• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hubneme od srpna 2010

(Zamčená)
1. září 2010 
holky, pokud se ale chcete pravidelně vážit, tak to bohužel mám smůlu :wink: já si svou váhu odvezla k rodičům,aby mě to nedemotivovalo,že to nejde dost rychle..a vážím se vždycky u nich..ale tak bych dodala váhu později.
ale myslím,že by spíš neměl v tabulce chybět údaj o mírách- pas a boky.. ono,když hubnete víc přes boky než přes pas,tak to jde ze svalů a je to špatě.. dyž hubnete víc přes břicho než v bocích, ztrácíte tuk a to je to správné hubnutí.. :slight_smile: :slight_smile:
ale na druhou stranu, nevím,zda by se mi chtělo veřejně prezentovat míry.. možná potom pokud bychom byly soukromá skupina,ale před celým koněm.. :confused: to víte,stydím se stydím za ty míry...

@mamina5 koukala jsem se ti do albíčka a musím říct,že i stěma kilama co jsi psala že máš jsi krásná ženská :slight_smile: fakt :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2010 ve 13:39  • Odpověz
@bledulka naprosto chápu, že se ti nechce prezentovat své míry nebo váhu. I to je důvod k uzamknutí diskuse. Já se za to stydím taky a nikdy nikomu jsem to neřekla. Až teď jsem musela, když jsem šla na odběr vajuch kvůli narkoze.
a jednoznačně jsem tu z vás všech prostorově nejvýraznější, takže když budeš mít nějakou depku, koukneš na moje míry a uklidní tě to:slight_smile:
11. srp 2010 ve 13:50  • Odpověz
@78marcela no pokud by byla soukromá diskuze,tak to se pak může vkládat jako fotka přímo do diskuze a nemuselo by to být jako album nikde :dizzy_face: :dizzy_face:
koukala jsem do albíčka a koukám,že se snažíte o prcka v CARu..moc držím palce, třeba budeš řešit jiné starosti :wink:
prvního prcka taky máme z CARu, ale nakonec nám stačilo IUI - manžel měl u nich schované zmražené spermijky..
a druhý klučík ejhle spontánně sám a hned napoprvé,co jsme si řekli,že chceme druhé
tak držím palce :slight_smile:
11. srp 2010 ve 14:01  • Odpověz
@78marcela koukám taky z jakého jsi okresu a já sem původem taky odsud :wink: :slight_smile:
11. srp 2010 ve 14:02  • Odpověz
@bledulka A já jsem tam přistěhovaná, původem jsem od Znojma. jenže se mi tam nahoře nelíbí, no...
11. srp 2010 ve 14:09  • Odpověz
Holky, tak mi do IP napište nějaké svoje údaje. Nikoho nenutím, ať si každý napíše, co chce, zda jen váhu, nebo míry, nebo pouze vysněnou váhu, či cíl...jak kdo chce, pro někoho by to nemuselo být zrovna extra příjemné (třeba jako pro mě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: )
Jak mi to napíšete, tak nějakou tabulečku už vytvořím, ju?
11. srp 2010 ve 14:12  • Odpověz
autor
O.k jsi šikulka dala bych tam počáteční váhu s kterou jsme tady začínali a cílovou vahu a vážit se budem třeba každé pondělí?
11. srp 2010 ve 14:24  • Odpověz
@78marcela marci, ok, já navrhuji ještě míry pas a boky- jestli souhlasíte-to je fakt prý ještě důležitěší údaj než váha - a dodám je zítra až se ráno změřím,ted jsem po obědě tak trochu naplněná :wink:
a souhlasíte se zveřejněním až budeme soukromé?

což mi připomíná,že se manželem nechám večer vyfotit- takhle jsem se právě na začátku motivovala- fotil mě na začátku měsíce a pak na konci a já si pak porovnávala ty změny- fotil mě ve spodním prádle a tak si asi dokážete představit,že ty fotk jsou naprosto nezveřenitelné..ale pro osobní potřebu to doporučuju- je to pak fajn pocit sledovat,jak to je OPRAVDU vidět :slight_smile:
11. srp 2010 ve 14:32  • Odpověz
Ahoj Babulky, konečně se to tu pěkně hýbe :wink:
@bledulka nevím jestli myslíš stejnou soutěžící jako já, ale typuji že asi i jo a je mi jasné, že jídelníčky se Vám neshodují :sunglasses: ale ty fakt nemáš psaný třeba kousek ovoce nebo zeleniny jako II. večeři??
Já našla i na mimibazaru takový uviverzal jídelníček sestavený Havlíčkem a tam taky je druhá véča. A na tu knížku už mám taky dlouho zálusk, hned co ji vydali, ale pořád se mi nechtělo dát pomalu 3 stovky... ale taky si jí asi koupím. Je pěkná?? a jsou tam "jedlé" recepty??myslím jako z dostupných surovin atd??

