• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hubneme od srpna 2010

(Zamčená)
1. září 2010 
Ahoj holky, můžu se taky přidat do skupinky? Taktéž bych velmi ráda zhubla. Byla jsem teď 5 týdnů v lázních, kde se mi za pobyt podařilo sundat 8 kilo. Snažím se dodržovat jídelíček z lázní, ale už cítím, že mi to někdy ujíždí, takže bych taktéž potřebovala dohled a motivaci. Můžu k vám?
10. srp 2010 ve 22:43  • Odpověz
@mamina5 tak pokud není pozdě šla bych do toho....
10. srp 2010 ve 22:56  • Odpověz
@hannah23 ne ujištuji Tě,že nejtlustější jsem já 175cm a 109kg...
10. srp 2010 ve 22:58  • Odpověz
@tangiera já mám ještě víc...a to jsem bezdětná...
10. srp 2010 ve 23:16  • Odpověz
holky gratuluju k ubytkum, jste sikulky, fakt.
@bledulka - s temi zacatky mam taky problem, nemuzu se nastartovat..ted navic mam hrozne chute na sladke pokazde kdyz se najim..
@hannah23 - ahoj, no rekla bych ze jsme na tom dost podobne, vysku mame stejnou a vahu skoro.. co se tyce toho cviceni, nemas v okoli nejake s hlidanim? ted je to uz docela bezne.. i kdyz koukam ze Matysek je jeste maly ze, to ho muzes tezko dat do nejakeho koutku... :(
jinak v pondeli jdu k vyzivove poradkyni, jsem moc zvedava co to bude. bude mi udajne delat kompletni diagnostiku zdravotniho stavu a na zaklade toho doporuceni na zhubnuti na miru. libi se mi ze to stoji jen 250,- vetsinou jsou tyto konzultace mnohem drazsi. a taky to neni zavisle na odebirani nejakych produktu (jako napr. herbalife). pak Vam dam vedet, co jsem zjistila :slight_smile:
11. srp 2010 v 07:59  • Odpověz
jee prehlidla jsem posledni prispevky, nemela jsem aktualizovanou stranku :slight_smile:
@mamina5 nezoufej, jeden venecek neni takova hruza, nechtej vedet co jsem vcera snedla ja... :confounded:
@78marcela - vitej mezi nami hrochy :slight_smile: jak to probihalo v tech laznich, meli jste nejake cviceni a tak? a co ten jidelnicek, musis pocitat kalorie? na to ja teda absolutne nejsem, nemam na to vuli ani cas, abych pocitala....
11. srp 2010 v 08:04  • Odpověz
@alianka Ahoj...v těch lázních jsem skoro pořád jedla, a ani jsem nezvládala sníst to, co mi všechno dávali. Já sama vím, že nejhorší je to, co jsem dělala, jíst ráno snídani a pak až večer po práci, a to hodně, protože jsem měla za celej den hlad a během dne jsem jíst prostě nestíhala, nebo jsem se odbývala nějakou tatrankou nebo rohlíkem.
V lázních jsme měli na snídani vždy 2 ks celozrnného pečiva, mě většinou stačil jeden, k tomu šunka sem tam, a hodně sýry, lučina, tavené sýry, eidam, sýrové pěny. To bylo nejčastěji. K tomu třeba rajče nebo nějaký kousek zeleniny. Za dvě hodinky potom 1 kus nějakého ovoce, banán, broskev, nektarinka, pomeranč, grep. To taky bylo nejčastěji. Na oběd to byl většinou nějaký přírodní plátek se zeleninovou oblohou, přílohy tam bylo velmi málo, třeba jen tři kousky brambor nebo velká lžička rýže atd. Fakt hodně málo, ale zeleniny hodně. A na večeři to samé, stále se to střídalo, vepřové, kuřecí, hovězí, ryby, králík a sójové maso. Mezitím změna - zeleninový salát s dresinkem sem tam. A vždy mezitím jsme museli ovoce na svačinku, mezi obědem a večeří 2ks a po večeři byla druhá večeře a zase jeden kus ovoce. Ale to jsem fakt prostě nedávala, tolik ovoce. a ještě obden po obědě kefír nebo jogurt.
S pohybem ani tak nic moc nebylo, žádné cvičení, akorát já jsem lítala jak hadr na holi, na to jídlo jsem to měla 600metrů, na procedury 800metrů a když se to takhle dělalo někaolikrát denně, tak to hodilo pěkných pár kilometrů...navíc jsme chodili tančit, to taky pomáhalo:slight_smile:
11. srp 2010 v 08:15  • Odpověz
Dobré ráno,
vítám nové baculky.

