• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z tématu porodnice Neratovice

(Zamčená)
8. února 2010 
aha tak to promiŇ :grinning: Měla jsem za to, že jsme se potkaly na plavání, tam právě byla Berenika, to mě fakt zmátlo :sweat_smile:
29. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
nevadí...hlavně že se to vyjasnilo, už jsem se začínala bát, že ta mateřská demence dosáhla vrcholu a já ani nevím, jak se jmenují moje děti.... :grinning: :grinning:

plaveme v neratkách stř 12.30
29. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
vidíš, tak to chodíte po nás :wink: jak se vám daří trénovat doma polévání? našemu to občas nejde, ale na plavču zas vždycky.
30. zář 2009 v 09:23  • Odpověz
no peta chodí od svých 6 měsíců a ted je mu 13,5, i přes prázdniny jsem s ním chodila sama, takže je ppotápka. no nicméně má den, kdy se potopí jednou a vyděsí se a pak už nehcce, ale neřeším to, prostě děláme všechno krom potopení. nevadí mu voda na hlavě, v obličeji. ted je pouštíme pod vodu a necháme vyplavat u kraje bazénu aby se chytli a vylezli ven, nebo skáčou za náma s kraje a padaj pod vodu, no někdy mám já strach víc...ale baví ho to, pak spí jak dřevo:.))).
30. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
Tak to je super, náš se taky vyblbne a pomalu si zvyká i na tu studenější vodu. a pak taky spí dlouho a pak je hodný, to je pro mě jak pohlazení. v posledních dnech hodně brečí, teěžko se s ním dá vydržet. tak aspoň že dnes je fajn :wink:
30. zář 2009 v 16:14  • Odpověz
tak holky, co s tím naším srazem?
4. říj 2009 v 16:04  • Odpověz
ahoj holky, jsem měla trochu fofr a ke všemu mi v pátel začíná škola, tak se snažím nahnat co se dá :slight_smile:, ještě nedávno jsem si stěžovala, že namám do čeho píchnout a teď zas budu strsovat :grinning: . Já jsem pro sraz pořád, akorát jestli nebude vadit, že už jsme trochu větší, takže v kočáru rozhodně nesedíme :grinning: . Tak dejte nějaký termín a doufám, že se sejdeme. Co třeba 19.10??? abychom měly pěkný začátek týdne :wink:
5. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
Petro, za chvíli pojedu do Ostravy anávrat bude tak kolem 23.10., o víkendu něco máme, tak leda až neděle 25. nebo později. aspoň bude dost času sehnat víc lidí a hlavně najít nějaké prima místečko :grinning:
5. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz
ok, tak se snad domluvíme později... šťastnou cestu :slight_smile:
6. říj 2009 v 18:48  • Odpověz
Petro, díky, vyrážíme dnes. ale budu stále v kontaktu.
Bereniko, napíšeš mi, co jste tento týden dělali na plavču? my se museli omluvit, jedem za našima.
13. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz
ahojté...koukám,že se řešil srazík..my teď na 2týdny odjíždíme,ale pak bysme vás rádi viděly :wink: :dizzy_face:
23. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
sluni, to určitě stihnete. co takhle v druhé půlce listopadu? jinak jsem se koukala, jak se pěkně rozjela Porodnice Neratovice, jsou tam dvě nové rodičky :slight_smile:
27. říj 2009 v 16:45  • Odpověz
holky, kde jste??? máte podzimní depresi nebo co :sweat_smile:
3. lis 2009 ve 22:31  • Odpověz
Ahoj holky, se mnou asi nepočítejte, mám už zkouškový a tak nestíhám ani věci, které bych měla normálně. Pokud bude nějaký srázek třeba na jaře, ráda se k vám připojím, ale teď už ne :fearful: Hlavně si nedokážu s tou mojí čerticí představit, že budem někde sedět či podobně, prostě je teď k neuhlídání :grinning: . Vrátili jsme se z dovolené, kde bylo 6 stejně starých dětí jak jsem my a byl to mazec. Rodiče víc unavení než děti :grinning:
5. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz
ahojda, omlouvam se, ze jsem sem takhle vtrhla, chtela bych poprosit.. nasel by se tu nekdo, kdo dostal v porodnici b ruzovym kufriku slevovy kupony do fotolabu a nevyuzije je????
Zakopupila bych je klidne... kdyby se nekdo nasel... IP.. dekuji moc moc
5. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
jsem tu

