• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hubneme od srpna 2010

(Zamčená)
1. září 2010 
autor
@elema to je super že se tak držíš :dizzy_face: u mě je ten veer děs taky si dneska nakoupim mrkvičky a zeleninku
já měla dnes snídaně celozrná houska s plátkem sýra,sváča jogurt s musli oběd bylpangas a br. kaše dál nevim :grinning:
6. srp 2010 ve 13:52  • Odpověz
autor
@zuzi82 jen tak dál :slight_smile: jsi dobrá
6. srp 2010 ve 13:53  • Odpověz
Dobré odpoledne,

@zuzi82 -ty jo, 8 kiláčků je fakt super :slight_smile:
Já se chci vážit jen jednou týdně, maximálně 2x, nemá cenu se pořád stresovat váhou. Zpočátku to jde pěkně, to hezky motivuje,ale horší je to potom. :angry:
Tak zdar a sílu!
Jo a a na oběd jsem se pěkně napucla,prdlajs dětská porce...
6. srp 2010 ve 14:20  • Odpověz
@mamina5 No jo, ryba, taky bych se měla donutit, když já je ale tak nerada :zipper_mouth:
Ale fakt je, že pangas se vyjímečně dá i pozřít a na dietku supééééééér!
Večer na tebe budu myslet, budem chroupat mrkev spolu, zítra se pochlub, jak jsi to vydržela. :wink: A co rotoped?je v plánu? :grinning:
6. srp 2010 ve 14:24  • Odpověz
Já se teda večer držím. Nejlepší je manža. Včera přijel z fotbalu otevřel si lahváče a ukrojil patku chleba (v půl deváté večer) a když jsem mu říkala, že slíbil, že mě podrží a pivo pít nebude, tak pak hodinu mluvil o tom, jaký jsem chudák, že si s ním nemůžu dát ani jedno. Já bych si na jídlo ani nevzpomněla, ale on mi o tom pořád mluvil.
Holky, já musím zhubnout. Vypadám příšerně a manžel je vysoký a štíhlý. Navíc mě od porodu občas pobolíva oblast pánve a zejména, když mám víc pohybu, tak si myslím, že tělo nezvládá tu nadváhu. Takže prostě musím, musím a ještě jednou musím.
A taky jsem si včera v tescu koupila dva pstruhy a dvě makrely. Měli je ve slevě. To bude dietní obídek. já už si rozepsala jídlo na týden dopředu. Musím to tak udělat. Znám se, kdybych to neměla napsané a měla to vymýšlet, tak se odbydu třema velkýma porcema za den :sweat_smile:
6. srp 2010 ve 14:48  • Odpověz
Když jsem hubla posledně :sweat_smile: tak jsem si taky vždycky napsala jídelníček, spočítala kaloricky atd, pak si podle toho nakoupila a držela se fakt jídelníčku a to bylo super. Musím si k tomu taky sednout. Nebo spíš najít ty z minula, někde je mám schované. Zhubla jsem asi 12 kilo.Pak jsem se i celkem dlouho držela, nakonec začala prasit na dovče v Řecku,pak byli Vánoce... no a už to jelo.A výsledek je, že hubnu 7 již schozených kilo.Prostě jsem prase,no. Škoda že doma nemám 2 metry a 120 kilo chlapa, to bych pak byla vedle něj kočka i s nadváhou. Jenže mám pravý opak :confounded: Už to ale musím porazit. Můj cíl je 65 kilo(když budu mít jednou míň,nebudu se zlobit...).Ale kratší cíl je do září pokořit sedmičku a váhu začínat 6 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. srp 2010 v 15:09  • Odpověz
