• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z Října 07........ a všichni co si chtějí pokecat

(Zamčená)
22. července 2009 
autor
Týbrdo 30 km to jste se teda prošli :wink:
5. říj 2008 ve 14:08  • Odpověz
Ardil, tak doufám, že dneska už jsi na tom líp ;o)
6. říj 2008 v 11:48  • Odpověz
Ahojky, dneska už je to docela v pohodě :slight_smile: Ale byl to krásnej výlet, Jizerky na podzim jsou nádherný. Možná to byl poslední hezkej víkend, dneska je u nás teda hnusně. No jinak u nás to vypadá, že to snažení ještě o pár měsíců odložíme. Vzhledem k tomu, že mám smlouvu na dobu určitou a to jen do března, tak bude lepší počkat, až budu mít smlouvu novou než pak být na pracáku a skoro bez peněz. No a v práci je taky novinka, dneska se rozhodlo, že ke svému regionu dostanu ještě kus Prahy a střední čechy, tak bude konečně hooodně práce, což mi vyhovuje. Takže to jsou asi všechny novinky :slight_smile: Co u vás?
6. říj 2008 v 17:21  • Odpověz
autor
Čus já byla u doktora si pro nějaký papíry a tak jsem to využila i na nákup a teďka jsem se vrhla na hodně pozdní oběd spíš večeři :grinning:
6. říj 2008 v 17:58  • Odpověz
autor
Tak už jsem si dneska mysela, že mám blbej netvůec mi nešlo na koňase přihlásit.Naštěstí jsem prý nebyla jediná :grinning:
8. říj 2008 v 00:50  • Odpověz
autor
No já včera dopadla zase tak nijak Pán doktor moje výsledky přejel jen tak ledabyle očima asi někam chudák spěchal , poslal mě na další rentgeny asi chtěl mít svoje i když jsem mu je donesla a nebyli zase tak starý , takže na vánoce nebudeme muset svít jak jsem tento rok ozářená a vanoční stromek si budu moct píchnout do zadku. A pak zkonstatoval, že se k tomu nemůže vyjádřit jen on sám, že musí svolat nějaké konzilium a přiští týden mi poštou dají vědět co vygoumali .
8. říj 2008 ve 12:29  • Odpověz
No teda Misi, ty to máš ale zapeklité s tím zdravím. Tak hlavně aby ses dala brzo dohromady.
8. říj 2008 ve 22:04  • Odpověz
autor
No já doufám taky , že už se to co nejdřív nějak vyřeší :wink:
9. říj 2008 v 00:41  • Odpověz
autor
Holkykoukali jste někdo na tu diskuzi dneska na jedničce o těch porodech doma?
9. říj 2008 v 00:42  • Odpověz
autor
já na tu diskuzi koukala a nestačila jsem se divit. Bylo to docela drsný jak se do sebe naváželi.Mě se zase zdálo, že ty baby co podporovali ty porody doma byli trošku vypatlaný takže já bych doma nerodila ani za milion kč :wink:
9. říj 2008 v 00:44  • Odpověz
autor
Tak první stovku přispěvků máme za sebou tak jen tak dále :wink:
9. říj 2008 v 00:46  • Odpověz
Misi, co děláš tak pozdě v noci na netu?
Diskuzi jsem sice neviděla, ale porody doma bych asi zase tak nezatracovala. Přeci jen když má někdo hodně špatnou zkušenost s prvním porodem, chce si to třeba užít po svém. Na miminu jsem četla popis jednoho domácího porodu a byla to naprostá pohoda. Ale člověk na to musí mít povahu, podporu v rodině a okolí a hlavně mít jistotu, že v mimčem je všechno ok.
Já bych do toho asi taky nešla, ale zase mě děsí sterilita některých nemocnic :sweat_smile:
9. říj 2008 v 08:17  • Odpověz
autor
No nějak jsem nemohla spáti :grinning:
9. říj 2008 ve 13:15  • Odpověz
autor
Já bych byla pro přirozený porod, ale určitě někde v nemocnici kvůli komplikacím :wink:
http://www.ceskatelevize.cz/program/208572230800027.html
9. říj 2008 ve 13:16  • Odpověz
Ahoj holky, to je snad poprvé, co jsem nás na koníkovi našla až na druhé stránce. Co je nového? Jak se máte? Já se od pondělka skoro nezastavila a pracovat budu i o víkendu, takže se opravdu konečně něco děje :slight_smile:
Tenhle víkend má být zase pěkně, tak doufám, že bude čas aspoň na malý výlet.