luci...podzimní depka proběhla :grinning: časík mám téměř kdykoliv, kromě vákendů :wink:
13. lis 2009 v 11:00  • Odpověz
Sluini, tak to je dobrá zpráva! u mně už ta depka taky dost probíhá, takže by to chtělo nějaké oživení :grinning: Kam by se dalo jít v Neratovicích?
13. lis 2009 ve 23:03  • Odpověz
Tak co, oživíme toto téma? :slight_smile:
15. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz
:slight_smile:...no měly bychom než nás zase zaříznou v porodnicích :slight_smile:... koukám, že sem moc holky nechodí, to je škoda, ale na porodnici, jich teď dost přibilo, tak se to tu třeba rozjede :wink:
15. pro 2009 ve 23:41  • Odpověz
Petro, máš pravdu, taky se na porodnici koukám, teď jsou tam dvě nová miminka holčičky :wink:
22. pro 2009 v 15:11  • Odpověz
halo halo, jste tady????
8. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz
ahoj luci :slight_smile:

koukám, že jsme se zase sešly :slight_smile:, já napíšu holkám na porodnici, ať jdou sem k nám, musím vám napsat dnesní zážitek s Terkou...
8. únor 2010 v 17:11  • Odpověz
Tak jsme dneska vyjely s Terkou nakupovat po vyžraném víkendu....jako obvykle jsme si udělaly své kolečko. Nákup, drogérka, maminka kafíčko a Terka si jde hrát do domečků co tu máme a pak nějaké to houpací autičko nakonec.
Vzhledem k tomu, že nám přidali do nákupáku prolejzačky, které jsou všude obalené molitanem a zdají se být z venku bezpečné a dnes tam nebylo asi 100 dětí, které lezly přes sebe a vzájemně se kopaly do hlavy, přemluvila mě má drahá dcera, že tam dnes půjde.
Byla tam ještě jedna maminka s malou holčičkou, 3 roky a druhou dcerou asi 11 let. Ta vleká si vlezla s holkama dovnitř a pomáhala jim na žebřík, který byl jedinou překážkou por tak malé děti, ke klouzačce. Terka nadšená, maminky si povídaly, holky si hrály. No téměř idilka. JEnže ouha, ta druhá mamina musela odejít a s ní i její úžasná velká dcera, která měla obě holky v malíčku zvládnuté. Zůstaly jsme sami. Terka že pojede znovu, ale vylazla 1. schod, 2. schod, 3. schod, pěkně na stupínek, ale jaksi žebřík už sama nezvládla, protože je podstatně vysoko a teď nastal problém, kam jít. Chvilku jí bavilo dělat na mě opičky skrz plastové okno, ale pak chtěla dolů. V tu chvíli jsem lítala okolo klece tam a zpět a věděla, že sama dolu nesleze...ke všemu si jendou nohou stoupla na hranu toho posledního schodu a já věděla, že když udělá ještě krok, tak si rozbije hu.u a to dost, přestože je tam molitan. Takže jsem ječela ať stojí a drží se a odhodila boty a už lezla skrze válce, a míčky za ní. Vedle opodál seděli tři puberťáci, kteří se dnes rozhodně pobavili, dle jejich výrazu, dost!! No co dceru jsem zachránila a já zjistila, že to s mou postavou ještě není tak strašné, neb ty první válce se musely podlést a měly tak 30cm od podlahy a vešla jsem se....no samozřejmě se zastavili všichni co šli okolo, aby se podívali, jak maminka leze do hračky pro max 12.let a Terka opravdu velká legrace, v prní chvíli jsem myslela, že jí uškrtím, ale samozřejmě přišla pusinka a zlobení jen naoko. No a nakonec, šla znovu, ale už jen do balónků a myslím, že byla sama ráda, jak to dopadlo....
8. únor 2010 v 17:22  • Odpověz
Petro, tak to jste to měli teda zajímavé :confounded: bylo to nějak špatně vymyšlené ne?????? abych tě potěšila, já si dnes zabouchla dveře od domu, když jsem šla pro popelnici,no a uvnitř zůstalo dítě... musel přijet manžel, aby nás zachránill :confused: ještě že byl doma soused, co mu zavolal. já vyběhla ven jen v tričku, bez mobilu a hlavně bez klíčů..
8. únor 2010 ve 22:54  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.