• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hubnutí po porodu

(Zamčená)
14. června 2009 
holky pro mě není problém jíst zdravě, víc zeleniny než doposud....

Já mám největší problém, že já nežeru, já jím třeba až ve 3 odpo a večer 7,8... takže v podtstě hladovím... coč je horší že.... a pak tělo strádá a má chutě a pak jdu a užeru čukošku Ondrovi
4. led 2009 ve 22:09  • Odpověz
to je reálný markyt
tak to já si do konce února představuju tak 8kg dole a v květnu aspoň těch 16kg -
4. led 2009 ve 22:10  • Odpověz
já když udělám snídani malému neumím se taky nasnídat, sednout si... prostě já nejím dopo vůbec a to je njevětší chyba. Snídaně je základ a já mám prostě problém se naučit jak jsi psala Luci že 5x denně v malých porcích. To je můj největší problém....
4. led 2009 ve 22:10  • Odpověz
derm to je špatný, tělo si myslí že bude bída a dělá si tukové zásoby, hlídej si to, já si to musím taky hlídat, kor ted když žeru ty prášky tak nemám hlad, tak se nutím do jídla
4. led 2009 ve 22:11  • Odpověz
markyt mě se zdá že jsi akorat prsatá a jinak nic holka

no já teda bych tak zlehka kdyby to šlo tak těch 10kilčo za půl roku. Potom si stejně myslím, že to půjde pomaleji.....
4. led 2009 ve 22:12  • Odpověz
markyt: no manža se vyjádřil že máš teda ty kozy pěknýýý :grinning: :grinning: :grinning:
ale jako jinak nikde nic vid? vypadáš dobře, až na ty balonky :slight_smile:
4. led 2009 ve 22:14  • Odpověz
no právě, už si to tluču do palice..... Teprv dneska po té nemoci jakž takž jsem normálně pojedla že jsem ipůl rohlíku snědla na snídani.... teprv se po nemoci učím zase jíst...Už jsem si napsala papírek na ledničku, prostě MUSÍM posnídat!!! toje první krok.... to je můj největší problém, vím o tom. Chlap do mě pořád hustí.... jez.....vzala sis.... ďobni... pomáhá mi. Pracuju na tom, ale bude to boj
ann taky vidím jen že je markyt prsatá a nikde nic :confused:
autor
derm: je to krásný číst ... ale realita je bohužel někde jinde :frowning2: jak už jsem psala, jsem takový jabko na nohách ... nohy fakt celkem ujdou, ale flaxa (dokonce to došlo tak daleko, že není vidět CŘ jizva :-/), veliký kozy (to mám taky od toho jakej jsem vepřák, protože normálka jsem měla 85 C - D ... teď F :rolling_eyes: ), ramena mám široký, ale to mi nikde nesesekaj, obalený ruce ... no prostě fakt ♀ na odstřel!
4. led 2009 ve 22:15  • Odpověz
derm stačí třeba ráno půl rohlíku a nějaký cereálie, já žeru BEBE dobré ráno, nebo musli nebo vločky s ovocem...cokoliv a pak co 3 hodiny bys měla jíst, třeba banán, jogurt a hodně pít, prej na každých 10kg váhy půl litru vody...no to bych se utopila :grinning: :grinning:
4. led 2009 ve 22:15  • Odpověz
holky musíme se podporovat. Jak už to nezvládnu tady s váma, tak už nikdy. Vždycky jsem vojovala s váhou, ale tohle je neunosné.... Než jsem měla děti, jsem si říkala, jak nezhodím po dětech tak je konec a je to tak......
4. led 2009 ve 22:17  • Odpověz
autor
ann, derm: děvy neserte :grinning: :grinning: já se fakt vyfotím ve spodním balení a normálně zažijete takovej šok, že si tlamou dáte o klávesnici :wink:
4. led 2009 ve 22:17  • Odpověz
to já zase ramena nemám, nebo spíš mám ale jak sešlapanej rejč a nikdy jsem na horní polovině těla neměla tuk, teď mám špeky i na zádech. Mívala jsem přes kozy 88 cm a to jsem měla C-D koše ale byla jsem prostě nahoře hubená. Teď mám nahoře 108, hustý co? a pak tu čumím do skříně a samý triko do půl břicha a bokovky a co já ted mám nosit kurva??? :unamused:
4. led 2009 ve 22:18  • Odpověz
ann jojo já už mám koupený, manž ami koupil cereálky a chlebíky dexta tak aspoň do toho kousnout.... ale nejhorší je ten první krok, nezapomenout si to dát. Už jsem si večer nachstala na mikrovlnku 2 kousky, aby mě to udeřilo do hlavy
4. led 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
Snídaně:

:hearts: 1x bebe dobré ráno+1x jablko
:hearts: ovesná kaše emko
:hearts: 1/2 balení kuliček corny + 1x ovoce
:hearts: 1x velká müsli tyčinka corny + 1x banán
:hearts: 6 polévkových lžic musli + 2dcl mléka
:hearts: bébé sušenky , jogurt
:hearts: 1x sušenky emco musli - ovoce
:hearts: 5x chlebíček rácio v jogurtu+ 1x banán
:hearts: plátek celozrnného chleba + 50 g lučiny + 1x jablko
:hearts: plátek celozrnného chleba se šunkou + jablko (broskev, meruňka …)
:hearts: celozrnný rohlík se sýrem
:hearts: tvarohová pomazánka (rybí, mrkvová, krabí, bez chuti), knackebrot, rýžové chléb, celozrnný
:hearts: jako tekutiny možná káva bez cukru (trocha mléka), bylinkový čaj (kopřiva, šalvěj …), zelený čaj (s citrónem i bez), fresh džus (čerstvě vymačkaná ovocná šťáva), džus ředěný vodou, minerálka, voda
:hearts: pokud se nestihne snídaně, je možné vše nahradit 2dcl mléka a snídani zařadit místo svačiny
4. led 2009 ve 22:19  • Odpověz
markyt do plavek!markyt do plavek!markyt do plavek!markyt do plavek!markyt do plavek!markyt do plavek!markyt do plavek!markyt do plavek!markyt do plavek!markyt do plavek!markyt do plavek!markyt do plavek!
4. led 2009 ve 22:19  • Odpověz
no já jedinou sukni co jsem měla dobrou a hodně volnou...na vítání občanků mi ještě byla... na vánoce jsem v ní fučela a zařezávala do břicha. Takže za 2měsíce jsem asi dala v pase +5cm?? no děs...
4. led 2009 ve 22:20  • Odpověz
4. led 2009 ve 22:20  • Odpověz
autor
ann: ty špeky na zádech jsou humus jako ... ti to zabraňuje vzít si jakkýkoli tričko trošku víc na tělo :.-( já dřív nenosila nic jinýho ... bokovky a tríčo na tělo ... takže si vyber z mojí skříně žejo :frowning2:
Teď nosím povětšinou beztvarý trička, aby nebyly vidět ty špeky pod podprdou
4. led 2009 ve 22:21  • Odpověz
myrkyt: fůůůůj to je teda hnus ten jídelníček :slight_smile: :grinning: jo holky to už nebudou makový buchty a koblihy s marmeládou :grinning:
4. led 2009 ve 22:22  • Odpověz
autor
ann: nas*at :grinning: poslední (dvoudílné) plavky co jsem měla skončili v odpaďáku, páč z kozenky nebezpečně utíkaly ty moje kanonády, a bikinkám se urvaly šňůry :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2009 ve 22:22  • Odpověz
mark: jooo přesně, se stydím si vzít něco na tělo páč ty kozy že a pak ten pupek že...dřív mi to končilo pod pupíkem ted nad bachorem..ale taky bych si vybrala u tebe koukám :grinning: a hlavně mi není spousta věcí kvůli rukám, ty se mi obalili děsně :cry:
4. led 2009 ve 22:23  • Odpověz
autor
ann: právě si myslím, že tyhle snídaně se dají :slight_smile: jo holt to nebude Anglická snídaně na vidličku že jo :grinning: ... jééé ... to pamatuju, hemenex a čerstvou houstičku :sunglasses:
4. led 2009 ve 22:23  • Odpověz
markyt :grinning: tak to nasere

holky loučím se, Heli kucká, musím letět.......pořád se mi dusí, pa
4. led 2009 ve 22:24  • Odpověz
to já mám dvoudílný plavky jako talisnan a vzpomínku na hubená léta :grinning:
4. led 2009 ve 22:24  • Odpověz
autor
Jdu taky ... začínám mít hlad :grinning:
4. led 2009 ve 22:25  • Odpověz
anebo míchaný vajíčka se slaninkou a chlebíkeeeeeem, nebo pečená buchta...no vidiš musím najít nějaký dietný pečený buchty, něco jsem zahlídla na MMB
4. led 2009 ve 22:25  • Odpověz
tak pá undatry, taky to balím :grinning:
4. led 2009 ve 22:26  • Odpověz
autor
tak pošli odkaz, ale já už v tuhle hodinu a vzhledem ke stavu mého prázdného žaludku rezignuju na řešení jídla :grinning: :grinning:
jdu do sprchy a spát ... kroutím se tady hlady a než bych něco sežrala a byla na sebe zase nas*aná ... tak to radši zabalím :grinning:
zííítra :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :hearts:
4. led 2009 ve 22:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.