• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z Října 07........ a všichni co si chtějí pokecat

(Zamčená)
22. července 2009 
autor
No ono to tělo asi potřebuje se někdy pořádně vyspat tak si to vybralo :wink:
28. zář 2008 ve 02:27  • Odpověz
autor
Ahojky :wink: tak dneska je venku tak pěkně ., že jsme neodolali a na posled asi tento rok grilovali :slight_smile:
28. zář 2008 v 17:04  • Odpověz
Ahoj holky, tak mi si taky poslední pěkýný víkend užili, byli jsme pořád venku po výletech. Psala jsem Digi IP, že jsme tu, ale koukám, že se zatím neukázala. Nějak dneska opět nemam moc co na práci, tak jdu kouknout na nějaké hotýlky, kam bysme mohli vyrazit na výročí. Moře nakonec už letos nebude, dali jsme se na šetření, protože už nás štvalo, že nám nikdy nic nezbyde. No ä jinak jsme se včera dohodli, že vysadím HA nebo už teda po pauze nezačnu brát. Zatím to teda neznamená, že se hned budeme snažit, ale je to na dobré cestě :slight_smile: . Tak ať vám ten pracovní týden hezky uteče, já konečně budu mít od toho příštího snad dost práce, už se těšim
29. zář 2008 v 11:28  • Odpověz
Ardil, tak to gratuluju k tak závažnému rozhodnutí ;o)
29. zář 2008 ve 13:51  • Odpověz
autor
Ardila tak super, takže se z tebe stane za chvilku snažilka :wink:
29. zář 2008 v 15:29  • Odpověz
autor
Taky bych jela někam na vyročí, ale asi to budeme muset posunout jelikož budu asi ještě v Říjnu na neschence.
29. zář 2008 v 15:47  • Odpověz
Tak na výročí mi nakonec vyrazíme do pivních lázní. Akorát se nám to z víkendu přesunulo na týden, ale aspoň tam budeme přímo v den svatby ;o)
30. zář 2008 v 09:49  • Odpověz
Ahoj, tak mi ještě vybíráme hotel, ale pojedeme taky v týdnu a budeme tam v ten správný den, pojedeme asi na Moravu nebo možná na Slovensko. Ale na Moravě bysme ještě mohli využít poukaz na zážitek, co máme, tak asi spíš tam. Snad bude aspoň trochu rozumný počasí
30. zář 2008 v 10:06  • Odpověz
autor
Holky teda vy máte plány :wink: Nám tio asi nevyjde přesně na ten den,ale určitě až budu mít po neschopence tak někam taky vyrazíme :dizzy_face:
30. zář 2008 v 15:52  • Odpověz
autor
Holky tak včera jsem tu byla zase sama :angry: :grinning:
1. říj 2008 ve 12:56  • Odpověz
Misi, to víš, někdo taky musí makat ;o)
1. říj 2008 v 16:47  • Odpověz
autor
Aha, tak to jo já zapoměla, že někdo musí chodit do práce :grinning: :grinning:
2. říj 2008 v 11:34  • Odpověz
autor
Tak já dneska měla taky pracovní den, jsem uklizela a uklízela :slight_smile:
2. říj 2008 ve 20:33  • Odpověz
Ahoj, tak dokonce i já jsem teď měla dva dny co na práci, konečně :slight_smile: . No a jinak hlásím, že Honza je pro a začínáme se snažit :slight_smile: . To je fofr, co? Kdyby to i dál šlo tak rychle.
No jinak jsem včera volala kvůli rezervaci toho pobytu na výročí a měli mi volat zpět a potvrzdit, jestli mají volno a nikdo se neozval. Tak tam budu volat zítra a doufám, že místo bude, už jsem se těšila. Vybrali jsme nakonec Šumavu, relaxační pobyt s masážema a tak..
2. říj 2008 ve 20:35  • Odpověz
autor
Takže rozmazlovačka jo :wink: Tak ať vám to co nejdřív klapne a třeba nebudeš muset vymyšlet dárek k vanocům nadělí te si ho sami :wink:
2. říj 2008 ve 22:26  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak hurá pro vás je :wink: pátek :wink: U nás je teda pěkně hnusně :frowning2:
3. říj 2008 v 08:55  • Odpověz
Noo teda Ardil, tak ať vám to brzo klapne. My jsme se domluvili už před svatbou a zatím pořád nic.

Misi, mi jedeme na moravu odpoledne. Doufám, že zítra bude líp, protože jedeme na vinobraní. Co výsledky, už nějaké máš?
