• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hubnutí po porodu

(Zamčená)
14. června 2009 
ann-a co cvičiš na tom orbitreku a ješttě něco????
5. led 2009 ve 14:31  • Odpověz
ygreen: davaj heslo čéče chceme se podívat na ty fotkyyyy :grinning:

heli: cvičím podle stránek: http://www.cviceni-doma.cz/jak-zacit/ takže na orbitreku se rozehřívám 5 minut, pak posilování a pak běhám na orbitreku intervaly. Vše se dočeteš tam, po intervalech slibují že spaluješ několik hodin až celý den. Je to docela makačka. Plánuju to 3x týdne, po, st a pá, plus když mám chuť tak si zaběhám třeba v sobotu nebo v ty slepý dny aspoň intervaly. A teda snažím se zdravě žrát no. To je taky hodně důležitý.

JInak jsem před těhu na orbitreku se udržovala, měla jsem vypracovanou prdel a nohy ze spinningu a na orbitreku jsem běhala několikrát týdně 40 minut, dávala jsem tak 20 km a super. Na udržení je to bobma.
5. led 2009 ve 14:44  • Odpověz
heli sem si vsimla ze ty taky... :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2009 ve 14:50  • Odpověz
sorry - je to ygreen a kanibal :slight_smile:
5. led 2009 v 15:01  • Odpověz
yg- tyyjooooooooooo kocka
5. led 2009 v 15:07  • Odpověz
livy: bejvávalo :cry:
5. led 2009 v 15:11  • Odpověz
jdu šprtat
5. led 2009 v 15:15  • Odpověz
autor
yg: kočko fotky to jsou určo pěkný, ale je to přístupný jenom z uživatelským jménem a heslem :wink: :grinning:
5. led 2009 v 15:35  • Odpověz
yg -- panejo...fakt super kočka! :wink:
5. led 2009 v 15:43  • Odpověz
autor
yg: ty bláho ... kočka fakt :slight_smile:
5. led 2009 v 15:50  • Odpověz
nojo ygreen je koča to víme :grinning:
5. led 2009 v 15:56  • Odpověz
veru ty jsi kočka ty vo e :grinning:
5. led 2009 v 16:34  • Odpověz
tak snídaně: bílý jogurt dva plátky dexta,
svača kousek jabka a půl banánu
oběd polívka s nudlemi :sweat_smile:
místo druhé sváču druhá část oběda slepice na paprice s rýži :angry: jojojo já vím.... :pensive:
no a na veču nevím.....

jdu si uvařit 4 kafe..............
5. led 2009 v 16:37  • Odpověz
autor
u mě dnes:

snídaně emco mussli sušenky
k sváče zelný salát :grinning: čtyři plátky sýra, celozrnný rohlík
k obědu čtvrtka celozrnné sýrové pizzy z bazalky
k svačině actimel a ještě se musím něčím dožrat :grinning: pravděpodobně rýžový chlebík
k véče ještě nevím ...

večer jedu udělat totál brutál nákup ať mám výběr :wink:
5. led 2009 v 16:43  • Odpověz
autor
Jinak dneska procházka s kočárem jak posilovna ... brodit se dobrou dvackou sněhu, chlapi chodili okolo a místo aby mi třeba pomohli probrodit se na druhou stranu silnice tak radši zaneprázdněně hovořili do telefonu :grinning: ale proč taky pomáhat prasnici žeee :grinning: :grinning:
5. led 2009 v 16:56  • Odpověz
u mě:
RÁNO- tmavej rohlik s žerve a bebe dobré ráno, ovo čaj a džusík na půl s vodou
sváča - activie
oběd - těstoviny s brokolicí
sváča? - není...dám si banán
véče - nevím, vzhledem k tomu že jsem kvůli zmrdům z PPL nebyla venku tak asi rejžovej chleba :angry: nebo těstoviny
5. led 2009 v 17:11  • Odpověz
ann-taky jsem jezdila spinning skoro tři roky pak jsem ho zakončila 6ti hodinovym maratonem a pak už bylo mimi ja jdu zkusit ve středu večer pilates jsem na to zvědava
5. led 2009 v 17:13  • Odpověz
autor
hel: já byla na spinningu poprvé včera a moc se mi to líbilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sice jsem ve dvojce a trojce moc dlouho nevydržela, ale holt nemám kondičku :slight_smile:
5. led 2009 v 17:23  • Odpověz
markyt: to se poddá, mě to bavilo, líbílo se mi jak jsem byla propocená skrz naskrz :grinning:
5. led 2009 v 17:54  • Odpověz
autor
ann: to se mi právě taky hodně líbí :slight_smile: :slight_smile: cejtím jak se odplavujou ty nechutnosti :grinning:
5. led 2009 v 18:13  • Odpověz
Jojo spining je super jenže mě začly bolet zada od te moji nemocne kyčle tak jsem se k tomu nemohla vratit tak jsem zkusila ten alpinning a taky to neni špatny
5. led 2009 ve 21:02  • Odpověz
tož jsem si na veču dala slunečnicový chleba s gerveis a kapii... a na to 4 Helenčiné sušenky od nestlé :sweat_smile: :sweat_smile:
5. led 2009 ve 21:30  • Odpověz
derm: až na tu češtinu to má ta baba z toho odkazu vychytaný :grinning: Holky mě se zmenšuje břicho je to možnýýýý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no jsem si to asi vsugerovala ale ten pocit
5. led 2009 ve 22:04  • Odpověz
autor
hele ... já se od toho pátku taky cejtím moc dobře a taky mám pocit, že jakože hubnu, ale je to asi placebo jak sviňa :grinning: bo v něčem jedem :grinning:
5. led 2009 ve 22:27  • Odpověz
ann celkem mě to zaujalo.... a je fakt že méně solit a takové věci by se měly.... a není to nic drastického fakt jen poupravit ten svůj jídelníček... diety nmají cenu jen změnit životosprávu je třeba.

Dobrou
5. led 2009 ve 22:28  • Odpověz
Dobré ránko,
nebo spíše poledne :slight_smile:

kde jste????
6. led 2009 v 11:27  • Odpověz
nás posunuji ať nejsme na poslední stránce :grinning:
holky jak to jde? dobrý? já po týdnu -1kg, ale většinou jsem vám to řikala :grinning:
7. led 2009 v 10:24  • Odpověz
No koukám,že se tady rozjelo hubnutí:slight_smile:...Tak já po stěhování mám kilo dole "jen",ale jinak mám teda 87kg,což je o kilo méně,než jsem měla před těhu :wink: Dietu nedržím a pořád to jde pomalinku dolů,což je supeeer....
Jo,před porodem jsem měla 111kg :angry: fůůj..

tak vám držím palce,ať to letí dolů!!!!
Brácha mi naježil nějak ministroj na posilování břicha,ale ještě ho nemám rozbalený :wink: Taky bych se měla na něj vrhnout....
7. led 2009 v 10:44  • Odpověz
jak to tak po sobě čtu,tak to vyznělo,jako že jsem s tím stavem spokojena!! to néééééé,pořád mám nadváhu,že ano! Chce to aspoň ještě 8 kg dolů!! Ale dietu držet nemůžu,kvůli těm mým pitomým alergiím :frowning2: tak tak :slight_smile:
7. led 2009 v 10:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.