• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hubneme od srpna 2010

(Zamčená)
1. září 2010 
Ahojky holky :slight_smile:
Přidá se ke mě někdo?Ráda bych zhubla tak 16-20kg a když nás bude víc půjde nám to líp :grinning:
Doufám,že se ke mě některá z Vás připojí.V lednu jsem porodila holčičku a mám stále 20kg na víc.
Ráda bych hubla 6x denně malé porce a jezdit na rotopedu.Můj problém je,že nemám pevnou vůli a žeru
jak nevázaná :grinning: Tak kdo se přidá :dizzy_face: ????
1. srp 2010 v 15:56  • Odpověz
Tak to jsme dvě. Já porodila před třemi měsící a zůstalo mi 7 kg. Ale už před těhu jsem po nějakých lécích přibrala, takže výsledkem je, že potřebuju shodit taky asi tak 16-20 kg. Od září bych chtěla začít chodit na aquaaerobic (bude u nás v týdnu dvakrát) a taky bych měla upravit jídelníček, ale to nevím, jestli zvládnu. No dneska by snaha byla. Dělám si zeleninový salát. :wink: Jinak jsem taky hrozně rozežraná. Třeba včera byla na oběd kačenka se zelím a bramborovým knedlíčkem :sweat_smile: Tak zdar hubnutí :sunglasses:
1. srp 2010 v 19:18  • Odpověz
autor
@zuzi82 juchůůů,tak to je fajn to jsme na tom stejně já budu chodit od září na aerobic taky 2x týdně,tak to by byl pech kdyby jsme to nedokázali. :dizzy_face: Já se musim dokopat jíst míň prostě malé porce ale budu jíst vše a chtěla bych jíst nejpozději do 18:30 :wink: A obden si dám 30minut rotoped :grinning: A kolik vážíš a měříš?Tak se do toho spolu pustíme? :slight_smile:
1. srp 2010 ve 20:11  • Odpověz
Pustíme, ale nevím, jestli to pomůže :sweat_smile: Já měřím 163 cm a teď po porodu vážím kolem 74 kg, takže těžká nadváha. :angry:
1. srp 2010 ve 21:09  • Odpověz
A co ty?
1. srp 2010 ve 21:09  • Odpověz
autor
Tak to neni nic já mám 90kg a 176cm
2. srp 2010 v 09:18  • Odpověz
muzu se pridat???
Ja mam 172cm a 78kg :frowning2:
Pred tehotenstvim sjem mela vzdy kolem 70kg, nekdy i 65kg ale staci mi ke spokojenosti 70kg.Ted stale bojuji z poporodnimi kily.Uz dva roky, dcerku sjem do dvou let kojila tak to bude asi tim, ted ale uz ty kila musi fakt dolu.Takze ja potrebuji 8kg dolu.
Hubnuti zdar!!!!
2. srp 2010 v 09:44  • Odpověz
No ale při mojí výšce se to hůř rozkládá :grinning:
2. srp 2010 v 09:44  • Odpověz
@alterna Jasně, že se můžeš přidat. Já před deseti lety měla 48 kg a teď jsem na těch 74 kg. Prostě hrůza :angry:
2. srp 2010 v 09:45  • Odpověz
Ahoj holky, jsem v hubnutí věčný začátečník.Chvíli hubnu a pak vesele tloustnu. Od loňska jsem stihla přibrat 7 pracně shozených těhu kil :angry: takže bych to ráda znovu zkusila s Vámi.... :dizzy_face: a snad už naposledy.
Jsem hrozně rozežraná a ke cvičení se doma nedonutím a do posilky atd nemůžu,nemám hlídání.
Potřebuji změnit komplet jídelníček a hlavně omezit sladké a večerní žravé orgie u telky ( to bude nejhorší).
Potřebuji motivaci a dohled.

