• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z Října 07........ a všichni co si chtějí pokecat

(Zamčená)
22. července 2009 
Ahoj, tak jsem se dočetla, že Digi už má mimi, holčičku Lucinku :slight_smile:
Digi, moc gratuluju, těším se na fotky..
1. led 2009 v 15:06  • Odpověz
autor
Jé tak to je super Digi gratulujeme k vytouženému miminku :dizzy_face: :dizzy_face:
1. led 2009 v 16:43  • Odpověz
autor
Všechno nejlepší do Nového roku! AŤ je ještě uspějšnější , než byl minulý, který měl být ůspěšnější , než ten předminulý. HAppy New Year !
1. led 2009 v 16:43  • Odpověz
autor
Tak koukám, že tu nikdo :frowning2:
11. led 2009 ve 14:16  • Odpověz
autor
Tak my s Ardil se potkaváme v diskuzích a co vy ostaní?
6. únor 2009 v 00:58  • Odpověz
Tak jsem se sem přišla po dlouhé době podívat a nic.. :astonished: Docela by mě zajímalo, jak se všechny máte.. Kromě misicky o nikom nic nevím.. Tak když nakouknete, ozvěte se :slight_smile:
8. únor 2009 v 01:23  • Odpověz
autor
No já kromě Ardil taky o nikom nic nevim :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2009 ve 02:03  • Odpověz
autor
Takže nikdo , žádné novinky :unamused:
13. únor 2009 v 19:01  • Odpověz
Ahojte holky, ani nevím, jestli si mě pamatujete, moc jsem tu s vámi nepobyla. Ale jak se tak dívám, tak někdo plánuje rodinku, někdo už ji dokonce má - moc gratuluji Digi ke krásné dcerce Lucince.
A těm co rodinu plánují, držím pěsti ať co nejdřív vyjde.
Mějte se hezky, vidím, že Míša to tu opět drží pohromadě :slight_smile:
24. únor 2009 v 11:17  • Odpověz
Jo, mimochodem já jsem měla svatbu taly v říjnu 2007 :slight_smile:
Jen abyste věděli, proč jsem se sem vetřela.
24. únor 2009 v 11:19  • Odpověz
autor
Ahojky bemo, na tebe si pamatuji a koukám, že jdeš s těhu do finále moc gratuluji a určitě nám pak semka dej odkaz až se prtě narodí :slight_smile:
3. bře 2009 v 16:38  • Odpověz
autor
Holky a co svama dalšíma je co?
4. bře 2009 v 10:57  • Odpověz
Ahoj Míšo, no vidím, že na Tebe největší spoleh :slight_smile:
No, my ještě měsíc a už budeme tři, už se na to moc těšíme. Fotečky určitě budou.
A co ostatní holky, jak s těmi to vypadá?
Tobě Misi přeji ať se co nejdřív zadaří :slight_smile:
4. bře 2009 v 17:49  • Odpověz
Ahoj bemo, už sem moc nekoukám, protože se tu většinou nic neděje. Ty máš už krásný bříško :slight_smile: Gratuluju a těším se na fotečky.. Já jsem na tom tak, že se možná zadařilo, čárečka na testu pomalu sílí a zítra jdu k dr., tak mi to snad potvrdí :slight_smile: Jinak o ostatních nic nevím a taky by mě zajímalo co kdo dělá..
9. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz
Jé, ahoj Ardil. Tak to Ti budu moc držet pěstičky, aby to vyšlo a byla jsi těhotná :slight_smile:
No, nám se to pomalu blíží, termín máme 5.4.09 ale máme větší miminko, tak to snad bude dřív.
No, bříško už je taky pěkně těžké. Jezdím na kurzy a už je každá činnost namáhavá :wink: ale brzy budeme mít snad tu největší odměnu, v podobě malého růžového uzlíčku :slight_smile:

