• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hubneme od srpna 2010

(Zamčená)
1. září 2010 
Fuj hrubka ,pardón :sweat_smile:
11. srp 2010 ve 20:07  • Odpověz
@78marcela Já přeju kočárek a později hůlky a kolo
11. srp 2010 ve 20:09  • Odpověz
@78marcela hm ani nevíš jak Ti rozumím vážila jsem 124kg....koukám pokoušíte se o mimi...držím palce.. :wink:
11. srp 2010 ve 20:10  • Odpověz
@tangiera Jojo, chceme mimi, ale zda bude nebo ne, to netuším.
ale pokud se ted nezadaří, tak si dám několika měsíční pauzu, abych se i já i moje tělo vzpamatovalo. Od ledna jsem měla 19 liko zase nahoře, moji obvodačku málem omejvali. Teď mám dole celkem 9,4kg, když jsem se u ní vážila minulý týden. Ale sama řekla, že proti hormonům se prostě nic nenadělá.
Takže když se to ted nezadaří, kašlu na další nervy a pokusy, dám se nejdřív sama do pořádku, přijde rotoped a budu cvičit a hubnout, dokud nedám dolů alespon dvacet kilo. A to pořád ještě ta sedmička na začátku ani zdaleka nebude.
11. srp 2010 ve 20:23  • Odpověz
dobre ranko holky, vsechny nove spolubojovnice vitam :slight_smile: tabulka je supr napad, @78marcela pokud budes chtit, rada s ni pomuzu. navrhuju jmeno, aktualni vaha, cilova vaha, pak po tydnech vaha a miry (bricho, boky) a bylo by fajn kdyby to ukazovalo i zbyvajici kila do idealni vahy.. a urco bude lepsi to zamknout, uz to bude hodne osobni :wink:
jinak marci moc drzim pesti at na jare kupujete ten kocarek :sunglasses:
12. srp 2010 v 07:59  • Odpověz
@bledulka s tim focenim je to supr napad, taky bych rada videla ty zmeny, to je podle me vice motivujici nez jen vaha. taky to zkusim ;)
12. srp 2010 v 08:01  • Odpověz
Dobré ráno,
tak jsem posnídala músli s jogurtem, čekáme na manžu a razíme na houby :stuck_out_tongue_closed_eyes: doufám, že budeme mít úspěch a najdem plný koš, potřebuju do zásoby na zimu.
Jídelníček na dnešek nemám, budu improvizovat, tak doufám, že to zase dneska něčím nezazdím :angry:
hezký den :slight_smile:
12. srp 2010 v 08:15  • Odpověz
@elema tak at mate na houbach poradny ulovek :slight_smile: doufam ze se mi taky letos podari na houby vyrazit, teda dokopat manzu hlavne :wink: ja dnes budu taky improvizovat, ostatne jako kazdy den.... jsem na tom jak marcelka, taky bych potrebovala, aby mi to jidlo nekdo predchystaval, to bych pak hubla jedna radost...
12. srp 2010 v 09:03  • Odpověz
autor
Ahojky holky :slight_smile:
tak jsem to zjistila musím založit novou diskuzi v soukromích skupinách.Tak já to udělám ju?
12. srp 2010 v 09:53  • Odpověz
ahoj všem :slight_smile:

@elema jé,já bych šla na ty houby hned :slight_smile: to já ráda :slight_smile:
s tou druhou večeří- no vážně, nic tam nemám..a když jsem se ho ptala,jak řešit,když jdu sát hodně pozdě po večeři,tak třeba rozložit si večeři na dvě části a nebo -pokud to je občas si vzít kousek knekerbrotu s lučinou atd..jde o to,že jídelníček mám nějak rozepaný na moji spotřebu a kdybych to přidávala pořád,tak jím víc než je třeba.. na druhou stranu ten jídelníček mám dodržet a nic pro změnu nevypustit- to by zase bylo málo a tělo by místo spalování zase ukládalo na horší časy..
ale v té knížce to Havlíček právě psal,ak to s druhou večeří je.. tak až bude soukromá diskuze,tak to tam přepíšu..napadlo mě,že bych tam něco z té knížky hodila :slight_smile:
jinak-mě se knížka líbí-hodně věcí ale z ní už vím,ale já mám pro Havlíčka fakt slabost,tak jsem prostě musela mít knížku doma :wink: :slight_smile: :slight_smile:

@alianka jo jo, focení je fakt super.. sice ty fotky nikdy nikdo neuvidí,ale bylo fajn se po měsíci podívat a zjistit,že fakt je to znát..jinak jsem pořád stála před zrcadlem a pochybovala... a ted jsem to měla krásně na fotce znát a v tu chvíli jsem z toho měla neskutečnou radost :slight_smile: no dnes jsem se změřila-obvody- a mám úplně ty samé míry jako když jsem byla u Havlíčka na vstupní kontrole.. tak jsem zvědavá,zda s tím zase hnu..ted potřebuji hlavně ten impuls a motivaci to vydržet a pak nějak se dokopat ke cvičení.. tehdy jsem cvičila hodinu čtyřikrát až pětkrát týdně a to ted už časově nedám, chybí mi hlídání dětí...

@mamina5 tak se těším na soukromou diskuzi, pak odtajním některá numera :grinning:

holky,jak hodně cvičíte? a jaký druh ?
a jak na to jdete přes jídlo?
12. srp 2010 v 10:08  • Odpověz
12. srp 2010 v 10:12  • Odpověz
Ahoj holky,

teda u mě to s tou pravidelností jíst bude kříž :frowning2: Nějak mi nejde snídat :angry:
12. srp 2010 v 10:45  • Odpověz
Holky můžu se přidat? Snažíme se s manžou o mimi .... a je třeba abych něco shodila ... mám s tím sama trochu problém, hledám vzájemnou podporu ..... :wink:
12. srp 2010 v 10:48  • Odpověz
@mische ,myslím že asi můžeš,ale napiš mamině co založila soukromou skupinu a popros ji o vstup do soukromé diskuze :slight_smile:

@jakoubka ta pravidelnost je právě u mě kamenem úrazu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no nic,jdu se přestěhovat na novou diskuzi :slight_smile:
12. srp 2010 v 10:50  • Odpověz
Ahojte holky. Taky se po dvou dětech pokouším zhubnout a ráda bych se k Vám přidala, kdyby to šlo. Díky za odpověď
12. srp 2010 ve 20:35  • Odpověz
autor
@ewwusska
@mische
holky máte povolený vstup,tak pojďte za náma :wink:
18. srp 2010 v 09:36  • Odpověz
ahojky holky.. ráda bych se přidala do skupinky hubnouích.. :wink:
21. srp 2010 ve 22:14  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem se dopracovala při výšce 174cm na 90kg :frowning2: Od včera 2krát denně cvičím na elepticalu a snažím se jíst zdravě a pravidelně. Tak bych se k vám taky ráda přidala...
25. srp 2010 ve 21:04  • Odpověz
@dana1979 Co to je za přístroj a co to má dělat?
26. srp 2010 v 07:12  • Odpověz
@dana1979 To vypadá dost dobře. Taky jsem nad tím uvažovala, i když jsem nevěděla, že se to tak jmenuje, ale nakonec mi přítel řekl, že si mám raději koupit kolo, tak mi ho dnes dovezou, jsem už celá natěšená na první jízdu:slight_smile:
26. srp 2010 v 08:37  • Odpověz
Kolo je taky fajn,ale tohle mě baví trochu víc. Cvičím 2krát denně a zatím jen 5-10 min víc nevydržím,ale dneska už to bylo lepší tak budu pomalu přidávat. Tak si první jízdu pořádně užij :slight_smile: A taky přeji hodně štěstí v září na ivf....já půjdu asi v listopadu.
26. srp 2010 v 09:31  • Odpověz
@dana1979 Díky za přání...uvidíme, jak se zadaří. Tobě taktéž hodně štěstí, pokud půjdeš. První dítě jsi měla normálně?
Jsi dobrá, že cvičíš, to já se nepřinutím. To kolo by mě mohlo bavit, už ho mám doma, ale přišlo v krabici rozložený, a já ho neumím smontovat. tak musím čekat na někoho, kdo mi pomůže. Jsem trochu napučená, sem se už těšila...
26. srp 2010 v 18:45  • Odpověz
No ten elliptical byl taky rozložený a sama bych ho určitě nesložila :slight_smile: Štěpánka jsem měla přirozeně stejně jako další 3 těhotenství,ale i syn a i ty další miminka byly s nebalancovanou vadou...Štěpánek má mentální postižení a spoustu vrozených vyvojových vad a při těch další jsem byla dvakrát na ukončení a jednou to bylo zamlklé. Pak jsem byla 1 krát na IVF s PDG, 1 krát na IVF s dárcem a už 6 krát na IUI s dárcem a nic :frowning2: Určitě se donutíš....nejsi v tom sama :slight_smile:
26. srp 2010 ve 20:15  • Odpověz
@dana1979 Tak to tedy máš taky docela těžkou cestu k miminku. A asi nejen to. určitě jsi silná holka, máš můj obdiv.
Co znamená to PDG? To nevím, co to je za zkratku.
ale cvičit, to se asi nedokutím. Teď mi psal kamarád sms, je to velký cyklista, to kolo mi pomáhal vybírat, rozumí tomu, a že by na víkend dorazil a kolo mi složil, když mu to vyjde v práci. Je hodnej, pojede asi 200km, aby mi složil kolo:slight_smile:
26. srp 2010 ve 22:16  • Odpověz
@78marcela ...ty jo tak to je dobrý kamarád když pojede takovou dálku :slight_smile: PDG je preimplantační diagnostika kdy se po oplodnění asi druhý den odeberou embryu 2 buňky které se vyšetří jestli mají chromozomy v pořádku. Ale tenkrát se nám ani jedno neoplodinlo :frowning2: Je to dost drahá věc a někdy nemusí být žádné embryo zdravé když má jeden s manželů balancovanou vadu.
27. srp 2010 v 09:46  • Odpověz
@dana1979 Jojo, to je výborný kamarád. Už volal, navečer po práci dorazí, tak už budu mít kolečko. Dojede na víkend, tak si prý zítra dáme zkušební výletek. Sama jsem na sebe zvědavá, co zvládnu.
27. srp 2010 v 10:04  • Odpověz
@78marcela tak už jsi cvičila? Já už vydržím 20min a to mám 6km v nohách...jsem ráda. Jen to jídlo ještě budu muset ubrat :frowning2:
29. srp 2010 ve 21:08  • Odpověz
Zdravím holky ..... dlouho jsem tu nebyla, tak vás dočítám ..... lehla jsem s nějakou virozou .... :unamused: .... taky mám od předminulého víkendu doma kolo .... manža mi ho včera byl nafoukat .... tak pokud ještě bude hezky, vyrážím směr shozená kila :grinning: :grinning:
30. srp 2010 v 07:22  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím všechny...já byla na minidovče, na mém novém kolečku. první den jsem zvládla 27 km, nožičky se mi podlamovaly a zadek mě tak bolel...druhý den jsme najeli jen 12 km (a to jsem spíš šla půlku pěšky, protože to bylo do kopce), přidaly se bolavá stehna..třetí den to bylo opět 25 km, bolely mě všechny svaly, i ty, co jsem nevěděla, že mám...ale je to nádherný pocit a docela mě to chytlo a bavilo. Nikdy bych tomu nevěřila, že budu taková nadšená cyklistka. Projeli jsme NP Podyjí, i z rakouské strany, Hardegg a okolí a třetí den kousek v Moravském krasu...nádhera, jsem úplně nadšenááááá...
31. srp 2010 v 09:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.