• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hon na bosorky aneb proc vlastne ne?

(Zamčená)
19. prosince 2008 
Tak se na to pojdme podivat trochu z jineho soudku...mate na to??? :wink:

„Internetové diskuse poskytují účastníkům do značné míry anonymitu. Čím anonymnější pisatelé jsou, tím vulgárnější. Do anonymity se utíkají zpravidla mimořádní zbabělci. Mají plnou hubu agrese, ale jsou přitom tak zbabělí, že se neodváží za svůj názor veřejně postavit. I ten nejhorší politik je proti nim vlastně rytíř,“ napsal Cyril Höschl v jednom svém pravidelném sloupku v časopise Reflex.

S touhle formou „svobody slova“ a možnosti anonymně špinit na internetových diskusích je to jako kdybyste pyromanovi stále znovu dávali krabičku sirek: když něco podpálí, nebo mu krabička vypadne, podáme mu další (on na to má přece právo!).

„Mnohé internetové diskuse se tak stávají stokou, jež spíše než ke tříbení názorů slouží k ventilování nezvládnutých emocí zamindrákovaných jedinců, kteří místo respektu budí spíše soucit,“ ví zkušený psychiatr a publicista...

Wow...
18. pro 2008 v 19:09  • Odpověz
autor
A jsem vdecna emjee, ze uzamkla diskusi o tom jak sbalit prachace, nebot kydani hnoje bylo jiz opravdu dost...vidte damy, kterym to tak velmi lezelo v zaludku...kdo jak vypada, kdo ma co na sobe atd. Vime svoje... :rolling_eyes:
18. pro 2008 v 19:15  • Odpověz
No jo,zase naběhly mé "oblíbené" moralistky a všechny vás pěkně poučily jaký jste odpad.A já teď nevím jak mám toho pracháče sehnat :grinning: :grinning: :grinning: Asi jedině zbývá motivovat MM ať je pracháč z něj :grinning: Koukala jsem na fotky,seš kus....máš přesně to co já ne...výrazný rysy a pěkný zuby :wink: :slight_smile: Já utrácím majlant za líčení bo jinak se to nedá :grinning:
18. pro 2008 v 19:43  • Odpověz
lenka a kde jsi jí koukala na fotky? :confused:
18. pro 2008 v 19:46  • Odpověz
tannawe dávala odkaz na diskusi "jak zbalit pracháče" :wink:
18. pro 2008 v 19:48  • Odpověz
Aha tak to jo,já čučela a nic neviděla :sweat_smile:
18. pro 2008 v 19:52  • Odpověz
autor
leni...no jejej, ja jsem to uz v zaveru nejak nepochopila...zdravy sarkasmus a nadhled se jaksi vytratil...ja obecne nejak nechapu ten trend vsechno brat az moc vazne a delat z fora buzerplac kde jeden musi mit navrch nad ostatnima a kdyz se realne chci dozvedet neco prirnosneho tak je to jenom takove to pipipi...a tohle je jenom zrnko v tom mori vlaken :wink: a i kdyby si admini prsty ubrousili o klavesnici tak to stejne po case dopadne stejne... :slight_smile:
18. pro 2008 ve 20:37  • Odpověz
tannawe:tohle nesnáším na ženským kolektivu...prostě se máloky dokážem bavit s tolerancí a nadhledem...a to téma bylo jak stvořený pro prču a odlehčení...ale místní "dokonalé ženy a matky" nezklamou nikdy :rolling_eyes: Pak se máme divit když mají chlapi kecy na "pipinky na mateřský"
18. pro 2008 ve 22:43  • Odpověz
lenkabu ---- ani nevím, že tu takový téma bylo
ale nedalo mi sem nenapsat ..... a "pipinky na mateřský" - to zní zajímavě :grinning:
18. pro 2008 ve 23:24  • Odpověz
Nobody, zvrhlo se to tam v děsnou slepičárnu :wink: Přitom když jsem sledovala tannawe, sisstin a zanett, výborně jsem se bavila - právě nad tím "autosarkasmem" :slight_smile:
Leni, jj, souhlasím... v tomhle jsem děsně ráda, že pracuju v kanclu s 18 dalšíma chlapama :wink:
19. pro 2008 v 06:01  • Odpověz
nobody:mrkni dotoho tématu a rčení "pipinka na mateřský pochopíš" :rolling_eyes:

Já si poprskala monitor jogurtem jak siss psala že by vzala od tannawe jetý tangáče a jistá osoba to vzala vážně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2008 v 06:58  • Odpověz
Já se zase nasmála u těch těhutestů, jak je Siss půjčila kamarádkám, aby si udělaly prču ze svých chlapů:grinning: :grinning:
Možná by ale bylo dobrý vytvořit nějakou sekci pro "odlehčená témata", aby se to nemíchalo s těmi "vážnými", protože je v tom seznamu témat děsnej bordel a je toho strašně moc :wink: A prosím, nebít :grinning: :grinning:
19. pro 2008 v 07:43  • Odpověz
autor
uz se asi tolik nenasmejeme...pritom tohle bylo fakt vdecne tema! A ty tanga to bylo fakt super :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak leni diky za zhodnoceni meho zjevu :grinning: jsem si vyslechla uz ledascos :sunglasses: a musim rict, ze ja jako stripterka fakt nemam potrebu svuj zjev resit...me staci ze vydelava i po dvou detech :grinning: :rolling_eyes:
19. pro 2008 v 08:21  • Odpověz
Tan - to se máš, že se nemusíš řešit, máš slušný sebevědomí, ale je možné, že kdybych tancovala u tyče, tak bych si o sobě možná taky myslela víc :grinning: . Zatím ale tancuju jen kolem dítěte :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2008 v 08:39  • Odpověz
autor
anta...no, jo sebevedomi mi fakt nechybi! :grinning: :sweat_smile: ,ale nejni to zadarmo, ono akne cloveka nauci pokore o vlastnim zjevu... :confused: a ja pri obou detech v tehu mela vzdycky krasne ukazkove akne...a dalo to hodne prace si zase dat figuru a ksicht do pozoru... :angry: ted uz taky tancuju spis kolem decek...tycku jsem videla naposledy v IQ parku v Liberci - ale poradne tlustou hasicskou - a manzel dostaval zachvaty, kdyz jsem se pokousela o eroticky sjezd... :grinning: :grinning: :astonished: takze u me tak... :wink:
19. pro 2008 v 08:45  • Odpověz
....jsem si tak nejak myslela, Tannawe, ze neco podobnyho zalozis.....vcera jsem se na "Bohacovi" super bavila....moralistky byly uzasne utocne, jako vzdycky :grinning: . A presne jak pise Anta, Siss tehutesty (pozitivni :wink: ) popujcovane kamoskam opravdu nemely chybu :grinning: !
19. pro 2008 v 08:53  • Odpověz
autor
maart, to vis...nejak mi to nedalo...ja v techto popotratovych dnech vitam kazdou "zabavu" a tohle bylo fakt na urovni :grinning: a me hlavne dostava, ze to nekdo vubec muze brat vazne! :slight_smile: :confused:
19. pro 2008 v 08:55  • Odpověz
čus..jsem něco prošvihla :grinning:

tannawe: koukala jsem, že si nezaškrtla zobrazovat na sk :grinning: díky..páč jinak už by to zas vypadalo..jako nic proti...já mám k SK vřelý vztah :dizzy_face: ale občas některá témata by se měla zobrazovat jen na cz..a byl by klid :sunglasses:
19. pro 2008 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz
autor
siss...to mas recht, jsem si to potrebovala nejak vyventilovat ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja jsem hrozne na tu socialni spravedlnost, rovnost, svornost, bratrstvi, vis jak...me pak hrozne zere, ze nekdo keruje... :grinning: z toho nemuzu spat, spatne jim, hubnu, no proste uplne stradam... :astonished:
19. pro 2008 v 09:08  • Odpověz
tannawe: no comment...do všeho tahat pánbíčka, morálku a podobný žvásty fur...at si každej zamete před svým prahem..já tady nemam potřebu ze sebe dělat anděla....a povyšovat se...to fakt dělaj ty komplexáči :sweat_smile:

čus bus autobus..jdeme ven a tak :slight_smile:
19. pro 2008 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz
Tak já tedy nikdy s koží problémy neměla, ale že bych byla krásnější, si zrovna nemyslím, ačkoli je fakt, že mateřství mě trošku pozdvihlo a takový točení kolem smetáku též není od věci :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2008 v 09:13  • Odpověz
Těhutesty neměly chybu,lituju že to nenapadlo mně :grinning: :grinning: :grinning:

A já pořád přemýšlela proč se tam nenahnaly moje milované katoličky z SK :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tannawe:ty seš řízek,sjezd po hasičský tyči a ještě erotickej...já ji jen viděla a málem se po.rala strachy při představě že to sjedu natož myslet na erotično :grinning: :grinning: :grinning: Mně by od tyče vypískaly tak dělám břišní tance tak jsu špeky žádoucí :grinning:
19. pro 2008 v 10:08  • Odpověz
Já byla hezčí bo jsem měla konečně pevné břicho :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2008 v 10:09  • Odpověz
autor
leni...brisni tance me zajimaji, ale ja bych tam pusobila spis smesne...su kost a kuze s mega kozama... :grinning: :confused: :sweat_smile:
obecne skoda tech provokativnich temat, ze si je lidi pletou s kotlem pani Jilkove... :wink:
19. pro 2008 v 11:06  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.