Tak dej Ardil vědět, jak jsi dopadla u doktora. Zatím pá holky.
9. bře 2009 ve 22:41  • Odpověz
autor
Ahojky ani já netuším kde je zbytku konec a jestli nás už někdo s těhu nepředběhl :grinning:
12. bře 2009 ve 23:15  • Odpověz
To je škoda, bylo by super, kdybychom se dali zase nějak dohormady. No, snad by se holky pochlubily, kdyby z nich byly maminky :slight_smile:

A co Ty Misi, jak se Ti daří?
13. bře 2009 v 19:17  • Odpověz
autor
No jak se řiká, může být hůř , ale i líp. Začaly jsme se zase znova snažit o mimčo tak teď máme za sebou první neuspěšný měsíc tak doufám, že se na nás štěstí usměje co nejdřív.

řešíme teď nějakou ještě zimní či jarní dovču v Dubnu.
14. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
No taky doufám, že kdyby byli nějaké novinky tak by holky aspoň hukly :slight_smile:
14. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz
Tak držím pěsti, ať se co nejdřív zadaří a jsi těhotná.
Na dovolenou bych hned jela, ale teď už raději nikam nechodím, jen na kurz a k doktorovi, už mě unavuje všechno kromě ležení :slight_smile:
A kam máte v plánu vyrazit, zahraničí, nebo ČR?
15. bře 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
No však ty nikam už nechoď a ani nejezdi už to máš za pár :grinning: :grinning:
Máme v plánu teplo někde v zahraničí, ale pořád s e nemůžeme rozhodnout kam :grinning:
19. bře 2009 ve 22:55  • Odpověz
Já už se taky držím spíš doma, ale nejde to vždycky :slight_smile:
My jsme chtěli letět do Egypta, ale teď na to musíme na nějakou dobu zapomenout. A už máte vybrané kam, nebo ještě vybíráte?
21. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
No zatím vybiráme, je toho tolik že člověk neví pro co se rozhodnout :grinning:
22. bře 2009 v 10:04  • Odpověz
No, tchánovci měli letět do Řecka, ale rozšrotovali auto a pak si tchyně zlomila ruku, tak nepoletí nikam. A moje sestra letí opět do Egypta, nikam jinam se jim nechce, hrozně si to tam oblíbili a už je to po několikáté Egypt.
No, čím víc je toho na výběr, tím těžší je si vybrat co.

U nás se všechno točí jen kolem porodu, miminka atd. ani nevstřebávám žádnou jinou literaturu, kromě Betynky a Maminky apod. :slight_smile:
Si někdy připadám jak pošahaná :grinning:
22. bře 2009 v 11:56  • Odpověz
Ahojte holky, tak kde všechny jste? Mišička si užívá na dovči, nebo se teprve chystáte?
Já už 6 dní přenáším a jsem z toho pěkně vyfluslá. Už se nemůžeme dočkat miminka a porod mi připadá tak moc vzdálený :frowning2:
Doktor už mi vyhrožuje vyvoláním, tak snad se miminko umoudří a půjde ven samo.
A co vy holky, jak se máte?
11. dub 2009 v 11:12  • Odpověz
autor
Ahojky koukám, že já si užívala dovolené a někdo nám tady porodil , tak moc velká gratulace :slight_smile:
19. dub 2009 v 17:25  • Odpověz
autor
Koukala jsem na fotky a malá je nadherná :slight_smile:
19. dub 2009 v 17:30  • Odpověz
Bemo, moc gratuluju, Natálka se moc krásná :slight_smile:
19. dub 2009 v 18:15  • Odpověz
Ahoj holky, díky moc. Je to úžasný pocit, být mámou, ale je to taky pěkný záhul :slight_smile:
Porod jsem měla krásnej.
A co vy, jak se máte, kde jsi byla Misicko?
21. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz
autor
Byly jsme na 12 dní v Egyptě v Hurhadě a bylo to super :slight_smile: Pěkně jsme si odpočinuly, už bych jela znovu někam :slight_smile: Jinak se máme pořád stejně nějak to jde :slight_smile:

Tak to je super , že prod byl krásnej takže i krátej co?
22. dub 2009 v 19:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.