• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hradec Králové

(Zamčená)
28. října 2009 
hledala jsem hledala a nenašla, tak zakládám diskuzi pro HK. doufám, že se tu někdo najde :wink:
8. srp 2009 v 17:51  • Odpověz
už tu jsou asi dvě :wink:
8. srp 2009 v 19:13  • Odpověz
Ahojda holky, hlásím se jako třetí :slight_smile:
12. srp 2009 v 17:53  • Odpověz
Ahojda,taky se přidávám,byla bych ráda,kdyby se to trochu rozjelo.Je sice pravda,že tu jsou ještě dvě diskuze,ale jedna je uzamčená a na druhé spolu diskutují maminky hradeckých myšáků a myšiček,po budoucích maminkách zde není ani vidu ani slechu.Tím se nechci někoho dotknout :wink:
24. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
tak to jsem zvědavá,jestli se někdo přidá :grinning: :grinning: :grinning: ,snad nejsem v celým Hradci sama :slight_smile:
24. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
Ahoj, tak konečně někdo! Jak se daří? Na to jak je HK velkej tak tady to moc nežije :slight_smile:
26. srp 2009 v 16:00  • Odpověz
ahojda,tak sláva :slight_smile: ,že jsem ani nevěřia,ale oukám,že ty už to máš za pár :slight_smile: ,HK je velkej jak na co,zná se tu každej s každým,ale vypadá to,že tady asi vymřeme,podle toho,kolik sem chodí těhulek
26. srp 2009 v 17:35  • Odpověz
Ahoj holky! No u hradeckých myšáků a myšiček už se jede druhé kolo, tož je tam už i jedna těhule, tak se klíďo přidejte :slight_smile:
26. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
Za pár to teda mám :slight_smile: aspoň doufám. Je to moje první, tak jsem z toho trochu nervózní :slight_smile:
27. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
Ahoj holky, ráda se k Vám přidám. Pokud nebude vadit, že zatím nejsem těhulka. Bohužel jsem potratila a jsem měsíc po revizi. Za chvíli se ale chceme začít zase snažit, takže Vás snad budu brzy následovat. :wink:
27. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
aja: ahoj, to víš že to nevadí...já to tak měla dost složitý a nakonec to dopadlo! neboj, bude to OK :slight_smile:
27. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz
Zizkoza: Ahojky, vidím že už jsi těsně před porodem. Co čekáte? Držím pěsti, ať je vše v pořádku. Budeš rodit v HK?
28. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
Ahojda taky se k Vám ráda přidám :wink:
28. srp 2009 ve 22:43  • Odpověz
Tak Hradečandy, pište něco :wink: ! Co u Vás nového, jak Vám rostou pupíky, co mimča, nezlobí? Musíme to tady trochu rozjet. Diskuze nějak vázne...
31. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ahoj holky, nevím, jestli to tu nezavřou, už tu někdo téma zakládal, ale zavřeli ho....
31. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
Ahoj, proč by ho zavírali? Jako že tu málo píšeme?
1. zář 2009 v 08:46  • Odpověz
Ahoj holky, tak se ozývám z porodnice! Mám to už za sebou a krásné miminko. Nebudu tvrdit, že je porod to nejkrásnější, každopádně to potom je super!
2. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
Zizkosa - moc moc gratuluji! Tak připoj nějakou fotečku mimíska! Co se Vám vůbec narodilo?
8. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
AHOJKY.JÁ SE TAKY PŘIDÁVÁM JESTLI MUŽU.JSEM PŘÍMO Z HRADCE KRÁLOVÉ A 3.12 ČEKÁME DRUHÉHO PRCKA. :slight_smile:
6. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
Holky znate realitku BMP.reality Petr Matousek Hradec Králove,mate s ni nejake zkusenosti? Diky -pisnete do IP
6. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
Ahoj holky, jsem taky primo z Hradce, rada bych se k Vam pridala, cekame mimco 23.3.2010, takze jsem v 17.tydnu, zrovna mi dneska volala Dr. spatny vysledky (nizky AFP), mela bych jit na amniocentezu, ach jo, prej si to muzu rozmyslet, ze tam dneska posilaji kazdou maminu, ze ty vysledky mohou byt zkresleny, tak nevim. Mejte se a kdyby jste nahodou nektera mela podobnou zkusenost, tak sem s ni, prosim. :frowning2:
14. říj 2009 v 15:47  • Odpověz
ahojky holky všechny vas zdravim,tak jsem rada ze jsem nasla nekoho z hk.pred vic nez tydnen jsem zjistila ze jssem tehule,jsme moc stastny protoze skoro 2roky se snazili.jeste jsme v uplnem zacatku ak sama nevim co se uvnirt deje,na ultrazvku nic nebyli videt,ale mam se pocitat mezi tehule.9.11 jdeme k panu dr.nevite jak se pocita v kolikatem tydnu jsem atd.budu rada kdyz poznam nejake mamci z hk a okoli.hanka
28. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
Ahoj,
Janette,jsi odhalena.To teď budem víc v kontaktu co? :wink: :wink: :wink: .Nechceš chodit na Myčičky a myšáčci královehradeckých maminek? je to taky v oddělení Regiony a debatí se tam každej den.Schválně jestli mě poznáš,stačí juknout na fotky :sunglasses: :grinning: .
28. říj 2009 v 15:42  • Odpověz
Ahojík :dizzy_face:
Náhodou jsem našla tohle témátko a jsem za něj moc ráda :slight_smile: My čekáme miminko v lednu a moc ráda poznám maminky, které jsou z HK :slight_smile:

Kraliicinka...........jůůůů, tak to pod stromečkem už budete mít o jeden dáreček navíc.........paráda :wink: :dizzy_face:

Ájo......ahoooooj :grinning:
28. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.