• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z Října 07........ a všichni co si chtějí pokecat

(Zamčená)
22. července 2009 
autor
My ju smázli :unamused:
22. lis 2008 v 16:25  • Odpověz
autor
Já jsem zkoukla pasti které jsem neviděla a musím říct , že ten díl s tou ukradenou spermii byl asi nejlepší :wink: Potom tátova holčička a potom o té prostitutce :wink:
autor
Koukáte na to? Škoda, že já nedělám v nějakém centru reprodukce :grinning: :grinning: :grinning:
autor
Ahojky holky tak za necelí měsíc tu máme vánoce tak co pečete? Já se dneska vrhám asi na perníčky aby stačili změknout a co dárky už máte vše já ne a jako vždy to bude na poslední chvíli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2008 ve 12:19  • Odpověz
Ahojky, tak jsem zase po další době tu. Ten předvánoční čas mě zničí, pracuju tak 10-11 hodin denně včetně víkendů :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska mám konečně až do tří klid. A taky jsem teď měla po dlouhé době volný víkend, bylo to fajn, v sobotu jsme spali do 12ti, pak jsme se jen váleli doma a večer šli do kina a v neděli jsme jeli na celý den do Prahy, prošli jsme se po staromáku, přes karlův most a pak jsme šli na Petřín, na rozhlednu, do bludiště..
No dárky skoro nemam, sice se v práci pohybuju hlavně v obchodních centrem, ale nějak není čas ani chuť něco nakupovat. Zatím jsem objednala jen 3 dárky před net. A zbytek vyřeším asi taky tak.
Já letos asi nic píct nebudu, u nás peče každej z rodiny, včetně mého taťky a máme vždycky takovýho cukroví, a skoro nikdo to nejí. Možná upeču jen něco málo, aby nám to tady vonělo cukrovím.
25. lis 2008 ve 13:04  • Odpověz
autor
Já taky nemám chuť lítat po obchodacích a nakupovat dárky, všude plno lidí :unamused:
25. lis 2008 v 16:18  • Odpověz
autor
Tak jsem nás nemohla ani najít :grinning: :grinning: Tak já jdu už od desátého asi do práce. Tak se teším a zárověn mám smíšené pocity :unamused:
27. lis 2008 ve 12:04  • Odpověz
Misi a kdy jsi vlastně byla naposledy v práci? ;o)
28. lis 2008 v 17:16  • Odpověz
autor
Ani se neptej už to budou tři měsíce akorát toho desáteého nachlup :unamused:
28. lis 2008 v 17:46  • Odpověz
Ahojky, tak zejtra už bude prosinec, toto letí. No musim si postěžovat, že v práci je to zase blbý, nová smlouva nebude a počítám, že mi jí ani v březnu neprodloužej, jedině na ŽL :frowning2: Takže zkouším hledat něco jinýho, jsem z toho docela na nervy. Ale se snažením po novém roce začínáme, tak jako tak. Nějak to pak vymyslíme.
Tak jak jste na tom s dárky? Já pořád stejně špatně. :frowning2:
30. lis 2008 ve 21:38  • Odpověz
autor
Ahojky, tak já se z dárky nehla z místa. To co jsem měla pro manžela musím zrušit tento rok to nevýjde a dávat mu dárek vanoční v březnu je divné , tak hledám něco jiného. Jinak něco málo jsem obědnala z netu a stejně aspoň jednou do toho města budu muset. P5iští týden začinám chcodi t skoro po třech měsicích do práce :unamused:
1. pro 2008 ve 12:41  • Odpověz
autor
S tou prací je to tedy na pytel, ale určo něco najdeš :wink:
1. pro 2008 ve 12:42  • Odpověz
Ahojky, tak jsem poslala pár životopisů a zrovna mi z jedné firmy volali a jdu zítra na pohovor. No ale to by znamenalo nástup nejdřív po novém roce a pak ještě 3 měsíce zkušebka..
Míšo, jak se těšíš do práce? Už to musí být hrozně dlouhý doma, ne?
