• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z Října 07........ a všichni co si chtějí pokecat

(Zamčená)
22. července 2009 
autor
Tak nikdo?
22. říj 2008 v 01:31  • Odpověz
Ahoj holky! Mišičko, díky za vzkaz na beremku (tam jsem figurovala jako afiserova, když jsem ještě nevěděla, že na oba servery můžu mít shodný jméno). Všechny vás moc zdravím, blahopřeju ke studijním a pracovním úspěchům a Mišičce přeju zlepšení zdravotního stavu.
No, jinak co rok po svatbě...máme kluka skoro tříměsíčního (deni - gratulace - já měla 8.8. termín, nakonec se junior o tři dny "předběhl"), tím jako dost žiju - od rána do večera i v noci :grinning: a odstěhovali jsme se z Prahy na Dobříš. Jsem spokojená. Doufám, že manžel taky (aspoň tak zatím vypadá). Snad to vydrží dlouho, dlouho...
22. říj 2008 v 16:53  • Odpověz
autor
Ahojky, jé gratuluji k malému, nádhernej :slight_smile: Děkuji moc no doufám, že už se brzy něco o mém zdraví dozvím a bude se to nějak řešit :wink:
22. říj 2008 v 19:12  • Odpověz
Nazdárek, tak co Míšo, jak jsi dopadla na kontrole?

Koukám, že moc si nás tu nepíše.
24. říj 2008 v 09:58  • Odpověz
autor
Pořád jsem doma a pořád mě zkoumají jako králika :grinning:
24. říj 2008 v 15:01  • Odpověz
autor
Jo jo pěkně totu holky flákaj :angry:
24. říj 2008 v 15:02  • Odpověz
Ahoj holky, už jsem tu, dřív jsem se sem nedostala. Ve středu večer jsme se vrátili z té Šumavy a od té doby jsem pracovala. Na Šumavě to bylo fajn, vyšlo nám krásný počasí, tak jsme si to užili.
Ivo, jaké byly ty pivní lázně?
afiserova, vítám tě tu a gratuluju k Vašíkovi :slight_smile:
Já dnes byla na kontrole se štítnou žlázou a nějak se mi to zase zhoršilo. Jdu znova v únoru, tak snad to bude ok, jinak se nebudeme moct začít snažit :frowning2:
24. říj 2008 ve 21:47  • Odpověz
autor
Ahojky Ardila, tak to je fajn že se šumava povedla a snad se ti dá i tá štitná žláza do kupy aby jste mohli začít zakládat rodinku :wink:
25. říj 2008 ve 02:11  • Odpověz
Kočky, pivní lázně doporučuju. Vyšlo nám i počasí, takže sme se dokonce váleli na hotelové zahradě v lehátcích :sunglasses: Jen to není pro těhulky,takže je potřeba vyrazit včas :wink:
25. říj 2008 v 16:41  • Odpověz
autor
Tak to je super, že pivní lázně vyšli a jakto že to těhule nemůžou?
25. říj 2008 v 18:19  • Odpověz
No upozorňují na to v letáčcích a asi proto, že 20min ležíš v horké koupeli a popíjíš pivko, v jiné proceduře ti zase záda prohřívá teplé mláto. A tolik prohřátí a prokrvení by asi nedělalo zárodku dobře :confused:
25. říj 2008 v 18:48  • Odpověz
autor
No to je fakt :wink: to by asi nedělalo dobře mimču a ani mamině.
25. říj 2008 ve 20:14  • Odpověz
autor
Doporučila bys to i člověku co pvo nepije? Ty lázně :wink:
25. říj 2008 ve 20:15  • Odpověz
Tak jediný místo,kde nám pivko nalili byla ta pivní lázeň, ale byla to jen třetinka a spíš tak na osvěžení. Navíc já pivku taky moc nedám, takže proč ne. Ale nevím co by na to říkal zatvrzelý abstinent :sweat_smile:
27. říj 2008 v 09:35  • Odpověz
autor
Já dneska budu mít snad pěkný den, máme vyročí rok od svatby. Jsem pozvaná na obídek a třeba ikytička bude :wink:
27. říj 2008 v 11:43  • Odpověz
Noooooooo jo, tak to my už týden ukrajujeme z druhého roku ;o) Nějak to hrozně letí :confused:
27. říj 2008 ve 13:46  • Odpověz
autor
Tak vyročí bylo dobré, obídek , kytička koukáni na dvd ze svatby to jsme si zase pobrečela a celej den leháro :slight_smile: Doufám, že až budu zdravá tak to doslavíme ještě nějakým víkendem někde :wink:
28. říj 2008 v 15:09  • Odpověz
autor
Dobré ranko. Dneska tedy u nás leje a leje. :angry:
29. říj 2008 v 09:34  • Odpověz
Misi, ani tady v Praze to nestojí za řeč :-/

Večer se chystám sledovat "Ukradenou spermii" na Nově. Jsem zvědavá :confused:
29. říj 2008 v 10:35  • Odpověz
autor
No tak pak poreferuj já to asi neuvidím :unamused:
29. říj 2008 v 18:12  • Odpověz
autor
Tak prej to bylo dobrý jsem to samozřejmě neviděla že :angry:
30. říj 2008 v 17:37  • Odpověz
Míšo, mělo by být možné na to ode dneška kouknout na a www.nova.cz..
30. říj 2008 v 18:44  • Odpověz
autor
jasan dík :slight_smile:
31. říj 2008 v 15:05  • Odpověz
autor
A co jinak jak se žije?Já jsem dneska byla u doktroky zase mi prodloužila neschopenku do půlky Listopadu :unamused: No, ale od Prosince prostě do práce už jdu.
31. říj 2008 v 15:07  • Odpověz
autor
No tak jsem to našla,ale nešlo mě to zpustit pořád to načitá asi málá kapacita stahování :unamused:
31. říj 2008 ve 23:29  • Odpověz
autor
Tak to zkusím u bráchy až si zprovozní net :slight_smile:
2. lis 2008 v 01:03  • Odpověz
Misi a už je ti aspoň líp? Nebo snad dokonce doktoři přišli na to, čím to je?
3. lis 2008 v 10:52  • Odpověz
autor
ne takoví zázrak se ješte nestal, ještě netuší co to je. Mě je pořád tak nějak jak na horské dráze chvilku dobře a pak zase ne :unamused:
3. lis 2008 ve 21:55  • Odpověz
autor
Halo halo kde jste holky?
4. lis 2008 v 18:57  • Odpověz
Ahoooj, já teď vůbec nestíhám. Jen sem třeba rychle kouknu, ale nestihnu nic napsat. Mam tolik práce, že večer padnu.. Ale baví mě to moc..
Jak se všechny máte? Co pořád děláte?
4. lis 2008 ve 22:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.