• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hubnutí po porodu

(Zamčená)
14. června 2009 
Derm to neni možný! To kecas ne? Chápu plně jak ti je. To dáme neboj. Ja ti hodim foto do mailu az se dostanu na pc:slight_smile:
4. led 2009 v 16:52  • Odpověz
Zdravím :slight_smile:

Koukám, že jste všechny pořádně nažhavené, to je super :slight_smile: Mně se podařilo dát dolů 3kg, jenže pak přišly vánoce... a 1,5kg je zpátky :angry: :angry: Takže musím začít zase víc makat.

Líbí se mi ty závazky do prvních narozenin prcků -- já bych se chtěla začínat 7 :slight_smile:
4. led 2009 v 17:27  • Odpověz
tak holky jdu stáhnout ty prasečí fotky a hodím je asi na MMB, sem ne...radši :grinning:
4. led 2009 v 17:36  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=34899

ygreen tohle je sice recept, ale takový parní hrnec máš???

ann jojo už je to tak :pensive: S moji mamkou vypadáme stejně tluště a ona má o 20kg míň :angry:
4. led 2009 v 17:47  • Odpověz
Derm -- to teda taky zírám na tu tvojí váhu, vůbec na to nevypadáš!! Myslím, že to prostě není vždycky jen o tom čísle, záleží jak je člověk stavěný, jak má těžký kosti, atd.
4. led 2009 v 17:51  • Odpověz
heli proto říkám, že schudnout stejně potřebuji, ale víc pod 70/75 nee, to bych vypadala blbě. Mám asi holt těžký kosti .-(
4. led 2009 v 17:54  • Odpověz
4. led 2009 v 17:56  • Odpověz
jsem povečeřela, tmavej rohlik s žervé a mrkev, ale musím teda říct že je mi lehko :grinning:

jinak dnes: ráno celozrná bagetka se sýrem, 1x bebe sušenky a čaj
sváča: jogurt
oběd: vepř. plátek se sýrem, brambor - malá porce
sváča: půl tmavýho rohliku, Caro a 2 merci čokoládky :slight_smile: ....nooo já vím jenže jak si dám kafe tak k tomu musím něco mít
véča: viz výše...

kéž by to vydrželo :slight_smile:
4. led 2009 v 19:11  • Odpověz
autor
Zdravím děvy drahé ... :slight_smile:

Já byla dnes celý den u našich, klasika :wink:
Vlezla jsem na váhu ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mám 91 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takže prostě bezpodmínečně chci začínat sedmičkou ... alespoň do konce roku

Jinak můj jídelníček:
Snídaně: muslli sušenky, actimel
sváča: povinně u našich kuřecí vývar :grinning:
oběd: hovězí plátek, brambor, zelenina
svačina: plátek slunečnicového chleba se sýrem
véča: jogurt s mussli
druhá véča nevím jestli bude páč jsem celkem kantáre :grinning:

No ... šly jsme s mamčou na spinning :grinning: poprvé ... takže prdele bolavý o nohou nemluvě ... ale člověk má takovej dobrej pocit to je až hnus :slight_smile:
4. led 2009 v 19:47  • Odpověz
ty vole za 91kg byvh vraždila :wink:
4. led 2009 ve 20:46  • Odpověz
autor
no to nevím teda ... až se vyfotím, tak pošlu ... fakt na blití jako :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2009 ve 21:12  • Odpověz
Holky, to jsem blázen -- kam na ty kila chodíte? Vždyť na to vůbec nevypadáte!
4. led 2009 ve 21:16  • Odpověz
heli: klameme tělem :grinning: :grinning: :grinning:
markyt pošli foto do mailiku, už jsi viděla moje? jsem ti posílala... :grinning:
4. led 2009 ve 21:28  • Odpověz
Ann -- velmi úspěšně klamete :grinning: :grinning:
4. led 2009 ve 21:34  • Odpověz
taky nevypadam na xx6 :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2009 ve 21:36  • Odpověz
tak se k vam pridavam, potrebuju aspon 10 kg dolu, idealne 15 kg. Od zitrka bez sladkyho, a uz hledam na netu orbitrack pac na cviceni nekde v posilce neni cas.
4. led 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
hela: kdyby jsme klamaly úspěšně tak nehubneme, házíme bobana a klameme dál :grinning: :grinning: :grinning:

ann: viděla ... a můžu ti říct, že u mě je to hodně podobné ... ale holka, to bude jiné ti říkám!! máme motivaci a o tom to je ... budu muset jít spát bo budu žrat :grinning:
xx6? dělej ... vyprdel to :slight_smile: Já taky přiznala barvu ... k mým 70kg mám daleko ... ale imho reálný cíl do toho května je těch 80 kil no ... uvidíme :o)

livy: kolik máš na jakou výšku?
4. led 2009 ve 21:44  • Odpověz
mark: já 178 cm a ty?
já bych chtěla do května mít min. 85 kg, to je reálný ne?
4. led 2009 ve 21:47  • Odpověz
teda max. :grinning:
4. led 2009 ve 21:48  • Odpověz
livy vítej a jestli ti můžu poradit kup si ten orbitrek nějaký magnetický aby nedělal rachot a pokud to myslíš vážně a budeš cvičit tak investuj, vyplatí se to. Naši ted koupili ten Orbitrek Platinum z TV shopu a já ho zatím neviděla jakej je...jsem zvědavá taky.
4. led 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
ann: no jo taky máš vejšku ... já 172 cm :slight_smile:
imho reálný cíle máme ... :slight_smile: kdo ví jestli to nepůjde i líp :slight_smile:
4. led 2009 ve 21:53  • Odpověz
no jako jsi o kousek menží undatra a váha dobrá, bych možná byla spokojenější.... :sunglasses:
4. led 2009 ve 22:00  • Odpověz
4. led 2009 ve 22:00  • Odpověz
no holky nevím, já bych nejradši 25 dolů, ale to je tento rok nereálné...nechci být pesimista... Ale první rdost budu mít z prvního mého "přání" a to je 90
4. led 2009 ve 22:02  • Odpověz
autor
Ty voe jako ... ale jinak jsme undatří kočky fakt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

:hearts: :hearts: :hearts: Pár kileček a jsme fakt super! :hearts: :hearts: :hearts:
4. led 2009 ve 22:04  • Odpověz
derm no jsi taky pěkná, jak já no, taky mám kozy jak vozy a jsem taková nějaká široká hlavně nahoře, no o prdeli a kejtách nemluvím, jsi to viděla
to dáme holky nebojte

já ted měla chut na něco tak to odsrala mrkev :slight_smile:
4. led 2009 ve 22:05  • Odpověz
jako já bych chtěla dolu 40 kg co si budeme povídat, ale to by mi trvalo tak dva roky :grinning:
4. led 2009 ve 22:06  • Odpověz
autor
Já mám první cíleček a to do Paťáskovýho svátku mít těch 85kg ... jo, je to koncem února, ale když budu fakt makat (což tělo opravdu nezná .... takový pojem je pro něj opravdu hot news) a žrát zdravě, tak to snad není tak nereálný :dizzy_face: :dizzy_face:
4. led 2009 ve 22:07  • Odpověz
ann na těch fotkách klamu, když jsem nalíčená jsem i pěkná.....hlava se mi taky líbí ale zbytek těla neee .-(

Zítra se ti vyfotím v jasu denního světla, nenalíčená v telplákách jak chodím doma.... a uvidíš tu trosku a ty pneumatiky.... pošlu ti meila
4. led 2009 ve 22:07  • Odpověz
mívávala jsem 62 kg a to ze mě kosti lezli ale bylo to super jako, štíhlá jako laňka, pěkný prsa a ucházející zadek
teď kozy povislý do pasu a velký jak tympány a prdel jak vjezd do kravína, a mezitím visí flaxa, že tu uříznout tak máme oběd na týden.... :frowning2:
4. led 2009 ve 22:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.