2. srp 2010 v 10:18  • Odpověz
@elema A můžu se zeptat, kolik vážíš a měříš a kolik chceš zhubnout? :wink:
2. srp 2010 v 10:43  • Odpověz
@zuzi82 měřím 166cm a vážím 72 kg. Stačí mi shodit těch nabraných a schozených a zase nabraných 7 kilo. Jenže pokud nezačnu, tak budu stále přibírat a přibírat.... znám se.
2. srp 2010 ve 12:33  • Odpověz
ahojky..rada se pridam:slight_smile:dnes jsme se domluvili na datumu svatby a tak bych do svatby rada nejake to kylo zhubla:slight_smile: mam 168cm a 68kilo,coz se mi fakt nelibi,tolik jsem vazila tesne po porodu...
2. srp 2010 v 15:23  • Odpověz
Tak jak to jde?? Držíte se?? Nějak je tu hned na začátku tichoučko :unamused:
3. srp 2010 v 09:47  • Odpověz
Ahojky,
tak já ode dneška zkouším dělenou stravu. Na netu jsem si našla principy dělení potravin, takže ráno byl chlebík se zakysanou smetanou a na svačinku tvaroh. Na oběd budu mít bramborový knedlík a červené zelí (o víkendu jsme měli kachnu a zbyla mi jedna porce, takže půlku sním dneska a masíčko mi zbyde na zítřek). Odpoledne na svačinku dojím ten tvaroh a večer se uvidí. :wink:
Taky už jsem dneska byla na procházce. Ještě mě čeká párkrát vyběhnout shody do patra a cvičit na baloně, tak snad se donutím. Ale už se na sebe nemůžu dívat, tak musím. :frowning2:
3. srp 2010 v 10:52  • Odpověz
Ahoj Zuzi, tak ať ti to vydrží :sunglasses: Já do dělené stravy nejdu, už jsem to kdysi zkoušela a fakt mi to nesedí. Já chci změnit životní styla způsob stravovaní jako takový a ne "dietu". Asi jako mamina5- malé porce, cca 5x denně po 2,5-3 hodkách a taky počítat KJ (teda aspoň přibližně. Cvíčo jsem začala švihadlo, rotanu a nějaké posilko, balón mám taky, ale.... U cvíča já nikdy dlouho nevydržím, tak uvidíme. Včera jsem to večer zase zazdila, tak dnes už to vydržím, musím překonat prvních pár večerů :angry:
3. srp 2010 v 11:23  • Odpověz
Já si nasadila dělenou stravu a k tomu jídlo 5x denně a pohyb, tak uvidíme. Až zhubnu, tak se zkusím vrátit k normálnímu jídlu a nechám si těch 5 mělých porcí. Snad to zabere. :wink:
3. srp 2010 ve 12:24  • Odpověz
Jasně že to zabere :dizzy_face: jen vydržet :sweat_smile:
3. srp 2010 ve 12:41  • Odpověz
holky známá hodně zhubla na takovém tom "lyžovacím přístroji" :slight_smile: koupila si ho domů, začala fakt makat a upravila si ídelníček na 5malých porcí denně a poslední 2hod před spaním, jí ale vše, a zhubla už asi 9kg až už je to na ni skoro moc, a hrozně ji to chytlo, pry o moc lepší než jen rotoped...
3. srp 2010 ve 13:28  • Odpověz
a fakt zabírá večer už jen kousek libového masa a zelenina, nebo jen saláty...
3. srp 2010 ve 13:29  • Odpověz
ja nekde cetla,ze je vyborna tydeni dieta s tukozroutskou polevkou a po tom tydnu zacit pomalu normalne jist(teda,,zdrave jist) behem tooh tydne se da zhubnout i 5kilo,co zni suprove ne?
3. srp 2010 ve 13:45  • Odpověz
@zuzi82 ahoj, jsem taky notorická dietářka, ale celkem se držím, prostě kouknu do lednice a mám o kilo víc:slight_smile:.

hodně dávno jsem zhubla (a tu váhu si i přes těhu držím tak plus mínus 3 kila) dělenou stravou, a je fakt, že je to o zvyku. po těch letech už to držím automaticky, opravdu ne striktně, ale prostě když si dám maso, tak bez přílohy, když si dám pečený brambůrky, tak jen samotný. super je, že člověk oproti "dietám" jí všechno, co potřebuje, ale jen si to rozloží do celýho dne. zelenina se jí ke všemu, ovoce samotný nebo s bílkovinama. ale opravdu neřeším, jestli je v něčem, co se tváří jako bílkovina i nějaká stopa uhlohydrátů, vpodstatě v každé potravině snad krom bílku a zeleniny je všechno , jde o to, aby se neplácalo dohromady větší množství jídla, které je bílkovinné a k tomu kopec uhlohydrátů - (řízek s kaší, kachna s knedlem atd.).
tak nějak: maso,jogurty,sýry, mléčné výrobbky,vejce,polévky - v jinou dobu brambory,rýže,těstoviny,pečivo...mezera na trávení min 3 hodiny, večer jen bílkoviny. zelenina ke všemu.
mě právě zarazilo jak jsi psala chleba se zakysanou smetanou, to právě nejde, tak se nezlob, nemyslím to špatně, naopak, moc vám fandím a držím palce, at vám to hubne.
mmch taky bych ted 3 kilča potřebovala dolů:frowning2:(
3. srp 2010 ve 23:33  • Odpověz
@berenika39 Díky za zkušenosti. Já na netu našla, že zakysané výrobky jsou neutrální, tak proto chleba se zakysanou smetanou. Tak teď nevím. Ale včera jsem to zvládla a dneska pokračuju. Mám masový den, tak to bude lepší než včera :sweat_smile:
4. srp 2010 v 08:02  • Odpověz
autor
Ahojky holky,tak nám budu držet palce,aby se nám to společně podařilo :slight_smile:
Já jsem to zase včera nevydržela a večer se najedla :angry: housku ze šunkou :sweat_smile: Děs,dneska už se mi to nesmí stát :angry:

@zuzi82 ty jo dělená strava to pro mě není,ale tobě držím palečky ať ti to jde :slight_smile:
@elema tak to je super že to bereš jako já :grinning: Já strašně dlabu a mám moc ráda sladké,tak je teď prostě vysadím a budu jíst jen malé porce a myslim že by se váha mohla hnout :grinning: Hlavně jíst vše teda nemyslim smažený hranolky atd...ale prostě všechno to se my tak podařilo schodit 18kg před druhym těhu :slight_smile: Jen se dokopat začít.Snad si stím navzájem pomůžeme :wink:
@19sweetynka ty jsi hubeňourek,ale jasně že držim palečky ať se na svatbě taková kočka jak si představuješ :slight_smile:

Pustíme se do toho a společně to zvládnem :slight_smile:
4. srp 2010 v 08:12  • Odpověz
autor
Já dneska snidaně houska se šunkou k sváče si dáme se Sárkou(moje starší dcera)na půl jablíčko a k obědu budou chlupaté knedlíky,k odpolední sváče bude nektarinka a k véče ještě nevim :grinning: Každopádně,až holky půjdou po obědě spinkat já si dám 30minut na rotopedu musim se dokopat :grinning:
4. srp 2010 v 08:16  • Odpověz
@zuzi82 dobré ráno, nene, mléko - v jakékoliv podobě je jasně bílkovina, to nepředěláš, nemůže se z něj ta bílkovina ztratit, jen je fakt, že je lépe stravitelnější (proto se i batolatům doporučují joggurty a nevadí, když třeba později nedají moc mléku, líp jim ty jogurty sednou) :grinning: , proto monžá se může kysanka a jogurty ke všemu, kdždopádně to není nic děsného, když to takhle sníš. podle mě je zbytečný se s tím stresovat do detailu, prostě obecně - bílkoviny, uhlohydráty zvlášt.

a jestli si to dělíš po dnech, tak to je úplně ideální, to funguje nejlépe, tělo má čas na trávení dost dlouhý. uvidíš, že ti to půjde, vydrž.
hezký den.
4. srp 2010 v 09:37  • Odpověz
@mamina5 :grinning: to dekuju...a ja blazen chci tak 10kilo dolu:slight_smile:no,ale to spis prave kvuli ty svatbe,jinak moc postavu neresim...
4. srp 2010 v 09:50  • Odpověz
Ahoj holky,tak u mě dnes teda žádný výstavní jídelníček ( trávili jsme den u kámošky), ale mohlo to být tak horší. Takže snídaně 40g pečiva,plátek sýru, jogurt , oběd 1 toust se šunkou a sýrem :zipper_mouth: , sváča kousek koláče a kafíčko s mlíkem a k véče si dám zeleninový salát s troškou těstovin. No a pohybasi hodina na trampolíně a můžu Vám říct,že ze mně lilo jak blázen. Mít jí doma, to by byl trénink....
Ty jo Mamino, 18 kilo dolů, to je mazec!!! Ale je super, že aspoň vidím, že to funguje!! Já totiž taky ujíždím na sladkým a vůbec tak nějak se ráda přežírám :angry:
Budem si pomáhat a třeba si psát jídelníčky a uvidíme za měsíc :wink: A hodně štěstí na rotopedu!!!
4. srp 2010 v 17:31  • Odpověz
autor
@elema ahojky jídelníček super nic hrozného a není toh málo?
Holky já jsem se ještě na ten rotoped nedokopala :angry: Největší problém mi dělá jídlo večer!íkala jsem max do 18:30 a včera jsem zase jedla ve 20:00
A kdepak vás mám?
6. srp 2010 v 08:00  • Odpověz
Nazdárek!!
Konečně taky nakouk někdo jiný než já :grinning:
Mamina:No je fakt, že předevčírem toho bylo míň,ale zase dost kalorické, takže na kalorie by to stačilo,ale výživově to stálo za prd.
Včera už to bylo lepšejší. Akorát dnes (jsem v práci) mám k obědu smažené žampiony a brambory :zipper_mouth: takže pěkně dětskou porcičku a šlus. Ke snídani byl jogurt (větší s obilím) ke druhé snídani,prozměnu jogurt malý a banán, pak bude oběd, kafčo s mlíčkem, ke sváče nektarinka(spíš 2)večer kousek pečiva s něčíma a ještě mám zálusk na meloun.
Každopádně večery jsou nejhorší. Ale držím se. Mám plnou lednici zeleniny a tak u telky chroupu mrkev apodobně.
No a cvíčo.... to je bída. Ale v práci jsem 12 hodin na nohách tak aspoň něco.
Jaký máš jídelníček dnes ty?? Inspiruj mě :wink:
6. srp 2010 v 09:56  • Odpověz
Ahojky,
tak já se pořád držím dělené stravy a jde to. Taky jím pětkrát denně. Včera jsem vážila o půl kila víc než v úterý, ale dneska už to půl kilčo bylo dole, tak uvidíme, jak to bude dál. Dneska jsem šla s malým pěšky k doktrorce na očkování, tak za sebou mám i procházku. Celkem jsem ušla 8 km, takže to není vůbec špatný výkon. Na oběd si jdu udělat těstovinky. Takže dietce zdar :grinning:
6. srp 2010 ve 12:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 6
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.