@elema Tak to já mám cíl do konce prázdnin se vejít do kraťasů, které mi byly loni na dovče. Ale výsledná váha by měla být tak kolem 58-60 kg. To bych byla mega spokojená. Chtěla bych to zvládnout do vánoc, tak uvidíme. :wink: Teď jsem si dala na svačinku jablíčko :slight_smile: a jdu uklízet. Přijedeme mi na víkend sestra s manželem. Doufám, že se udržím. Dovezou Marlenku (mňam), ale já musím vydržet až do neděle, kdy mám sacharidový den. To si dám kousek na snídani. Hlavně si ho musím včas dát stranou, ať mi ho chlapi nesežerou. :grinning:
6. srp 2010 v 16:41  • Odpověz
Tak jak pokračujete? Já se držím. Dám si jídlo pětkrát denně a výsledky by zatím byly. Dneska jsem se ráno vážila dvakrát. Nemohla jsem věřit vlastním očím. Začínala jsem minulý týden v úterý ráno na 74,6 a dnes ráno to bylo 73 kg. Tuhle váhu jsem od porodu zatím neměla. Uvidíme jak to bude zítra. Počítám s tím, že to zase trochu vyskočí, jinak by to totiž byl zázrak. :grinning:
8. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz
autor
@zuzi82 velká gratulace to je super :slight_smile:
9. srp 2010 v 08:31  • Odpověz
autor
Ahojky holky :dizzy_face:,
tak u mě blbý musim si taky napsat jídelníček jinak pak sežeru na co příjdu :angry:
Takže dneska snídaně rohlik ze šunkou a k tomu půl rajčátka
sváča bude ovoce
oběd omačka s těstovinami
svačá jogurt
a véča bude rajčátko a jeden celozrný rohlík
Jak kojim tak mám hlad pořád :grinning: Ale dneska musim večeřet v 18:00 jinak jsem fakt slaboch :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2010 v 08:36  • Odpověz
autor
Holky jsem se přihlásila na ten www.fitweb.cz je to tam dobrý,počítate si tam příjem a výdej kalorií,tak se přihlašte a dejte si mě do fit parťáků :slight_smile:
9. srp 2010 v 08:39  • Odpověz
Dobré ráno,
tak já se zatím celkem držím, jen včera byla oslavička, takže jsem si dala ke sváče kus dortíku :sweat_smile: a jednu jednohubku. No a večer jsem to samo nevydržela a zase jsem sežrala kousek dortu, takže jsem zatím na váhu raději nevlezla, nechávám si to vždy na úterý ( víkendy mám totoiž dost prasící, takže by mě to číslo v pondělí na váze asi zabilo...) Nicméně se kvůli tomu nehroutím, hodlám jíst vše.
No a dneska bylo musli s jogurtovým mlékem,obídek bude kuřecí palička,dušená mrkev, brambor, sváča ovoce a něco a véča asi polévka zeleninová s nudlema a k telce případně meloun. Mě je totiž v noci pak blbě, když bych se najedla jen v 18 a pak až do rána nic, takže jím naposled tak 1,5-2 hodky před spaním a pohoda.

@mamina5 jdu na to juknout, ale většinou mě to dlouho nevydrží zadávat tam vše co sním atd...
A slaboch nejsi, já taky nejím naposledy v 18 a přesto jde hubnout!!teda dřív to šlo,teď uvidím zítra. Navíc i Havlíček doporučuje II.večeři 2 hodky před spaním! A už máš nějaké výsledky po prvním týdnu??
9. srp 2010 v 09:19  • Odpověz
autor
@elema no já taky myslim večeři pak si dávám ještě nějaké ovoce to za jídlo skoro nepovažuju :grinning:
9. srp 2010 v 09:49  • Odpověz
autor
@elema budu se vážit ve středu :wink:
9. srp 2010 v 09:49  • Odpověz
@mamina5 Aha tak to jooo :wink:
Tak se drž a ve středu se těším na první dobré zprávičky !!
