• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z tématu porodnice Neratovice

(Zamčená)
8. února 2010 
tak tady nám snad nic mazat nebudou :grinning:
10. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz
Ahoj, taky doufám :grinning: , to jsme na ně, ale vyzrály :grinning: :grinning:
10. zář 2009 v 16:57  • Odpověz
autor
petro :grinning: :grinning:
10. zář 2009 v 18:52  • Odpověz
A jak se vám daří holky?? Koukám, jak to utíká, už vám budou 2 měsíce :wink:
10. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
Daří se tak na střídačku...někdy den pohodičce jako včera někdy je fakt uplakánek...ale věřím,že se to zlepší...noci má ale zlaté pořád,vůbec nepláče ani když se vzbudí...spíš jen houká až se taky vzbudím :grinning: ...tak ťuk,ťuk aby jí to vydrželo.
Jinak to letí hrozně,až je mi to někdy líto :sweat_smile:

a jak jste na tom se snaženíčkem?
11. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
autor
petua v původním tématu je docela drsná co?
11. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz
Příspěvěk výše jmenované jsem v podstatě vůbec nepochopila. Když by tam vstoupil kdokoli, kdo by měl nějaký dotaz nemusí přece nic hledat, dle mého souzení je lepší, když jí na to odpoví přímo maminky, které mají s touto porodnicí vlastní zkušenost. No každá jsme nějaké ne :grinning: .
Jinak ohledně spaní vělká závist, naše Terka začala spát v noci teprve nedávno. Jinak b :grinning: la tak třikrát vzhůru a dožadovala se dudů :angry: . Už aby přišli ti čerti, to bude boj. Naše snažení zatím nic moc, spíš nic :angry: , tak uvidíme, co bude dál. Já v říjnu jdu dál studovat, tak doufám, že se to povede někdy v tom a já budu mít zážitky s obou stran. Kamarádnce se 9.9. narodila holčička a tak jsem zamáčkla slzu, když jsem viděla ten uzlík :slight_smile:
11. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
nazdar kočky! Petua mi teda zvedla mandle :angry: Znám ji z dubnovek, tam občas taky prudí! v Neratovicích si trochu hrála na admina! a souhlas s petrou, jestli někdo něco hledá, tak ať do diskuze napíše a čeká, jestli tam nějaká odpověď přijde. taky si určité diskuze nečtu od začátku, když mají stovky stran :unamused:

Nám se noci trochu zlepšujou, donedávna to bylo co 2 hodiny kojení.. ted spí 3-4 hodiny první spánek od usnutí, pak ale opět co 2 hodiny. doufám, že vedra skončí a on nebude mít takovou žízeň. jinak jsem slyšela, že od půl roku by už v noci děti nemusely pít mlíčko, stačí čaj, máte s tím někdo zkušenost? Jinak Martínek dudlík vůbec nechce, tak mi aspoň odpadla starost mu ho v noci chodit nahazovat :wink: :wink:
13. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
luci to pije tak často? U nás teda jen jednou..dneska třeba vytuhla ve 21:15 a vzbudila se až o půl 6...to hned vytuhla do půl 8,zase se nasosla a spala do půl 11 :slight_smile: ...ale to jen díky tomu,že včera přes den nespala moc v kuse, vždy jen tak po půl hodinkách a asi 3x.

Když spí přes den 3-4 hodiny,tak usne kolem 21-22h sama v postýlce (už 5 noc) jen s kolotočem a občas dudanem..jinak ho taky nechce,přes den vůbec a někdy na to usínání. a kojo někdy kolem 3,ale spíš až kolem 4-5 a pak vstane kolem půl 8 a to už usne málokdy. Ale je to fajn,fakt se vyspím.

