• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hubnutí po porodu

(Zamčená)
14. června 2009 
autor
a kua ... teď psal bratr ... :frowning2: naše váha je prej podělaná a jde šejdrem o tři kila ... supeeer :confounded: :confounded: :unamused: :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jdu spát ... tohle se fakt nedá
4. led 2009 ve 22:28  • Odpověz
i vy máte tedy problémy :grinning: :grinning: :grinning: ann já chci taky foto - zítra se taky můžu vyblejsknout :grinning: ale zblijete se :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
tož já mám nejvíc, asi 118 :stuck_out_tongue_closed_eyes: před porodem jsem byla o 30 kilo těžší a taky jsem po svatbě vysazení HA přibrala 20 kilo. Takže v den svatby cca 80 (pamatujete si ty moje fotky nahatý - mých 80 kilo), pak jsem nabrala 20 a otěhotněla. V den porodu jsem měla nějakých 128 kilo a zpátky doma jsem měla cca 115. Pak jsem 3 kilča nabrala a je z toho mých momentálních 118 :stuck_out_tongue_closed_eyes: toť život prasnice :unamused:
Ale mám 180cm a dělala jsem kick box a běhala, takže mám hodně svalů a hodně těžkou a rozložitou kostru. Takže mi lidi obecně tipují tak o 20kilo míň.
Budu šťastná, pokud do června zhubnu o 20kilo. Tj. na 98 baj vočko. A do konce roku o dalších 20. Vím že to zní šíleně ale jde to, to vím. Když jsem odmaturovala, tak jsem čekala půl roku na výběrové řízení do mé současné práce a shodila jsem 27 kilo :wink:
pravda, že jsem tvrdou dietu (o% jog. mlíka, zelenina a pšeničné pečivo a k večeři jen syrovou mrkev) a tvrdé cvičení (denně 40 km na orbitreku, nebo 7 km běh venku, pak 4x týdne kick box, 2x týdně plavání) zkombinovala s dietními přípravky (CLA, L carnitin, jablečný ocet, chitosan, a co já vám co ještě) a takovou debilitou jakou jsou projímadla - začalo to, že z té zeleniny a pečiva jsem měla zácpu, tak jsem si koupila čaj z listu senny. A dobrým, ale časem jsem to měla jako výmluvu, proč si můžu dát něco zakázaného - přece když to pak zapiju projímadlem, tak nepřiberu. No je to pravda, ale posrala jsem si metabolismus a trávení a stala se na tom docela slušně závislá. NAštěstí jsem pak jela ba výcvik a tam jsem si na společném hajzliku na veřejné chodbě nemohla nějaké sr.ní o půlnoci dovolit. Tak jsem s tím bezbolestně sekla :slight_smile: ale tenhle způsob dietění mi přinesl jen chvilkové ovoce, baj vočko 2 roky. Pak jsem zase přibírala, ukolíbaná svou váhou. Byla jsem fakt kus, polovina chlapů z práce mě balila, bylo to super přjemný. Já musím nutně zhubnout i tím, že změním svůj styl - stravu a najdu si cvičení, které mě bude bavit a budu ho moct dělat denně - asi budu zase běhat.
Víte co mě mrzí nejvíc - že můj manžel mě nikdy nepoznal opravdu štíhlou - tj. 70kilo, ale jen okolo 75. Sám říkal, že by mě takovou rád viděl a já mu to chci splnit, jenže co s klokaní kapsou a striema? Věděla bych - plastika, ale až po všech porodech, které mě ještě čekají :wink: :wink:
4. led 2009 ve 22:54  • Odpověz
No, tak od zítra jdu taky na to :slight_smile:
a nějaké tipy:
- do jogurtu jsou super pukance ze zdravé výživy (ale né ty v medu) - dávala jsem si je do jogurtového mlíka a pak jsem byla pěkně nabouchaná (nemůžete vyhodit celozrné výrobky z jídelníčku, jsou zdravé) - a je to chutnější než psylium
- dobré a nejdietnější pečivo je žitné a dá se sehnat i jiné než "mokré"
- po ránu je skvělé vypít sklenici teplé vody s vymačkaným citronem - zrychlý se metabolismus
- z ovoce citrusy a ananas (ten spaluje tuky - ideální je k večeři střídat půl kila syrové mrkve a půl ananasu)- nežrat banány, hroznový, broskve, hrušky
- zeleninu vařit na páře, jinak ztratí vitamíny
- rýži celozrnou, stejně tak těstoviny
- z ryb nepapat lososáka, makrelu, apod.
- nic slaného, uzené věci, uzeniny, apod. Sůl zadržuje vodu.
- kafe taky a brání hubnutí v oblasti břicha
- -když se kupují light jogurty, nestačí 0% tuku, ale hlavně nízký obsah cukru (sacharidů)

dobré jsou zelené fazolky s brambory, květák s bramborem, lučina s česnekem je výborná pomazánka...apod.