@alianka Na předchozí stránce dávala mamina odkaz na fitweb. Už jsem se zaregistrovala a počítá to tam kalorie. Je pravda, že si musíš jídlo odvážit a podle toho zadávat, ale není to až takový vopruz. Ale musím říct, že mě se teď dodržuje dieta ve smyslu 5x denně jídlo dobře, když jsem s Matějem na mateřské. Dokud jsem chodila do práce, tak by to absolutně nešlo. Ale teď mám tři roky na to s tou váhou zahýbat, tak uvidíme.

@78marcela To jsi asi byla v lázních kvůli váze, že? (jestli se teda můžu zeptat) Každopádně je vidět, že změna jídelního režimu ti pomohla. 8 kg není vůbec málo. To bych já už byla v půlce. :sweat_smile:

Já si dneska dopřála sladkou snídani. Měla jsem kousek Marlenky, ale říkám si, že, když si jí dám ráno na snídani, není to zas tak velký přestupek, jako kdybych jí zhltla večer o půl desáté. Pořád večeřím naposledy před šestou, ale je pravda, že už tři dny po sobě chodím spát hladová, ale zaspím to, tak se nic neděje. :slight_smile:
11. srp 2010 v 08:53  • Odpověz
Dobré ráno, koukám , že se rozrůstáme :dizzy_face: to je supééééér!!
Hannah,Tangiera a Marcelka vítejte, čím víc nás bude, tím větší podpora!!
Holky, tak já to včera zazdila pěkně po práci. Doma dortík od manžy, no odolejte, takže u telky kus dortu a ještě jsem holce sežrala pár gumových myší, nebo co to bylo.Ale fakt je, že jsem ukojila své chutě na sladké ( na tom prostě ujíždím celý život).

@alianka pochlub se holka, co jsi měla ty, že nechceš přiznat barvu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Já kalorie občas počítám, dělala jsem to docelo dlouho, tak už některé věci nemusím přepočítávat, navíc mám systém tzv. talířků a to se to pak počítá jedna radost. Ale fakt je, že pokaždé se mi taky nechce, je to dost zdlouhavé.
@78marcela přesně takovýhle jídelníček jako v lázních vyhovuje na hubnutí mě, miluju ovoce, takže čím víc tím líp. Naopak mám občas problém nesežrat několik kilo na posezení...
A aspoň je vidět , že se dá k pěkné postavě i prožrat :grinning:

Nebojte holky, společně to dáme všechny dolů :dizzy_face:
11. srp 2010 v 09:00  • Odpověz
@zuzi82 Nebyla jsem kvůli váze, ale kvůli průduškám a hlasivkám. Během školního roku jsem několikrát ztratila hlas a byla pořád nemocná, takže mě obvodačka poslala k foniatrovi a ten zjistil nějakou vadu na hlasivkách, tak mě ty lázně přidělili. Bylo to tam děsně fajna a klidně bych jela někam i kvůli váze, ale že jsou na to lázně, jsem doposud netušila.
Ani by mě nenapadlo, že to půjde dolů tak samo. když s tím celé roky bojuju. Ale stále neúspěšně, váha jde pořád tím nesprávným směrem. Te´d jsem si dala za cíl zhubnout na váhu v lednu, co jsem měla, než jsem přibrala díky hormonům.Teď jsem v půlce, tak ještě jednou tolik a pak to snad půjde dál. Jen toho pohybu teď mít moc nemůžu, jsem po transferu embrýsků, takže se spíš šetřím a za týden se ukáže, zda se budu šetřit i dál nebo ne.
11. srp 2010 v 09:01  • Odpověz
@78marcela Aha, tak to je zajímavý jídelníček na průdušky :slight_smile: No, v tvém případě bych ti teda přála v příštích devíti měsící nějaký malý přírůstek na váze. Stačily by, myslím, tak čtyři kilečka :sweat_smile:
11. srp 2010 v 09:05  • Odpověz
@elema No nevím, jestli se dá k prožrat...to už bych byla miss...každopádně mě bude stačit váha 80kg, tu jsem měla vždycky, nikdy jsem nebyla hubeňour, ale i tak mi to vyhovovalo. jenže během let a po několika hormonálních kůrách a taky díky blbému režimu jsem si vydělala 40 kilo nahoru. Jen teď od ledna díky mega dávkám hormonů jsem přibrala 19 kilo. Můžu vám říct, že je to katastrofa.
11. srp 2010 v 09:05  • Odpověz
@zuzi82 Jídelníček byl dobrý, na průdušky... :grinning: :grinning: :grinning:
Tam totiž kdo chtěl, tak měl možnost si domluvit dietní stravu, tak jsem toho samozřejmě využila. Nejdřív jsem o tom nevěděla, že to tak jde, tak jsem měla první týden stravu, co jsem si sama vybírala, ale mojí spolubydlící řekla doktorka, že to tak jde a ta pak nosila pořád ovoce, které jsem já neměla, tak jsem jí to záviděla a řekla jsem, že to chci taky. tak jsem to pak už další týden měla taky nahlášené a taky jsem měla to ovoce. A byla jsem s tím děsně spokojená. a po návratu z lázní jsem koukala na net, dá se někde najít správný jídelníček redukční diety, je to dieta číslo 8, tak kdo chcete, koukněte, je to tam přesně rozepsané, co a jak a kdy a kolik. Já si to stáhla, ale mám to v jiném počítači, zkusím to ještě pohledat na netu a když tam hodím odkaz.
11. srp 2010 v 09:09  • Odpověz
@zuzi82 A ještě, moje ségra měla ten stejný problém jako já, taky silná, taky stejná diagnoza, taky přibrala díky hormonům...a pak otěhotněla a za celé těhu přibrala pouze dvě kilča, všude zeštíhlela a vše jí šlo akorát do břicha, malá se narodila, měla 4 kila a 53 cm, takže cvalda a ségra měla po porodu skoro 20 kilo dole. Prostě úžasný a taky to tak chci.
Jenže ona už je teda má zase zpátky a to já zase nechci.
11. srp 2010 v 09:12  • Odpověz
@78marcela Jsi šikulka a neboj, kila dáš zase dolů. Hlavně držím palečky ať se "musíš" šetřit i dál a ať to dobře dopadne.
A neboj, dá se prožrat k pěkné postavě, vidíš sama kolik jídla jste měli v lázních, jen trošku jiné složení a druhy a hlavně pravidelně i když nemáš pocit hladu něco malinkého zbaštit ( kéž bych já neměla někdy pocit hladu :sweat_smile: )
A pokud ten jídelníček najdeš, hoď odkaz. :wink:
11. srp 2010 v 09:18  • Odpověz
Tak jsem něco našla, tady jsou odkazy:, z čeho složit jídelníček:

http://www.dietologie.cz/dieta/zakladni-dieta/dieta-redukcni/redukce-vahy-dieta-c-8.html

Jídelníček-příklad na týden:

http://www.dietologie.cz/dieta/zakladni-dieta/dieta-redukcni/vzorovy-tydenni-jidelni-listek-dieta-redukcni-8/jidelnicek-pro-redukci-vahy.html

A my to v těch lázních neměli tak přísné, bylo tam více ovoce a večeře byly teplejší, vydatnější. A přesto to šlo. Ale fakt je ten, že jsem za celou dobu neměla knedlík, ani řízek, nic. Jen o víkendu jsem si zašla s přítelem na pohár a na teplé oplatky, jinak jsem se fakt snažila.
11. srp 2010 v 09:40  • Odpověz
autor
Ahojky nemám čas stavim se tu po obědě,jen že jsem se na začátku přepsala původní váha 96 teď 94,9kg :grinning: takže super aspoň něco je dole.Ráno už jse,m byla 20minut na rotopedu a dala si pár cviků na bříško :wink:
11. srp 2010 v 09:44  • Odpověz
@mamina5 Super, veliká gratulace!!!

