• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hubnutí po porodu

(Zamčená)
14. června 2009 
Tak vás tu děvčici vítám ... nechť nám jde hubnutí od ruky :slight_smile:

S heslem: Už nikdy hovězí prdel ... ke světlejším zítřkům! :slight_smile:
19. srp 2008 ve 22:06  • Odpověz
:grinning: se přidááávám. už nikdy hovězí prdel!
19. srp 2008 ve 22:07  • Odpověz
S chutí do toho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2008 ve 22:09  • Odpověz
autor
Tak kdy oficiálně odstartujeme hubnutí? ... Chcete nějaký přípravy nebo z fleku začneme ... dejme tomu k 1. září (haranti jdou do školy a my budeme liniovat ... :grinning:)
19. srp 2008 ve 22:09  • Odpověz
holky, já bych potřebovala zhubnout v obličeji (+to břicho) - to sem taky patří?!? :grinning:
19. srp 2008 ve 22:10  • Odpověz
autor
paratko: jenže obličej se posiluje žraním ... :grinning: víš ty svalíky a tááák :grinning:
19. srp 2008 ve 22:10  • Odpověz
jaký přípravy myslíš, jako nažrat se do zásoby :grinning: ať nám to není tak líto :grinning: :grinning:
já hned, středa je dobrá asi jako pondělí (já hubnu vždy od pondělka :grinning: :grinning: :grinning: )
19. srp 2008 ve 22:11  • Odpověz
a co mám tedy dělat? jsem jak oteklá... :angry: :grinning:
19. srp 2008 ve 22:11  • Odpověz
zdáááááár bábrdle, tady se hlásí jedna hovězí prdel :grinning:
19. srp 2008 ve 22:12  • Odpověz
par: hmmm no nevim, xicht zhubneš jen když hodně nepapáš a to by jsi zhubla asi i to co nechceš, nebo ne?
19. srp 2008 ve 22:12  • Odpověz
no jako holky jestli manža dovalí zítra orbitreka tak já začínám zítra
no jako váhu bych tu nezveřejňovala ale mám nápad. Domluvíme se třeba že začneme zítra nebo 31. co já vím to nechám na vás a já bych byla pro se změřit pas-flaxa-prdel-stehno, a zvážit a jak navrhla yg tak každý pondělí to přeměřovat a psát o kalendáře a pak si budeme referovat jak to vypadá :slight_smile:
19. srp 2008 ve 22:14  • Odpověz
ann ahój, tak od kdy, co?

Co takhle, kdybysme tedy ofiko začaly s vážením, měřením a fakt jako na vážno k 1.9. A do té doby to vzali jak psala markyt jako přípravu (trochu ubrali žrádlo, zkusily omezit noční nájezdy na vše mrtvé v lednici, a tak). Jo a oprášily a sundaly hadry ze všech orbitreků co jich tady je :wink:
19. srp 2008 ve 22:14  • Odpověz
ann: mám problém s mojí klokaní flaxou netušim kde mám pas, ale zato si můžu měřit délku laloku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
19. srp 2008 ve 22:15  • Odpověz
ježíši v tv je Nikolka Cage, kvůli tomu bych zhubla za měsíc 10 kg :grinning:
19. srp 2008 ve 22:15  • Odpověz
ahoj holky,
jak vás tak čtu, tak se k vám asi přidám :grinning:
Yg.. sundat hadry z orbitreku... to sedne i u mě :angry:
19. srp 2008 ve 22:16  • Odpověz
ann: ten má orlí nos a už málo vlasů :grinning: ten źato nestojí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. srp 2008 ve 22:17  • Odpověz
já nemám žádné sportovní náčiní :frowning2: , akorát nové venkovní kolo a pinčesovou pálku :grinning:
19. srp 2008 ve 22:18  • Odpověz
já mám kolo a bruslíky :wink: ale co s malým?
19. srp 2008 ve 22:19  • Odpověz
jani. já ho měla tak dlouho, dokud mi neupadl ten displej, takže teď nevím, kolik uběhnu :frowning2: Ale co, tak to budu měřit na čas :wink:
A jestli máš nadváhu, tak tě vítám mezi otylkama :wink:

parat: tak, tak :slight_smile: ale herec je to supééééééér a film je absolutně úžasnej a Con Air znám nazpamět
19. srp 2008 ve 22:19  • Odpověz
Čus holky :grinning: Já jsem na své původní váze :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už mizíííííím :grinning: :grinning: :grinning: Ba ne, ale břicho mam jak v 8 měsíci. Necháte si mě tady? Já budu hodná, budu cvičit a držet dietu :wink: Teda alespoň to zkusim :sweat_smile:
19. srp 2008 ve 22:20  • Odpověz
holky vždyt je božíiííí...no nic, tak to náčiní jo...já orbitrek a někde mám činky, fitball a to je všechno :grinning:
ivi, ygreen: jak jako s tou váhou do IP, já chci taky vědět a taky povím :grinning:
19. srp 2008 ve 22:21  • Odpověz
kolo ani brusle nemám, já dřív plavala, běhala a dělala kick boxing. A teď bych se ráda vrátila k tomu běhu a kick boxingu. Takže nejdřív orbitrek - nehodlám se venku tahat s těma sádlama.
19. srp 2008 ve 22:21  • Odpověz
Yg: No jé jé :angry: Já byla vždycky koule, tedy spíš megakoule :angry: TEď mám sice o 9 kg míň než před těhu, ale pořád jsem mega :angry: Ale kojení asi dělá div nebo co, cpu se pořád a kila jdou dolu.. nechápu :sweat_smile: Takže zas tak moc se huntovat nechci, abych nepřišla o mlíko, ale omezit se můžu, to je fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2008 ve 22:22  • Odpověz
no a je to tady, co tu chce hubená rachejtle helča? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: tak ukaž důkaz, jestli nemám aspon 5 kg nadváhy tak teda nevím nevím
19. srp 2008 ve 22:22  • Odpověz
Já mám jenom rotoped. Zatím jsem na něm sušila akorát podprsenky :grinning: No budu ho muset oprášit :wink:
19. srp 2008 ve 22:23  • Odpověz
yg: v Con Air hlavně boží Malkovich :wink:

helca: tady je modelkám vstup zakázán :grinning: a nechci tady číst něco o břiše v 8. měsíci :astonished:, už jsem to tu psala, já tě viděla na vlastní oči a ještě jsme s manžou říkali, jaká jste pěkně štíhlá rodinka :dizzy_face:
19. srp 2008 ve 22:24  • Odpověz
ann - počkej, zítra vyfotím pupendo, to budeš čučet :grinning: :grinning:
19. srp 2008 ve 22:24  • Odpověz
parat - tak to letim říct manžovi, že se řadí mezi štíhlé :grinning: :grinning: :grinning: Jeho rodiče nás div neposlali na odtučňovací kůru. No máme pupky oba dva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2008 ve 22:26  • Odpověz
helča: huš babo :grinning:
19. srp 2008 ve 22:27  • Odpověz
helca: viz vaše foto "na prochajdě" - jak ze žurnálu :grinning:
19. srp 2008 ve 22:27  • Odpověz
ann: povim, ale stydim, stydim :pensive: ale jen do IP
19. srp 2008 ve 22:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 17
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.