Co se zamknutí týče, jsem klidně pro, stejně tak i pro tabulku, jen fotky ve spodním prádle po mě nechtějte :angry: to fakt neeee. A tabulku naprosto nejsem schopná vytvořit takže máš Marcelko volnou ruku a klidně tvoř, já co počítače týče, jsem naprosto zaostalá...
Jen bychom si asi měli přesně říct, které údaje zadat, aby v tom Marcelka neměla maglajs a bylo to jednodušší.
11. srp 2010 v 16:43  • Odpověz
@bledulka Koukám, že budeme stejně staré, tak ať do té další třicítky na jaře vlítnem jako kočky :dizzy_face:
11. srp 2010 v 16:48  • Odpověz
Holky, já navrhuji jiný den na vážení než pondělí, třeba hned úterý. A možná by bylo nejjednodušší psát výsledky po měsíci. nebo ne? Co???? Víkendy jsou ujížděcí, teda aspoň pro mně, takže váha v pondělí je úměrně tomu škaredá :angry: a pak někdy se to zastaví a nebo když je "mrcha" tak má někdo i o kilo víc. A míry pas, boky (stehno??) určitě, stejně tak počáteční váha a třeba cílová.
11. srp 2010 v 17:07  • Odpověz
@elema Souhlasím s údajema i s vážením v úterý. S dietou jsem začala v úterý, tak se mi to hodí. :wink:
11. srp 2010 v 17:15  • Odpověz
Mě je vcelku jedno, který den se budeme vážit, klidně teda to úterý.. Vím, že se má správně vážit tak jednou týdně, ale já jsem blbá a když hubnu, tak na ni lezu stejně furt a čekám na zázrak (a zázrak nikde). I když teď teda byl, po těch lázních, věděla jsem, že mi plandá oblečení, ale tak razantní jsem to nečekala, a samozřejmě, je to děsně fajn a kdyby to tak šlo dál, to by bylo super.Zatím mám teda údaje pouze od Zuzi, počkám na vás ostatní a zveřejním to teda až se zamkne diskuse.
11. srp 2010 v 18:18  • Odpověz
Ahoj,
asi už lezu do rozjetého vlaku :frowning2: ,ale můžu se přidat?
11. srp 2010 v 19:09  • Odpověz
@jakoubka Já myslím, že jsi ještě stihla nastoupit, než se vlak rozjede:slight_smile:
11. srp 2010 v 19:12  • Odpověz
@78marcela -děkuji :slight_smile:To jsem ráda :slight_smile:
Takže:měřím 170cm a vážím 72kg :unamused:
před těhu jsem měla 67-68 ,jenže jsem přibrala 29kg :angry:
moje ideál váha je 62-65kg,tak vzhůru do boje :wink:

Dnes jsem si udělala tukožroutskou polévku.Vím,není to zrovna nejlepší ,ale zkusím
11. srp 2010 v 19:17  • Odpověz
@jakoubka Vítej!!!
11. srp 2010 v 19:17  • Odpověz
@jakoubka Tak jestli tvoje ideál váha je 62, tak to koukám, že si dávám malé cíle...
A ty chceš hubnout pomocí nějaké dané diety??? jakože právě tukožroutské apod??
Já bych teda ráda změnila celý jídelníček a hubla pomalu a dlouhodobě...
11. srp 2010 v 19:21  • Odpověz
@elema -ne,to nechci :wink:
Jen zkouším :wink: :slight_smile:
Mě se podařilo zhubnout 12 kg za půl roku ,pohybem a omezením jídla a sladkkostí :slight_smile:
a děkuji za přivítání :slight_smile:
11. srp 2010 v 19:31  • Odpověz
@78marcela tak tomu nevěřím..to jsi moje krevní skupina :wink: :wink:
11. srp 2010 v 19:51  • Odpověz
@jakoubka Aha, tak to si polívčičku užij :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No jo, pohyb... když ten já nerada a sladké zase tůůůze ráda. To je pak těžké.
Ale 12 kilo, to je hezká odměna, mě by ke štěstí stačilo 7kg,ale 10 je lepšejší.
Hele a ty se při své výšce 170 a 72 kg cítíš tlustá??
11. srp 2010 v 19:57  • Odpověz
@elema -jj,necítím se :unamused: Hlavně ten "plavací kruh" okolo pasu.
Ale budu ráda ,když prostě na začátku nebude ta 7. :wink:

11. srp 2010 ve 20:01  • Odpověz
@tangiera No tomu teda věř. :cry:
11. srp 2010 ve 20:03  • Odpověz
@jakoubka Chápu, jen my váhou přijdeš fakt vpohodě :wink:
11. srp 2010 ve 20:04  • Odpověz
@jakoubka Já bych byla děsně ráda, kdyby byla na začátku 7:slight_smile:
11. srp 2010 ve 20:04  • Odpověz
autor
@jakoubka vítám tě :slight_smile:
O.K. holky takže počáteční váha ,vysněná váha,míry pas,boky,stehna :slight_smile:
Já jdu zjistit jak se to zamkne :grinning:
11. srp 2010 ve 20:05  • Odpověz
Já dnes měla skoro úplně ideální jídelníček, tak jsem zvědavá, jestli se to ukáže, i procházku jsem si dnes dala, a dvakrát, i když se moc hejbat zatím nesmím. Ale chtěla bych si taky koupit rotoped a ty chodící hůlky a zjara kolo...pokud tedy nebudu kupovat kočar.-)
11. srp 2010 ve 20:06  • Odpověz
@78marcela Neboj, taky bude!! :dizzy_face:
11. srp 2010 ve 20:06  • Odpověz
já se teda přiznám,že za poslední dobu jsem zhubla 5 kg ,na začátku prazdnin jsem měla 77-78,ale začla jsem brát Lindaxu(ted už neberu) ,chci to vyzkoušet zdravějším způsobem :wink: :slight_smile:
11. srp 2010 ve 20:07  • Odpověz
@78marcela -neboj,tu 7 mít budeš :wink: :slight_smile:
11. srp 2010 ve 20:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.