Malej mi bevečeřel, tak do něj zkusím natlačit mlíko z flašky, no uvidíme.
4. led 2009 ve 23:04  • Odpověz
Ahoj tak se hlasim, dneska rano jsem po dlouhe dobe stoupla na vahu a je to horsi nez jsem myslela. 83 kg. Ty vole je mi z toho uplne na nic, ja myslela tak 79 , max 80, ale toto :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Muj cil do leta je 69, ale myslim ze to nedam. Kdyz jsem jednou hubla, tak mi trvalo tak pul roku tech 10 kilo a to jsem chodila porad cvicit.
Holky jaky mate plany? Jen jist dietne, nebo cvicit? CO cvicite? Ja totiz bez pohybu nic nezhubnu to vim,takze stopro musim koupit ten orbitrack, do posilky s malou to jde horko tezko.
Kur..... mam depresy. Nevim jestli to mate taky, ale ja jak nemam co na sebe a vsude speky,tak se mi nechce vubec mezi lidi, znamy radsi nechci videt,aby nevideli jaka jsem koule a co si budem povidat sex jedine potme. Ach jo.
5. led 2009 v 08:02  • Odpověz
Jeste se chci zeptat, pri vybirani toho orbitracu, na co se mam zamerit? Cenove jsem myslela tak kolem 5 - 6 tis, myslite ze se za to da uz koupit nejaky normalni? Nepotrebuju nejakej super profesional,ale nechci zas nejakej rozvrzanej smejd,na dva mesice.
5. led 2009 v 08:15  • Odpověz
autor
yg: když já například bych chtěla změnit stravovací návyky a vůbec naučit se pohybové aktivitě ... pro mě nemá smysl dřít super dietu a jezdit tolik km na orbitreku, protože vím, že by přišel den, kdybych se na to prostě vykvajzla ...
Takhle bych radši postupně nahrazovala tučný jídla na která jsem byla zvyklá zdravějšími ... například včera místo dojedení knedla vepře jsem měla musli s jogurtem ... což má třeba taky cukry, ale je to zdravější než teplý jídlo a takovej kalibr :grinning: :grinning:
Ráda bych svůj energetický příjem měla kolem těch 5000 - 6000 kj + třikrát týdně orbitrek na půl až třičtvrtě hodinky, spinning a tradičně kočárkování ... věřím že to pomůže :slight_smile:
5. led 2009 v 09:31  • Odpověz
ahoj
livy tak jsem pátrala a našla ten co mám já: http://www.hoby-sport.com/eshop//produkt.php?id=599#

myslím že důležitá je nosnost, teda aspoň u mě, aby byl magnetický a nedělal brajgl, aby měl několik stupnů zátěže a displej na kterém bude aspoň čas a ujeté km (mě to ukazuje ještě spálené kalorie a rychlost) ale jestli na něj máš 6 tis. tak koupíš určitě pěkný. Jukni na ten Housefit ty dodávají do fitek. Kdyžtak písni.

ygreen: fotku jsem ti taky poslala do mailu :grinning: koukej poslat taky.
No jako ty máš třeba hezký nohy což se o mě říct nedá, máš to všechno v kostech a v břiše..no to já jsem taková oteklá všude bohužel.
5. led 2009 v 09:34  • Odpověz
livy: jo jak jsi se ptala co máme v plánu...tak u mě jako jen cvičení nepomohlo - žrala jsem normálně...takže já musím i cvičit i zdravě jíst. Nebo aspon vynechat cukry a tuky.

Já ted nabírám síly na cvičení. Ke snídani jsem měla tmavej rohlik, bebe dobré ráno, čaj a džus ředěný vodou a CLA :grinning: Teď volala mamka že nemusím na Stochov (měla jsem na týden jet hlídat psa s bratrem :grinning: ) tak mamka nikam nejede páč je nemocná. Tak jupí, nevím jak bych tam cvičila :slight_smile:
AKorát teda jdu ve čt do divadla na muzikál a půjdu refulérně v riflích a nějaký tunice, páč nic neoblíknu a nebudu si kupovat kalhoty kvůli jednomu večeru...no ne? Budu asi za exota, ale je mi to šumák :frowning2:
5. led 2009 v 09:38  • Odpověz
yg: mě manža poznal opravdu hubenou - asi 68 kg....no tak co to musí bejt pro něj za šok když mám o téměř o 40 víc že? I když teda on taky není žádný drobeček co býval...no byli jsme hezký hubený pár :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2009 v 09:40  • Odpověz
baf :grinning:

no tak jsem se převážila, vánoce mi pžidaly 2kilča, takže začínám s 98 :rolling_eyes: :pensive:

Teprv když jsem si tu sedla tak jsem si vzpoměla že mám pojíst....ty bláho to bude největší problém jíst víckrát za den
5. led 2009 v 09:42  • Odpověz
lucii to kašli, jiní chodí hrozně oblíkaní do divadla, ale s tiničkou nic nezkazíš, ani když budeš mít ty riflíky
5. led 2009 v 09:44  • Odpověz
ygren tak to jsou čupr hrnce, to jsme ani netušila že jsou až takové exluzivníí :grinning: :grinning:
5. led 2009 v 09:45  • Odpověz
Ahoj holky tak ja bych se rada přidala k těm co chtěji zhubnout :wink:
5. led 2009 v 09:50  • Odpověz
derm: to neřeším, si vezmu Nexty jsou tmavý a pěkný a černý boty tu najdu a polibte mi prdel :grinning: všichni. Pak stejně půjdeme s holkama ještě někam na kávičku (pařbu a tanečky na 80.léta jsem zavrhla - při tanci než rozvlním těch sto kilo špeků vypadám směsně) :grinning:
5. led 2009 v 09:51  • Odpověz
holky číhejte, rozlučka se svobodou, o 30kg mín: http://frodnesso.webgarden.cz/image/3454892
zpočená s tancování, ale v bokovkách! http://frodnesso.webgarden.cz/image/3458121
v Chorvatsku, to už jsem čekala Ellču: http://frodnesso.webgarden.cz/image/3814442
v Chorvatsku: http://frodnesso.webgarden.cz/image/3814444
5. led 2009 v 09:55  • Odpověz
ahojky holky...prisla jsem na vyzvedy.... :sweat_smile: ... jak vam jde hbnuti...?dari se...?
5. led 2009 v 09:56  • Odpověz
ještě jedna v chorvatku, ty černé kalhoty na sebe narvu ale ani náhodou nezapnu a to tričko mám na sobě napasovaný a končí mi nad pupkem: http://frodnesso.webgarden.cz/image/3814671

prostě síla jako

heli: do kolika kg jdeš? :grinning:
5. led 2009 v 09:57  • Odpověz
janu: my teď začala, zeptej se tak za dva měsíce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak jdu na cvičení holky
5. led 2009 v 09:59  • Odpověz
ann super fotečky, tak připnout na ledničku a do toho!!

no já prošmejdila šatník a mám tam supr nové džíny co jsme si koupila v říjnu a nevejdu do nich, ještě je neměla na sobě... Tak cíl na 90 a do těch kalhot a pak si dam další cíle......

Za chvilku udělám ondovi svaču tak si dám jabko aby se neřeklo, musím se to fakt naučit, jinak jsem marná.

janulle bledě bledě, ale spojily jsme síly tak to dáme :grinning:
5. led 2009 v 10:01  • Odpověz
Taky se na odpolko odpojím, musím trošku po tom týdenním marození uklidit..... a věnovat se dětem... zatím pa
5. led 2009 v 10:02  • Odpověz
autor
Tak já mám tady sprnovou fotečku ... o týden později jsem přišla do jináče :grinning:

http://markulinka.rajce.idnes.cz/Chalupa-rivalove/images/DSC03790.JPG
5. led 2009 v 10:05  • Odpověz
mark: číča tyjo :grinning:

tak jsem uložila malou a jdu na to cvíčo. Markyt a budeš zkoušet cvičit podle toho cvičebního deníku?
5. led 2009 v 10:10  • Odpověz
ann-chtěla bych mit tak 68-70 alespon no da mi to zabrat ted mam 92 a to jsem shodila 6 kilo pač jsem v listopadu brala lindaxu pak jsem si ale nedošla pro dalšich 30 tablet apřes vanoce jsem nebrala nic ale taky jsem nepřibrala tak alespon vim že jojo efekt se snad konat nebude jinak chodim už tři měsice na alpinning a ve středu jdu zkusit pilates
5. led 2009 v 10:11  • Odpověz
ja se snazim taky hubnout...jsem s holkama hubneme xxl s rozumem ale nejak mi to nejde... :confounded: driv sem za tyden zhubla 2kg a pak sem to nabrala zpet a ted se zasekla... :frowning2: ...tak ode dneska se zase snazim a tak nahanim info... :grinning:
5. led 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jak jde první den hubnutí? :wink: :grinning:

Jani -- ahoj, koukám, že taky hledáš inspiraci různě :grinning:

Jinak moje cílová váha je 68, tak doufám, že by se to do konce roku mohlo podařit.
5. led 2009 ve 13:46  • Odpověz
já jedu od 2.1. :grinning: :dizzy_face:
5. led 2009 ve 13:53  • Odpověz
Ann -- pořád děláš ty cviky na břicho? Já se nikdy nevyšphala na víc než na 200x, takže máš můj obdiv. :slight_smile:
5. led 2009 ve 13:59  • Odpověz
yg- chce to heslo na tvoje stranky
5. led 2009 ve 14:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.