@zuzi82 Gratulace!!! 1,6kg za týden je fakt super, jen tak dál
9. srp 2010 ve 12:34  • Odpověz
ahoj holky, muze mezi Vas jeden hroch - 178cm/87kg? :sweat_smile: ja teda mela i pred tehotenstvim 80kg, takze docela des uz ve vychozim stavu, ale ted je to teda sila a to jsem uz dva roky po porodu... mam to jak na houpacce, neco shodim, to me uchlacholi, ze to jde, zacnu zase zrat a je to tam kde predtim ...a jeste horsi :frowning2:
9. srp 2010 ve 14:15  • Odpověz
potrebovala bych dolu 15kg...chystam se na power plate, mate s tim nekdo zkusenost? jsem zvedava, jestli je to takovy zazrak, jak se vsude pise :slight_smile:
9. srp 2010 v 15:00  • Odpověz
@alianka Vítej!!!!!! :slight_smile: čím víc nás bude a vydrží, tím líp!!!
A nejsi hroch!! Jsou na tom holky mnohem hůř, super je, že stím něco děláš!!!
S power plate neporadím, nevím totiž ani co to je... :sweat_smile:
Co máš v plánu??Nebo spíš jak hubneš??
9. srp 2010 v 15:50  • Odpověz
autor
@alianka ahojky taky tě vítám já jsem větší hroch :grinning:
9. srp 2010 v 16:18  • Odpověz
diky holky... no, mam v planu nezrat (ale moc se mi to zatim nedari) a pohyb.. snazime se s kamoskou parkrat tydne vyjit rychlochuzi tak na hodku, obejdem kus Olomouce a je to hrozne fajn, pokecame u toho a docela se zapotime, akorat ted mi to moc casto nevychazi, kvuli male, chodi spat hrozne pozde (kolem pul desate).. kdyz usinala kolem pul osme, chodila jsem pak a bylo to idealni.. takhle pozde me uz ven nikdo nedostane :(
a ten power plate, to je takovy ten vibracni stroj, jak se na tom cvici jen 25 minut a je to jako 2 hodiny v posilovne (udajne), je to docela rozsirene mezi celebritama a tak vubec, prej to fakt ma neco do sebe, chci to zkusit... znate to, clovek uz nevi co by :slight_smile:
9. srp 2010 v 19:36  • Odpověz
Ahoj děvčata,
tak jak se držíte??
já hlásím první úbytky :dizzy_face: :dizzy_face:
dnes jsem se vážila po týdnu a mám -1,3 kg, což je super, nato, že víkend nebyl bez ujíždění a byl dortík atd.Jsem ráda.Jen tak dál ( musím se pochválit).
Dnes jsem zase v práci, takže bude obídek,ale mám salátek s masíkem a pečivo,takže super. Odpolko bude ovoce,možná jogurt, večer polévka (včera jsem ji zaměnila za pečivo se šunkou a sýrem) a pak opět meloun, na tom teď hrozně ujíždím... Jo a dopolko jsem si i mlsla-jeden čoko bombónek, mňam :dizzy_face:
10. srp 2010 v 10:20  • Odpověz
autor
@elema super velká gratulace :slight_smile: jsem zvědavá na sebe zítra dám vědět jak jsem dopadla :slight_smile: :wink: :sweat_smile:
10. srp 2010 ve 13:12  • Odpověz
@mamina5 no jasně, už se těším!! Ať už máme každá nějaké pozitivní číslíčko do začátku :wink:
Pečivo k obědu jsem si odpustila ( salát byt totiž asi s majonézou ) což jsem nepředpokládala a uklidňuji se tím, že jí třeba nastavili jogurtem...
A co máš dnes dobrého mamino??
10. srp 2010 ve 13:23  • Odpověz
Ahojky,

@alianka vítej a držím palce, ať se podaří zhubnout.
Jinak mě váha zase vyskočila (což jsem čekala, protože ten úbytek byl až neuvěřitelně velký), ale i tak jsem spokojená. Dietku dodržuji a po týdnu mám 73,7 kg, což znamená 0,9 kg dole.
Dneska jsem měla na snídani paštiku s rajčátkem, na svačinku kiwi a teď na oběd jsem si dala dušené kuřecí špalíky se salátem z čínského zelí. Mám dneska masíčkový den, tak je to fajn. Teď jsem dva dny jedla rostlinky, takže masíčko už mi chybělo.