A pak že to nepůjde!! :dizzy_face: první úbytky na světě.... společně to zvládnem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Razím s malou ven, juknu na Vás odpolko.papa
11. srp 2010 v 09:47  • Odpověz
ahoj všem
děkuji za přivítání a i já vítám další hubnoucí :slight_smile:

@elema já jsem taky porovnávala ten Havlíčkův jídelníček s tou soutěžící (asi myslíme tu samou,co je tady na MK,že? :wink: ) a musím říct,že ho mám fakt jiný...

mám například nižší gramáže jídla než ona- plácnu ted odhadem- ona mohla kuřecího 200g a já 150.. on to fakt dělá vyloženě na základě vyšetřeních a mě to dělal na jinou váhu než jí a navíc já mám vlivem diet a zhoršené štítné žlázy pomalý metabolismus- prý mi jede na 60% ..
ale jak jsem se ho začala držet,tak kila šla fakt dolů- shodila jsem za necelé dva měsíce přes deset cm přes břicho a skoro všechno co jsem zhubla byl tuk a ne svaly.. jenže pak jsem měla doma strosti,nebyl čas chodit cvičit, já nměla ani mysl na to jíst podle jídelníčku a ted musím začít znovu..
a právě se pořád odhodlávám,že začnu

což mi připomíná,že dle rozpisu si půjdu dát ovoce a něaký sacharid -je můj čas na svačinu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

@78marcela já u prvního syna taky v těhu zhubla- po porodu jsem měla o 17 kilo méně.. jenže jsem to měla do roka zpátky- zhoršila se mi ta štítná žláza a bylo.. a taky jsem si dopřála sladké (v těhu jsem ještě navíc držela diabetickou dietu-měla jsem těhot. cukrovku) ted se jen mohu dívat a fotky,jak mi to slušelo.. ale na jaře mi bude třicet a tak mám takové předsevzetí,že do té další třicítky stoupím jako hubeější.. jsem silná jinak v podstatě celý život a nechci tu "druhou půlku života" prožít silná a neštatsná ze své váhy... tak snad do jara něco pomaloučku polhučku a trvale shodím :wink: :slight_smile:
11. srp 2010 v 09:55  • Odpověz
Možná bychom si tu taky mohly udělat nějakou tabulku, kde budeme zaznamenávat naše úspěchy, ať nás to motivuje, co říkáte?
11. srp 2010 v 09:56  • Odpověz
@bledulka A kdo je to Havlíček?
11. srp 2010 v 09:58  • Odpověz
Já bych byla nejšťastnější, kdyby mi to jídlo vždycky někdo nachystal, nemám problém to sníst, miluju zeleninu, ovoce, neujíždím na sladkém, jediné, co teda mám ráda, jsou křupky v takovém velkém červeném sáčku, ty miluju a s nima hřeším, ale jinak nějaké dortíky nebo tak něco, to fakt mít nemusím. takže předpoklad správně jíst si myslím docela mám. jenže v práci nejsem prostě schopná hlídat čas a dobu na svačinky, nemáme tam jídelnu, takže ani oběd neřeším a pořád nemám čas. Navíc ráno vypadnu z domu o půl sedmé, dorazím o půl osmé večer a naprosto vycucnutá a nemám ani sílu si něco dietního připravit na další den...takže v lázních, když mi to strčili všchno až pod nos, tak mi to naprosto vyhovovalo, navíc pohyb tam byl taky a šlo to samo. Neměla jsem tam absolutně žádné touhy si chodit na zmrzlinky, na lázenské oplatky jako ostatní...nechybělo mi to. A nebýt přítele, který je na sladkým závislý a že za mnou jezdil a do té cukrárny prostě jít chtěla a musel, tak bych ani o víkendu na ty poháry nešla ( a to je ještě syčák jak tyčka, přitom kolik toho on zvládne sníst, to by jeden brečel¨, jak je to nespravedlivý).
11. srp 2010 v 10:04  • Odpověz
@78marcela
Havlíček je Ing Petr Havlíček ,který se věnuje výživě a je to nutriční poradce.. působil i v televizi s Dr. Cajthamlovou v pořadu "Jste to co jíte"
dávali to na primě a pomáhali tam zhubnout těm co se přihlásili..