2. pro 2008 v 16:08  • Odpověz
autor
Popravdě mě to doma baví a do práce se mi moc nechce :grinning: :grinning: Ale jak zase nasednu do toho pracovního koloběhu tak to nude v pohodě. :wink:
3. pro 2008 v 00:34  • Odpověz
Tak jsem ten pohovor zrušila, zůstanu tam kde jsem dokud to půjde.
Hele, nějak nás tu moc není, co? Většinou jsme 2, občas 3. Co asi minnie, digi, anduska?
3. pro 2008 ve 12:19  • Odpověz
autor
Vůbec netuším co snimi je? :unamused: Každému jsem doIp psala stránky téhle diskuze a nikdo se neozval :angry:
4. pro 2008 v 10:58  • Odpověz
autor
My se teď budeme spolu potkávat častěji v jiné diskuzi :wink:
4. pro 2008 v 10:58  • Odpověz
No tak asi budeme v té únorové a sem jen občas kouknem, jestli někdo nepřišel :slight_smile:
4. pro 2008 v 11:03  • Odpověz
autor
No jasně taky bych to tak vidělá :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2008 v 18:14  • Odpověz
Koukám, že jste se už zase přestěhovaly;o)
My budeme čekat do konce ledna na výsledky z imunologie a pak se teprve uvidí co dál :fearful:

Ardil o práci ani nemluv. Zrovna dneska vyhodili kolegyni z našeho oddělení. Už by to prý mělo být všechno,ale jeden nikdy neví. A minulý týden se mě šéfová ptala jestli náhodou brzo neotěhotním :confused:
8. pro 2008 ve 21:19  • Odpověz
autor
Přestěhovali , ale jen na půl sem tam semka taky kouknem :wink: No takže to vypadá i u vás na snažení kolem Února? :wink:
9. pro 2008 v 00:44  • Odpověz
Ahoj Ivo, tak to za náma můžeš taky do únorovejch snažilek, ne? :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=78191&vGroupOffset=0&vOffset=0
Jinak práci jsem se rozhodla neřešit, když budu těhule do března, tak půjdu na neschopenku, když ne, tak se uvidí. Ale teď to neřeším a začínáme se pomalu snažit. A co Ivo vlastně děláš?
9. pro 2008 v 16:45  • Odpověz
autor
Já byla dneska u doktorky a těhu mám vyřešené hnedka jak to zjistím zustavám doma, tak už aby to bylo :grinning: :grinning:
12. pro 2008 v 19:20  • Odpověz
autor
Holky tak já jdu zítra do práce tak mi držze palečky :wink:
14. pro 2008 v 17:04  • Odpověz
Tak jo, držim :slight_smile: . Já právě taky doufám, že bych mohla zůstat hned doma. Tahle práce je dost náročná i normálně, v těhu si to představit neumím.. a hlavně bez tahání těch hodně těžkých věcí to nejde..
14. pro 2008 ve 21:29  • Odpověz
Ahoj holky, jak se všechny máte a jak se těšíte na Vánoce? Letos je slavíme u mých rodičů, tak jsem zvědavá jak to dopadne, loni jsme byli u manželových rodičů a celkem to šlo, ale příští rok budeme už tři, tak budeme hezky doma. A co dárky, už máte nakoupené? Lucka
19. pro 2008 v 10:24  • Odpověz
autor
Ahojky tak já dárky ještě všechny nemám :unamused:
20. pro 2008 v 00:09  • Odpověz
autor
Zítra jeden den volna tak ho využiju aktivně ráno do jeskyně pak nakoupit pak domů chcvilku odech a pak chci večer do Ikeii tak snad mě tam ty lidi neušlapou no a v neděli na osmou do práce. Pak ještě dvakrát a máme tu vánoce zítra asi nakoupim i na salát :grinning: :grinning:
20. pro 2008 v 00:09  • Odpověz
autor
Ahojky tak jaké byli vánoce?
27. pro 2008 v 15:34  • Odpověz
autor
Krasného Silvestra :wink: :wink:
31. pro 2008 v 09:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.