Včera večer jsme dali procházkou necelých 5 km, tak snad i nějaký pohyb je. Dneska to bude horší, ale zase musím uklidit celý barák a to možná vydá za dvě takové procházky. :slight_smile:
10. srp 2010 ve 13:30  • Odpověz
ahoj , můžu mezi vás prosím?
taky potřebuji zhubnout (168 cm a 83 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a třeba mi zapojení do stejně smýšlejících pomůže :wink: :slight_smile:
potřebuji se odpíchnout a začít a pak už to snad nějak půjde..
ale nemám nějak vůli začít- ty začátky vždy poruším :stuck_out_tongue_closed_eyes: potřebuji asi nějaký dohled :sweat_smile:
na začátku roku jsem sice pěkně zhubla,ale pak jsem měla doma nějaké starsti a všechny ty návyky nechala být a jsem tam kde jsem byla... a jsem na sebe za to pěkně naštvaná :angry:
10. srp 2010 ve 13:50  • Odpověz
@elema havlíček doporučuje večeři dvě hodiny před spaním? fakt? to ti poradil on? :confused:
já jsem u něj byla, mám od něj plán na míru a prý mám večeři dojíst 4 hodin před spaním..,neplatí to jen,když večer sportuju...
no vida, na každýho to stejně asi platí jinak..
10. srp 2010 ve 13:55  • Odpověz
autor
@elema holky tak já se zase nažrala mě snad nic nepomůže ani společná diskuze měla jsem brambory s omáčkou a zajedla to věnečkem :angry: No tak jsem si řekla,že sváča už nebude a večeře super lehká :angry:
@zuzi82 taky úspěch super
@bledulka vítej jen do toho pojď snáma :wink:
10. srp 2010 ve 14:23  • Odpověz
@bledulka Vítej!!! Každá duše dobrá!! S námi to půjde jedna báseň...
Nene, já u něj nebyla,ale četla jsem to v nějakém článku, co napsal, ale hovořilo se o druhé večeři!!!To jest, kousek zeleniny atd a to je vidět i v jím sestaveném jídelníčku, navíc to tenkrát bylo vidět i v pořadu Jste to co jíte a viděla jsem jídelníček jím sestavený pro jednu soutěžící. Ale třeba už to neplatí, když tobě říkal něco jiného...Nebo to neplatí jen pro tebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nebo naopak, žeby to platilo jen pro někoho?? :zipper_mouth:
Taky by se mi šikl jídelníček od něj přímo na tělo. Já bych umřela hlady, kdybych jedla naposledy 4 hodky před spaním, to mi je pak v noci strašně slabo a zle. Takže mi vyhovuje, když si u telky švrkám zeleninu nebo ovoce a jde to.
@mamina5 Tak věneček? Mňam...tak dej za odměnu večer rotoped a je to. Hlavně žádné výčitky.
10. srp 2010 v 15:03  • Odpověz
@zuzi82 Šikulka, jde ti to krásně, takhle se do karaťásků budeš vejít coby dup :sunglasses:
10. srp 2010 v 15:06  • Odpověz
Ahoj holky přidávám se k vám asi jsem tu nejtlustší, mám asi 178cm a 92kg, ale po porodu jsem měla 94-95kg, mám speciální jídelníček od jedné kamarádky a tak ty 2-3kg už šly dolů, ale ted se to zastavilo, je pravda, že ted je to se mnou horší, nejhorší je dodržet 5xdenně jíst a taky ted necvičím, zjistila jsem, že stačí i pár sedů lehů.A už se těším jak přijede manel(je v Americe) a řekne mi nějaké cviky co mi pomohou, je voják, tak ví co a jak.No ale musím zase začít aspon trochu cvičit nikam chodit nemohu nemám hlídání, jedině až manžel přijede tak možná po večerech zkusím zumbu.No a před těhu jsem měla asi 83kg, ale mívala jsem i 75kg.Ted by mi stačilo tak 80kg.Hlavně potřebuji zpevnit břicho a zhubnout na stehnech.
10. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.