdy nevim, kerý večer v týdnu budu pracovat..
22. zář 2008 ve 20:14  • Odpověz
autor
No já bohužel někdy ten jazyk bych aji potřebovala , když přijde nějaký cizinec tak se domlouváme rukama nohama. Je to docela komické, ale pro mě i smutné připadám si jako totální debil :grinning:
23. zář 2008 v 00:13  • Odpověz
Jo a Míšo, anglickýho kokra mám taky a taky u rodičů :slight_smile: Už je jí skoro 17, neuvěřitelný, že je pořád veselá, hraje si..
Zas nějak není moc práce, těšila jsem se, že se na podzim nezastavim a teď nic moc.. :frowning2:
23. zář 2008 v 10:39  • Odpověz
autor
Tak té naší už je 12 a jen na to, že mám problém s nohama je taky čilá.
23. zář 2008 v 11:54  • Odpověz
autor
Buď ráda aspoň se neudrež, ale zase to neutiká co:?
23. zář 2008 v 11:55  • Odpověz
autor
Holky nevíte co je s Minie už se dlouho neozvala co? Že si někde uživá dovelenou :slight_smile:
23. zář 2008 ve 13:55  • Odpověz
autor
Ahojky pěknou středu všem i když tady je pekně hnusne :slight_smile:
24. zář 2008 ve 12:54  • Odpověz
autor
prší a pořád přší :unamused:
24. zář 2008 ve 13:07  • Odpověz
Nazdárek, tak si říkám, že na vás mrknu a vy ste se mi mezi tím přestěhovaly;o)
24. zář 2008 v 17:27  • Odpověz
autor
Ahojky tak to jsme ráda, další kdo nás našel :slight_smile: A jak se máš co nového?
24. zář 2008 v 17:44  • Odpověz
Nazdárek, u nás v podstatě nic nového.

Co ty tvoje záda, už se to dalo nějak do cajku?
25. zář 2008 ve 12:47  • Odpověz
autor
moje záda jsou pořád v bordelu, zatím lítam jen po vyšetřeních a nemocnicích a pořád nic :angry:
25. zář 2008 ve 13:04  • Odpověz
Ahoj Ivo, vítám tě mezi opět mezi náma :slight_smile: . Tak ty už patříš mezi snažilky, jo? :slight_smile: Zrovna tu máme ty kamarády s mimi a je fakt boží..
Míšo, to je mi líto, hlavně ať se dáš do kupy.
25. zář 2008 ve 23:17  • Odpověz
Jo jo, Ardil, snažíme se snažíme. Přeci jen čas letí a nějaké pokračovaltele rodu už by sme myslet měli.

Misi, teda jestli to není tajný, co s těmi zády máš?
26. zář 2008 v 09:21  • Odpověz
autor
Tajný to asi je, ale bohužel i pro mě :angry: Už nějaký ten měsíc trpím motáním hlavy a bolesti zad a litám po vyšetření a pořád nikdo není schopen mi dát nějakou diagnózu :angry: Zatím mi přišli na nějaké výrustky u bedrní páteře, ale neví jestli ty problémy jsou od nich nebo ne :unamused: Teď čekám na výsledky lumbálky , který by měli být v pondělí a v uterý jdu za doktorkou a budeme řešit co semnou dál.
26. zář 2008 ve 13:47  • Odpověz
autor
Andrejko všechno nejlepší k tvému svátku :slight_smile:
26. zář 2008 ve 13:48  • Odpověz
No tak to je nejhorší, když se neví, co ti je. Ale snad na to brzo přidou.
Andy, taky přeju všechno nejlepší.
Já bych už se docela taky zařadila mezi snažilky, ale Honzovi se nějak zatim nechce, o když myslíš, že ta návštěva s mimi to rozhodnutí možná urychlí, protože ho malá nadchla a včer nemluvil o ničem jinym :slight_smile: Tak uvidíme..
26. zář 2008 ve 14:13  • Odpověz
autor
No já doufám, že zase udu taky co nejdřív snažilka.U nás by jsme to oba moc chtěli , ale nějak osud je zatim proti :unamused: Ale já pořád věřím , že na začátku přištího roku budeme zase v radostném očekavání :wink:
26. zář 2008 v 15:54  • Odpověz
autor
Tak budu držet palečky ať Honza povolí :wink:
26. zář 2008 v 15:55  • Odpověz
Jéé, já tam mam překlepů. :slight_smile:
26. zář 2008 v 16:04  • Odpověz
autor
Jé to neřeš :grinning: Já vždycky chci napsat něco moc rychle a ani to po sobě nepřečtu a pak čučím co s toho vzniklo :grinning: :grinning:
26. zář 2008 v 17:24  • Odpověz
Misi, tak držím palce, ať něco najdou, je co léčit, ale hlavně ať jsi brzo v pohodě. A s tím snažením nic neuspěchej, je lepší se dát pořádně do kupy a pak si těhu pořádně užít :wink:

Ardil, tak u nás bylo rozhodnuto už před svatbou ;o) Ale bych se mohla na svatbě opít, tak jsme to odkládali. No stejně jsem si dala jen pár deci vína, páč na nic jiného jsem neměla ani chuť.
26. zář 2008 v 17:32  • Odpověz
autor
já vím, taky jsem si to dala za ukol nejprve dát dohormady sebe a pak se začít zase snažit :wink:
26. zář 2008 ve 20:18  • Odpověz
autor
Ahojky, tak já jsem dneska už od sedmi vzhůru děláme novou střechu takže je to tu jako nastaveništi.
27. zář 2008 v 11:57  • Odpověz
Ahoj holky,
dekuju moc za prani k svatku!Ani jsem necekala , ze si nekdo vzpomene :slight_smile:
Holky,my jsme dnes hrozne vtipni, rano jsme vstali asi v pul desaty,dali si snidani v posteli a zase usli asi do tri :sweat_smile: , ted sme celej den takovy pripitomely...ani sem nebyla schopna varit,tak sme sli na pizzu...
27. zář 2008 v 17:08  • Odpověz
autor
To jste byli včera někde na tahu nebo co? :grinning:
27. zář 2008 v 18:40  • Odpověz
No prave , ze vubec,jen jsme teda koukali do noci na horor,ale jako spat sme sli v normalu :grinning:
27. zář 2008 ve 20:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.