• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z Října 07........ a všichni co si chtějí pokecat

(Zamčená)
22. července 2009 
autor
Máme soukromé téma :wink:
13. říj 2008 ve 12:12  • Odpověz
autor
No pomalu by jsme se měli domlouvat, já doufám, že už budu zdravá takže nic jiného mi v cestě na sraz stát nebude :wink:
13. říj 2008 ve 12:13  • Odpověz
ahojky holky, toto uteklo... 20.10. máme výročí svatby,
2 měsíčního syna na světě, co víc si přát :slight_smile:
13. říj 2008 v 18:01  • Odpověz
autor
Ahojky DEni, dodatečně gratuluji k mimču a máš pravdu letí to letí :wink:
13. říj 2008 v 18:10  • Odpověz
autor
Koukala jsem do albíčka malej je moc nádhrnej a moc krásně ti to vyšlo měsíc po svatbě paráda :wink:
13. říj 2008 v 18:12  • Odpověz
autor
¨Koukala jsem do našeho starého tématu na beremku tak jsem kontaktovala všechny co tam někdy přispívali aby se to trošku rozjelo :wink: Tak jsem ráda, že jsi za nama přišla :wink:
13. říj 2008 v 18:13  • Odpověz
ahoj, jasně.. ať je nás víc :wink:
díky misicko :slight_smile:
14. říj 2008 v 09:38  • Odpověz
autor
Tak dobré ranko :wink:
14. říj 2008 v 10:05  • Odpověz
autor
Dneska tu moc nebudu za dvě hodky valím na kolečko po doktorech. Snad už budu mít nějaké výsledky :wink:
14. říj 2008 v 10:05  • Odpověz
Míšo, tak co? Doufám, že si zjistila jen dobré zprávy.
Na mě vlezla nějaká chřipka nebo co, bolí mě v krku, tak jsem si vzpomněla, že když jsem byla malá, tak mi babička dělala zábal na krk ze spařených sušených hub, tak mam na krku houby :grinning: Ale už je to lepší, tak to asi fakt funguje..
14. říj 2008 ve 14:51  • Odpověz
autor
No tak zase nic :unamused: Zase jen další vyšetření :angry:
14. říj 2008 v 17:15  • Odpověz
Ach jo :unamused:
14. říj 2008 v 18:06  • Odpověz
autor
No jo postavíme se k tomu čelem a jdeme zase bojovat :wink:
14. říj 2008 v 19:05  • Odpověz
autor
Dobré ranko, tak já dneska měla krutou noc nějak jsem nemohla spáti a to jsem šla spát až k půlnoci. Za chvilku valím k zubákov taky další přijemná věc :grinning:
15. říj 2008 v 08:39  • Odpověz
autor
Fuj tak zubák to bylo tedy něco , mám napuchlou celou pusu.
15. říj 2008 ve 12:05  • Odpověz
Teda Misi, ty to naše zdravotnictví snad zrujnuješ ;o)
16. říj 2008 v 15:29  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi to tak vypadá :grinning: :grinning:
16. říj 2008 v 16:05  • Odpověz
No aby to zdravotnictví spíš nezruinovalo Míšu, všude platit poplatky.. :slight_smile: Já teď taky budu obíhat doktory, zítra jdu na krev a asi i na tetanovku, ale to nevím, jestli mi píchnou, když jsem nachcípaná.A příští týden na endokrinologii, pak zubař, tak si to taky užiju..
Dneska nás kamarádka pozvala na vernisáž, byla jsem poprvé, znám to jen z filmů.. no ale asi nějak tomu umění nerozumim :slight_smile:
Tak zkusím zase, už asi popáté :grinning: , navrhnout nějaký termín na sraz.. co třeba 13.12.? Jestli je to moc pozdě, tak 29.11., protože na Mikuláše se vám asi chtít nebude, nebo jo? Já vždycky sobotu nejblíž k mikuláši jezdím na nákupy s mámou, ale to by se dalo posunout, takže já klidně i 6.12.
16. říj 2008 ve 21:55  • Odpověz
autor
No já se jen tak nedám zrujnovat :grinning:
16. říj 2008 ve 23:34  • Odpověz
autor
I když bych to možná všechno spočítala tak bych se divila, že už jse možná za limitem pěti tisíc :grinning:
16. říj 2008 ve 23:36  • Odpověz
autor
Mě by se líbila tá předvanoční Praha takže je mi datum jedno, zatím nic nemám u mě to bude podle zdravotního stavu :wink: Takže jsem pro 13.12 a nebo v tom Listopadu 29 :wink:
16. říj 2008 ve 23:38  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: :slight_smile:
17. říj 2008 v 15:42  • Odpověz
Ahoj Míšo, jak se dneska máš? Mně se vůbec nelíbí to počasí taky u nás, na zítřek máme v plánu výlet, tak snad to bude lepší. A v pondělí jedeme na tu Šumavu na "výroční" pobyt, tak snad nám to celé neproprší..
Já si nejsem jistá, jestli už na konci listopadu jsou ty vánoční trhy a vůbec jestli už Praha bude taková vánoční, tak by byl možná lepší ten prosinec.. no uvidíme, co ostatní, jestli se tu ukážou..
Jinak nám včera odpojili televizi, zrušili jsme O2 TV, protože nám pořád chodili faktury na dvojnásobnou až trojnásobnou částku než bylo domluveno, pořád nám počítali nějaké služby, které jsme nikdy neobjednali ani nevyužili, parchanti. No jenomže jsme nějak nestihli soi zařídit televizi jinde a máme blbou anténu, tak nám nejde nic, zrovna, když je tak hnusně.. :frowning2: No hned v pondělí objednáme digi TV, tak snad budeme platit jen to, co si objednáme..
17. říj 2008 v 16:52  • Odpověz
autor
Ahojky, tak já včera byla na prochajdě a pak volit. Dneska u nás začiná vylézat sluníčko tak doufám, že bude pěkně a taky se dostanu někam ven :wink: No nám taky nejede telka jelikož pořád nemáme hotovou střechu :unamused: Takže jsem už zhlídla snad všechny dvd co máme doma.
tak ten sraz raději v tom PRosinci :wink:
Pěknou sobotu :dizzy_face:
18. říj 2008 v 11:05  • Odpověz
autor
Ahojky , tak dneska jsem unavená jako pes poprvé jsem snad využila celou dobu co mám vycházky :grinning:
18. říj 2008 v 19:50  • Odpověz
Nazdárek, taky bych byla pro sraz v prosinci.Jen kolik nás asi bude?;o)

No a mi zítra vyrážíme užít si výroční, máme namířeno do pivních lázní, tak jsem zvědavá jaké to bude.
18. říj 2008 ve 21:10  • Odpověz
autor
Ahojky Ivkaj tak si to užijte taky bych někam vypadla :wink: Dneska mám nějaký pitomí den nějak na mě všechno padá :frowning2:
19. říj 2008 v 09:58  • Odpověz
autor
No tak teď už jsme tři :grinning:
19. říj 2008 v 09:59  • Odpověz
autor
Já dneska odlétam mám zase zařizování a mé milé doktory :dizzy_face: dolétnu asi až večer. Tak se tu zatím mějte.
20. říj 2008 v 11:20  • Odpověz
autor
Ahojky holky jakej byl víkend?
21. říj 2008 v 00:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.