luci tak koukám,že petua dělá ty ty ty i v jiných diskuzích :unamused:

myslíš,že od půl roku už nemá v noci hlad? Tedy já vím,že někomu mimi už od dřív vydrží celou noc..třeba se po půl roce na noc dá kaše a spí pak až do rána. Ty ještě plně kojíš nebo už jste na příkrmech?
13. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
mar, jj my i v noci kojíme tak často, zatím plně kojím. doufám že s příkrmy se noční krmení aspoň kousek prodlouží...
13. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
Ahoj holky, kukám, že tady probíráte, jak děti papají, tak přidám něco ze svého. Každopádně to prosím berte jen jako mojí zkušenost a né jako rady nějak moc zkušené matky, vždyť mám taky jen jedno dítě, tak si nijak zkušená nepřipadám. Jediné proč jsem takto postupovala bylo to, že mám kamarádku, která mě rodila a je zároveň i laktační poradkyně. Terka jedla v průměru po 3-4 hodinách noc/den. Byla jako kdyby měla v hlavě budíček, budila se téměř přesně. Vydrželo jí to do 1/2 roku. Po něm už se to prodlužovalo. Celou noc začala spát po roce a půl (nechci strašit a hlavně to má po tatínkovi, taky je ranní ptáče a moc nespí).
Luci- pokud bude Martínek po půl roce spinkat celou noc, tak ho nech spinkat. Já jsem Terku taky nebudila a stejně když měla žízeň, tak se na 100% ozvala :grinning: :grinning: . Jinak pokud mu stačí mlíčko nemusíš mu dávat ani čaj, spíš je lepší voda, když už mu chceš dá napít něčeho jiného. Já jsem plně kojila do konce 7 měsíce a do 8 měsíce jsme nedávali nic pít jiného. Uvidíš sama, jak bude chtít, maminka má přece vždycky pravdu :wink: .
Mar- dle mého názoru, bys měla malou aspoň jednou za noc vzbudit a dát jí najíst, není dobře když mají tak dlouho prázdný žaludek. Toť názor odborníka, ale jak jsem psala před chvílí, musíš vědět sama. Na druhou stranu je to asi i závist, protože mi jsme bojovali se spaním strašně.
Jinak nám rostou poslední stoličky a tak máme trocu ubrekané noci, ale nic strašného, prostě chce buď napít nebo k mamince do postele, tak musí tatínek uvolnit místo a přesunout se do jejího pokoje. A téma dudlík bych úplně vynechala, protože ten začínám nenávidět a sama na sebe nadávám, že jsem jí ho kdy strčila do pusy. Takže pokud nemusíte, nedávejte. Bude to boj, ale až přijdou čerti dáme jim ho pro malé čertíky a asi bude pár probrečených večerů, ale to se nedá nic dělat.
Jinak jsem to dneska dostala, tak zase za měsíc budu doufat znovu :frowning2: .
13. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
Petro, to já ho ráda nechám spinkat, když bude spinkat celou noc, to je moje přání. až to tak bude, tak ho pomalu postěhujeme do jeho pokojíčku. co Terezka, ještě spinká s vámi? a čaj jsem začala dávat, protože v létě jsem musela kojit co hodinu přes den, v noci co 2 hodiny, bylo to moc náročné a mlíko se nestačilo dělat.. teď jsme tu měli dvouletá dvojčata a jsou to dudlíkovci.. našli Martínkovy dudlíky a celý den si s nima hráli a strkali je i malému. no bude to těžký boj je to odnaučit. normlálně s nimi jen chodí spát nebo jezdí v autě. Jinak já jsem to zatím ještě nedostala, nemůžu si stěžovat, nějak extra mi to nechybí :grinning:
14. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz
Luci, Terka je stále spí s námi, ale už má pokojík skoro hotový, takže jak bude postel (to je poslední co nemá), tak šupajdí do svého. Ono je lepší, že každý má svůj prostor a vzájemně se neruší. Dost dlouho se stávalo, že když jsme šli spát s manžou, tak jsme jí pokaždé vzbudili i jen tím, že vrzly dveře.
Jinak ten čaj je v pohodě, jak jsem psala, ty jsi maminka a ty víš nejlépe co tvoje mimi potřebuje, já jedině souhlasím :wink:. Jinak dudlík mě opravdu zmáhá, dnes byl třeba pěti-minutový řev, že chce dudů. No nevydržela jsem a strčila jsem jí ho a spala 2 hodiny.
MS závidím mě by taky nevadilo ji nemít, ale ty to máš pravděpodobně z kojení (nebo ne????) :grinning: , to bys byla teda odvážná :grinning:
14. zář 2009 v 16:33  • Odpověz
jj to víš, že z kojení a taky beru Azalii, takhle brzy do toho přijít, to bych si nelajsla :grinning: ale uvidíme, třeba po vánocích :sweat_smile:
14. zář 2009 v 17:08  • Odpověz
Luci- koukala jsem na fotky z Malorky, jsou krásné, hlavně ta, jak Martínek baští ten písek :grinning:
14. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
ahojte...tak jsem tu taky..teda slušnou práci si tam dala :grinning:
14. zář 2009 ve 22:41  • Odpověz
Petro, děkujem, ta se povedla, hlavně asi proto, že mu ten písek chutná :slight_smile:

Sluni, to je děs co.. nevím, jestli se takto kontrolují všdchny porodnice :angry:
14. zář 2009 ve 23:14  • Odpověz
tak máme za sebou první plavčo, malému to šlo skvěle, říkám, že je vodomilný beránek :grinning: :grinning: zato po koupání řval, měl hlad a předtím se moc nenajedl.. je hezké, že v těch Neratovicích je na ty miminka vidět z ulice, to příště někomu řeknu, jestli nás vyfotí :wink:
16. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
Luci-gratulace k plaváčkovi :grinning: , my jsme to štěstí neměli. Terka řvala před tím, během i potom, takže jsme to vzdaly, ale asi to bylo spíše prostředím, nechala jsem si špatně doporučit a docela mě to samotnou mrzí. Terka vodu miluje, ale asi to na ní bylo trochu hrrrr. Já bych vystavovala miminko na focení hned :grinning: musím říst tatkovi, že se musíme víc snažit :grinning:
16. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
Vystavování je fakt super :grinning: jak jsme z bazénu vyšli, tak jsem si koupila hamburger a papala ho před dětičkama v bazénu :slight_smile: Je to fakt slaďoučké, tito malí plaváčkové, a jak jsou nadšení. a třeba jim to pomůže i do budoucna, minimálně nebudou mít z vody strach. Martínek se projevil jako vodomil už doma, rád se koupe, i když cáká až teď, koupal se se mnou v bazéně doma i v moři, takže studenější vodu už taky zažil. teď v ní máme koupat i doma, aby pak v bazénu vydržel. chudinka, měl trochu modré rtíky :wink: otužování je třeba, ráda to zkusím.
16. zář 2009 ve 23:20  • Odpověz
luci....a Ty chodíš na nějaký kurzy? nebo jen plavčo?
18. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz
Sluni, jen na plavání. na jaké kurzy by se dalo jít?
18. zář 2009 ve 23:42  • Odpověz
tak co nového, kočky?
23. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz
ahoj, se omlouvám, že sem nakukuju, nechodíte někdo plavat do neratek? před prázdninami jsme chodili do čelákovic, ale je to tam opět dražší a v malinkým bazénu na břehu, jsme se tam plácaly jak ryby na suchu. zkusila jsem ted neratky a super, sice frmol v šatnách, ale bazén super a cena o 1500,- nižší.

plavčíme ve středu 12.30.

hezký večer!
23. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz
čauky, já chodím s Martínkem, že jste tam dnes byly? jméno Berenika se nezapomíná :sweat_smile:

Jinak jsem slyšela, že v Mělníku je to ještě levnější, i když je tam snad jen nějaký plastový bazén, nevím.. možná zkusíme po tomto kurzu!
23. zář 2009 ve 22:28  • Odpověz
coooo? no jasně? ale já nejsem samozřejmě berenika, jen nick....byli jsme dneska.
23. zář 2009 ve 23:22  • Odpověz
jj malá je Berenika :slight_smile: my byli na druhé lekci a moc se nám to líbilo, malý je nadšený.
24. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
Ahojky,
tak se dovolím přihlásit do klubu, co dělají mímískové, koukám na fotky a toto utíká co?
Mrzí mě, že téma, kde jsme chodily před tím se vycenzurovalo nějakou paní, co má se sebou hodně velký problém, také jsem neváhala té dámě tam dnes něco napsat.
29. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
lucie.krajcarova: asi jsem natvrdlá, ale Berenika je kromě mého nicku ještě kdo?
29. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
ne, přece mluvím o tvé dceři ne?
29. zář 2009 v 15:28  • Odpověz
no tak to jsme asi vedle jak ta jedle, mám dva syny. viz pas.
29. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.