já teda sem schopná sníst všechno-sladké slané... ale když jsem držela ten stravovací režim,tak jsem ani chutě neměl,to je fakt.. síš psychicky,jako že se sliny sbíhaly§- to jo.. ale nutkání sníst něco sladkýho "ted hned" jsem neměla..
11. srp 2010 v 10:19  • Odpověz
jo a holky, včera jsem- tím jak jsem vás četla- získala jakoby nový impuls se odhodla se fakt zase (po kolikáté už? :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
znovu začít a koupila jsem si i knížku,kterou \havlíček napsal a jsou tam i recepty na snídaně, večeře,obědy atd :slight_smile:

asi se půjdu inspirovat do knihy ...

jinak já vařím nejvíc v páře- v parním hrnci... smažený atd nejíme,protože to manžel nemůže kvůli nemoci,takže v tomhle to mám jednosušší,že nedělám omáčky tučné, nesmažm atd,ale vše je v podstatě dietní..

no a snažím se dvakrát týdně chodit za sportem-oblíbila jsem si HEAT, takže tam se snažím..ale dvakrát týdně je málo, pokud chci nastartovat hubnutí,budu muset cvičit víckrát týdně

já jsem právě jedla docela málo,ale špatně složený a ve špatnu dobu..takže celkově jím s havlíčkem víc,ale jinak rozložený., já předtím jen snídala,pak minimum k obědu a večer jsem se přejedla a to je právě kámen úrazu..a tak jsme si vesele zpomalila metabolismus..

11. srp 2010 v 10:41  • Odpověz
@bledulka Já to mám asi také tak, ten můj metabolismus funguje jako líná lemra...a jak se jmenuje ta knížka? Docela bych se jí taky nechala inspirovat, hlavně pokud jsou tam recepty, to je prima, protože já nemám žádnou velkou fantazii a jíst pořád to samé, to člověka brzy omrzí.
11. srp 2010 ve 12:16  • Odpověz
@78marcela
je to tahle http://www.topzine.cz/recenze-jidlo-jako-zivotni-styl/
dlouho jsem váhala,zda ji koupit,ale už jsem neodolala :sweat_smile:
11. srp 2010 ve 13:10  • Odpověz
autor
Ahojky holky :slight_smile:
vítám všechny nové hubnulky :slight_smile: Už je nás docela dost :wink:

@78marcela jasně nějakou tabulku mužem udělat ale jak já jsem na todle antitalent :grinning:

nechcete diskuzi zamknout?Jako myslim,že už je nás tady dost a že si tu můžem vládnout sami :grinning:Já si totiž pak už všechny nebudu pomatovat :grinning:
Včera u nás byla kamarádka za měsíc máme vyrazit na pivnosti a bude tam spoustu starých známých tak jsem se do toho ráno opradu pustila :wink: mám na to ještě měsíc a musim něco schodit abych se cítila fajn :slight_smile:
11. srp 2010 ve 13:13  • Odpověz
Klidně ji můžeme zamknout, ale já nevím jak, a kdo k tomu má právo. A když ještě někoho přibereme, tak od toho bude tabulka, abychom viděly, kdo tu s náma je:slight_smile:
Já tu tabulku zkusím nějak vymyslet a vytvořit, a viděla bych to tak, že se vždy jeden den v týdnu zvážíme a nahlásíme úbytky váhy, úspěchy a neúspěchy, co? Nebo to vidíte nějak jinak? Mě je to jedno, pokud se do toho bude chtít pustit někdo jiný, tak klidně, nemusím být tak aktivní:slight_smile:
11. srp 2010 ve 13:22  • Odpověz
autor
@78marcela jasně tabulku udělej :slight_smile:
11. srp 2010 ve 13:27  • Odpověz
@78marcela Tabulku udělej. Aspoň bude přehled, jak se kdo drží. :wink:
11. srp 2010 ve 13:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.