10. říj 2008 v 09:52  • Odpověz
autor
Ahojky, já jsem si dneska udělala výlet do města, ale jsem ráda že už jsem zase doma nějak jsem těm lidem odvykla. V neděli se chystám do cirkusu :grinning: :grinning:
10. říj 2008 ve 14:54  • Odpověz
autor
Halo halo dneska tu nikdo není?
10. říj 2008 v 18:38  • Odpověz
11. říj 2008 v 00:28  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
11. říj 2008 ve 12:37  • Odpověz
autor
Tak jak travíte víkend? Nám dneska přijde náštěva a zítra jdu do toho cirkusu, už se docela těším :wink:
11. říj 2008 ve 12:38  • Odpověz
autor
Jsem se teďka musela zase naštvat, mamina měla padesátku a my jsme jí ješte nedali dárek já vymyslela poukaz na víkend pro dva do hotýlku s procedůrama jako masáš, bazén , plná penze atd. a chci po bráchovi aby přispěl dva táci. Sám vydělavá a má dobrou výplatu a víte co on na to , že je to moc a že za chvilku budou vánoce atd. prostě samí výmluvy. Na jednu stranu jsem naštvaná a na druhou stranu je mi to líto, kdybyb jste věděli co pro nás za život mamina kdy udělala a zaplatila a on se tady dohaduje na dvouma tisícovkama. :cry: Myslíte, že mám přehnané nároky a je to moc peněz?
11. říj 2008 ve 12:38  • Odpověz
autor
Byla tu kámoška a vykládali mi o dovolené na Filipinách a ukazovala fotky No zavíděla jsem fakt nádhera :dizzy_face: :dizzy_face:
11. říj 2008 ve 21:46  • Odpověz
Ahoj, já jsem měla sobotu pracovní. Zítra jsem se měla sejít s kamarádkou z Brna, kterou jsem neviděla skoro dva roky a teď přijela do Liberce. Jenomže mi poslala svoje číslo mailem a asi špatně, protože mi to hlásí, že neexistuje. Takže to vypadá, že se asi nesejdem :frowning2:
Míšo, já myslím, že 2000 za dárek k 50 vůbec není hodně.
11. říj 2008 ve 22:42  • Odpověz
autor
Ahojky, jé tak to je tedy pitomí skrz ty telefoní čísla :unamused: Tak snad to nějak vyřešíte :wink:
12. říj 2008 v 09:39  • Odpověz
autor
Holky , čauky já dneska prožila perfektní den :slight_smile: Odpoledne jsem byla pozvaná na obídek apak jsem strávila celí den v cirkuse a na kolotočích se čtyřletým prckem a bylo to bomba :slight_smile: Já chci dítě!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2008 v 19:26  • Odpověz
autor
Jinak brácha ty peníze na ten dárek nakonec dal :wink:
12. říj 2008 v 19:27  • Odpověz
Míšo, tak to je fajn, že je to s tím dárkem vyřešené :slight_smile: A ten cirkus mohl být taky fajn, naposled jsem byla tak před 20 lety :slight_smile:
No tak nakonec jsem se s tou kamarádkou sešla. Ale byla to docela velká náhoda, včera byla v Liberci v restauraci a zapomněla tam telefon, myslela si, že ho ztratila a zašla do internetové kavárny, aby mi napsalal, že je bez mobilu. A já v tu chvílu zrovna náhodou seděla u mailu a tak jsme se dohodly. No a mobil se nakonec našel v té restauraci a všechno dobře dopadlo :slight_smile:
12. říj 2008 v 19:56  • Odpověz
autor
Jé tak to je super, že jste se nakonec sešli :wink:
13. říj 2008 v 01:18  • Odpověz
Teda Ardil, to je skoro na román ;o)

Skoro to vypadá, že si tu budeme dopisovat my tři samy :sweat_smile:
13. říj 2008 v 09:30  • Odpověz
No snad se tu ještě někdo ukáže.. Měly bysme pomalu uvažovat o tom srazu, jestli se chceme v prosinci konečně sejít.. Co? :slight_smile:
13. říj 2008 v 10:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.