3. říj 2008 v 09:49  • Odpověz
autor
No nevím nevím zatím počasí fakt nic moc. Výsledky sice mám,ale nic nenašli takže mě čeká ještě v uterý nějaké vyšetření V Bohunické nemocnici a pak se uvidí.
3. říj 2008 v 09:52  • Odpověz
autor
A kde je vinobraní? Ve Znojmě?
3. říj 2008 v 09:52  • Odpověz
My jedeme na klasické vinobraní - stříhat víno, pomlet ho a tak ;o)
3. říj 2008 v 16:14  • Odpověz
Nazdárek kočandy :dizzy_face: , jasně že jsem vás našla, ale koukala jsem jak blázen, když jsem viděla naše téma uzavřené :sweat_smile: . Koukám, že se plánuje výročí :dizzy_face: . Mě kdyby manža dnes neřekl, že v něděli si půjdem někam na oběd..., pak z něj vypadlo že skrz výročí, tak bych na to snad i zapomněla :unamused: . Budete drahým polovičkám něco dávat??? Teda ani nevím jestli se při takové příležitosti něco dává, a když, tak mě vůbec nenapadá co :unamused: . Jak se jinak máte v manžeství :dizzy_face: ???? Stejně tomu nemůžu uvěřit, že tomu je už rok...
3. říj 2008 v 18:06  • Odpověz
autor
Ivi, aha tak to jo :wink:
3. říj 2008 v 18:37  • Odpověz
autor
Ahojky Digy, super že jsi nác našla :wink: Jinak koukám koukám a ty nánm za chvilku už budeš rodit no super :wink: My si asi jen uděláme pěkný den s manželem a pojmeme to jako vyročí a pak až budu trošku zdravá tak si někam zajedeme a jestli mu něco dám ještě netuším, jestli přijdiu na nějaký pěkný dárek tak proč ne. No jo už to bude rok :grinning: :grinning:
3. říj 2008 v 18:39  • Odpověz
Jj, Miska, někde jsem četla o tvých zdr. problémech :frowning2: ..., no hlavně ať jsi co nejdřív fit a můžete se znovu začít snažit . No jo, u mě už to pomalu tluče na buben :dizzy_face: , hrozně to letí... . Jako by to bylo včera kdy jsem se vdávala :grinning: .
3. říj 2008 v 18:44  • Odpověz
Ahoj Digi (snad nevadí, když ti budu řikat Digi, jsem na to zvyklá :slight_smile: ). Jak se daří?
Já k výročí kupovat nic nebudu, bude nás stát dost ten pobyt a chceme konečně začít pořádně šetřit, takže dárky nebudou. Ale jinak myslím, že se nic dávat nemusí, že třeba se jde někam na večeři.. Myslím, že stačí, když si na to vzpomenete. Honza už několikrát koukal na datum do prstýnku, aby to neprošvihnul :slight_smile:
3. říj 2008 v 19:39  • Odpověz
autor
Digi , dík já to už beru s nadhledem jednou se zadaří :wink:
3. říj 2008 v 19:58  • Odpověz
Ahojky, Ardil, a jak se tobě vede??? U mě vše OK, náramně si těhu užívám :dizzy_face:. Jinak žádný dárek kupovat nebudu, ani mě nic nenapadá, já vlastně nosím dáreček v bříšku tak co víc si přát :slight_smile: . Zítra půjdeme na oběd tam kde jsme svatbu měli, pokud bude zámek otevřený, tak si ho projdem a bude to ažaž.
Misicka, určitě se zadaří, jsi mladá kočka, dětí bude jak smetí :slight_smile: .
4. říj 2008 v 18:01  • Odpověz
autor
Jasně , že je ještě budu rodit a sto šest :grinning: :grinning:
5. říj 2008 v 09:06  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak já se tu včera nestihla ani zastavit . Mamina slavila tu padesátku tak jsem kmitala jako ručička u hodin a v 11 hodin jsem padla do postele a hned jsem byla tuhá. Teď už musím zase stávat jelikož zedníci ze střechy těma ranama by vzbuduli i mrtvého. holky já se včera tak přejedla, no hrůza tam bylo žrádla od masa po sladký :dizzy_face:
5. říj 2008 v 09:06  • Odpověz
Digi, vede se mi skvěle, dík za optání :slight_smile:
My jsme včera byli na cca 30kilometrovém výletě po Jizerkách a taky jsem padla do postele a nevěděla o světě. Dneska mě teda bolí celé tělo :slight_smile: A naši pejskové jsou dneska strááášně hodný a pořád spinkaj :grinning:
5. říj 2008 ve 12:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.